J)oe ideeën op in bete woonMilatje! Tuin-Re-Creatie op maat! Tophovenier G.J. Wijsman, voor een deskundig advies Houthandel Alblas, ook voor alle tuinmaterialen Verfspeciaalzaak Deco Home Keijzer Bij Bontenbal Interieur kan men rekenen op vakw al jaren een begrip in Boskoop Speciale openingstijden 'Nieuwe Driesprong' in de maand mei pagina 30 Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 van maar liefst 3000 m2, een vereroot narkeJ* n,euwe tu'nplantenkas in de kamerplantenkas. 5 P**eerteneln en een nieuWe indeling Mextra's^an de Want ookïn uitStr*,inS is er wei de nieuwe kas nrnfi».». .- _er teruS te vinden van de Maar naast deze unieke extra's kan de klant ook in de nieuwe kas profiteren van een bijzonder assortiment bui- tenplanten, uniek in Nederland, wel ke speciaal voor dit voorjaar zijn geïmporteerd. Metershoge bomen, bijzonder zware kuipplanten en een speciale afdeling seizoensplanten maken deel uit van de nieuwe kas, waar 'fun-shopping' centraal staat. Zo vinden we ook in deze afdeling de bloembollen, een beeldentuin, de waterplanten, plas tic en metalen artikelen en heel veel blikvangers. Maar ook de reeds bestaande afde lingen zijn drastisch veranderd. Qua assortiment en uitstraling is er wei nig meer terug te vinden van de oude Driesprong'. Trendy materialen, zoals golfplaat, beuken en ruwhout vormen nu de basis van de blikvangers. Om een indruk te krijgen van de nieuwe Driesprong wordt een ieder uitgenodigd op het adres van de oude Driesprong, vierde Stations straat 462 in Zoetermeer. Speciaal in de maand mei is De Drie sprong van maandag tot donderdag geopend van 9.00 - 20.00 uur, op vrijdag tot 21.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. S Kwaliteit en zorg staat bij Wijsman voorop. De uitvoering van een plan is in handen van goed opge leide mensen met een ruime ervaring. Ook de nazorg is van hoge kwaliteit. Uitgebreide voorlichting over de zorg voor de beplanting hoort er gewoon bij. Ook kan de klant het hoveniersbedrijf vragen het onderhoud over te nemen. Dit kan variëren tot groot onderhoud, een of twee keer per jaar, tot een weke lijkse onderhoudsbeurt. drijf een aantal 'tuin-dagen' georgani seerd. Op deze dagen hebben de the ma's 'tuin-ontwerpen' en 'Oud hol- landse tuin- en kuipplanten voor tuin en balkon' centraal gestaan. Tijdens deze dagen was een ruim overzicht te zien van indrukwekkende ontwerpen en een collage van fraai gefotografeerde aangelegde tuinen door G.j. Wijsman Tophoveniers. Degene die deze dagen heeft gemist kan altijd nog een afspraak maken voor uitgebreide informatie over het maken van een beplantings plan, de mogelijkheden en de kosten. In maart en april heeft het hoveniersbe- Naast de standaard producten van leveranciers als Nepro. Lugarde, Felixwood en Kingston Timber, de bekende blok hutten en schuttingen en vele fabrieksmaten levert John Witte Tuin-Re-Creatie aan de Albert van 't Hartweg 36 te Nieuwerkerk aan den IJssel ook maatwerk in blokhutten, tuinhuisjes en schuttingen. Als men uit het grote assorti ment geen keuze kan maken of net iets zoekt dat niet uit het boekje kan worden geleverd is dit de oplossing om geheel naar eigen wens iets te laten maken. Blokhutten bijvoor beeld, vijfkantig, 34 of 44 millimeter dik, met indeling, binnen deuren? Het kan allemaal. Tuinhuisjes van geïm pregneerd rabat kunnen volgens eigen ontwerp gemaakt worden. Op geïmpregneerd tuinhout, Komo gekeurd, zit zelfs 10 tot 15 jaar garantie! (Zie onze advertentie elders in deze krant). Een tuinscherm van vuren of Bankirai, gehee geschroefd, kan buiten de bekende 180x180 maat hoger, langer of aflopende gemaakt worden. Samen met een grote sortering tuindecoraties zoals houten tuinmeubelen, vlon ders of sierbestrating en terrastegels kan zo ieder idee maatwerk worden! Waddinxveen/Rotterdam Houthandel Alblas Is opgericht in 1845. In 1920 is het bedrijf voortgezet door de grootvader van de heren Hoogendoorn, die op dit moment de scepter zwaaien bij Alblas. D e heer C. Hoogendoorn is direc teur bij de vestiging Waddinx- veen, terwijl de heer J. Hoogen doorn als directeur aan het hoofd staat van het Rotterdamse filiaal. Alblas ziet het als zijn taak zich steeds aan te passen aan de vraag van de afnemers. Dit op het gebied van assor timent, dienstverlening, service en voorlichting. Met een enthousiast team wordt hier dan ook hard aan gewerkt. Alblas is sterk in hout, met een eigen schaverij en veel voorraad kan in iedere behoefte worden voorzien. Naast een uitgebreid assortiment vuren en gre nen, hardhout en plaatmateriaal, gips platen en systeemplafonds, kunnen ook deuren en kozijnen, scheidingswanden en isolerende dakelementen worden geleverd. In het haalcentrum van Alblas kan er zowel in Waddinxveen als in Rotterdam hout opgehaald worden door zowel bedrijven als particulieren. Houthandel Alblas heeft ook een uitgebreid leve ringsprogramma voor tuinhout. Zij kun nen de klant voorzien van hardhout met een zeer lange levensduur. Dit hout is uitermate geschikt voor gebruik als be schoeiing, voor gebruik in de tuin, als vlonder of schutting. Ook het zeer ex clusieve Western Red Cedar hout is leverbaar. Dit niet-tropische hardhout wordt gekenmerkt door een hoge duurzaamheid en wonderlijke kleurva- riaties. Alblas kan ook blokhutten, speeltoestellen en hardhouten tuin meubelen leveren, velevariaties maten en uitvoeringen. Om de klanten goed van dienst te zijn, zijn de vestigingen in Rotterdam en Waddinxveen tijdens de maanden april tot en met septemberop zaterdagochtend geopend van 7.00- 11.00 uur. Moerkapelle - Voor het vakkundig laten leggen van tapijt, vinyl, marmoleum of een laminaatvloer, ga je naar iemand die zijn vak verstaat. Bij Bontenbal Interieur, gevestigd aan de Moerkapelse Zijde 56, is men aan het juiste adres. Bij Deco Home Keijzer aan de Burge meester Colijnstraat in Boskoop zit men goed voor het hele huis. Iets te stofferen? Deco Home Keijzer kan er voor zorgen. Het huis een likje verf of een grote opknapbeurt? Bij de verfspeciaalzaak kan men verschil lende verfmerken en -soorten, voor buiten en binnen verkrijgen. Nieuwe vloerbedekking? Geen pro bleem, Deco Home Keijzer heeft het. En dan nog mooie gordijnen om het geheel compleet te maken. Ook dat is geen probleem. Er zijn genoeg moge lijkheden om het hele huis een mooie uitstraling te geven. Deco Home Keijzer, dé woninginrich ter! Waddinxveen - Met de zomer in het vooruitzicht is dit de periode voor velen om zich te oriënteren op de mogelijkheden voor een nieuwe tuininrichting. Wie een tuin wil laten aanleggen is bij G.J. Wijsman Tophoveniers aan het juiste adres. Niet alleen kan men genieten van de veie voorbeelden en mogelijkhe den in de sfeertuin op het uitgebreide bedrijfsterrein aan de Tweede Bloks- weg, ook krijgt men een goed advies. Geheel toegespitst op de individuele wensen en mogelijkheden wordt door Wijsman een plan gepresenteerd. Het hoveniersbedrijf kan de complete inrichting van de tuin verzorgen. Van bestrating, verlichting en hekwerken tot uitgebalanceerde beplanting. Bontenbal verzorgt complete wo ningstofferingen voor zowel par ticulieren als voor projecten en levert alle materialen tegen zeer con currerende prijzen. Momenteel heeft Bontenbal een aantal aantrekkelijke aanbiedingen: bij aankoop van tapijt vanaf 200,- per strekkende meter, krijgt men nu 10% korting. Alle tapijt wordt gratis gelegd en verder krijgt men bij aankoop van een laminaatvloer de ondervloer gratis. Ook voor alle soorten gordijnen en drapperieën kan men bij Bontenbal te recht. Voor het nauwkeurig meten en plaatsen gaat Bon tenbal zelf aan de slag, voor het maak werk werkt het be drijf nauw samen met een vast atelier. Men heeft de keuze uit een ruime sorte ring stoffen in vele actuele kleuren en dessins en Bontenbal geeft graag een goed advies. Vanzelfsprekend heeft men bij Bontenbal ook de keuze uit diverse soorten lamellen en is diverse zonwering leverbaar. Bontenbal Interieur werkt nu nog met stalen aan huis. Eigenaren Dick en Pa trick Bontenbal zijn echter, vanwege het grote succes van hun bedrijf, druk bezig hun magazijn aan de Moerka pelse Zijde 3 in te richten als show room. in de toekomst zal het hele bedrijf zich hier gaan vestigen. Voor meer informatie: telefoon 079- 5932133 of 06-53226630.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 46