Telekids Partytime Voorjaarsconcert Ramuze de Ha ij vanderWende Familieberichten ia t veld 112 F Hart van Holland/14 mei 1997 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle POLITIEBERICHTEN Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Boskoop WIM HOFMAN AUTO'S 29.000 exemplaren DVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ELZENHORST 55 2742 CL WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Ms Bike seconde telt Verkeersongeval: Vrijdag 9 mei om streeks 14.55 uur vond op de kruising Knibbelweg/Zuidelijke Dwarsweg te Zevenhuizen een ernstige aanrijding plaats tussen een personenauto en een bestelauto. Als gevolg van de aanrijding raakten beiden voertuigen te water. De be stuurder van de bestelauto, een 38- jarige man uit Naaldwijk, raakte licht gewond en kon zelf uit zijn voertuig komen. De bestuurder van de personenauto, een 54-jarige man uit Gouda, raakte eveneens licht gewond en liep een nat pak op. Zijn 32-jarige Waddinxveense passagier raakte bekneld terwijl zij met het grootste gedeelte van haar lichaam in het water zat. Zij is na drie kwartier door de brandweer, die met duikers ter plaatse was, uit haar be narde positie bevrijd. Zij is met her senletsel en onderkoeld overge bracht naar het Bleulandziekenhuis. De andere betrokkenen zijn niet naar een ziekenhuis gebracht. Het ambu lancepersoneel werd geassisteerd door het traumateam van de trauma- helicopter uit Amsterdam. Oorzaak van het ongeval is het geen voorrang verlenen aan verkeer van rechts door de bestuurder van de personenauto. De kruising is enkele uren voor het verkeer afgesloten ge weest. Aanrijdingen: Aan de Noordelijke Dwarsweg ter hoogte van de ophaal brug is vrijdagavond rond midder nacht een 60-jarige Zevenhuizenaar aangereden door een onbekend ge bleven automobilist. Het slachtoffer is door de huisarts behandeld. Zaterdagmiddag 10 mei is een 67-jari- ge Zevenhuizense bromfietser tegen een stilstaande auto op het Zuideinde gereden en ten val gekomen. De be stuurder is met pijnlijke schouder voor onderzoek naar het Bleuland overgebracht. Een uit tegenoverge stelde richting naderende bus van ZWN reed over de bromfiets waar door de bus een lekke voorband op liep. Auto-inbraak: Aan de Dorpsstraat is in de nacht van vrijdag 9 op zaterdag 10 mei de zijruit ingeslagen van een auto. De radio-CD-speler is gestolen. Inbraak bedrijf: Aan de Julianastraat in Moerkapelle is in de nacht van dins dag 6 op woensdag 7 mei de deur van een bedrijf opengebroken. Er is niets ontvreemd. In de nacht van woensdag 7 op don derdag 8 mei is de toegangsdeur opengebroken van een bedrijf aan de Bredeweg in Zevenhuizen. Er is niets meegenomen. Gouden broche verloren: Op 20 april is iemand een gouden broche verloren met voor de eigenaresse heel veel emotionele waarde. Wie de broche vindt kan er mee naar het politiebu reau van Zevenhuizen-Moerkapelle. Project. Bij een snijbloemenkweker aan de Zesde Tochtweg werd in het kader van het project bestrijding smiddelen een controle uitgeoefend door de politie, de GG, GD en Arbo- dienst. Er was een hoeveelheid ver vallen middelen. Proces Verbaal is aangezegd. Inbraken woning-, In een hoekwoning aan de Genestetlaan is in de week van 5 mei overdag ingebroken. Een buur man hoorde een krakend geluid bij zijn buren uit de tuin komen. Hierbij zag hij een man - ongeveer 30 jaar, halflang donker haar, snor, lengte 1.80/1.90, spijkerkleding - bij het bo- venlichtje morrelen. De buurman heeft de man achtervolgd, doch toen de mogelijke dader iets uit zijn kont zak haalde en dreigde, staakte deze de achtervolging. De politie is zeer geïnteresseerd in getuigen, die ook iets kunnen vertel len over deze man. Aan de Alpherwetering is woensdag avond 7 mei een raam opengebroken aan de achterzijde van een woning. De videorecorder en sieraden zijn ont vreemd. Aan het Noordeinde is donderdag ochtend 8 mei het raam opengebro ken van een woning. Geld is meegeno men. Aan de Henegouwerweg is in de nacht van donderdag 8 op vrijdag 9 mei de deur van een woning opengebroken. Het is nog onbekend of er iets gesto len is. In de Zuidpias vindt regelmatig dief stal cq. inbraak plaats in bouwketen en containers waarbij gereedschap en bouwmateriaal wordt ontvreemd. Vanuit in aanbouw zijnde woningen werd middels het openbreken van een raam deurbeslag en drie radiato ren ontvreemd. Bij uitgeverij Van Dishoeck is onlangs een lekker gek boek verschenen: Telekids Partytime van Nienke ten Hoor en Sonja van de Rhoer In dit boek vindt de lezer lekkere recepten, gekke knutsels en dolle spelletjes. In dit boek staan de leukste party's voor jeugdige jarigen. In Telekids Partytime staan vijf feesten die gegeven kunnen worden: een knutsel- feest, cowboyfeest, astronautenfeest, hamburgerfeest en een ontbijt- feest. Per feest staat vermeld hoe de uitnodiging gemaakt kan worden, een aantal traktaties (wat eten we), activiteiten (wat doen we), organisatie schema's (wanneer doen we wat), alsmede een aantal volledig uitge werkte recepten en activiteiten (inclusief de materialen die nodig zijn). Telekids Partytime van Nienke ten Hoor en Sonja van de Rhoer is voor ƒ14,90 verkrijgbaar bij de boekhandel (ISBN 90 269 3569 2). Diefstal kleedkamers: Uit de kleedka mer van een voetbalvereniging aan de Sniepweg zijn op 5 mei tussen 18.15en 20.45 uur twee portemonnees met in houd meegenomen. Het geldbedrag is onbekend. Andere eveneens daar aanwezige waardevolle goederen werden niet ontvreemd. Mogelijk volgen er nog meer aangif tes. Daar meerdere jongens die aan het trainen waren hun portemonnee kwijt zijn. Inbraak horecagelegenheid: In de nacht van dinsdag 6 op woensdag 7 mei is de voordeur van een horecage legenheid geforceerd. Twee CD-spe- lers zijn ontvreemd en geld. Tasjesroof. Aan de Kerkweg Oost is op dinsdag 6 mei tussen 13.30 en 13.50 uur een tas en portemonnee geroofd van een 73-jarige vrouw, inwoonster van Waddinxveen. Haar tas werd van haar arm gerukt toen ze met haar man de bank uit liep. De dader was een jongen van onge veer 14/16 jaar, klein postuur, zwarte pet en licht jack. Tevens werd in de buurt een gróte man, leeftijd tussen 20 en 30 jaar gezien. Deze had iets te maken met de jongere dader. De poli tie roept getuigen op. Winkeldiefstal Bij de Cl000 supermarkt aan de Pas sage werd dinsdag 6 mei om ongeveer 17.55 uur snoep gestolen ter waarde van ongeveer 2,49. Er bleken twee jongens, respectievelijk 11 en 14 jaar zich schuldig te hebben gemaakt aan winkeldiefstal. Beiden zijn woonach tig in Gouda. Aanrijdingen: Woensdagochtend 7 mei verleende een 49-jarige automo bilist komende vanuit de Heuvelhof geen voorrang aan een 35-jarige Wad- dinxvener op een scooter. De laatste is met een gebroken sleutelbeen over gebracht naar het Bleulandzieken huis. Aan de Bredeweg sneed donderdag middag 8 mei een 68-jarige automobi list uit Delft nabij de spoorwegover gang de bocht af waarna hij frontaal in botsing kwam met een tegenligger, een 49-jarige automobiliste uit Am- merstol. Deze laatste werd gewond aan nek en enkel en is naar het Bleu landziekenhuis vervoerd. Donderdagavond 8 mei moest een 52- jarige Vinkeveense automobilist uit wijken op de RW12 richting Rotter dam voor een andere automobilist waardoor hij achterop een stilstaan de file botste en drie auto's op elkaar werden geduwd. Er ontstond alleen materiële schade. Diefstal auto: In de nacht van vrijdag 9 op zaterdag 10 mei werd aan de Hene gouwerweg een groene Audi 80 met het kenteken XG-26-VK gestolen. Auto-inbraak: In de nacht van vrijdag 9 op zaterdag 10 mei werd de zijruit ingeslagen van een auto aan het Zuid- plashof. Er werd niets ontvreemd. Aanhouding in trein: Zaterdagmiddag 10 mei werd door de conducteur een vervelende Goudse passagiere aange houden en overgedragen aan de poli tie. De zaak werd vervolgens overge dragen aan de spoorwegpolitie. Zware mishandeling: Aan de Peter Zuidlaan werd zondagavond 11 mei omstreeks 22.20 uur een 30-jarige Waddinxvener aangetroffen met een bloedende hoofdwond. Daarbij stond een 37-jarige man met een bijl en een ijzeren staaf in zijn handen. Deze man werd aangehouden. Het betrof hier een uit de hand gelopen familieruzie. Zondagavond 11 mei werden aan de Buizerdhoek meerdere auto's alsme de een caravan bekrast. Aanrijdingen: Op dinsdag 6 mei, om streeks 8.30 uur vond een ongeval plaats op Den Ham tussen een be stuurder van een auto en een fietser. Dit gebeurde ter hoogte van perceel 37c. Door de 20-jarige auto bestuur ster uit Boskoop werd achteruit een uitrit uitgereden. Hierbij zag de be stuurster een 15-jarige fietser uit Bos koop niet aan komen rijden. De fietser liet zich voorttrekken door een brom fietser. Hij liep lichte verwondingen op. In de week van 5 mei remde een 33- jarige Gouwenaar af aan Den Ham om een inrit in te rijden. Een 33-jarige automobilist uit Rijnsaterwoude zag dit te laat en botste tegen deze op. Vervolgens reed een 46-jarige auto mobilist uit Den Briel tegen de stil staande auto's. Deze laatste moest worden weggetakeld. Er was geen persoonlijk letsel. Inbraken bedrijf. Bij een bedrijf aan de Zuidwijk is tussen maandag 5 mei 19.00 uur en dinsdag 6 mei omstreeks 7.45 uur ingebroken in een loods. Waarschijnlijk is men het bedrijf in gelopen en heeft men een tussendeur, deur naar het kantoor opengebroken. In de kantoorruimte werd alles door zocht. Er is tot op heden nog niets ontvreemd. Aan de Zijde is in de nacht van woens dag 7 op donderdag 8 mei de ruit uit de deur genomen van een bedrijf. Geld en postzegels zijn ontvreemd. Illegale Polen: Achter de Kerk is op 6 mei omstreeks 19.35 uur een controle gehouden. Het bleek dat de douane op voornoemd tijdstip een voertuig controleerde, waarin twee illegale Polen bleken te vertoeven. Een van de Polen had een verblijfplaats in de ge meente Boskoop. De andere Pool had geen vaste woon- of verblijfplaats. Na overleg zijn de paspoorten ingeno men. Vandaag zullen beide Polen, die mogelijk werkzaamheden verrichten voor een bedrijf in Boskoop gecontro leerd worden terug gestuurd naar Polen. Zij dienen zich te vervoegen bij grensdoorlaatpost: Bergh Autobaan. Gestolen auto's: In de nacht van dins dag 6 op woensdag 7 mei zijn drie auto's gestolen. Aan de Overslag een Mazda Pick-up type E2200 met kente ken VX-25-GV. Aan het Kwikstaarthof een rode Opel Corsa met kenteken PD-31-RX en aan het Oosteinde een witte Volkswagen Vento met kente ken PR-ZP-02. Inbraak woning: Aan de Babsloot is vrijdagochtend 9 mei het raam van een woning geforceerd. Een fototoe stel en ongeveer 160 CD's zijn gesto len. Inbraak bestelauto: Aan de Voorof- scheweg is vrijdagochtend 9 mei tus sen 9.00 en 9.30 uur de zijruit van een auto ingeslagen. Een doos met onbe kende inhoud ten behoeve van de besteldienst is meegenomen. Diefstal uit schuur: Zondagavond 11 mei werden vanuit een niet afgesloten schuur aan de Emmakade twee fiet sen en een krat bier gestolen. Snelheidscontrole: Aan het Reijers- koop is maandag 12 mei een snel heidscontrole gehouden tussen 14.00 en 14.45 uur, binnen de bebouwde kom. Er waren 201 passanten, waar van 12 overtreders. De hoogst geme ten snelheid is 68 kilometer per uur. Aan Den Ham is van 15.00 tot 15.25 uur gecontroleerd, buiten de bebouwde kom: 411 passanten, waarvan 19 over treders. Hoogst gemeten snelheid is 117 kilometer per uur. Van 15.35 tot 16.35 is gecontroleerd aan de Zuidka de, binnen de bebouwde kom: 326 passanten, 41 overtreders. Er waren hier een Boskoopse en Waddinxveen se bestuurder bij die 104 kilometer per uur reden! Wie even denkt, kijkt en vergelijkt komt snel bij ons op de koffie! Zie advertentie op pagina 23 Hazerswoude-Dorp - Dinsdagavond 27 mei geeft het symfonieorkest Ramuze een vooijaarsconcert. Dit concert vindt plaats in de Hervormde Kerk, Dorpsstraat 64. Aanvangstijd 20.15 uur. De toegang is gratis. Na de lovende kritieken die Ramuze mocht ontvangen na het debuutcon cert van de nieuwe dirigent Stephan Pas is getracht een gevarieerd pro gramma samen te stellen. Op het pro gramma staan de volgende stukken: - De Parijse symfonie van Mozart; -Ou verture Iphigenie in Aulis van Gluck/ Wagner; -Ouverture Der vierjahrige Posten van Schubert; Airs de danse et chanson van Delibes; Serenade nr.2 voor blazers van Sutermeister. Het geheel staat onder leiding van de dirigent Stephan Pas. De toegang is gratis maar een vrijwil lige bijdragen na afloop van het con cert wordt zeer op prijs gesteld. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 A8 Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3