Echtpaar Boon zestig jaar getrouwd Luilakfestival Erik Huizebosch reikt prijzen Luilakvoetbal uit Fietstocht voor 50-plussers Disco in De Paddie Muziekinstrumenten bij Plattelandsvrouwen Goud voor Berlinda en Maijoleine Bijzondere pinksterbijeen komst De Rank VW Boskoop Bingo in De Boog 25% KORTING. 15% KORTING \X/ONEN eurohomel Foto's in het Hart van Holland Ook wij doen mee met het feest van de vroege vogels!!! Kom gezellig binnen vliegen en profiteer van onze actie!!! Van 7.00 uur tot 8.00 uur ^kVan 8.00 9.00 uur Passage 226, Waddinxveen Tel. 0182-632932 in Boskoop Zijde 36 0172-214550 Hart van Holland/14 mei 1997 Extra disco De Waddinxveense zusjes Berlinda (14) en Marjoleine (12) Verweij, tur nend bij Pro Patria in Zoetermeer, hadden zich allebei geplaatst voor vier toestellen. Beiden turnden een zeer goede wed strijd en samen behaalden ze acht gouden medailles: Berlinda vier in de categorie junioren en Marjoleine in de categorie jeugd. Berlinda behaal de op vloer 8.60, brug 9.20, balk 9.05 en sprong 8.40 punten. Marjoleine behaalde op vloer 8.80, brug 9.25, balk 8.90 en sprong 9.30 punten. Op 31 mei gaan de turnsters naar het Nederlands Kampioenschap C-lijn in Vries om te strijden voor de Nationale titel. Hun ploeggenoten Sabine Har mes, Saskia van der Ven, Marinda Gaillard en Daphne de Hey waren goed voor nog eens drie zilveren en een bronzen medaille. Waddinxveen - In de nacht van vrijdag 16 op zaterdag 17 mei organiseert de Stichting Muzikanten Collectief Wad dinxveen een groots Luilakmuziekfes tival in de voormalige veilinghal aan de Bredeweg 23 in Waddinxveen. Het college van Burgemeester en Wet houders heeft besloten eenmalig ver gunning te verlenen voor dit festival. Een dergelijk festival is nog niet eer der inde gemeente georganiseerd. Na afloop van het festival zal een evalua tie gehouden worden met de politie, brandweer en organisatie om te kun nen beoordelen of alles goed is verlo pen en hoe in de toekomst met derge lijke evenementen omgegaan dient te worden. Het.festival begint vrijdagavond om 20.00 uur en duurt tot zaterdagoch tend 8.00 uur. De organisatie heeft ongeveer 35 men sen security ingehuurd om het festi val in goede banen te leiden. De toe gang is uitgerust met een metaalde tector. Door middel van fouillering en surveillance wordt de veiligheid van bezoekers gewaarborgd. Via een pendelbus worden de bezoe kers van en naar station Gouda ver voerd. De bus rijdt tussen 19.00 en 1.00 uur en 7.00 en 8.30 uur. Parkeren is alleen toegestaan op het veilingter rein. Op of aan de Bredeweg is het verboden te parkeren. Boskoop - Marathonschaatser Erik Huizebosch wordt het hoogtepunt van de 42e editie van het Boskoopse Luilaktoernooi. In de vroege morgen van zaterdag 17 mei wordt "het groot ste toernooi aller tijden" weer ge speeld. 45 Elftallen, verdeeld in 26 jongens-en 19 meisjesteams, strijden in zeven poules om de fel begeerde hoofdprijzen. De wedstrijden worden gespeeld op het terrein van Floreant aan de Hoogeveenseweg in Boskoop. Om 4.00 uur in de ochtend zal burge meester J.J. Spros de eerste bal in beweging zetten, waarna het spekta kel losbarst. Om 12.20 uur eindigt de laatste serie wedstrijden. Gelijk hier na zal marathonschaatser/entertai ner Erik Huizebosch de prijzen uitrei ken. Elk team krijgt een beker, en elke speler van elk winnende team krijgt een persoonlijk aandenken uit han den van de Gramsberger. De Stichting Luilakvoetbal Boskoop is er weer in geslaagd het toernooi op poten te zetten. Zij zijn er van over tuigd dat het weer een daverend suc ces wordt. "We hopen voor het don ker klaar te zijn met de prijsuitreiking, want als die Huizebosch op toeren komt is hij niet meer te stoppen," grapt voorzitter Jaap Vermeulen. Gepubliceerde foto's in het Hat van Holland kunnen aan ais konfoor, Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen besteld waden a ƒ7,50. Foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een paar dagen later af kon holen. Waddinxveen - Op dinsdag 20 mei or ganiseert het Seniorenwerk van de Stichting Waddinxveens Welzijns werk de tweede fietstocht van dit sei zoen. Deze tocht van ongeveer 40 kilo meter naar de Krimpenerwaard was gepland op 6 mei, maar moest vanwe ge het slechte weer worden afgelast. Als het weer deze keer meewerkt is de start om 10.00 uur vanaf het Anne Frankcentrum. Onderweg is er een rustpauze. Zowel voor het vertrek als na afloop krijgen de deelnemers een kopje koffie op thee in het Anne Frank centrum. De kosten bedragen ƒ3,50 per persoon. Alle enthousiaste fiet sers van 50 jaar en ouder zijn welkom. Van te voren opgeven is niet nodig. Bij twijfel of de tocht doorgaat kan men bellen: (018) 615555, bij geen gehoor 631932. Waddinxveen - Vrijdag 16 mei houdt wijk- en speeltuinvereniging De Pad destoel de maandelijkse disco voor de Waddinxveense jeugd van 9 tot en met 14 jaar. Onder de bezoekers wordt een cd-single uit de top 50- en een aantal andere prijzen verloot. De bezoekers krijgen hiervoor bij de in gang een gratis lot. De disco begint om 19.15 uur en is om 21.30 uur afge lopen. Entree ƒ1,50. Op vrijdag 30 mei is er een extra disco voor de jeugd van 9 tot en met 14jaar. Deze disco duurt een half uur langer dan normaal omdat het de laatste disco van het seizoen is. Dat zal ge vierd worden door de disco een the ma te geven. De organisatie maakt op 16 mei bekend wat het thema is. Waddinxveen - Op 20 mei houdt de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen afdeling Waddinxveen de laatste avond van het seizoen. Op deze avond komt Conny Timmer mans vertellen over muziekinstru menten. Conny Timmermans behaal de in 1975 het diploma volksdansdo- cent en in 1993 het diploma M.B.v.O. (meebewegen voor ouderen) volks dans. Zij heeft inde loop der jaren veel ervaring opgedaan in het lesgeven aan diverse volksdansgroepen. In 1980 begon zij met het spelen van internationale volksdansmuziek en richtte samen met Rineke Marwitz in 1986 het volksdansorkest Lotka op. Als gevolg hiervan is zij zich gaan interesseren voor volksmuziekinstru menten en is deze ook gaan verzame len. Met veel kennis van zaken vertelt Conny enthousiast over haar instru mentenverzameling. De bezoeker wordt meegenomen door de wereld van de volksmuziek en volksmuziek instrumenten. De circa 90 muziekinstrumenten die worden uitgestald vinden hun oor sprong voornamelijk in Europa en. West-Azië. Er wordt iets verteld over de herkomst, geschiedenis, achter grond en manier van bespelen. Ge luidsvoorbeelden worden op een cas setteband ten gehore gebracht en ook live gespeeld. Tevens zal het koor van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen live optreden. Op de provinciale korendag heeft het koor met succes enkele liederen gezongen, die op deze avond te beluisteren zijn. Omdat dit de laatste avond van het seizoen is zijn de heren ook welkom. De avond wordt gehouden in huize Souburgh (3e etage) en begint om 20.00 uur. nnnr Karin van l.angeraad Waddinxveen - Maandag 12 mei was het zestig jaar geleden dat het echtpaar Boon-Broer in het huwelijk is getreden. Zowel mevrouw als meneer Boon zijn geboren en getogen Wad- dinxveners. Na hun huwelijk in 1937 hebben zij twee jaar in Amersfoort gewoond, voor de rest waren zij woonachtig in Wad dinxveen. Zij hebben zeven dochters en een zoon. Inmiddels wonen mevrouw en meneer Boon in Huize Souburgh en zijn nog redelijk gezond. Burgemeester Jonkman bracht samen met zijn echtgenote een bezoek aan het jubilerende echtpaar. Waddinxveen - Op vrijdag 16 mei wordt een bingo georganiseerd in buurtcentrum De Boog. De zaal gaat om 19.00 uur open. De bingo begint om 20.00 uur. Iedereen is welkom. Waddinxveen - Op zondag 18 mei houdt de hervormde stichting De Rank een bijzonder bijeenkomst waarin het pinksterfeest centraal zal staan. De voorganger in deze dienst is dominee H.W.'van den Brink uit Den Haag. Er zullen psalmen, gezangen, liederen van Johannes de Heer en opwekkingsliederen gezongen wor den. Iedereen is welkom in het ge bouw van de Remonstrantse gemeen te aan de Zuidkade 59. De bijeenkomst begint om 18.30 uur. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar een kopje koffie te drinken. Er is geen kinderop pas aanwezig. Boskoop - De VW Boskoop heeft in de voorverkoop onder andere: 60 Jaar Feyenoord Stadion met optredens van Ruth Jacott friends, Willeke Al- berti, Lee Towers, Sandy Coast, en andere op 14 juni in het Stadion Rot terdam; Sound of Music op 8 juni in het Nederlands Congresgebouw Den Haag; De Dijk op 15 juni in Apeldoorn; total Touch op 25 mei in Alkmaar; Axion Beach Rock op 19 juli op het strand in Zeebrugge; Miss Saigon in het Circustheater Scheveningen; 15de Carribbean Festival op 8 en 9 augustus op het festivalterrein Blauwbossen in België; Real Hot R'N'B Event Outdoor op 18 mei in het Feyenoord Stadion; Now Summer Dance op 7 juni in de Kuip in Rotter dam; Andre Hazes op 26 mei in de Edenhal in Amsterdam; Wibi Soerjadi Lentetournee op 25 mei in het Con certgebouw. Openingstijden VW: maandag 13.30- 16.30 uur, overige werkdagen 9.00 - 12.00 en 13.30 - 16.30 uur, zaterdag 10.00 - 14.00 uur. Zondag gesloten. Zwijndrecht/Waddinxveen - Zaterdag 10 mei werden de Provinciale Toestel- finales C-lijn turnen gehouden te Zwijndrecht. De beste turnsters op ieder toestel hadden zich eerder dit jaar geplaatst om te strijden voor de titel "Kampioen van Zuid-Holland". Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 9.30 uur ds A. Geelhoed, Monster; 16.30 uur ds D. Griffioen, Voorburg (in Ontm. kerk). Geref Ontmoetingskerk 9.30 uur ds J.C. de Moor; 17.00 uur geen dienst. Herv. Immanuel 9.30 uur dr A. v. Haarlem, Amersfoort; 17.00 uur geen dienst. Herv. stichting De Rank (in Remon strantse kerk): 18.30 uur ds H.W. vd Brink, Den Haag. Boskoop Vrijz. Prot. Geloofsgem: 10.00 uur ds P. vd Laarse, Terneuzen. Herv. gem. 9.30 uur ds R. de Reuver 18.30 uur ds J.H. Langelaar. De Stek 9.30 uur drs A. Verdoorn. 19 mei: 9.30 uur zangdienst. Geref. kerk 9.30 uur ds J.A. v. Hooij donk; 18.30 uur zie herv, gem. Chr. Geref. kerk 9.30 en 17.00 uur ds M.J. Oosting. Christengem. "Bethel" 9.30 uur Dick van Steenis, Rotterdam.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 11