Familieberichten Rotonde bij kruising N219 met op- en afritten A20 Liefde en jaloezie in romantiek rapport van Harlequin Veel te zien op Tuinbeurs Groen Doen, 22-31 maart Hart van Mart deHaij vanderWende Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Dirk Johannes Hordijk Jacobus Dullaard Nieuwe trainingsgroep Hockeyclub 29.000 exemplaren Hart van Holland/12 februari 1997 pagina 3 Tussen Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen Informatiebijeenkomst Romantiek Rapport van Harlequin Een beetje jaloezie geeft sjeu aan de romantiek Geen trucjes voor de Nederlandse man Gillende Japanners Showtuinen in vooijaarssfeer Nieuwigheden Boomkwekersgilde demonstreert oude en nieuwe technieken Bijzondere plantenveiling Creatieve markt in sfeer van Montmartre Openingstijden, toegangsprijzen en locatie ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 Bedroefd geven wij kennis dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, mijn zwager en onze oom Geboren 20 februari 1915 Overleden 6 februari 1997 J. Hordijk-Uyttenbroek Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie "Dianthus" Mezendaal 172 2914 EE Nieuwerkerk aan den IJssel. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. "De Heer is mijn Herder" Na een gelukkig huwelijk van 65 jaar is na een ziekbed van 4 weken van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Dijna Cornelia Koppenaal in de leeftijd van 90 jaar. D.C. Dullaard-Koppenaal Annie Dullaard Jan Dullaard Rina Dullaard-Moerman en kleinkinderen 10 februari 1997. Vlietkade 25, 2761 DT Oud Verlaat - Zevenhuizen. Donderdag 13 februari is er van 19.00-20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het rouwcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen. Vrijdag 14 februari om 14.00 uur wordt de rouwdienst gehouden in bovengenoemd rouwcentrum waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen om ongeveer 14.50 uur. Lieve Heit van harte mei dien 50 jirdei Jacob louice Henny Jose Albert en Iris (0)pa H.G. met je 64ste verjaardag. Pepijn, (o)ma, peter, bianca, paul en sil Jacco, geniet nog goed van je nachtrust. Ze worden schaars. Succes, de zusje Hallo Letty Weerheijm, er is voor jou bij mij post bezorgd. Bel mij! 0182-617123 Nel W. Het bestaande kruispunt in de N217 'i de rijksweg A20, tussen Nieuwer- erk aan den IJssel en Zevenhuizen 5 at veranderen. Op de plaats van de A9n'Slr!? met c'e °P"en afritten van de wj c'e Provincie Zuid-Holland een heeft 6 aan'^Sgen. De provincie ett een plan in voorbereiding waar- met alleen een rotonde wordt aan- hvn maar 00'i enke'e zogenaamde nn uft Belangstellenden kunnen va ,.'eoruari in het gemeentehuis vani Nieuwerkerk aan den IJssel de P'annen bekijken. 'nn^H !Der,'0c'e 1991-1995 hebben zich 'rl eze kruising 25 ongevallen voor afrit waarvan 4 met letsel. Op de v de A20 komt file vorming en h overleg met Rijkswaterstaat I kcTj gemeente Nieuwerkerk aan den ssei heeft de provincie Zuid-Holland t(inHZeTvV00r aan'eg van een ro- v"Um capaciteitsproblemen te heen °men worden om de rotonde leun '"'-'genaamde "bypasses" aange- v°or het niet kruisend verkeer. De rotonde is geschikt voor vracht verkeer tot 30 meter lengte. Ook wordt de kruising van de N219 met de parallelweg bij het industrieterrein veiliger gemaakt voor overstekend fietsverkeer. In het najaar van 1997 wordt met het werk begonnen, zo is de bedoeling. Het ontwerp is gemaakt door het iB IngenieursBureau Zuid-Holland uit Den Haag. Belangstellenden kunnen op dinsdag 18 februari de plannen bekijken in het gemeentehuis van Nieuwerkerk aan den IJssel. Tussen 15.30 en 17.00 uur en tussen 19.00 en 20.30 uur zijn me dewerkers van de provincie Zuid-Hol land, het Ingenieursbureau en de ge meente aanwezig om de plannen toe te lichten en vragen te beantwoorden. Daarnaast wordt het ontwerp van 18 februari tot en met 4 maart ter visie gelegd in het gemeentehuis van Nieu werkerk aan den IJssel. is in liefde en ooriog ailes geoor loofd? Sommigen onder ons vinden van wel. Als zij -vermoeden dat hun partner de boel bedondert, schrik ken zij er niet voor terug om 'per ongeluk' een tasje te laten vallen of een broekzak binnenstebuiten te ke ren. Een beetje jaloezie hoort bij houden van, maar te veel jaloezie is schadelijk voor de relatie. De meeste mensen - u en ik bijvoorbeeld - zijn natuurlijk helemaal niet jaloers. Als we een keertje denken dat onze part ner wat ai te veel aandacht heeft voor een ander, dan is de neiging groot het jaloerse gevoel heel snel weg te stoppen. Maar er zijn ook mensen die tot actie overgaan. Zij geven een rivaal te kennen dat hij of zij uit de buurt jms>etrn blijven dg slaan zelf aan hef flirten. Deze en andere uitkomsten komen uit het Romantiek Rapport van Har lequin, 's werelds grootste uitgever op het gebied van romantische fic tie, in Nederland vooral bekend door Intiem, Bouquet en Baccara. Harle quin doet ieder jaar onderzoek naar een romantisch onderwerp. Dit jaar is het de beurt aan liefde en jaloezie. In totaal hebben bijna 7.000 mannen en vrouwen uit twintig landen, waar onder Nederland, hun medewerking verleend aan de enquête. De verde ling man/vrouw is ongeveer gelijk. Jaloezie is een emotie waarmee ie dereen wel eens te maken heeft ge had en die wat sjeu geeft aan de romantiek. Te veel jaloezie kan ech ter ook spanningen opleveren. Dat blijkt wel, want respondenten gaven desgevraagd aan niet te willen blij ven bij een partner die te jaloers is, of hhfMl zelfs wel eens ee verbroken van wege jaloezie. Wij worden het meest jaloers als er wordt geflirt door onze part ner of als iemand anders met onze partner flirt. Weinigen van ons koesteren jaloersi gevoe lens wanneer vriend ut vrien din een oude vlam tegenkomt, danst met een ander of kijkt 'naar een pikante film. Behalve in Finland, waar de emoties over dit laatste hoog kunnen op lopen. Het zijn vooral de heren die denken dat hun partner wel eens heeft gepro beerd hen jaloers te maken, zijzelf doen dat natuurlijk, nooit Di N< du- landse mannen behoren waf dit be treft zelfs tot de koplopers: maarliefst 78% antwoordt dat zij zich nimmer tot zulke trucs verlagen. Onder Japanners uit een jaloers ge voel zich vooral door de wens om heel hard te gaan gillen. Voor u is dat wel licht niet de meest voor de hand lig gende reactie, misschien bent u meer het buikpijntype of krijgt u het plotse- ling heel warm. Hoewel de meeste respondenten dus zeggen niet veel last te hebben van jaloezie-behalve in Turkije, waar men ruiterlijk uit komt voor deze gevoelens - ant woorden toch bijzonder veel men sen dat ze stiekem groen en geel zien maar dit vooral niet willen la ten fnerken aan hun partner. Zou dit een verklaring voor die buikpijn zijn? Vrijdag 14 februari Valentijns dag, op pagina 15: "Waar moet je zijn voor Valentijn?" Voorde derde maal wordt vein zaterdag 22 maart tot en met Tweede Paasdag 31 maart de tuinbeurs Groen Doen gehouden in Boskoop. Groen Doen is een echt groene vooijaarsbeurs boordevol ideeën voor en informatie over tuinieren en creatief bezig zijn. PPH, de promotie-organisatie van de Nederlandse boomkwekerij, en het 1BC, de promotie-organisatie van de Nederlandse Bloembollenkweker en - handelaren verzorgen kleurrijke showtuinen. Prachtige bomen, hees ters, vaste planten en bloembollen geven de beurs geven de beurs een echte voorjaarssfeer. Hoveniers leg gen een groot aantal voorbeeldtuinen en -balkons aan die allemaal zeer ver schillend zijn wat betreft vormgeving, materiaalgebruik, beplanting en sfeer. Er is schriftelijke informatie beschikbaar over de ontwerpen en de gekozen materialen. Ook zijn er hove niers aanwezig om al uw vragen te beantwoorden. De Koninklijke Vereniging voor Bos- koopse Culturen, de organisatie die nieuwe planten keurt, toont een selec tie uit de bekroonde nieuwigheden van de afgelopen jaren. Bezoekers van Groen Doen kunnen ook zelf een keuringsrapport invullen en zo hun voorkeur uitspreken. Deelnemers maken kans op een mooie tuinplant. Leden van het boomkwekersgilde de Groen Escorte verzorgen doorlopend demonstraties, zoals het enten en stekken van planten. Ook hele nieuwe technieken zoals weefselkweek, en hele oude technieken als het -'afleg gen' of 'moeren' worden uitgelegd. De plantendokter is aanwezig voor het beantwoorden van al uw vragen op het gebied van planten en tuinieren. Verder zijn er demonstraties van bloemsierkunst en een Paaswork- shop met boomkwekerijproducten. Onder leiding van een ervaren veiling meester worden dagelijks 26 zeer bij zondere planten bij opbod verkocht. Deze niet alledaagse planten zijn ver der nauwelijks in Nederland te koop. Op de uitgebreide markt kunt u naast de planten die u op de beurs tegen komt ook accessoires, tuingereed schappen, tuinmeubelen, potterie, manden en boeken over tuinieren et cetera aanschaffen. Ook op het gebied van beeldende kunst is er veel te zien en te beleven op Groen Doen. Rondom een beel dengalerij zullen tientallen kunste naars aan het werk te zien zijn op de schildersmarkt en worden er demon straties van allerlei technieken gege ven. Groen Doen is geopend van 22 maart tot en met 31 maart van 10.00 tot 17.30 uur. Toegangsprijzen zijn: volwassenen 12,50, CJP-houders en 65+ 10,=, kinderen van 4 tot en met 11 jaar 5,= en kinderen onder 4 jaar gratis toegang. Er is een groepstarief (vanaf 18 personen) 10,= per per soon. Er is kinderopvang tjjdens Groen Doen, kinderen kunnen on der toezicht spelen op een leuke speelplaats in de beurshal. Groen Doen heeft plaats in het Plantarium gebouw op het ITC bij Boskoop/Ha- zerswoude en is goed bereikbaar met de auto en openbaar vervoer (trein pendelbus). 14 februari is papa jarig. Gefeliciteerd van Niels, Lars, Demi, Diana, ma en pa Neeltje kijk je vrijdag goed naar de Valentijnsspeurder? Ed Boudewijn bedankt voor de leuke zwem- ochtend zaterdag! F-pupillen en meisjes Waddinxveen- Hockeyclub Waddinx- veen start met een nieuw trainings groepje. Voor de jeugd van 7 jaar (voor 1 oktober 7 jaar) start HCW op 10 maart met een nieuw trainings groepje jongens en meisjes. Spelen derwijs worden de kinderen ver trouwd gemaakt met hockeystick en bal. Lijkt het je leuk om te gaan hockeyen, kom dan een keer kijken op het hock- eycomplex aan de Sniepweg. Maan dag van 16.00 - 17.00 uur wordt er getraind. Vanaf 8 jaar wordt er compe titie gespeeld op de zaterdagochtend. Belangstellenden kunnen zich aan melden bij mevrouw M. Donders, tele foon 0182-618100. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redactie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 0180-632289* Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus SI u itingsterm ijn ad verten ties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898 1

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3