Echtpaar De Haan viert 60-jarig huwelijk Play-in De Kleine Trompetter Foto's in het Hart van Holland Hugo en Ron kampioenen jeugdschaken j Ouderenreis Moerkapelle ROPArun 1997 groot succes Hengelsport Huldiging mevrouw J. Bos-Ooms n Grootse show rond oude trekkers Kaartavond Zang en Kleur Tourclub Zevenhuizen '80 Hart van Holland/21 mei 1997 pagina 13 Play-in Jubileumdisco Gepubliceerde foto's In het Hart van Hofland kunnen aan ons kantoor. Noordelijke Dwarsweg la te Zevenhuizen besteld worden a ƒ7,50. Foto's dienen van tevoren betaald te worden, waarna men ze een paar dagen later af kan halen. i i I I i i i i i i i j Zomercompetitie Zomeravondcompetitie Foto Epilepsiebestrijding Oud Verlaat) Moerkapelle - Op maandag 12 mei was het zestig jaar geleden dat de heer en mevrouw De Haan in het huwelijk traden. Het echtpaar, dat sinds januari 1997 woonachtig is in Verzorgingshuis Beth-San, vierde dit heuglijke feit met een gezellig etentje waarbij vrijwel de gehele fa milie aanwezig was. Ook werden zij gefeliciteerd door burgemeester L.M. Schoots, die hen speciaal voor deze gelegenheid met een bezoek verblijdde. De heer en mevrouw De Haan trouwden in 1937 te Naarden. Mevrouw is oorspronkelijk af komstig uit Huizen waar zij werd ge boren en verhuisde later naar Naar den waar haar ouders een groente kwekerij begonnen. Op een steen worp afstand woonde meneer, die als kind opgroeide in Muiden. Na het hu welijk is het echtpaar menigmaal ver huisd; eerst naar Amsterdam om ver volgens na een half jaar een bedrijfs woning te betrekken in Dienien. Dit In verband met het werk van meneer, die als bedrijfsleider bij een cacaofa briek in dienst was. In Diemen is het echtpaar 32 jaar gebleven; hun twee dochters en zoon werden hier gebo ren. Toch is het echtpaar weer terug- Burgemeester L.M. Schoots brengt zijn felicitaties over. gekeerd naar Amsterdam en later ook in Alkmaar gaan wonen. Hoewel zij altijd zelfstandig wilden blijven wonen, werden alle dagelijkse karweitjes op een gegeven moment toch wat veel. Het was meneer die toen aangaf, graag in een verzorgings huis te willen gaan wonen. Hun voor keur ging uit naar een kerkelijk gezind huis en de dominee werd ingescha keld om een passend huis te vinden. De keuze viel daarbij op Beth-San waar zij het inmiddels prima naar hun zin hebben. Zij genieten er van de rust en spreken van een zeer goede en liefdevolle verzorging. Oud Verlaat - Op 13 mei is mevrouw J. Bos-Ooms door de collectepromotor van het Nationaal Epilepsiefonds gehuldigd voor 55 jaar inzet voor de Epilepsiebestrijding afdeling Oud Verlaat. Zij heeft zich al die jaren volledig ingezet door de collectes te organiseren. Er werd haar een gouden speld en een oorkonde overhandigd. Zevenhuizen - Het draaiboek van de organisatie van de autocross is nau welijks opgeborgen of het jubileum comité van de honderdjarige Kleine Trompetter maakt zich op voor het volgende evenement. Het complete orkest heeft op 24 mei een optreden in de Dorpsstraat in verband met een speciale actie. Op 31 mei volgt de play-in. Ooit nam oud-voorzitter Jan de Ruiter het ini tiatief voor de eerste play-in. Nu is Karei Metselaar de grote animator van dit evenement. dij een play-in komen muzikanten van verschillende verenigingen bij elkaar om samen een dag lang te repeteren °m aan het eind van de dag de gerepe- teerde stukken uit te voeren. Voor 31 mei hebben zich meer dan 100 deelne mers gemeld, afkomstig van vijftien verenigingen. Met elkaar vormen zij een complete harmonie, waarin alle instrumenten zijn vertegenwoordigd. Veel muzikanten gebruiken een play- in om eens met andere muzikanten andere muziek onder aan andere diri gent te kunnen spelen. Deze play-in staat onder leiding van niemand min der dan Jan Koops, oud-dirigent van de Marinierskapel en oud-inspecteur van de militaire muziek. De op de dag gerepeteerde stukken worden om 16.00 uur voor het publiek uitgevoerd in de kleine sporthal van dorpshuis Swanla. De toegang is vrij. Het concert duurt ongeveer drie kwartier. Op 13 juni organiseert De Kleine Trompetter een discoavond in La Ba- raque in samenwerking met Ben Ver burg. Rik Velthuizen is de DJ op deze avond. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal en bij de Rabobank. Zevenhuizen - Op vrijdag 23 mei kan men weer klaverjassen en jokeren bij vogelvereniging Zang en Kleur. Aan vang 20.00 uur in het clubgebouw aan de Zuidplasweg. Zevenhuizen - Tourclub Zevenhuizen '80 organiseert op zaterdag 24 mei De Vechttour. De routes zijn uitgepijld en bestaan uit de volgende afstanden: 60 kilome ter tussen 10.00 en 12.00 uur; 100 kilo meter starttijd tussen 8.00 en 10.00 uur en 150 kilometer starttijd tussen 9.00 en 9.00 uur. Starten en inschrijven kan bij café De Roerdomp aan de Tweemanspolder 12 in Zevenhuizen. Joechei joechei het is bijna 26 mei! Joost en Nicole Lieverd, bedankt dat je veel geduld hebt en dat jij mij tenminste begrijpt Edwin, kanjer heel veel succes met je tentamens! liefs Wendy -xxxxxxxxxx- Papa Wim h.g. met je 40ste verjaardag. Joyce, Maurice en mama Moerkapelle - In de onderlinge com petitie werd bij de jeugd de 18de (en aatste) ronde gespeeld, wtslagen groep 1: Hugo van Elteren - wt-Jan van Vliet 0-1; Jan van Helden •fcnder Hertog 1-0; Peter van Vuurde li Rensen 1-0; Paul van der Meer-Kevin Bakker 0,5-0,5; Pieter van eer Werff - Stefan Rensen 1-0. Eindstand: 1. Hugo van Elteren, 2. eart-Jan van Vliet, 3. Sander Hertog, "slagen groep 2: Ron Droog - Saskia ,ro°8 0,5-0,5; Michael van Eijk - Dick e Wild 0,5-0,5; Jasper Kamp - Glenn ^'igsman 1-0; Patrick Stam - Martijn an der Heijden 1-0; Marius van der Torren - Stefan Mandersloot 1-0; An- nemie van der Torren - Norman van Rhijn 1-0. Eindstand: 1. Ron Droog, 2. Saskia Droog, 3. Michael van Eijk. Kampioensgroep senioren, uitslag vierde ronde: Wim Vroegindeweij - Ben van Geffen 0,5-0,5. Stand met nog een ronde te spelen: 1 en 2 Gerard van Ommeren en Ben van Geffen 3 uit 4, 3. Wim Vroegindeweij 2,5, 4. René Ordelman 2, 5. Dick Bac 1,5, 6. Maarten Vroegindeweij 0 pun ten uit 4. Onderlinge competitie, ronde 30, uit slagen: Wouter Vroegindeweij - Cees van Vuuren 1-0; Mark van Putten - Jesse van Elteren 1-0; André Corpeleijn - Hugo van Elteren 1-0; Marian van Elte ren - Henk Doornhein 0-1; Bart van Putten - Jan van Helden 1-0. Stand aan kop: 1. Marcel de Haan, 2. Wouter Vroegindeweij, 3. Mark van Putten, 4. Jesse van Elteren, 5. Cees van Vuuren. 5+1=... ja hoor, het is echt waar, 23 mei wordt Nienke 6 jaar! Gefeliciteerd Hé, lieve truckchauffeur, h.g. met je 35e verjaardag! van je 3 schatten en de katten I Moerkapelle-Op woensdag 4 juni hoopt het comité dag de ouderenreis te I Moerkapelle verzorgt, de ouderen opnieuw een 'dagje uit' aan te bieden. Ieder die dit jaar de leeftijd van 63 jaar zal hebben bereikt en in Moerkapelle J of directe omgeving woont, kan aan deze reis deelnemen. Degene die voor Ideze reis in aanmerking komt en gehuwd is, neemt natuurlijk de partner mee, ook al is deze nog geen 63 jaar. Omdat enkele sponsors zich bereid verklaard hebben een gedeelte van de kosten voor hun rekening te nemen, I heeft het comité de eigen bijdrage op slechts ƒ55,- gesteld. Men kan zich opgeven tot en met zaterdag 31 mei bij de firma Kadiks aan I I de Dorpsstraat 30 in Moerkapelle. De bijdrage kan daar afgegeven worden. l Als men nadere inlichtingen wenst kan men die verkrijgen bij de comité- I leden J. Kadiks, voorzitter; P. van den Berg, penningmeester; P. de Vrij, I I secretaris en C.A. Brouwer, algemeen adjunct, j Men dient bij opgave onderstaande strook in te vullen. Naam: Adres: Aantal personen:Heeft u een dieet? zo ja, welk? Betaald bedrag: Rotterdam - De ROPArun 1997 is een groot succes geworden, in financieel maar ook in sportief oogpunt. Negen tig ploegen vertrokken woensdag 7 mei om 12.00 uur van af de Mullerpier in Rotterdam voor een promotieron de aldaar naar de Oldegaarde in Zuid voor de officiële start bij Dr. Daniel de Hoedkliniek. Het startschot klonk om 13.20 uur precies, dat uitgevoerd door Nellie Cooman. De Stichting RO PArun organiseert jaarlijks de langste Estafette wedstrijdloop ter wereld van Rotterdam naar Parijs over een afstand van 526,6 kilometer. De opbrengst van de uitzonderlijk sportief en avontuurlijke prestatie komt ten goede aan de zieke mede mens die lijdt aan kanker, de organisa tie ROPArun die leven toevoegt aan dagen waar geen dagen meer toege voegd kunnen worden aan het leven. Bindt mensen, sportieve gezonde mensen aan zwaar zieke mensen. Jong en Oud. Teams aan Teams. Voor een gemeenschappelijk doel. Een van deze deelnemers was ook Zevenhuizenaar Cees Molenaar lid van het team Groupe GZH een team samengesteld uit werknemers van de Provinciale dienst Groenservice Zuid-Holland. Vol goede moed ver trokken ook zij op woensdag richting Parijs, zij doorstonden allerlei ontbe ringen zoals harde wind, vorst in de nacht, regen en onweer maar dat alles mocht niet verhinderen om in Parijs te arriveren in een snellere tijd dan het vorige jaar namelijk 37 uur en vier minuten. Het Team Groupe GZH eindigde hier mee op de verdienstelijke 23ste plaats in een deelnemers veld van 89 ploegen. De opbrengst van de zesde editie van de ROPArun zal mogelijk de 2 miljoen gulden passeren, hetgeen een voor treffelijk resultaat is. De precieze opbrengst zal worden bekend gemaakt op zaterdag 23 mei tijdens het afsluitfeest in de Energie hal in Rotterdam waar aan ook Marco Borsato zijn medewerking zal verle- Zevenhuizen-Moerkapelle - De twee de wedstrijd van de zomercompetitie van Hengelvereriiging Zevenhuizen- Moerkapelle is op 17 mei gehouden in de Leidsche Vaart ter hoogte van Ter Aar. De vangst was goed, de tien deel nemers wisten totaal 42.990 gram vis te vangen. H. Kok werd eerste met een vangst'van 8.140 gram, de tweede plaats was voor J. Wiersma met een gewicht van 6.630 gram en derde werd J. Visser met 5.760 gram. Op zaterdag 14 juni wordt de derde wedstrijd van de zomercompetitie gevist, vertrek vanaf parkeerplaats bij Hotel Vos om 6.00 uur. Nadere infor matie kan worden verkregen bij Adr. van Erk, telefoon 079-5932788. Op woensdag 28 mei begint de zomer avondcompetitie, vertrek vanaf par keerplaats bij Hotel Vos om 18.00 uur. De wedstrijdduur is drie uur, er wordt gevist op punten. Nadere kan worden verkregen bij Adr van Erk, telefoon 079-5932788. Korstiaan en Marion 19 mei 15 jaar getrouwd. Gefeliciteerd GAAMJA Wethouder Zijderhand middengaf het startsein voor de rondrit. Door Gerard Verheiien Zevenhuizen-Moerkapelle - De zaterdag voor Pinksteren was de grote dag voor de Trekkervrienden. Aan de jaarlijkse rondrit door Moerkapelle, Zevenhuizen en Oud Verlaat deden zo'n dertig deelnemers mee. Zij toonden het publiek hun oude, zelf opgeknapte tractoren. Het startsein in Moerkapelle werd gegeven door wethouder Zijderhand van Gemeentebelangen. Grote waardering had hij voor het werk van organisator Bert Vermulm en de zijnen. Geholpen door een stralende lentezon werd het trekkersfestijn een manifestatie zonder weerga. Een show waaraan de vele mensen langs de route veel kijkplezier beleefden. De kinderen konden de rit meemaken in een overdekte bus die getrokken werd door de trekker van Maarten Bontebal. Bij de Zevenhuizerplas werd de zelf bereide lunch gebruikt. Dit hadden de Trekkervrienden te danken aan Tineke Splinter, Nel Bontebal, Jolanda Vermulm, Heieen Roelse en Hester Vermulm, die uren in de weer waren geweest om de show wat dit betreft een extra dimensie te geven.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 13