Elektrotechnisch Bureau Benning B.V. bestaat meer dan 75 jaar Nieuwe afdeling 'deurbeslag' in huiselijke sfeer bij De Bouwhof Hoveniersbedrijf Cor Bruin voor aanleg en onderhoud HUIS HYPOTHEEK pagina 21 Hollands Diep 65/67 2904 EP Capelle aan den IJssel Tel: 010-4512391 Blaak 327 3011 GB Rotterdam Tel.: 010-2131343 Stap niet gelijk in de 'eerste de beste' hypotheek die op uw weg komt. Maar loop eer 'ns bij Huis Hypotheek binnen en overleg met onze hypotheekadviseur. Daarmee verzekert u zich va het beste hypotheekadvies. Onafhankelijk, deskundig éi gratis ...dat is wijsheid! H, V .'XtV.; J£3:;HG JU Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 Zevenhuizen - Vorig jaar bestond Elektrotechnisch Bureau Benning B.V. in de Dorpsstraat 111 te Zevenhuizen 75 jaar. Sinds de oprichting door de heer j.A. Benning heeft het bedrijf door de enorme technische vooruitgang een opvallende evolutie doorgemaakt. Een beweging in de tijd die de medewer kers slechts konden volgen door het regelmatig doorlopen van een op de tijd afgestemd opleidingstraject. Door deze deskundigheidsontwikkeling zijn ze geworden tot wat ze nu zijn: vakmensen. De hoofdactiviteit van Benning is het aanbrengen van alle moge lijke elektrotechnische installa ties in de meest ruime zin. Niet alleen in de utiliteitsbouw (kantoorpanden, scholen en fabrieken), maar ook in en rond de woning (oud- en nieuwbouw). Voor wat betreft de utiliteitsbouw voert Benning veel werk uit voor het bedrijfs leven en de gemeentelijke, provinciale en rijksoverheid. Door de techniek ge dwongen hebben zich binnen het be drijf allerlei specialismen ontwikkeld. Specialisten op het gebied van verlich ting, beveiliging, brandmelders, ge luidsinstallaties, data-bekabeling voor computernetwerken en besturingsin stallaties. Het bedrijf voldoet aan de ISO-norm voor waarborginstallateur. Dit is een garantie voor optimale des kundigheid mede omdat het bedrijf jaarlijks door de KEMA wordt gecontro leerd. Naast het elektrotechnisch bureau heeft Benning tevens een winkel met huis houdelijke elektro-apparatuur. Hier worden de meest uiteenlopende artike len verkocht, zoals lampen, ijskasten, televisies, wasmachines, wasdrogers, strijkijzers, stereo-torens, broodroos ters, koffiezetapparaten, elektrische tandenborstels en dat alles tegen zeer scherpe prijzen. Ook de winkel is ge vestigd in de Dorpsstraat 111 te Zeven huizen, telefoon: 0180-631358/ fax: 0180-633738. Rotterdam-Ommoord - Cor Bruin is gespecialiseerd in het aanleggen en onderhouden van tuinen. Ook het bestraten en het zetten van een schut ting behoort bij dit hoveniers bedrijf tot de mogelijkheden. Met de klanten worden de wensen besproken en daar aan wordt kennis en ervaring toegevoegd. Eerst wordt sa men met de klant uitgebreid naar de mogelijkheden geke ken in de ruimte. Zijn er mate rialen nodig, dan wordt op afspraak een bezoek gebracht aan een leverancier van bij voorbeeld tuinhout. Ter plek ke kan er gelijk een vakkundig advies worden gegeven. Na dat de keuze is bepaald, wordt de tuin geheel volgens de wensen van de klant aan gelegd. Er wordt een beplan tingsschema opgesteld, ge heel in overeenstemming met wensen en mogelijkheden. Ook kan men uiteraard de tuin laten onderhouden door Cor Bruin, zodat men verzekerd is van een blijvend resultaat. Zoetermeer - De Bouwhof is gevestigd aan de Bleiswijkseweg 11 en heeft werkelijk alles in huis voor vakman en doe-het-zelver. In het twee verdiepin gen tellende pand met een winkeloppervlakte van circa 2000 m2, vindt men dan ook een zeer ruim assortiment ijzerwaren, elektra, hout, verf, wand- en vloertegels, plaat- en bouwmaterialen, sanitair, badkamers, (elektrische) gereedschappen, tuingereedschap en veie andere artikelen. Nieuw bij De Bouwhof is de apar te afdeling 'deurbeslag' waar men alle toebehoren vindt voor binnen- en buitendeuren, zowel voor de luxe afwerking als op gebied van veiligheid. De afdeling heeft een sfeer volle uitstraling en biedt een optimale presentatie. Zo zijn deurgrepen op bor den gemonteerd waardoor ze ook uit geprobeerd kunnen worden. Ook vindt men hier naamplaten, meubelgrepen en -knoppen, complete beveiligingsar tikelen en een sleutelservice. Veel deurbeslag is verkrijgbaar in een messing, geborsteld of gepolijst roest vaststaai, chroom en aluminium uitvoe ring. Volgens Albert Huurman, mede werkervan deze afdeling, wordt gebor steld roest-vast-staal steeds populair der. "Raam-, deur en meubelbeslag vervaardigd van geborsteld roestvast- staal, is veel minder onderhoudsinten- sief dan bijvoorbeeld messing. Ook val len beschadigingen minder op. Roest vaststaai heeft een luxe, eigentijdse uit straling en is goed met diverse interi eurstijlen te combineren. Voor veel mensen reden genoeg om voor deze uitvoering te kiezen." Een ander voor deel van roestvaststaai is, dat het niet aangetast wordt door baÖeriën of roest. Het kan dus ideaal worden toege past in een omgeving waar een hoge graad van hygiëne wordt vereist. Gedurende de hele maand mei krijgt men bij De Bouwhof 10% korting op alle deurbeslag. Uiteraard staat het perso neel ook graag klaar voor een goed advies. Je zegt ook niet tegen de eerste de beste ONAFHANKELIJKE HYPOTHEEKADVISEURS

Hart van Holland | 1997 | | pagina 37