Prachtige sfeertuinen, ontworpen met veel gevoel voor ruimte Comfortabele boxspringcombinaties ontworpen door Jan des Bouvrie Gun zitmeubelen een tweede ronde met stoffering van Vanderbas 't Hoekpunt in winkelcentrum Alexandrium - groots in vloeren De Waarborg-installateur: ook voor het inbouwen van halogeenverlichting Romantisch wonen: dé trend op woongebied der LEDE Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 aï enrgsa pagina 27 SF Zevenhuizen - Wie kent dat niet? Een verandering in de tuin is gewenst, óf een nieuwe tuin moet worden aangelegd, maar u weet niet precies hoe? Voor een goed en deskundig advies op het gebied van tuinontwerpen kan men terecht bij Elmar de Beukelaar. Zijn ontwerpen kenmerken zich door een bijzonder gevoel voor ruimte en vormgeving. Op een creatieve manier wordt de volledige ruimte optimaal benut waarbij Elmar vooral let op de details. Op deze manier wordt elke ruimte sfeervol ingericht, waarbij de praktische haalbaarheid niet uit het oog verloren wordt. Er wordt bewust gezocht naar een juiste vormgeving van de tuin, zodat deze in goede harmonie met de rest van de omgeving blijft. Uiteraard komt een goed tuinontwerp alleen tot stand na een goed overleg tussen De Beukelaar en de opdrachtgever. De wensen en de stijl van de opdrachtgever bepalen het uiteindelijke resultaat. Elmar laat zich daarom goed informeren over deze wensen en eigen Ideeën. Een op maat toegesneden ontwerp is dan het resultaat, waarin gezocht is naar een evenwicht in verhoudingen van bijvoorbeeld bestrating en beplanting, zodat er een rustgevend effect ontstaat. Voor meer informatie: Elmar de Beukelaar, Schlelandslngel 33 in Zeven huizen. Telefoon: 0180-638888. Benthuizen - Hoewel jarenlang door velen werd beweerd dat een hard matras een goede nachtrust zou geven, is uit onderzoek gebleken dat juist een soepel slaapcomfort met de juiste ondersteuning veel gezonder is. Maar men heeft echter pas het Ideale bed gevonden, als deze „eheel afgestemd is op lichaamsbouw, lengte, gewicht en favoriete slaaphouding van de gebruiker. Het is dan ook de taak van de beddenspecialist hierover op deskundige wijze te adviseren. Bij Total Night slaapcomfort Benthuizen vindt men slaapkamermeubels in alle maten en uitvoeringen, compleet met commodes en linnenkasten. Opval lend is de ruime sortering boxsprings van de merken Zevenslaper en Zevenslaper Zodiac. Deze zeer populaire bedden bieden een soepel slaapcomfort, afgestemd op het lichaam. Zo bestaan er voor boxsprings de speciale zone matrassen; op punten waar het lichaam zwaarder wordt. wordt een stuggere veer gebruikt wat een betere ondersteuning geeft. De boxspring zelf biedt op zijn beurt het matras een optimale ondersteuning over de gehele oppervlakte, vochtregu- iatie en klimaatbeheersing en komt daarmee optimaal tegemoet aan de be langrijkste functies van de bedbodem. Boxsprings zijn in verschillende varian ten verkrijgbaar. De hoofd- en voeten borden worden gestoffeerd en men heeft daarbij keuze uit vele kleuren en dessins. Heel bijzonder is de serie van vier boxspringcombinaties, speciaal voor Zevenslaper Zodiac ontworpen door jan des Bouvrie. De combinaties zijn licht en ruimtelijk uitgevoerd met oog voor het subtiele detail en hebben elk een keuze uit tientallen kleuren en stoffen. Wie meer wil weten: Total Night slaap comfort, Dorpsstraat 70-74 te Benthui zen. Waddlnxveen - Terwijl de stof eigenlijk allang sliftageplekken vertoont, kan een bank of fauteuil nog heel lekker zitten. Of het model past nog zo goed In het interieur... Kortom, vaak wil men zitmeubelen niet wegdoen. Het opnieuw laten stofferen Is dan dé oplossing. Vanderbas is al twaalf jaar geves tigd aan de Kerkweg-west 6 en gespecialiseerd in hef woning- inrichten en stofferen en repareren van zitmeubelen. De heer van der Bas komt zelf thuis langs om een advies te geven en vooraf een prijsopgave te maken. Daarna kan de stofkeuze wor den gemaakt; bij Vanderbas heeft men ruime keuze uit kleuren en des sins volgens de laatste modetrend. Zeer populair zijn geel, terra en de warme tinten en verder treft men er veel effen- en stoffen met kleine mo tieven aan. Uiteraard kan ook worden gekozen voor leer. De stalen kunnen thuis worden bekeken zodat men weloverwogen de keuze kan bepalen, afgestemd op het eigen interieur. Bij Vanderbas kan men vervolgens rekenen op ambachtelijk vakwerk en binnen korte tijd heeft men de fauteuil of bank weer terug. Bij Vanderbas kan men ook terecht voor het opnieuw stofferen of vullen van kussens uit bijvoorbeeld caravans en boten. Wie echter graag zelf aan de slag gaat, vindt er alle benodigde materialen voor zelf-stofferen. Verder heeft Vanderbas een uitgebreide collectie gordijnen en raamdecoraties die op de juiste maat worden gemaakt. Ook levert het bedrijf vloerbe dekking zoals tapijt en woonvinyl. Voor het onderhoud is bij Vanderbas een droogschuimapparaat te huur dat zeer goede resultaten geeft. Rotterdam - 't Hoekpunt is zo'n vijftien jaar geleden begonnen ais eenmanszaak in Alphen aan den Rijn. Inmiddels is het bedrijf uitgegroeid tot een bedrijf met vijf filialen, met als laatste de zaak in de 'woonmall' Alexandrium III. 't Hoekpunt levert uitsluitend vloeren van topkwaliteit, zij be schikken over een eigen meet- en legservice. Het hoofd van deze legservice heeft zelf al zo'n dertig jaar ervaring. Alle vloeren worden nagemeten en de ruimte waar de vloer wordt geplaatst wordt geïnspecteerd. Mocht er iets niet in orde zijn, kan 't Hoekpunt adviseren hoe het euvel te verhelpen. Ook wordt een deskundig advies gegeven over het onderhoud van de vloer. van den heuvel 't Hoekpunt is aangesloten bij de Vereniging van Parketleve ranciers en de Centrale Bond van Woninginrichters. Het assortiment bestaat voor namelijk uit een heel scala van parket-, kurk- en laminaatvloe- ren. Daarnaast bestaat de mo gelijkheid om via 't Hoekpunt een woongrindvloer te bestel len tegen aantrekkelijke prij zen. Nieuw in het assortiment zijn de linoleumvloeren die als zwevende vloer worden ge plaatst. En een van de speciali teiten is het natuurvriendelijke bamboeparket. Kurk is als vas te en zwevende vloer te leve ren, met eventueel een vinyl toplaag,alles in verschillende kleuren. Kijk ook eens naar het eigen merk van 't Hoekpunt: Eagle, hoogwaardige kwaliteit en vaak leuke aanbiedingen. Hazerswoude-dorp - Halogeenverlichting is dé trend van deze tijd. Deze vorm van verlichting geeft een sprankelend lichteffect en is overal in huis toepasbaar; de halogeenlamp werkt op 12 volt en door deze veilige spanning is halogeenver lichting ook geschikt voor bijvoorbeeld de badka mer. Verder is de halogeenlamp goed dimbaar en bij inbouw zijn geen grote armaturen nodig. In dien inbouw echter niet mogelijk is door bijvoor beeld een betonnen plafond, kan men kiezen voor de decoratieve railsystemen waarmee leuke, speelse lichteffecten kunnen worden bereikt. Uiteraard zijn voor de rails bijpassende spots verkrijgbaar in diverse kleuren en vormen. Bij Van der Lede vindt men alles op gebied van halogeenverlichting. In de winkel aan de Dorpsstraat 42 in Hazerswoude-dorp, vindt men ook ander andere luxe wandcontactdozen, dimmers en klein huishoudelijke apparatuur. Ook voor al het elektrotechnisch installatie- werk is men bij Van der Lede aan het juiste adres. Bij deze Waarborg-installateur is men er zeker van dat alle werkzaamhe den, zoals bijvoorbeeld het uitbreiden van de standaard elektrische installatie in keu ken of badkamer, uitbreiding van de me terkast of het aansluiten van extra stop contacten, op een veilige en verantwoor de wijze worden uitgevoerd. Als Waar borg-installateur mag Van der Lede eigen keuringen verrichten die anders door het GEB worden gedaan. Ook bij het zelf aanleggen van installaties kan men reke nen op optimale begeleiding en correct uitgevoerde keuring. Voor al het installatiewerk wordt allereerst de situatie ter plaatse bekeken. Vervol gens krijgt men een goed advies en wordt het totale beeld uitgewerkt. Voor meer informatie: telefoon 0172-588350. Zevenhuizen - Voor veel mensen uit de wijde omgeving, is Voorbrood al sinds lange tijd een vertrouwde naam. Deze meubelzaak bestaat reeds 78 jaar en Is sinds 1950 gevestigd aan de Dorpsstraat 117-119 te Zevenhulzen. In de loop der jaren Is de zaak steeds verder uitgebreid door omliggende panden aan te kopen en erbij te trekken. Tegenwoordig heeft Voorbrood een showroom van drieduizend vierkante meter en een even groot magazijn. Bij Voorbrood Meubelen vindt men alles voor de complete woninginrichting. Meubelen in diverse stijlen van zowel klassiek tot modern, slaapkamers, tapijt en gordijnen in de meest actuele kleu ren en designs; men vindt het er allemaal. Opvallend is de afdeling 'romantisch wonen', volgens Voor brood momenteel de absolute trend. Men treft er dan ook een ruime sortering geloogd grenen meubelen in de populaire prijsklas se en meubelen van oud hout. Favoriet zijn de dressoirs; bij Voorbrood heeft men al een geloogd grenen, drie- deurs dressoir vanaf 895,-. Service staat bij Voorbrood hoog in 't vaandel. De heer P. Voorbrood jr.: "Meubels verkopen kunnen we allemaal. Het gaat echter om de service, die is héél belangrijk." Wie bij Voorbrood koopt, kan er op rekenen dat eventuele klachten zeer snel verholpen worden. Het bedrijf heet een eigen stoffeerderij meubelspuiterij zodat artikelen niet terug naar de fabrikant hoeven. Verder staat Voor brood bekend om zijn zeer concurrerende prijzen. Echte kortingen van 10 tot 30% zijn er gebruikelijk.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 43