Huis en Tuin Huis en Tuin '97 Huis en Tuin '97 Huis en Tuin '97 Lagerwaard, voor vorm op niveau Knaap Moduul, voor een woning op maat Sierbestrating is een vak apart U formuleert uw wensen, KEBA-design maakt het Lewa zonwering woondecoratie stijl in binnen- en buitenzonwerin Landelijk wonen begint bij De Koning Witzier pagina 14 ,T66i tern 3Q\bisfiRoH hêv IrfeH s&fij{fdnJut aa -aitrH Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 Capelle aan den IJssel - Voor een inrichting geheel afgestemd op individuele wensen kan het beste een bezoek gebracht worden aan de showroom van Lagerwaard in Capelle aan den IJssel. Lagerwaard onderscheidt zich niet alleen door de enorme keuze aan meubilair, maar vooral door de service en het advies. Bi] een bezoek aan de showroom wordt men als gast ontvangen. Onder het genot van een kopje koffie wordt eerst besproken wat de wensen. Na het eerste gesprek volgt eventueel een bezoek van een van de binnenhuisarchitecten aan huis. Hierna wordt een plan ontworpen, de zoge naamde interieurschets. Daarop is goed te zien hoe het meubilair zich verhoudt tot de ruimte. Vaak gaat dit vergezeld van een kleurenplan en een lichtadvies. Bijzondere inrichting hoeft niet alleen te maken te hebben met de keuze van het meubilair. Dit kan ook ontstaan door bijzondere karpetten of gordijnen. Kar petten worden door Lagerwaard ook zelf ontworpen, zodat er iets unieks op de vloer ligt. Lagerwaard maakt voor de invulling van het plan ondermeer gebruik van Leolux, Montis, Jori, Artifort, Banz Bord, Interstar, Harvink, Hülsta, Hennie de Jong, Gelderland, Pastoe, Tonon en Young. Daarnaast zit men bij Lager waard goed voor zitmeubilair op maat. Door een keuze te maken uit diverse componenten wordt een zitmeubel gecreëerd dat precies is afgestemd op de individuele smaak en mogelijkhe den. Ook wandsystemen kunnen door Lagerwaard op maat geleverd worden. Rotterdam - Wie een kavel grond heeft gekocht, of van plan is te kopen, met de bedoeling daar een huis op te bouwen doet er goed aan een bezoek te brengen aan de showroom van Knaap Moduuiwo- ningen en ziet op overzichtelijke wijze al snel vele mogelijkheden. In het informatiecentrum worden delen van woningen op ware grootte getoond zoals bijvoorbeeld keukens, badkamers, kozijnen, wand en plafondafwerking, steensoorten en sanitair. Daarnaast kan men tekeningen, folders en ander beeldmateriaal bekijken zodat een beeld gevormd kan worden over een nieuw te bouwen huis. Aan de hand van een vragenlijst kan dan nader bepaald worden wat de spe cifieke wensen zijn ten aanzien van het nieuwe onderkomen. Aan de orde ko men onder meer het aantal slaapka mers, de keuken en de gewenste inde ling en vorm van het huis. Na dit eerste contact kunnen de plannen nader uitge werkt worden. Volgens dit concept zijn momenteel diverse huizen in aanbouw van Knaap Moduulwoningen. Zo worden er in Zoetermeer drie huizen gebouwd, in Bergschenhoek vier en in Capelle aan de IJssel wordt er op een kavel voor zeventien woningen negen gebouwd door Knaap Moduulwoningen. Ook worden er hier en daar vrijstaande wo ningen gebouwd. Alle woningen wor den met GIW-certificaat gebouwd. Diverse gemeenten hebben een inten tieverklaring getekend in het kader van duurzaam bouwen en Knaap Moduul participeert hierin. Zij kunnen voldoen aan de hoogste eisen aan duurzame woningbouw, met betrekking tot bij voorbeeld isolatie. Standaard zijn er al veel voorzieningen opgenomen, maar natuurlijk bepaalt de klant hoe het uit eindelijke pakket er uit komt te zien. Waddinxveen - In een perfect ontwor pen tuin komt een vakkundig uitge voerde sierbestrating uitstekend tot zijn recht. Neem als voorbeeld een sierbestrating waarbij originele oude stenen zijn gebruikt; dat is nu de absolute trend. Maar ook klein- plaveisel van natuursteen geeft een heel mooi effect. Ed Plaizier, sinds zes jaar gevestigd aan de Bredeweg 15 in Waddinx veen, is gespecialiseerd in straat- en grondwerken, sierbestrating en tuin aanleg. Behalve voor sierbestratingen kunnen zowel particulieren als bedrij ven bij hem terecht voor onder andere het plaatsen van schuttingen en andere erfafecheidingen, graafwerk voor bij voorbeeld de aanleg van een vijver, het maken van een stoepje voor de voor deur tot zelfs het bestraten van hele bedrijfsterreinen. Men kan dan ook voor verschillende klussen een beroep doen op het bedrijf van Ed Plaizier. Behalve het uitvoeren van de diverse werkzaamheden, hebben zij zelf ook uitstekende ideeën over verschillende soorten bestratingen. Zij kunnen des gewenst een ontwerp maken. Volgens Plaizier is het nu de ideale tijd om bestratingen uit te laten voeren. In het voorjaar kunnen dan direct de planten in de tuin worden geplaatst. Voor meer informatie of het aanvragen van een vrijblijvende offerte: telefoon 0180-633020. Waddinxveen - KEBA-design is een klein en daardoor uiterst flexibel be drijf. Het bestaat nu ruim zes jaar en heeft keukens als hoofdactiviteit. Maar daarnaast is KEBA-design ook gespecialiseerd in wand- en badka mermeubels en balies voor bedrijven. Voor KEBA-design is eigenlijk niets onmogelijk. De klant for muleert zijn wensen. Samen met KEBA-design worden die wensen op papier uitgewerkt. Welke maat of vorm de klant ook wil, voor KEBA-design vormt dit nooit een probleem. De ver taalslag van ontwerp naar het uiteinde lijke product kan bijzonder arbeidsin tensief zijn. De mate waarin hangt na tuurlijk ook af van het materiaal dat gebruikt moet worden en van de vorm en het profiel dat de klant voor ogen heeft. KEBA-design werkt met alle soorten hout en daarnaast veel met MDF, dat gemakkelijk te verwerken is. Omdat KEBA-design een klein bedrijf is, krijgt de klant veel persoonlijke aan dacht én service. Bel voor meer infor matie 0182-616625. Waddinxveen - Wie de sfeervolle showroom van Lewa zonwering ik woon decoratie binnenstapt, ontdekt meteen wat de favoriete hobby van de heer Deltenre is: woningstoffering en alles wat daar maar enigszins mee te maken heeft. Uiteraard is woondecoratie zijn vak, maar in zijn showroom is hij er in geslaagd om met zoveel persoonlijke stijl en gevoel voor kleur, een inspire rende omgeving te creëren die velen aan zal spreken. Als eigenaar van het gerenom meerde bedrijf Lewa, is de heer Deltenre dagelijks bezig zijn cliënten een goed advies te geven bij aankoop van alle soorten binnen- en buitenzonwering, rolluiken, gordijnen, vitrage, tapijt, laminaat en linoleum- en marmoleumvloeren. Daarnaast ver koopt hij een bijzondere collectie, zelf ontworpen smeedijzeren tuinmeube len en woonaccessoires in zeer eigen tijdse uitvoeringen. Zijn creativiteit gaat echter verder; momenteel wordt hard gewerkt aan het eigen label 'Joopari'. Onder deze naam zal de heer Deltenre rond juni 1997, een bijzondere collectie kunststof lamellen en jaloezieën op de markt gaan brengen. In het najaar zal 'Joopari' verder uitgebreid worden met een collectie rolgordijnen in unieke dessins. Lewa heeft alles in huis om een totaal- inrichting tot stand te brengen. Om een interieur geheel af te stemmen op de toekomstige tijd, werkt het bedrijf sa men met Artigiani; een kunstenaar in wanddecoratie. Lewa werkt uitsluitend met producten van topfabrikanten en men kan vertrouwen op een perfecte levering, montage en afwerking. De showroom is gevestigd aan de He- negouwerweg 43 te Waddinxveen. Openingstijden: dinsdag/woensdag/ donderdag: 10.00-17.00 uur en vrij dag/zaterdag: 10.00-16.00 uur. Koopa vond uitsluitend op afspraak. Voormeer informatie: 0182-614415. Waarder - Wie op zoek is naar een vrijstaande woning in een landelijke omgeving is bij De Koning Witzier aan het juiste adres om de woonwensen te bespreken. Deze makelaars in landelijk onroerend goed hebben reeds vanaf 1962 ruime ervaring in zowel het verkopen ais aankopen van onder andere woonboerderijen, bun galows, villa's en landhuizen. Voor mensen die op zoek zijn naar dit soort woningen, kunnen een groot aantal factoren een grote rol spelen bij het maken van een keuze. Voor velen is de locatie van groot belang; men wil bijvoorbeeld in een rustige omgeving wonen met een blijvend wijds uitzicht. Maar de woning moet ook een gunstige ligging hebben ten opzichte van de verbin dingswegen, waardoor bijvoorbeeld het werk goed bereik baar blijft. Verder kan een flink stuk eigen grond om het huis wenselijk zijn, vaak met opstallen erbij voor bijvoorbeeld het houden van hobby-vee en paarden. Anderen zijn op zoek naar een sfeervol authentiek pand met veel nostalgische details... Welke woonwensen men ook heeft, door de makelaars en adviseurs van De Koning fk Witzier worden de belangen van cliënten optimaal behartigd. Naast het zoeken naar een geschikte woning, kunnen zij door hun kennis van zaken ook eventuele problemen, door bijvoorbeeld bodemverontreini ging of een slechte bouwkundige staat, voorkomen. Vanzelf sprekend zorgt De Koning fk Witzier ook voor een uitsteken de begeleiding bij verkoop van landelijk gelegen, vrijstaand onroerend goed. De Koning ik Witzier heeft als werkgebied de provincies Zuid-Holland en Utrecht, het kantoor is centraal gevestigd aan Oosteinde 32 in Waarder. Voor meer informatie: telefoon 0348-502224.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 30