Vclll t E83 makelaardij NVM Als je alles op 'n rijtje zet ga je gelijk naar van 't Hof! Pagina 32 Huis- en tuinbijlage Hart van Holland/De Nesselander - mei 1997 °P Wij bieden uw huis ook aan op Internet: http://www.nvm.nl Zuidplaslaan 432, Waddinxveen. Telefoon 0182-618055. Telefax 0182-618438. Kantoren in Gouda, Alphen a/d Rijn, Zoetermeer en Waddinxveen. 4-kamer hoekappartement Jul. van Stolberglaan 60 Vraagprijs 179.000,= k.k. Aantrekkelijk 4-kamer hóek- appartement, gunstig gelegen nabij winkels en overige voorz. Bouwjaar ca. 1960. Indeling: hal/entree met diepe vaste kast, toilet, 1 slaapka mer (2.95 x 3.15) aan de voorz. met vaste kast en opensl. deuren naar klein balkon, royale woonkamer (3.60 x 6.10) met gaskachel (moeder- haard), 1 slaapkamer (3.35 x 2.25) met v.kast en 1 slaapkamer (2.70 x 3.00) met v.kast en doorgang naar douchegelegenheid met douche met schuifwand en aansl. wasapp., keuken in eenv. uitvoering met geijser en toegang tot klein balkon/ loggia met bergkast. Het apparte ment is aan de voorzijde v.v. dub bel glas, kunststof ramen en kozij nen, is gel. op de le verdieping en heeft een berging (4.00 x 3.00) een extra berging/hobbyruimte op de beg. grond. Het appartement is direkt leeg te aanvaarden. Aan singel gelegen Gerstakker 110 Vraagprijs 275.000,= k.k. Aantrekkelijke eengezinswoning met aan de voorzijde ligging aan singel, gesitueerd nabij winkelcen trum en ov. voorz. in de jonge, kindvr. wijk Zuidpias. Deze in 1985 gebouwde woning biedt u 130 m2 eig. grond, ca. 300 m3 inhoud en de volgende indeling: entree /hal, Z- vormige woonkamer, v.v. parket vloer, open keuken, v.v. plavuizen- vloer. le Verd.: overloop, 2 slaapka mers aan voorz., waarvan 1 met vaste kast, 1 slaapkamer aan achterz., badkamer met douche met scherm, vaste wastafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met combiketel en unit m.v., 1 slaapka mer met (lage) vaste kast en wasta fel. De woning biedt u verder een voortuin en een 13 m. diepe achter tuin met vijvertje, gazon en terras, een vrijst. st. berging en achteruit gang. Oplevering in overleg. Uitgebouwde woning Schuberthof 35 Vraagprijs 285.000,= k.k. Ruim opgezette eengezinswoning, bouwjaar 1968, gesitueerd in pret tige, rustige woonomgeving, met alle voorzieningen in de nabijheid. Deze aan de achterzijde uitge bouwde woning biedt u 143 m2 ei gen grond, circa 380 m3 inhoud en de volgende indeling: entree/gang, toilet met font., keuken met eiken front en v.v. inbouwapp., royale woonkamer, type doorzon, met open haard en al. schuifpui, le Verd.: overloop met vaste kast, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten, badkamer met douche, was tafel en aansl. wasapp. 2e Verd.: voorzolder met combiketel en dak- licht, 1 slaapkamer met dakkapel en berging achter knieschotten. Deze woning met veel inpandige ruimte biedt u verder een voortuin en een grotendeels betegelde achtertuin met vrijst. st. berging en achteruit gang. Opl. in overleg. Aantrekkelijke eengezinswoning Graanakker 48 Vraagprijs 295.000,= k.k. •fect onderh Perfect woning rgeving, met opgezette wijk Zuidpias nabij win de nabijheid. keicentrum en scholen. Bouwjaar louden eengezins- ;en in de jonge, ruim Zuidpias nabij win- 1986, 137 m2 eig. grond en 340 m3 inhoud. Indeling: entree/hal, luxe toilet (hangcloset) met fontein, royale tuingerichte woonkamer met provisiekast en tuindeur, nette, gedeelt. open, keuken in U-vormige opstelling en witte uitvoering. De parterre is v.v. een witte kurk- parketvloer. le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaap kamers aan de achterz., beide met dakkapel, badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Vera.: open zolderberging met vaste kastruimte en kast met aansl. wasapp. en dro ger en combiketel. De woning biedt u verder een diepe achtertuin (ZO) met sierbestrating, gazon, vijver- partij, vrijst. st. berging en achter uitgang. Een bezichtiging zeker waard! Ruime hoekwoning Marga Klompéhoeve 109 Vraagprijs 345.000,= k.k. Moderne, ruime hoekwoning, bouwjaar 1988, gelegen in de kind vriendelijke wijk Zuidpias nabij scholen en winkelcentrum. Dit goed onderhouden woonhuis, gel. op 185 m2 eig. grond, biedt u ca. 350 m3 inhoud met als indeling: entree/ gang met plavuizenvl., toilet met font., tuingerichte woonkamer met provisiekast en al. schuifpui, fraaie open keuken in U-vormige opstel ling en v.v. alle inbouwapp. en plavuizenvl. le Verd.: overloop, 1 slaapkamer aan de voorz., 2 slaap kamers aan de achterz., badkamer met hoekdouche, 2e toilet, wastafel met meubel, design-radiator, toe gang tot balkon. 2e Verd.: voor zolder met Velux tuimelraam, aansl. wasapp., c.v.-kast met combiketel, grote kast/berging, 1 slaapkamer met 2 Velux dakramen en airco (verw. en koeling) en berging ach ter knieschotten (aan 2 zijden). Via vlizotrap bereikbare bergvliering. Verder biedt deze woning een voor- zij- en diepe achtertuin met gazon, terras, vrijst. stenen berging en ach teruitgang. Oplevering van deze zeer verzorgde en optimaal geïso leerde woning is in overleg. Bijzonder! Wilhelminakade 48 Vraagprijs 425.000,= k.k. Vrijstaand herenhuis met een vrije ligging aan de rivier "De Gouwe". Dit bijzondere object, bouwjr 1934, biedt u 270 m2 eig. grond, 660 m3 inh. en de volgende indeling: en tree/gang, open spil trap, toilet met font., woonkeuken in nieuwe, ei gentijdse uitvoering, L-vorm. opstell. en v.v. alle inbouwapp., woonkamer met erker, open haard en opensl. deuren naar terras, van uit gang toegang tot provisie wijn kelder (op stahoogte), vanuit keu ken toegang tot sousterrain met aansl. was- en droogapp., stortbak, keukengeijser en g.v.-ketel^ grote >-• --o afz. berging onder het huis. De p; terre is v.v. een licht beuk laminaatvl. le Verd.: overloop met ar en aparte gang naar terras en traaie badkamer met ligbad, afz. douche, 2e toil, en wastafel, 1 slaapkamer met v.kast en wastafel, 1 slaapkamer (oorspr. 2) met wastafel. 2e Verd.: overloop met badgeijser en veel bergruimte, 2 slaapkamers, beide met dakkapel. Deze in 1994 geheel verbouwde woning is een bezichting zeker waard! MAKELAAR Vrijstaand met garage/ bedrijfsruimte Jan Dorrekenskade Oost 68 Vraagprijs 495.000,= k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis, bouwjr. 1934, met dubbele aangeb. garage en een grotendeels betegelde tuin. Gunstig gel. nabij centrum. 395 m2 eig. grond en 450 m3 inhoud, excl. garages (8.50 x 6.00). Ind.: en tree/gang met meterkast en provisiekelder, lichte woonkamer, type doorzon, met veel raam- partijen, o.a. glas-in-lood, hout kachel en v.v. laminaatvl., open keu ken, uitv. met wit front en houtkl. blad, bijkeuken (zij-uitbouw met ingang) met badgeijser, aansl. wasapp. en half hoog betegeld toi let en met toegang tot dubbele ga rage, v.v. grindvl., c.v. ketel (4 jr.) en nieuwe garagedeur, le Verd.: over loop, 3 slaapk. met veel vaste kas ten en geheel betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Via hard houten trap naar de in 1992 gereali seerde 2e verd. (v.v. vloer- en dak isolatie): overloop met dakkapel en uitgang naar balkon, 2 slaapk. aan achterz., waarvan 1 met dakkapel en bergkasten en 1 slaapk. aan voorz. met bergkasten, dakkapel en loggia. De woning is verder gedeel telijk v.v. dubbel glas. Gunstige tuin- ligging (ZW). Ruime inrit en parkeermogelijkh. op eigen terrein, geschikt voor meerdere auto's. Naastgelegen garage/bedrijfs ruimte is voor div. doeleinden ge schikt, o.a. voor kantoor, detailhan del, bedrijfsruimte, etc. Comfortabel wonen Kerkweg West 40 Vraagprijs 650.000,= k.k. Vrijstaande semi-bungalow, gunstig gel. op loopafstand van centrum en station. Deze optimaal geïsoleerde en solide gebouwde woning, bouwjr. 1981, is gel. op 503 m2 eig. rond en biedt u ca. 540 m3 inhoud wjr ad excl. garage). Ind.: respr. halpartij met plavuizenvl., garderobenis, toi let, royale L-vorm. living met eet- gedeelte (tot. bijna 50 m2), fraaie open haardpartij, sfeervolle woon keuken (ca. 520 x 290), uitgevoerd met eiken front en v.v. div. inbouwapp., praktische bijkeuken met plavuizenvl., c.v. (1993), aansl. wasapp. Vanuit de hal via hardh. open trap naar le verd.: overloop, 2 achterslaapkamers en ruime ouaer- slaapkamer aan voorz. met loggia, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, vaste wastafel en 2e toilet. Vlizotrap naar de 2e verd. met een zolderberging in 2 gedeelten. Via een hardh. schuifpui komt u op het onderheide zonneterras van ca. 860 x 300, en in de riante tuin welke fraai aangelegd is met enkele niveau verschillen, en waar u verzekerd bent van alle privacy. De grote ga rage met zolderberging, totaal 97 m3, is bereikbaar vanaf de naast de woning gelegen eigen oprit. Verder heeft de woning een zij- en 8 meter diepe voortuin met terras. Een land huis welke u alle ruimte biedt voor comfortabel wonen. Vrijstaand Biezen 132 Vraagprijs 415.000,= k.k. Vrijstaand woonhuis met een vrien delijke ligging temidden van div. vrijstaande bebouwing. Bouwjr. 1928, 495 m2 eig. grond en 360 m3 inhoud (excl. garage). Indeling: en tree/gang, toilet, studeerkamer, doorgebroken suitekamer met erker en opensl. deuren, gesloten keuken in 2-zijdige opstell. en luxe uitvoe ring met inbouwapp. en met toe gang tot provisiekelder (stahoogte), grote bijkeuken met aansl. wasapp. en vaatwasser, klein keukenblokje en 1551. gasboiler, keuken en bijkeu ken zijn v.v. een plavuizenvl., aan gebouwde stenen berging (ver warmd) met c.v.-ketel en met door gang naar ruime stenen garage, le Vera.: overloop met deur naar dak terras, 3 slaapkamers, badkamer met zitbad en wastafel. Geheel bevloerde bergvliering bereikbaar via losse trap in 1 slaapkamer. Ver der biedt deze goed onderhouden woning een netjes aangelegde voor tuin, een geheel betegelde patio- tuin en een ruime parkeer gelegenheid op eig. terrein (voor meerdere auto's). Oplevering in overleg. Nabij dorpskern Dorpsstraat 46 Vraagprijs 449.000,= k.k. F_van 't hof Riant geschakeld woonhuis met ga rage, op hoeklokatie. Uitstekende ligging aan de rand van de bebou wing en toch vlakbij de dorpskern van Zevenhuizen. Bouwjr. 1989,182 m2 eig.gr. en ca. 500 m3 inh. Inde ling: entree hal met toilet met font. en toegang tot de ged. inpandige, verwarmde garage, open keukenin witte uitv., L-vorm. opstell., v.v. alle inbouwapp. en eetbar en v.v. een plavuizenvl., tuingerichte woonka mer met hardh. schuifpui, open trap en v.v. parketvloer, le Verd.: geheel v.v. laminaatvl., 2 slaapkamers aan achterz., 1 ruime slaapkamer (5j8 x 3.68) aan voorz. met v.kastenwarw met schuifdeuren en opensl. deuren naar balkon, badkamer, in lichte uitv., met ligbad, douche, 2e toilet en dubb. wastafel. 2e Verd.: geheel v.v. kurkparketvl., overloop me Velux dakraam, aansl. wasapp. en Vaillant combiketel, 1 slaapkamer aan achterz. met wastafel, 1 slaap kamer aan voorz. met v.kastenwam met schuif- louvredeuren. Verder een keurig aangelegde achtertuin met sierbestrating, glazen overkap ping bij schuifpui, buiten open haard en achteruitgang. Een goe onderhouden en compleet geïso leerde woning, die u o.a. 5 ruime slaapkamers, veel inpandige ruimt en veel wooncomfort biedt, ten bezichting zeker waard!

Hart van Holland | 1997 | | pagina 48