Indoor Kartracing in Zevenhuizen Programma Koninginnedag in Zevenhuizen EXTRA TOP 5 Autocross op Hemelvaartsdag SH Zevenhuizen Rommelmarkt Moerkapelle op 30 april 10,00 6,99 6,99 1,49 5,00 Steun van middenstand voor honderdjarige Kleine Trompetter Activiteiten Agenda om bij te blijven.. Albert Heijn Zevenhuizen Hart van Holland/23 april 1997 pagina 11 Groepsarrangementen Randgebeuren Informatie Zomercompetitie Viswedstrijd Koninginnedag muur: Halfomhalf gehakt Gekruid lente-gehakt Stroganoff gehakt kilo Champignons Luxe banket Gevulde Krakelingen Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen- Tel. 0180-631251 The Night of the Proms Medische weekenddienst agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle rrnnr Gerard Verheiien Zevenhuizen - Donderdag 24 april wordt Indoor Kartracing Zevenhui zen officieel geopend door burge meester Schoots. Indoor Kartracing biedt een ieder vanaf vrijdag in het Nijverheidscentrum (nummer 5) puur racegenot. Steeds meer Nederlanders ont dekken de charme en opwinding van het karten. Indoor Kartra cing speelt op die tendens in en opent na vele maanden van voorbereiding op vrijdag 25 april voor het publiek zijn poorten. Een dag daarvoor om 15.00 uur wordt de officiële opening verricht door de burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, de heer Schoots. Bij Indoor Kartracing staat het race- plezier centraal op de 400 meter lange overdekte baan. Het traject is voor zien van snelle bochten, hairpins, een tunnel en een spectaculaire kom- bocht. Dit laatste is overigens uniek in Nederland. De 200 cc-karts zijn voor zien van hydraulische schijfremmen en slikbanden. Gezeten in zo'n kart waant iedere bezoeker zich al gauw een Michael Schumacher of Jos Vers tappen. Voor de totale equipment zo als een helm en een overall wordt gezorgd. Ook krijgt een ieder een pro fessionele instructie. Voor kinderen zijn speciale karts beschikbaar. i Dick Beuur: één keen mezen karten en Voor groepen van 10 tot 50 personen zijn speciale arrangementen moge lijk. Indoor Kartracing is ook ideaal voor een dagje uit voor bedrijven, instellingen en verenigingen. Kortom bijzonder geschikt voor een perso neelsfeest of een stukje teambuilding. Tijdens zo'n groepsbijeenkomst kun nen onderlinge wedstrijden worden georganiseerd. Vooraf kan er getraind worden. Ook aan het randgebeuren is gedacht. Zo is er in het complex een sfeervol horecagedeelte, waar onder meer ge dineerd kan worden en ook gebarbe cued. Vanuit het horecagedeelte heeft men een prachtig uitzicht op de gehele baan en kan men familieleden, vrienden of collega's enthousiast "coachen". Indoor Kartracing is iedere dag geo pend tot 22.30 uur. Voor verdere in formatie kan men zich wenden tot Indoor Kartracing Zevenhuizen, tele foon 0180-632377 (fax: 0180-632773). Zevenhuizen-Moerkapelle - De vierde wedstrijd van de voor-/najaarscom- petitie van Hengelvereniging Zeven huizen-Moerkapelle is op 19 april ge houden in het Aarkanaal ter hoogte van Ter Aar. De vangst was slecht; de negen deelnemers vingen in totaal 5.675 gram vis. Adr. van Erk werd eerste met 1.650 gram, tweede werd J. Wiersma met 1.000 gram en de derde plaats was voor A.J. Stubbe met 910 gram. De tussenstand: 1Adr. van Erk, 78 punten; 2. A.J. Stubbe, 72; 3. D. Bazen, 65; 4. A. Metselaar, 63. De eerstvolgende wedstrijd van de voor-/najaarscompetitie wordt ge houden op 5 oktober. Op zaterdag 3 mei wordt de eerste wedstrijd van de zomercompetitie gevist; vertrek vanaf parkeerplaats Hotel Vos om 6.00 uur. Voor meer informatie: 079-5932788. De Koninginnedagwedstrijd wordt gehouden in de Ringvaart in Zeven huizen. Deelname is gratis; inschrij- Moerkapelle - Op Koninginnedag wordt in Moerkapelle de jaarlijkse rommelmarkt georganiseerd door het plaatselijk comité van de Stichting Woord Daad. Naast de traditionele "rommel" worden ook nieuwe goede ren verkocht, zoals schoenen, tassen en speelgoedberen. Voor de tuin zijn er bomen, struiken en perkplanten. Er is groente en fruit te koop en er zijn vele attracties. De rommelmarkt maakt deel uit van een braderie waaraan veel plaatselij ke verenigingen en clubs meewerken en wordt gehouden bij het Dorpshuis in de Raadhuisstraat. Evenals voor gaande jaren is de opbrengst be stemd voor voedsel, gezondheids zorg, alfabetisering, woningbouw en aanleg van waterbronnen in het vis sersdorp Vadarevu in India. 7.00 uur: 9.00 uur: 9.30 uur: 10.00 uur: 70.45 uur. 11.00 uur: 11.30 uur: 12.00 uur: 13.00 uur: 14.00 uur: 15.00 uur: 15.30 uur: 16.10 uur: 17.00 uur: 17.00 uur: 17.15 uur: Vlag in de toren met trompetgeschal. Start viswedstrijd junioren en senioren (inschrijving Hotel Vos). Uitdelen en opzetten kramen. Lawaaioptocht, start en vertrek bij het gemeentehuis. Uitreiking prijzen lawaaioptocht. Aubade voor het gemeentehuis (Oranjeboekje meenemen), met samenzang, kinderkoor en muzikale ondersteuning door "De Kleine Trompetter". Bekendmaking geluksnummers. Start mammoetskelter-race om geldprijzen in de Burg. Boerstraat en kans op het winnen van een mammoetskelter. Ponyrijden bij de Bosgracht. Alle kramen zijn open. Wielerronde voor alle inwoners van Zevenhuizen-Moerkapelle en leden van de Tourclub Zevenhuizen. Eerste poppenkastvoorstelling in de peuterspeelzaal. Kinderrommelmarkt. Jan Plezier start bij de Gereformeerde Kerk (na 12.00 uur bij de brandweer). Country-muziek op het plein bij de bibliotheek, volledige stand met country- en westernaccessoires aanwezig. Tweede poppenkastvoorstelling in de peuterspeelzaal. Kinderen kunnen zich vermaken in het Kinder-Country-Dorp. Optreden van Intac-Strauss Band op het grote podium. Mammoetskelterbaan op de parkeerplaats naast Boode auto 2wielers Service, met kans op het winnen van een mammoetskelter. Demonstratie country-dansen. Roeien in de Ringvaart. Rodeostier-rijden op het plein bij de bibliotheek. Start straatorkest "De Kleine Trompetter". Start ouderenmiddag in "De Zevenster". Workshop country-dansen (voor volwassenen) op het plein bij de bibliotheek. Tweede workshop country-dansen (voor kinderen) op het plein bij de bibliotheek. Eerste optreden drumfanfare DKV in de Burgemeester Boerstraat. Tweede optreden drumfanfare DKV in de Dorpsstraat. Optreden Shanty-koor Het Kraaiennest op het grote podium. Uitslag verloting mammoetskelter op het grote podium. Einde feestdag. ven vanaf 6.30 uur bij de burg aan de Noordelijke Dwarsweg. De juniorwedstrijd op Koninginne dag begint om 7.00 uur en duurt an derhalf uur. De seniorenwedstrijd begint ook om 7.00 uur, de deelne mers vissen tot 10.00 uur. Door Hengelsportvereniging Zeven huizen-Moerkapelle en het Oranjeco mité worden voor beide wedstrijden bekers en andere prijzen beschikbaar gesteld. 2 kilo kilo 250 gram naar keuze ch O) Zevenhuizen- Op Hemelvaartsdag, 8 mei wordt in Zevenhuizen de traditio nele autocross gehouden. De autocross in Zevenhuizen is een begrip in Zuid- Holland. De organisatie heeft grootse plannen. Vorig jaar was het een geweldig evenement met 180 deelnemers en een recordaantal bezoekers. Dit jaar wordt gerekend op nog meer bezoekers. De crossvereniging die de cross begeleidt heeft aangekondigd een razendsnelle baan aan te leggen: dat belooft veel spektakel en rondvliegende baggerspetters! Dit jaar zullen wederom veel zoge naamde regiorijders meedoen, zo ver wacht de organisatie. De regiorijders komen voornamelijk uit de regio Ze venhuizen, Nieuwerkerk en Bleiswijk. Ook zal er een spectaculaire eenden race gehouden worden. Vanwege het verwachte grote aantal deelnemers begint de cross om 11.00 uur. De cross zal tot ongeveer 17.00 uur duren. De entree voor de cross is ongewijzigd: 10.- per persoon; kinderen betalen 5.-. Deelnemers kunnen zich telefonisch opgeven bij de crossvereniging, tele foon: 0181-412849. De keuring van de auto's vindt plaats op 7 mei van 19.00 tot 21.00 uur op het parkeerterrein van Eetcafé-Discotheek La Baraque. Tevens kan op deze avond het in schrijfgeld voldaan worden. De orga nisatie wijst erop dat ongekeurde au to's niet mee kunnen doen. Het crossterrein is gelegen aan de Bierhoogtweg in Zevenhuizen, naast het industrieterrein. Zowel vanuit de richting Rotterdam (A20 afslag Zeven huizen) als de richting Den Haag Utrecht (Al 2 afslag Zevenhuizen) de borden Zevenhuizen volgen en ver volgens de borden P-CROSS volgens. Let op: u kunt alleen de aangegeven route volgen om bij het crossterrein te komen. Dit in verband met éénrich tingsverkeer op wegen rondom het crossterrein. Dit is ingesteld om het verkeer zo soepel mogelijk af te han delen. Er is parkeergelegenheid aan wezig. Het evenement wordt georganiseerd door muziekvereniging De Kleine Trompetter. De vereniging bestaat dit jaar 100 jaar. Dit eeuwfeest wordt ge vierd met veel extra activiteiten en concerten. De autocross is van groot belang voor de vereniging. Met de opbrengst financieren wij onder an dere de opleiding van de jeugdleden en de aanschaf van muziek en instru menten. Wij blijven dus gewoon door gaan met het organiseren van dit jaar lijkse evenement. Noteer 8 mei dus in uw agenda. Zevenhuizen-Moerkapelle - In een ge zamenlijke actie van de Midden standsvereniging Zevenhuizen en de Winkeliersvereniging Moerkapelle wordt het 100-jarig jubileum van De Kleine Trompetter ondersteund. In de maand mei krijgt de klant op elke besteding van ƒ10,- een speciale bon. Met deze bon kan men een entreebe wijs voor The Rabo Night of the Proms van vrijdagavond 5 september winnen, of een weekend in Disneyland Parijs of een reischeque ter waarde van 750,-. De bonnen kan men inleve ren in de bekende 'gemeente-bussen' die daarvoor speciaal in een aantal winkels zijn geplaatst, zowel in Zeven huizen als in Moerkapelle. Burgemeester Schoots zal op 18 juni de officiële trekking verrichten. Zoals al een aantal jaren de traditie is, Herv. kerk 10.00 uur ds GJ v Beek; 19.00 uur ds L.C. de Rooij, Gouda. Oud Verlaat 10.00 uur ds P. de Graaf, Moerkapelle. Geref. kerk 9.30 uur dra T.C.M. Boe- kenstijn-Dronkert, Haarlem; 19.00 uur de heer R. Wijkhuizen, W'veen. Ver. vrijz. herv. 10.30 uur ds A.J. Wttenweerde. Moerkapelle Herv. Gem. 9.30 uur ds L.W. Ch. Ruijgrok, Middelharnis; 18.30 uur drs J. Noordam, Nwk a/d IJssel. Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur lees- dienst. Zaterdag 26 april: dokter R.L. War- naar, Dorpsstraat 12, Bleiswijk, tele foon 010-5212500. Zondag 27 april: dokter W. Vroegin- deweij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, telefoon 079-5931687. NPV Vrijwillige Thuiszorg: Mw. B. v. Rooyen, 079-5931488 (19.00-20.00 uur); Mw. J. Snoep, 079-5932702 (13.30-14.30 uur). zal op de vrijdagavond voor het jaar lijkse Oogstfeest The Night of the Proms plaatsvinden. In dit jubileum jaar niet op het Dorpsplein, maar van wege het eeuwfeest van De Kleine Trompetter in de grote sporthal van dorpshuis Swanla. Deze sporthal zal voor dit concert worden omgebouwd tot een schitterend 'Proms-theater'. De activiteiten hiervoor zijn al in volle gang. Een 'Proms' concert, vanzelf sprekend met medewerking van De Kleine Trompetter, een bekende top 40-band en met de koren "Pokomo" en, dit jaar voor eerst, "Popcorn" uit Schoonhoven. Bovendien met zang en presentatie van Angela Groothui zen. Kaarten voor The Night of the Proms zijn verkrijgbaar bij de Rabobanken in Zevenhuizen en Moerkapelle of te winnen via de speciale bon. Zevenhuizen-Moerkapelle - De Zoa- vluchtelingencollecte heeft in Zeven huizen-Moerkapelle 3396,20 opge bracht. Alle collectanten en gevers worden hartelijk bedankt voor hun bijdrage. Hierdoor wordt de realisatie mogelijk van Zoa-projecten die ten doel hebben vluchtelingen te helpen overleven in een voor hen vaak uit zichtloze situatie. Zevenhuizen: Iedere zaterdag: van 9.00-16.00 uur: wereldwinkel op het dorpsplein. Zondag 4 mei: 19.00 uur Herv. kerk: herdenkingsdienst. Woensdag 21 mei: Herv. Centr. ouderenmiddag: Prinsessen van Oranje - van Juliana van Stolberg tot koningin Beatrix. Tot besluit een broodmaaltijd. De Zevenster: maaltijdvoorziening: elke werkdag, tijdig melden, tel. 637111 koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken elke dinsdag 14.00 uur. Woensdag 30 apr: 13.30 uur Koninginnedagviering. ANBO: Spelmiddag: elke maandag 14.00 uur in De Zevenster; Soosmiddag: 14.00 uur: 2e en 4e woensdag in De Zevenster; Fietsen: lx per 14 dagen verzamelen bij dorpshuis Swanla vrijdagmiddag 13.30 uur; Gymnastiek: gebouw ger. kerk dinsdag 9.30, 10.30 en 11.00 uur; Zwemmen: in zwembad De Koornmolen elke donderdag 9.00, 10.00 en 13.30 uur; Zeven Muzen: Zaterdag 7 juni: 14.00 uur stadsgehoorzaal Vlaardingen: balletuitvoering Zevenhuizense ballerina's; Zaterdag 28juni: 16.00 uur: geref. kerk: slotuitvoe- ring alle instrumenten. Vogelvereniging Zang en Kleur: Alle klaverjas-en jokeravonden beginnen om 20.00 uur: 25 apr., 9 mei, 23 mei, 6 juni, 20 juni, 4 en 18 juli. Alle activiteiten in het clubgebouw aan de Zuidpjasweg. Moerkapelle: Iedere 2e donderdag in dorpshuis Op Moer, 9.30-11.30 uur: Soos: 15 mei. ^Woensdag30 april: 19.30 uur: Ger. Gem.: Oranje zangavond.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 11