- WÉÈimÉMÊgMBÊMBMBHI Breng sfeer in huis met teakhouten meubelen van Wortman Met Perdijk zorgeloos wonen en leven Voor keuken en sanitair naar Keukencentrum Waddinxveen Handelsmaatschappij G. Hol B.V., al 40 jaar in de regio Nieuw in de regio: jora Tuinverlichting Decoraties Installatiebedrijf Kadiks BV: alle specialismen onder één dak pagina 10 Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 Alphen aan den Rijn - Teakhouten meubelen hebben gezorgd voor een nieuwe trend op woongebied. Dit harde houtsoort heeft een sfeervolle, warme donkere kleur en is in huis veelal goed met de bestaande meubelen te combineren. Om enige ideeën op te doen, zou men eens vrijblijvend binnen kunnen lopen bij Grenenspecialist Wortman, gevestigd aan de Hoofdstraat 139-141 in Alphen a/d Rijn. Hier kan men met eigen ogen aanschouwen hoe teakhout, gecombineerd met grenen en rotan, het interieur een geheel eigen stijl geeft. s nen een inds een halfjaar heeft Wortman, bekend om zijn uitgebreide sorte ring nieuw-, repro- en antiek gre- meubelen en woonaccessoires, bijzondere collectie teakhouten meubelen in huis. Voor wie op zoek is naar een bepaald model en deze in de winkel niet aantreft, bestaat zelfs de mogelijkheid deze in Wortman's eigen atelier te laten vervaardigen. Ook heel bijzonder is de uitgebreide collectie Amerikaanse loomstoelen. Deze ogen hetzelfde als rotan zitmeubelen maar zijn gemaakt van fijngevlochten, om weven staaldraad op een beuken frame. Voordeel van de loomstoel is dat deze niet kraakt en haart en veel duurzamer is. Bij Wortman zijn loomstoelen ver krijgbaar in zo'n vijftien verschillende modellen en in zeven kleuren. Bij Wortman kan men tevens terecht Zevenhuizen - Zowel vader als zoon Perdijk is beëdigd NVM- makeiaar. Dat betekent dat zij tot de vakgroep van makelaars behoren en dus de meest uitgebreide expertise in huis heb ben. Zij bieden zowel particulieren als ondernemers de voile aandacht bij het zoeken en verkopen van een woon- en/of bedrijfslocatie. Zij beschikken daarbij over een centraal com puternetwerk dat het actuele aanbod van onroerend goed aangeeft. Perdijk is organisatorisch onderver deeld in Perdijk Makelaardij, Perdijk Hypotheken en Perdijk Assurantiën. Dit demonstreert de veelzijdigheid van Perdijk. Perdijk is er voor Uw gemak, want wat is eenvoudiger dan de hele financiële administratie in één hand. Perdijk Makelaardij bemiddelt bij de aan- voor gestoffeerde bankstellen en fauteuils. In de ruime winkel staan alle artikelen altijd zeer scherp geprijsd en deze worden gratis thuisbezorgd. Het familiebedrijf staat al vele jaren bekend om haar goede service en uitstekende kwaliteit meubelen. Wortman heeft dan ook een goede naam en grote vaste klantenkring opge bouwd tot ver buiten Alphen a/d Rijn. en verkoop van nieuwbouw, bestaande bouw, bedrijfshuisvesting en agrarisch onroerend goed. Verder behoren taxaties, huur en verhuur en beheer tot het pakket. Perdijk Hypotheken verstrekt een com pleet, onafhankelijk en deskundig hypo theekadvies. Perdijk Hypotheken is aan geen enkele bank of financiële instelling gebonden en kan daardoor bemiddelen in de hypotheekconstructie die het beste past. Perdijk Hypotheken gaat daarbij uit van de persoonlijke situatie van nu en van de situatie zoals men zich over een aantal jaren voorstelt. Daarom kan iedereen bij Perdijk Hypotheken langs voor een gratis persoonlijk advies. Perdijk Assurantiën biedt een compleet verzekeringspakket en adviseert bij op de toekomst gerichte financiële planning. Voor wat betreft dit laatste gaat het om sparen en lenen, verzekerd sparen en pen sioenen. Het verzekeringspakket kan be staan uit opstalverzekering, inboedelver zekering, inventarisverzekering, aanspra kelijkheidsverzekering, motorrijtuigen verzekering, rechtsbijstandverzekering, inkomstenverzekering en speciale op- maat-verzekeri ngen Voor meer informatie: telefoon: 0180- 631655; fax: 0180-633808). Waddinxveen - Een droomkeuken moet niet alleen functioneel zijn, maar ook mooi. Breng daarom een bezoek aan Keukencentrum Waddinxveen. Een keuken bestaat naast een werkblad uit inbouwapparatuur, kasten en kranen. Aan de hand van wensen en de grootte van een keuken stellen de specialisten van het Keukencentrum samen met de klant een plan op. Zij adviseren over de meest economische indeling en laten aan de hand van een driedimensionaal computer model zien hoe de keuken er uit komt te zien. De klant zich dan geheel inleven in de situatie thuis. Naast keukens kan men bij het Keukencentrum ook terecht voor een open haard met marmeren stijlschouwen, de meest uiteenlopende plafonds en de badkamer. "egenwoordig is de badkamer één van de belangrijkste locaties in huis. Aan het decor wordt bijna net zoveel aandacht besteed als aan hygiëne. Het Keukencentrum heeft ook wat dit betreft een uitgebreide collectie. Vaak is het woekeren met de ruimte. Hoe maak je een lastige plek met een beperkt aantal vier kante meters tot een badkamer die aan alle eisen voldoet en er nog mooi uitziet ook. Bij het Keukencentrum denken ook hier specialisten mee om de sanitaire voorziening een lust voor het oog te ma ken. Het bedrijf streeft ernaar een relatie met haar klanten op te bouwen op basis van deskundigheid, service-gerichtheid én eerlijkheid. Dat het hierin is geslaagd, blijkt wel uit het feit dat het een afzetge bied heeft van zo'n 50 kilometer rond Waddinxveen. Het Keukencentrum be reikt men door bij het aquaduct van Gouda richting Waddinxveen te rijden. Direct vóór de (eerste) hefbrug ziet men aan de overkant van het water het be drijf liggen. Voor meer informatie: telefoon 0182-611631. Rotterdam - Aan de Bostelweg In Rotterdam Is het sloop bedrijf van C. Hol gevestigd. Men kan hier terecht voor alle sloopwerkzaamheden. De firma Hol zorgt er voor dat alles vakkundig en verantwoord wordt gesloopt. Dit kunnen zowel hulzen als bedrijfspanden zijn, tot aan complete fabrieken toe. In opdracht van gemeenten, bedrijven, de provincie of particulieren wordt alles tot de laatste steen verwijderd. Wie een stuk grond heeft ge kocht, waarop nog iets staat dat gesloopt moet worden, is bij Handelsmaatschappij G. Hol aan het juiste adres. Alles wordt afgevoerd en de grond wordt bouwrijp opgeleverd. De firma Hol doet dit alles op een mi lieuvriendelijke manier. G. Hol: "Vroe ger deed elke sloper dat, maar feitelijk kost het te veel tijd. Toch is het in het belang van het milieu om zoveel moge lijk materialen te recyclen." Van het te slopen object worden alle materialen die geschikt zijn voor herge bruik afgevoerd en verkocht. Dit zijn vaak balken, vloerdelen of bijvoorbeeld deuren. Men kan aan het bedrijfsterrein op de voormalige grens van Zevenhui zen en Nieuwerkerk aan den Ijssel. te genwoordig Rotterdam,terecht voor dit soort materialen. De firma Hol is al 40 jaar in de regio actief. Ooit begonnen in Zevenhuizen, wordt nu al jaren lang het bedrijf gevoerd vanaf de Bostelweg. Rotterdam - Verlichting speelt een zeer belangrijke rol in de tuin. Wie kiest voor de juiste tuinverlichting op de juiste plaats, creëert een bepaalde sfeer die de tuin tevens uitstraling geeft, 'jora' is een pas gestarte onderneming op het gebied van tuinverlichting en tuindecoraties. De enthousiaste eigenaren J.M. Polhuys en A. van Vliet hebben als doel een gespecialiseerd bedrijf te worden waar het accent ligt bij kwaliteit, service en aandacht voor de wensen van de klant. Bij "Jora" kan men nu al uitstekend terecht voor een groot scala aan artikelen zoals lantaarnpalen, muurlantaarns, sokkellam pen, zonnewijzers, brievenbussen, orna menten, stalramen, hekwerk en tuinzitjes etcetera. Dit alles van Hollands fabrikaat en oerdegelijke kwaliteit; de producten hebben dan ook een fabrieksgarantie van maar liefst 10 jaar op de constructie en 3 jaar op de lak. De verwachting is dat het aanbod nog verder uitgebreid zal wor den, zodat de keuze-mogelijkheden in de toekomst sterk zullen toenemen. Heel bijzonder zijn de marmeren sier voorwerpen voor huis en tuin. De schitte rende beeldhouwwerken, die voorname lijk uit Azië gemporteerd worden, hebben een eigen, tijdloze schoonheid. Omdat maar een klein gedeelte van het assorti ment permanent in de showroom wordt tentoongesteld, is het overgrote deel te zien in documentatie-materiaal. De showroom van "Jora" is gevestigd in een ruimte aan Wollefoppenweg 59a te Rotterdam en is op zaterdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Verder kan men er op afspraak terecht. Voor meer informatie kan men van maandag t/m zaterdag (van 10.00 tot 20.00 uur) bellen met: 010- 4206639 of 06-54210895. Moerkapelle - Bij installatiebedrijf Kadiks B.V. vindt men werkelijk alle specialismen onder één dak. Het bedrijf ver zorgt bij o.a. kleinschalige nieuwbouw-projecten, winkel panden en aanbouw of verbouwingen van bijvoorbeeld woonhuizen, alles op installatiegebied. Hierbij valt te denken aan elektra, water, gas en sanitair, maar ook cv-installaties, lood- en zinkwerk. Wie Kadiks inschakelt, kan er op rekenen dat het werk uitgevoerd wordt door all-round vakmensen. Omdat bij Kadiks alles in één hand is, kan het bedrijf een soepele instelling qua werkplanning hanteren. Immers, men is er niet afhankelijk van eventuele onderaannemers waardoor mis verstanden en langs elkaar heen werken, voorkomen kunnen worden. Het bedrijf is in staat haar cliënten zo flexibel mogelijk tegemoet te treden. Als extra service voor de clintèle, heeft het bedrijf een 24-uurs storingsdienst. Sinds enkele jaren is installatiebedrijf Ka diks B.V. in het bezit van het KEMA- certificaat 'energie, water en gas'. Hier door heeft het bedrijf gewaarborgde kwa liteitszorg wat alleen wordt toegekend aan een perfecte organisatie. Om gecerti ficeerd te worden, moet een bedrijf aan een tiental criteria voldoen. Vanzelfspre kend vereist dit van alle medewerkers een gemotiveerde en volledige inzet. Mede door dit daadwerkelijk te tonen, zagen de 21 personeelsleden van Kadiks, inclusief directeur Jaco Hoogendoorn, hun gebo den kwaliteit door KEMA worden beves tigd. Wie voor een installatie op zoek is naar de juiste vakmensen, kan vrijblijvend meer informatie aanvragen. Installatiebedrijf Kadiks B.V. is gevestigd aan Industrie straat 3 te Moerkapelle, het algemene telefoonnummer is 079-5932524.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 26