)èkzL BROUWER DE KONING Jeugdafdeling voetbalvereniging Moerkapelle levert 3 kampioenen af Goede resultaten Groeneweg jeugd Moerkapelle moet Rentokil in Europa-Cup III kampioenschap aan Lugdunum laten Volleyballen voor Cliniclowns Jongens Al van Rentokil districtskamoioen Concours Hippique op Hemelvaartsdag Duivensport r UITVAARTVERZORGING Hart van Hollet rfd/23 april 1997 pagiria 7 r gei V ORGE Cliniclowns Wadclinxveen- Onder auspiciën van N.H.S. en Stichting Nederlandse Pony en Paarden Club, organiseert de Stichting Ruiterconcours Waddinx- veen op Hemelvaartsdag, donderdag 8 mei, een Concours Hippique op het terrein van Manege Reigersburgh aan de Plasweg. Alle beschikbare weilan den zijn die dag feestelijk ingericht met zogenoemde dressuurringen en een 'springtuin' waar, paarden, po ny's en hun ruiters en amazones die dag zowel dressuur als springwed- strijden zullen rijden. Vanuit verschillende invalswegen wordt door middel van een uitgebrei de bewegwijzering de route naar het wedstrijdterrein aangegeven. Boven dien wijzen de vlaggen ter hoogte van de toegangsbrug vanzelfsprekend de weg naar het gratis entree. Gedurende de gehele dag, van 8.00 tot 18.00 uur zullen naar verwachting een kleine 250 amazones en ruiters strijden op het gebied van dressuur en springen, voor zowel de dagprijzen als een selectie-plaats voor het Ne derlands Kampioenschap NPPC op 5 en 6 juli. Aan de wedstrijden nemen pony's en paarden van alle basisorganisaties in de paardensport deel. ledereen is welkom. Gevonden: zilver kettinkje met hangertje naam Stephan omgeving Fazant 631774 30 april Zevenhuizen verkoop Unicef wenskaarten puzzels e.d. in de Dorpsstraat Let op! 26-4 kled. in z.v.st. zobero 10-13 uur oml. weg benth. 079-3312095-3412839 Zevenhuizen - De postduivenvereni ging De Stormvliegers had zaterdag een wedvlucht uit Strombeek, 124 ki lometer. De 590 duiven werden om 10.15 uur gelost, met een noorden wind. De eer ste duif arriveerde om 11.59 uur bij C. Zweere, en had een snelheid gehaald van 1195 meter per minuut, 72 kilome ter per uur. De laatste, 148e prijsduif was 11 minuten later thuis. Uitslag: 1. C. Zweere, 2. R. Brands, 3. E.P. Ver schoor, 4. Joh. Stofberg, 5. C.P. Ede- ling, 6. C. Nobel, 7. N. Koppenaal, 8. Joh. Breedijk, 14. C. van der Graaf, 24. J.S. Heykoop, 27. B. Hertog, 35. Joh. Wiltenburg, 37. M. Jongenelen, 45. Corry en Jeroen, 55. J. Hoevelaken, 59. Ton en Ank, 63. G. Jongenelen, 71D.C. den Hertog, 90. Gebr. Breedijk, 103. J. van de Haak, 125. G. Brands en Zn. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Moerkapelle - In de afgelopen weken was het liefst drie maal feest in de kantine van de w Moerkapelle. De jeugdafdeling liet na de winterstop enorm van zich spreken met zeer aan sprekende resultaten van de diverse teams, hetgeen uiteindelijk leidde tot een drietal kampioenen. Zaterdag jl. was deze eer voorbehouden aan de E1 pupillen, die naaste concurrent Stol wijk op 2-2 hielden en daarmee onbe reikbaar werden. De feestvreugde werd vergroot door de 3-11 overwin ning van de D2 pupillen bij Nicolaas Boys, hetgeen die dag het 2e kam pioenschap betekende. Een week eer der waren de Dl pupillen al kampioen in hun poule geworden door Haast recht met 8-1 te verslaan. Dit team leed zelfs geen enkel puntverlies. Eén van de kampioensteams van voetbalvereniging Moerkapelle. Voor GERANIUMS en PERKGOED nog 1 week te vroeg Maar keuze in VASTE PLANTEN en VIOLEN genoeg! EN ALLES VOOR DE GROENTETUIN: o.a. pootaardappelen, plantuitjes, zaden, tomaten, witvrije komkommers, kroten, tuinbonen, kool- en slaplanten enz. Bonenstokken, broeiramen, meststoffen, aardbeiplanten enz. KWFKFpi.l fin GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 Zevenhuizen- Afgelopen zaterdag werden twee jeugdteams van voetbalvereni ging Groeneweg kampioen. In de ochtenduren was het de F1 die via een 5-1 overwinning op Perkouw het kampioenschap veilig stelde. Uit handen van jeugdvoorzitter Bram van Rijn mochten de leiders Isaac van Kralingen en Rob Hoogendoorn en hun spelers de welverdiende bloemen in ontvangst nemen. Moerkapelle - De voetballers van de wMoerkapelle zijn er niet in geslaagd de minieme kans op het kampioen schap te grijpen. De rechtstreekse confrontatie tussen de beide ploegen eindigde in een gelijkspel (1-1). Het geen voor de Leidse ploeg genoeg was voor het bemachtigen van de titel. De Moerkapelse ploeg kan zich nu voor bereiden op de nacompetitie, die op 3 mei begint. Naar alle waarschijnlijk heid met een thuiswedstrijd. Berkel is in ieder geval al een zekere tegenstan der. De andere wordt pas zaterdag bekend en komt uit het rijtje MVKV LSW en Linschoten. De wedstrijd te gen Lugdunum was voor 4e klasse begrippen van een heel behoorlijk ni veau en kende een aantrekkelijk ver- Zevenhuizen - Rentokil speelde woensdagavond de derde wedstrijd in de halve finale van de play-off in Apeldoorn tegen Dynamo en moest deze wedstrijd winnen om een vierde wedstrijd eruit te slepen. Dynamo zou bij winst in de finale staan tegen de winnaar van de halve finale tussen Alcom/Capelle en Kuipers/Zwolle. De Apeldoorners wisten deze derde wed strijd ook in winst om te zetten via de setstanden 15-10,15-11 en 15-3. Trainer/coach Teun Buijs kon in deze wedstrijd niet beschikken over Mar- tijn Dieleman, die vanwege een rug blessure moest afhaken. De basis van Rentokil bestond uit Gijs Ronnes, Timo Dijkgraaf, Jochem de Gruijter, Michiel van der Kuip, Cees van Opij- nen en Ferry van Hal. Rentokil startte goed in de eerste set en wist met een sterke opslag de ver dediging van Dynamo onder druk te zetten. Tot 9-10 ging het gelijk op en moest Dynamo alle zeilen bijzetten. In deze fase van de set begon Dynamo beter te serveren en kreeg Rentokil het moeilijker; de Apeldoorners kon den langszij komen en doorstoten naar een 15-10 setwinst. In de tweede set namen de spelers van Dynamo een 10-4 voorsprong. Deze kon door een goede blokkering en aanvallen van onder andere Timo Dijkgraaf door RentoRil ongedaan ge maakt worden. Maar bij de stand 11- 11 stokte de aanval van de Zevenhui- zenaren en kon Dynamo de set met 15- 11 uitmaken. De derde set gaf een foutloos spelend Dynamo te zien, dat snel op grote voorsprong kwam en het niet meer uit handen gaf (15-3). Met deze winst van Dynamo is Rento kil uitgespeeld in de play-off wedstrij den. Er zal niet meer gespeeld worden om de derde en vierde plaats. Rento kil zal door dit resultaat volgend sei zoen in het Europa Cup Hl-toernooi spelen. Rentokil zal op zaterdag 6 juli weten wanneer en tegen wie zij in de Europa Cup moeten spelen. De jeugd- internationals van Rentokil hebben nu een week rust, zodat zij fris aan de voorbereidingen kunnen beginnen bij jong oranje, dat eind mei in Spanje gaat strijden in een kwalificatie-toer nooi voor een plaats bij het EK. De Cl van Groeneweg greep net naast het kampioenschap. Een 2d) voorsprong in de uitwedstrijd tegen Stolwijk bleek niet voldoende. Door de 3-2 nederlaag van Groeneweg werd Moordrecht de lachende derde. De grootste sensatie van de dag kwam op naam van het BI elftal. Door een overwinning van maar liefst 9-1 tegen het Goudse Donk werd het verblijf in de hoofdklasse met een jaar verlengd. Wie heeft mijn zilv. armbandje gevonden verloren bij sponsorloop Mkp 079-5932735 nog gefeliciteerd met jullie 18 jaar lange huwelijke Groetjes van José en Patty Hoera, mama is jarig hartelijk gefeliciteerd Arno Bartje papa en bobby dummy sikkie Vanaf 11 april is Theo Knop Abraham. Niet in de tuin wel in de krant! Ton en Bep hartelijk gefeliciteerd met je 12,5 jarig echtvereniging Pa en Ma Vlok, henk Jolanda, Lorenzo; ma en lassie Welkom Koen op deze woelige wereld maar je bedje staat op een rustige plaats opa oma Zevenhuizen - Op zaterdag 17 mei om 1700 uur start het bedrijfsvolleybal- toernooi in Zevenhuizen. In dorps huis Swanla komen 48 teams strijden °m de eerste plaats. De tweede toer- nooidag (finale) wordt gehouden op zaterdag 7 juni en begint om 17.00 uur. the avond wordt afgesloten met de bnale, de prijsuitreiking en een feest avond. De helft van het batig saldo van dit toernooi komt ten goede aan de Jeugdopleiding van volleybalclub Nesseiande. De andere helft is voor de Clini clowns, specialisten van de lach. De Stichting Cliniclowns is opgezet om ernstig zieke kinderen in zieken huizen afleidingte bezorgen. Door het optreden van clowns kunnen de kin deren even aan iets anders denken dan hun ziekzijn. Als je al een tijd weg bent van je eigen kamer, je school en je vriendjes, kan het moeilijk worden moed te blijven houden. Zeker als je ook nog eens pijn hebt en vervelende behandelingen moet ondergaan. Voor die patiëntjes maken de clowns het ziekenhuisleven wat vrolijker. Zo kunnen de kinderen de moeilijke zie kenhuisperiode makkelijker door staan. Zevenhuizen - Zaterdag 19 april werd de jongens Al van Rentokil gehuldigd omdat zij als eerste waren geëindigd in de districtscompetitie. De beste teams uit de verschillende rayons hebben het afgelopen seizoen een dubbele competitie afgewerkt. Na het eerste deel stond Rentokil op een vierde plaats. In het tweede deel van de competitie, waarin alle teams weer met 0 punten begonnen, wist Rentokil een betere uitgangspositie te creëren. Coach Ronald Waiter en zijn spelers Vincent van Brummen, Sebastiaan van Driei, Arno van Hattem, Ruud van der Knaap, Jorik Kouwenhoven, Jeroen Lamfers, Michael Olieman, Marcel Tjepkema en Sietze Wijnsma wisten tot het eind toe de koppositie vast te houden en mochten zaterdag de beker, de medailles en de bloemen in ontvangst nemen. loop. In de eerste helft waren de beide ploegen goed tegen elkaar opgewas sen, al had Moerkapelle wel iets beter mogelijkheden, zoals wel vaker dit seizoen brak een gemis aan koelbloe digheid en afwerking de ploeg op. In de tweede helft probeerde Lugdu num onmiddellijk het initiatief te grij pen en zag dat al na 5 minuten be loond. Een voorzet vanaf rechts werd door linkerspits Marcel de Best keu rig in de verste hoek gekopt (0-1). Moerkapelle probeerde wel wat terug te doen, en dankt voornamelijk aan Ad van der Kraan dat de achterstand tot 0-1 bleef beperkt met zeker vier uitstekende reddingen hield hij de ploeg overeind. Langzamerhand kwam Moerkapelle terug in de wed strijd. Een inzet van Lennaert Visser werd met moeite door de keeper ge pakt. Vijf minuten voor tijd brak Mark Kloos door, werd neergehaald en Ron Kievit benutte de toegekende penalty feilloos (1-1). De laatste minuten ver liepen onder zinderende spanning, met kansen over en weer. Maar de stand bleef ongewijzigd en was Lug dunum de terecht kampioen. Zaterdag aanstaande speelt Moerka pelle uit bij Linschoten. Aanvang 14.30 uur, en sluit hiermee de regulie re competitie af. Moerkapelle 2 won opnieuw, nu met 2- 0 van Capelle 5 en heeft nu vijf punten voorsprong op de naaste concurrent het kampioenschap in eigen hand. Later op de dag werden ook de jongens van Dl onder de bloemen bedolven nadat zij, door de uitwedstrijd tegen Nieuwerkerk te winnen, onbereikbaar voor de concurrentie waren geworden. Uniek aan dit kampioenschap is, dat dit het tweede kampioenschap in één seizoen betekende. Cor Buitenhuis, Bert Huisman, Gerard Karreman en de spelers waren dan ook terecht trots op dit resultaat.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 7