VVIÏli'.ö UZ Rodenburg LA BARAQUE Versprille, een wereld vol nuances Ons team staat zeven dagen per week voor al uw muzikale, gezellige en culinaire wensen klaar! Bar - Discotheek - Eetcafé De Zilverberk DA Drogisterij Rodenburg Vakbekwaamheid en kwaliteit bij r De Zilverberk Naast een goede service en vriendelijke bediening is voldoende vakkennis en ervaring van zeer groot belang. Elke dag worden onze medewerksters geconfronteerd met de meest uiteenlopende vragen: vragen op het gebied van babyvoeding tot aan fotografie en van geneesmiddelen tot aan cosmetica. Een zeer uitgebreid, moeilijk, maar een heel interessant beroep. Wij zijn zeer gelukkig dat onze medewerksters de interesse hebben om veel van hun tijd te besteden aan het behalen van diploma's en het bijhouden van de zo hard nodige vakkennis. Wij willen onze medewerksters Jacqueline, Sascha, Jolanda en Nel en alle andere mede werksters van de Zevenhuizense detailhandel heel f' veel succes toewensen. Familie Rodenburg j w Dorpsstraat 83 - Zevenhuizen Tel. 0180 - 631366 Langs deze weg willen wij onze medewerkers bedanken voor hun goede inzet. Dankzij hen is de Zilverberk in staat u optimaal van dienst te ziin. Versprille schildersbedrijf - verf en behang Zuidplasweg 14 - Zevenhuizen Tel. 0180-631041 pagina 21 Hart van Holland/ 5 maart 1997 Drie winkels in één. Vakbekwaamheid en kwaliteit, daar staan de medewerkers van De Zilverberk voor paraat. De afdeling creatief wordt bemand door dames, die niet alleen alles weten van stoffen, wol, fournituren, maar ook van het verwerken hiervan. Zij hebben allen als hobby kleding maken, quilten en breien. Op de afdeling Novalux werken meisjes die een gedegen opleiding omtrent huishoudelijke artikelen en speelgoed genoten hebben, zodat zij u goed en vakkundig te woord kunnen staan. Het tuincentrum wordt bemand door een gediplomeerd hovenier en door ervaren, jaren met het vak vertrouwd zijnde medewerkers. Zoals u ziet wordt u bij de Zilverberk vakkundig en enthousiast verwelkomd. De directie van de Zilverberk 'jl -/■x is ook uiterst tevreden met al deze medewerkers! sfeer voor huis en Vvww Noordelijke Dwarsweg 90 - Zevenhuizen Tel.: 0180-631463 envrf'h1 r3" het huis is de meest eenvou- pel, Supralux en Dulux. Verfraaipn°Kr. n rnanier om de leefomgeving te Bij het betreden ven een woning is de hal het Bij het betreden ven een woning is de hal het eerste visitekaartje. Diezelfde ruimte geeft ook toegang tot de andere kamers en zou dus ook in harmonie met die vertrekken moeten zijn. Van de hal gaat als het ware een uitnodigende werking uit, die zijn vervolg krijgt in de woonkamer, het hart van het huis. De plaats waar iedereen samenkomt en waar gezelligheid heerst. Gezelligheid die vooral bepaald wordt door het gevoel van thuis zijn. Dat gevoel wordt mede gecreëerd door de kleur of kleurencombinatie in huis. En wat dit betreft is Versprille de adviseur bij uitstek. Versprille kan tal van ideeën en tips aandragen om de woning aan te kleden met kleur. Dat kunnen standaardkleuren zijn. Maar omdat Versprille over twee computergestuurde robotmengmachines beschikt, kunnen dat ook verven zijn in iedere gewenste andere kleur. Naast een breed scala aan verven kan men ook bij Versprille terecht voor behang en bijpassende gordijnstoffen. Voor meer informatie kunt u bellen: 0180-631377

Hart van Holland | 1997 | | pagina 21