Kies voor kwaliteit bij Van den Berg rolluik- en zonweringspecialist Ook voor homedecoration is men bij Van Delft Willemsen beveiligingen: voor een zeker en veilig gevoel Voor buitenbeplanting naar Van Ofwegen aan het juiste adres Hovens Makelaardij Van Leeuwen Mechanisatie voor al uw tuinmachines en constructiewerk pagina 22 Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 Mh<l» - «r^veïoper m. TUINCENTRUM Vfff boomkwekerij [p. VAN OfWtCtN Boskoop - Wie op zoek gaat naar een zonnescherm, doet er goed aan zeer kritisch naar de kwaliteit te kijken; er bevinden zich namelijk heel wat niet-bonafide zonneschermen op de markt. Vaak zijn elektrisch bedienbare schermen niet eens voorzien van een motor met het belangrijke Kema Keurmerk. Verder voldoen de schermen lang niet altijd aan de kwaliteitseisen. Bij Van den Berg rolluik- en zonweringspecialist, gevestigd aan de julianastraat, worden uitsluitend schermen verkocht van wettig gedeponeerde han delsmerken, die onderworpen zijn aan de diverse kwali teitskeuringen. Men kan er dan ook op vertrouwen dat men een scherm heeft aangeschaft wat voldoet aan de strengste eisen. Bij Van den Berg vindt men alle soorten binnen- en buitenzonwering, zoals knikarm- en uitvalschermen, markie zen, sereens, rolluiken, gordijnen, jaloezieën en lamellen. Maar ook voor horren, robuuste parasols en zelfs complete voorgemonteerde serres is men bij Van den Berg aan het juiste adres. Het bedrijf heeft al zo'n dertig jaar ervaring in deze branche en heeft dan ook alle kennis in huis om een goed en vakkundig advies te geven. Omdat in eigen atelier wordt gewerkt, kan er gemakkelijk van standaard maten worden afgeweken. Heel populair bij Van den Berg zijn de markiezen; deze worden in elke gewenste maat en verschillende modellen geleverd Uiteraard gaat hieraan een zeer nauwkeurig meetwerk vooraf. Prijzen worden altijd vooraf afgesproken en zijn inclusief meetwerk en montage. Het bedrijf werkt met vijf top-collec ties doeken en men heeft er keuze uit de meest actuele kleuren en designs. weinig gebouwd worden dusee" w g kopen. Dat In het maandblad van de Nederlandse ^^op^estaande maand mei 1997 staat dat e.^een «"J^^ngen dit voorjaar. woning Maar of u nu verkoper oeen deskundige begele»- van de diensten van een N.V.M.ma, aa t t aan de oplevering en de ding van het begin van de verJ°°P/a^ e(?n taxatie-rapport van woning notaris, kunt u op ons rekenen. Oo adres ,s. Hovens Makelaardli' of bedrijf, voor wel doel dan ook, het I nhuiien, telefoon 0180- lid N.V.M., Noordelijke Dwarsweg lc in zeve 632001. Zevenhuizen - Na jarenlange ervaring te hebben opgedaan in hun twee winkels in Nieuwerkerk aan den Ijssel, een boekhandel én een cards gifts shop, openden de heer en mevrouw Van Delft in december 1996 hun winkel aan de Dorpsstraat 124 in Zevenhuizen. In dit pand combineerden zij een complete boekhandel met cards, gifts ho medecoration. Het resultaat is verrassend. Me vrouw Van Delft: "Zevenhuizen is merkbaar blij met deze winkel. Eigenlijk is het een klein waren huis geworden, waardoor men nu voor diverse artikelen het dorp niet meer uithoeft." In de ruime, overzichtelijke zaak van Van Delft vindt men, behalve een uitgebreid assortiment kantoorartikelen, boeken en tijdschriften, ook veel woonaccessoires. Grand-foulards, dekbedhoezen, zilver, glaswerk, serviezen (van onder andere Royal Doulton), bestek, kaarsen en zijden bloemen; voor dit alles en nog veel meer kan men bij Van Delft terecht. Ook staan er leuke cadeau-artikelen aantrekkelijk uitgestald in de winkel van onder andere de merken Crabtree Evelyn, Beatrix Potter, Winnie de Pooh en Paddington. Uiteraard is men bij Van Delft ook aan het juiste adres voor een leuk moederdag-cadeau. Het jonge team staat graag klaar voor een goed advies en men is er altijd van harte welkom. Cards, gifts homedecoration boekhan del Van Delft is de gehele week geopend van 9.00 tot 18.00 uur. Op vrijdag koopavond tot 20.00 uur. Moerkap«1le - De meeste panden in onze omgeving zijn slecht beveiligd en simpel open te krijgen. Met een breek ijzer kan gemakkelijk een deur worden geforceerd en van dergelijke inbraken lezen we in de kranten maar al te vaak. Toch gaan de meeste mensen pas aan beveiligen denken als er in eigen woning of bedrijfspand is ingebroken. Volgens erkend installateur Erik Willemsen van Willemsen Beveiligingen zijn er tegenwoordig uitstekende manie ren om een pand elektronisch te beveiligen. Men spreekt hier echter van maatwerk dat niet vanachter een toonbank verkocht kan worden. Hij is dan ook dagelijks op pad met koffers vol voorbeelden van diverse installaties. Daarnaast houdt zij, samen met zijn vrouw Anneke Willemsen-Van Noort, kantoor bij zijn woonhuis aan de Raadhuisstraat 9 in Moerkapelle. Men kan bij Willemsen terecht voor advies, levering en installa tie van uitsluitend gecertificeerde beveiligingsapparatuur met een goed 24-uurs service/onderhoudscontract. Beveiligen is een kwestie van vertrouwen en de kleine, overzichtelijke onder neming waarborgt naast de vanzelfsprekende discretie, een uitstekende service. Volgens Willemsen worden beveiligingssystemen steeds goed koper en gebruiksvriendelijker. Al vanaf 1500,- beschikt men over een eenvoudig bedienbaar systeem, compleet met Neder landse handleiding. Er bestaat echter een grote verscheidenheid aan alarmsystemen, variërend van systemen die reage ren op verandering van temperatuur, het onderbreken van infraroodstralen of het breken van glas. De syste men kunnen worden aangesloten op de alarmcentrale van de Nederlandse Veiligheidsdienst, wat betekent dat de beveiligingsdienst of waarschuwadressen en politie in eigen woonplaats worden gewaarschuwd als het alarm afgaat. Voor meer informatie of vrijblijvende prijsopgave: tele foon 079-5933656. Benthuizen - Bij Van Leeuwen Mechanisatie zijn behalve land- en tuinbouwmachines, ook alle machines voor tuinen en parken verkrijgbaar. Het bedrijf levert veelal aan hoveniers, maar ook particu lieren kunnen bij Van Leeuwen terecht. Wie op zoek is naar bijvoorbeeld een gazonmaaier, versnipperaar of kettingzaag kan deze bij hem thuis laten demonstre- Merken die men bij Van Leeu wen tegenkomt zijn onder andere Castor (kettingzagen, heggenscharen en bosmaaiers), Mountfield (gazonmaaiers), Caravaggi (composteermachines en versnipper- aars) en Ferrari (freesmachines). Tevens worden er Mammoet skelters verkocht die jarenlang rij- en speelplezier garan deren. Bij Van Leeuwen kan men ook terecht voor onderhoud, reparatie en het reviseren van alle soorten tuin- en parkmachines. In opdracht kunnen zelfs speciale machines worden vervaar digd. Het bedrijf beschikt over een rui me werkplaats en heeft vakkundig per soneel in dienst met een groot gevoel voor serviceverlening. Verder is Van Leeuwen Mechanisatie gespecialiseerd in constructiewerk. Tuinbanken, parasolsteunen, sproeista- tieven en hekwerk behoren tot de vele mogelijkheden. Aan de hand van een brochure heeft men ruime keuze uit diverse soorten sierhekwerk en uiter aard geeft Van Leeuwen daarbij graag een goed advies. Het bedrijf is gevestigd aan De Werven 8 te Benthuizen en is op werkdagen geopend van 8.00 tot 17.00 uur en 's zaterdags van 9.00 tot 12.30 uur. Voor meer informatie of een vrijblijvende of ferte: telefoon 079-3319311 Boskoop - Van Ofwegen in Boskoop is een bedrijf dat met name gespecialiseerd is in buitenbeplanting. Het is een bedrijf met een totale oppervlakte van 23.000 m2. Het eigenlijke tuincentrum beslaat 8000 mZ. Het reste rende gedeelte is boom kwekerij. Wat hier ge kweekt wordt gaat voor het merendeel naar het eigen tuincentrum. Dit heeft als voordeel dat de aanvoerroute kort is. Deze logistieke bezuiniging komt ui teraard de kwaliteit en de prijs ten goede. De eigen kwekerij maakt Van Ofwegen niet afhankelijk van de pro ductie van derden. Hier worden dan ook artikelen gekweekt die elders vrijwel niet verkrijgbaar zijn. Naast een grote diversiteit aan bomen en planten is er bij Van Ofwegen een ruime keus uit verschillende soorten hout, potten, vijvers, gereedschap en barbecues. Op het gebied van aarde werk kan men bij Van Ofwegen kie zen uit zo'n 3500 potten, geïmpor teerd uit 19 landen. Van de ene soort iser één maat, maar van een ander soort zijn er soms wel zeven maten. Ook heeft Van Ofwegen een grote variatie aan tuinbeelden. Vooral de oosterse zijn opvallend. Bij Van Ofwegen staat kwaliteit hoog aangeschreven, terwijl de prijzen ge middeld genomen uiterst scherp zijn. Door die goede prijs-kwaliteitsver- houding mag Van Ofwegen zich ver heugen in veel vaste klanten. Klanten die van heinde en ver komen. Van Ofwegen wordt bereikt door bij het aquaduct van Gouda de borden Bos koop te volgen. Komende vanuit de richting Gouda de tweede hefbrug over. Het tuincentrum ligt na een paar kilometer rijden aan de rechterkant (Zijde 139). Voor meer informatie: 0172-213797 (fax: 0172-213090).

Hart van Holland | 1997 | | pagina 38