Telefoon (0180) 63 16 55 Zevenhuizen /tf /t K E L A A W Dorpsstraat 146 Zevenhuizen Moerkapelle Zevenhuizen NVM Meer dan 40 kleuren passe- partoutkarton op voorraad! Voor elk interieur een passende lijst en spiegel! De Fotoboetiek is gespecialiseerd in aquarel, olieverf en posters. Borduurwerken, zijdeschilderingen? Bij de Fotoboetiek perfect afgewerkt! Bijna maandelijks breidt de Fotoboetiek haar collectie passepartoutkarton uit. Afgestemd op het lijstenassortiment en natuurlijk op het werk van de klant. Een juist passepartout geeft net die meerwaarde die het werk verdient. Natuurlijk is een deskundig advies daarbij van belang. Nou dat mag u van ons verwachten! Alle pasepartouts worden door ons in eigen bedrijf professioneel gesneden. Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997Pagina 17 Bij de Fotoboetiek vind u de grootste collectie lijsten in de regio. Meer dan 1250 lijsten van klassiek tot modern in alle gangbare maten van pasfoto tot 70x1 OOcm. De lijsten zijn verkrijgbaar in hout, kunststof, aluminium, metaal verzilverd en verguld en randloos. Binnen eigen bedrijf maakt de Fotoboetiek van elke lijst ook een spiegel. Hierdoor ontstaat een schitterende combinatie tussen lijst en spiegel. Al het werk wordt kosteloos ingelijst, mits de lijst bij de Foto boetiek is gekocht. Voor elk aquarel en olieverf heeft de Fotoboetiek een pas sende lijst. Eigentijdse kleuren met een bijpassend passepar tout in combinatie met een vak kundig advies geven uw werk net dat stukje meerwaarde. Voor olieverfwerk heeft de Foto boetiek meer dan 40 betaal bare 'museumlijsten' op voor raad. Voor posters heeft u de keuze uit 9 kleuren kunststoflijsten natuurljk ook in alle dussen- maten'. Liever aluminium? Geen probleem ook deze lijsten hebben wij op voorraad. De Grutto 19 Vraagprijs 295.000- k.k. In kindvriendelijke omgeving gele gen, goed onderhouden EENGE ZINSWONING met voor- en ach tertuin op het zuiden. Bouwjaar 1981. Opp. 128 nA Indeling: Entree, bet. toilet, tuinge- richte woonkamer ±30 m- met lichte moderne open keuken met inbouwapp.. Gehele beg. grond is v.v. een mooie lichte plavuizen- vloer. Ie Verd.: Overloop, 3 slaapkamers en betegelde badkamer met ligbad, v.w. en toilet. 2e Verd.: Overloop met bergruimte en 2 fraaie slaapka mers elk met Velux dakraam. Hollevoeterlaan 29 Vraagprijs: 279.000,- k.k. Rustig gelegen, goed onderhouden EENGEZINSWONING met vrijst. stenen berging, voor- en heerlijke 13 m diepe achtertuin op het zui den. Bouwjaar 1975. Opp. 123 m^. Indeling: Entree, bet. toilet, garde robenis, tuingerichte woonkamer 4.50 x 6.60 en keuken. Ie Verd.: Overloop met grote berg- kast, 3 ruime slaapkamers en bet. badkamer met douche, v.w. en toi let. 2e Verd.: Grote open bergzolder met dakkapel en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. NVM M HYPOTHEEK SHOP Klaproosstraat 20 Vraagprijs: 535.000,- k.k. Goed onderhouden, rustig gelegen SEMI-BUNGALOW met aangeb. garage, erf en tuin. Bouwjaar 1989. Opp. 348 m2. Indeling: Entree, bet. toilet, bene- denslaapkamer/kantoortje, royale woonkamer met open haard. Open woonkeuken met eiken inrichting. Woonkamer en keuken zijn v.v. een plavuizenvloer met vloerverwar ming. Bijkeuken en luxe bet. bad kamer met ligbad, douche en was tafelcombinatie. Ie Verd.: Grote overloop, kleine slaapkamer en 2 grote zijslaapka mers met veel bergruimte. De Fotoboetiek heeft een keuze uit meer dan 150 houten lijst stoven en 30 aluminium kleuren. Wij maken ze netjes op maat voor uw borduurwerk, zijde schilderingen etc. De Esdoorn 20 Vraagprijs 279.000,- k.k. Heerlijk rustig aan plantsoen gele gen EENGEZINSWONING met vrijstaande stenen berging, voor- en fraai aangelegde achtertuin op het zuiden. Bouwjaar 1976. Opp. 140 m? eigen grond. Indeling: Uitpandige entree, L- vorm. woonkamer ±40 met luxe moderne, open keuken met compl. inbouwapp.. Binnenhal met bet. toilet. Gehele beg. grond v.v. plavuizenvloer. Ie Verd.: Royale overloop en 3 slaapkamers (voorheen 4) en luxe bet. badkamer met ligbad, v.w. en toilet. 2e Verd.: Bergvliering. Moerkapelle - Dorpsstraat 28 Tel.079-5931.762 Moordrecht- Dorpsstraat 47 Tel.0182-374330 til MAKELAAR

Hart van Holland | 1997 | | pagina 33