1 linxvccn-Boskoo] Feestelijke slotavond Waddinxveense Avondvierdaagse Muziekdag Popfestival in Kreater op 21 juni Kerkdiensten Boskoopse Avondfietsvierdaagse Concert Jeugdkoor Hoofdprijzen scholenmidgetgolf- toernooi voor Immanuelschool Fokus schittert in dansvoorstelling Expositie keramiek-hobbyist Henk Bloks Spectaculaire nieuwe vinding in de strijd tegen rimpels Goede score Coenecoop College Aquarellen van Lies van Straalen in Bibelot Verkoop boeken Kaartavond De Gouwe Rijders Hart van Holland/18 juni 1997 pagina 11 Eigen podium voor de regionale popgroepen in Lil Bij onderzoeken is een nieuwe stof ontwikkeld, de CS III collageen stimulatie, die een nieuwe aanpak mogelijk maakt tegen de veroudering van de huid. Behandeling hiermee stimuleert de aanmaak van collageen in de huid, zodat een lichaamseigen stof ontstaat, die dan ook door het lichaam wordt geaccepteerd. De huid krijgt hierdoor een gladdere structuur, meer veerkracht en de rimpels worden gereduceerd. De nieuwe behandeling wordt in de schoonheidssalon in kuurverband gegeven met een fluid en een 24 uurs crème voor thuisgebruik als ondersteuning en een speciale lipcare om de fijne rimpeltjes om de mond te bestrijden. Voor afspraken of inlichtingen kunt u bellen naar Schoonheidssalon Ellen Smit Souburghlaan 20 Waddinxveen 0182-613554 tussen 16.00 en 17.00 uur. Door Karin van Langeraad Waddinxveen Het comité "Wad- dinxveen wandelt" heeft van 10 tot en met 13 juni voor de eerste maal de Avondvierdaagse georga niseerd. Er kon tijdens de avond vierdaagse worden ingeschreven voor twee loopafstanden, 5 of 10 kilometer. Er werd deelgenomen door verschillende scholen en sportver enigingen en uiteraard waren er ook individuele inschrijvingen. Alle avonden startten en eindig den vanaf het terrein van voetbal vereniging Be Fair. Op de slotavond vond er een feestelijke intocht plaats. Vanaf het evenemententerrein werd er een route gevolgd die ook weer eindigde op het Be Fair terrein. Waddinxveen - Stichting Wijkwerk De Zuidpias organiseert op zaterdag 21 juni de jaarlijkse Muziekdag. Dit jaar samen met de Kinderrommelmarkt. De rommelmarkt is van 10.00-13.00 uur op het parkeerterrein voor Het zuidhonk. Kinderen kunnen hun oude speelgoed en andere artikelen van de zolder verkopen. Om 14.00 uur barst het programma van de Muziekdag los met een life-optreden van zanger Rick, afgewisseld door pianomuziek zoals boogie woogie en diverse stuk ken uit bekende musicals, een school- band, Country Westernband en de band Pi-care. 's Middags treedt een vijftiental play- back-artiesten op. De prijsuitreiking van deze wedstrijd vindt plaats om 19.15 uur. Waddinxveen - Henk Bloks exposeert de komende weken in de vitrine bij administratiekantoor Van der Loo bv aan het Koningin Wilhelminaplein in Waddinxveen. Drie jaar geleden is Henk Bloks ge start met een cursus 'handvormen en potten draaien' bij de Werkschuit in Gouda. Zijn voorkeur ging al snel uit naar het werken met plakken klei, waardoor gemakkelijk een eigen vorm aan de keramiek gegeven kan worden. De potten hebben veelal een voudige vormen en soms wordt ook gebruik gemaakt van structuren, wel ke in de klei worden afgedrukt. Deze keramiek-hobbyist is overdag werkzaam in het onderwijs en pro beert daarnaast voor zijn liefhebberij tijd vrij te maken. Hij is lid van de Waddinxveense Kunst Kring. Waddinxveen - Voor de eerste keer in Waddinxveen wordt op zaterdag 21 juni vanaf 13.30 uur in de grote zaal van Kreater aan de Kerkstraat een voor iedereen gratis toegankelijk fes tival voor de regionale popgroepen gehouden. Deelnemers aan het popfestival zijn naast de eigen groepen van Kreater, musici uit Montfoort, Pijnacker, 's Gravenzande, Hoek van Holland, krimpen aan den Ijssel en Waddinx- veen/Gouda. De algehele leiding heeft de muziekvakleerkracht Meerten Huisman. "Het doel van dit elk halfjaar in een Waddinxveen - Op vrijdag 20 juni wordt er een bingo georganiseerd in buurtcentrum De Boog. De zaal gaat open om 19.00 uur. De bingo begint om 20.00 uur. Er zijn mooie prijzen te winnen, ledereen is van harte wel kom. andere gemeente te houden popfesti val is de groepen een podium te bie den. Het is een voor Zuid-Holland unieke vorm van samenwerking", al dus directeur Aad Koremans van Kreater. "Het is voor popmuzikanten heel belangrijk podium-ervaring op te doen en kennis met ander groepen te maken". Aan dit eerste festival zullen zeven groepen meedoen. Een groep muziek docenten onder leiding van Aad Kore mans zal de formaties beoordelen. wauuuixveên - vj6uureHuc de zomer maanden zijn een aantal aquarellen te zien van Lies van Straalen in restau rant Bibelot aan de Limaweg in Wad dinxveen. Na enkele jaren opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten afdeling reclame in Den Haag, was hij commercieel medewer ker van een aantal bedrijven. De pen sionering stelde hem in de gelegen heid meer aandacht te geven aan teke nen en schilderen. Naast sterk figura tief wordt zijn werk gekenmerkt door vrije impressie van de natuur, water, lucht en landschappen. Boskoop - Vorige week is in de biblio theek van Boskoop de verkoop ge start van afgeschreven boeken voor thuis of de vakantiekoffer. De boeken kosten 1,50 per stuk, 10 stuks kosten ƒ12,50. Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert op 19 juni de tra ditionele kaartavond. Aanvang 20.00 uur. Tijdens deze avond worden vier rondes gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van de vereniging, iedereen is welkom. Inschrijven Hotel De Unie Kerkweg-Oost 226 te Waddinxveen. 1 Zondag 15 juni Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 9.30 uur ds J. vd Haar, Gouda; 15.00 uur ds A.J. v Zuy- tekom, Den Haag. Geref Ontmoetingskerk 9.30 uur ds b Bos; 17.00 uur ds de heer A. v Veen Herv. Immanuel 9.30 uur ds A. Ver doom; 1700 uur sow-dienst Ontm.kerk. Hervstichting De Rank (in Remon strantse kerk): 10.00 uur kand J.W. 5Parreboom, Ridderkerk. Boskoop Jjrijz. Prot. Geloofsgem: 10.00 uur r.rs K b Holtzappffel, Leiden. M ün' ^em' uur ds R. de Reuver; ^30 uur ds M.D. vd Giessen, intre- [?e 9-30 uur ds J.A. v Hooijdonk eref. kerk 9.30 uur ds J.H. Lange- r/r' J4-30 uur zie herv. gem. pnr.Geref. kerk 9.30 en 18.30 uur ds Md.Oosting. vhnstengem. "Bethel" 9.30 uur Pjty Hedyey. Boskoop - Toerclub Avanti organi seert vanaf 23 juni de 16e Avondfiets vierdaagse van Boskoop. Als gebrui kelijk zal de start en finish in het Praat huis aan de Bosweg zijn. Gestart kan worden tussen 18.00 en 19.00 uur. De eindcontrole sluit om 21.30 uur. De inschrijving bedraagt f.6.50 per per soon voor de vier avonden. Ook kan men per avond inschrijven a f.2.50 per persoon. Wie de vier tochten vol brengt krijgt en herinnering. De afstand is 30 km en volledig gepijld dus uitermate geschikt voor gezin nen, toerder en recreanten. De tochten gaan respectievelijk naar Gouda, de Rottemeren, Zoeterwoude en Alphen. Voor inlichtingen zijn bereikbaar de heren Kees Hofstee, 0172-214844 en Jan de Zwijger 0182-616946. Boskoop - Het Christelijk Boskoops Jeugdkoor zal op zaterdag 21 juni jaar lijks haar concert verzorgen in de Christelijk Hervormde kerk aan het Kerkplein. Rond het thema "Water" zal voor de pauze een aantal Christe lijke liederen ten gehore worden ge bracht. Na de pauze wereldlijke liede ren rond hetzelfde thema. Hierbij zal ook een uitbeeldend element worden ingebracht. Solisten en instrumenta listen complementeren het geheel. Elk van de afdelingen van het jeugd koor -het kinderkoor, het jeugdkoor en het tienerkoor "Celeste"- zal uitge breid aan bod komen in dit concert. Het programma belooft een aangena me en muzikale avond voor de lief hebbers te worden. Het concert begint om 19.30 uur, zaal open: 19.15 uur. De toegang bedraagt 5,= voor volwassenen, kinderen gra tis. Na de vakantie kan het koor weer nieuwe leden toelaten tot alle afdelin gen. Er wordt gerepeteerd op maan dagmiddag vanaf 16.30 uur. Inlichtin gen bij 0172-210138. Boskoop - Op woensdagmiddag 11 juni organiseerde de Boskoopse midgetgolf club De Trekvogels het jaarlijks toernooi voor de Boskoopse basisscholen. Enigszins teleurstel lend was de deelname van slechts vier scholen. Alleen De Akker, de Ichtus- school, De Zevensprong en de Imma nuelschool hadden de moeite geno men zich in te schrijven voor dit toer nooi. Elke school werd vertegenwoordigd door twee teams. Het team bestond uit drie leerlingen en een leerkracht/ ouder. Na enige uitleg over de spelre gels en het verzoek om niet op de baan te lopen, begaven de teams zich naar de hindernissen. Als plaaggees ten lagen ze al te wachten. Baan 2, het venster, het poortje is klein en zo ver weg, iets verderop baan 4, het laby rint. Met zijn vier ingangen altijd een moeilijke hindernis. Het net, wat uit daagt om heel hard te slaan, wat echt niet nodig is. De zig-zag en de koker gaven ook de nodige problemen. Het was wel leuk om te zien dat som migen, net als de 'echte' midgetgol- fers, iets effect aan de bal wisten te geven, waardoor deze beter van de band afzette. Vooral op de hoek is dat handig. Maar het valt ook niet mee om met een baanbal te scoren, daar waar de 'echte' midgetgolfers een heel ar senaal aan verschillende balletjes tot hun beschikking hebben. Halverwege de eerste ronde begon het te regenen. Het was een domper op de spelvreugde, maar met regen jassen gewapend gingen de kinderen de strijd weer aan. Doordat het er niet naar uitzag dat het op tijd droog zou worden, werd besloten het bij een ronde te houden. De eerste prijs bij de teams werd ge wonnen door team 1 van de Imma nuelschool met meester Cees de Graaf (37 slagen), Twan Meys (45), Arend-Jan Popyus (35) en Tommy Seldenthuis (33). Hun totaalscore was 150 en daarmee hadden zij een wel zeer ruime overwinning behaald op team 2 van de Immanuelschool. Dit 'damesteam' bestaande uit juf Ada van Twillert (48), Marloes van Gem- eren (59), Sabrina Verbakei (53) en Kim van Nes (45) was niet bestand tegen de kracht van team 1 met 205 slagen. Op korte afstand wist team 1 van de Ichtusschool op de derde plaats te eindigen. Meester Karei Stel- ma (49), Maaike Vos (54), Renske de Kooter (50) en Renette Kolster (62) hadden samen 215 slagen nodig. Voor de beste jongen en meisje had De Trekvogels ook een prijs beschik baar gesteld. Net als vorig jaar werd Tommy Seldenthuis kampioen bij de jongens met 33 slagen. Kim van nes werd eerste bij de meisjes met 45 slagen. Met twee van deze kanjers is het geen wonder dat de Immanuel school met de beste teamprijzen naar school terugkeerde. De resterende uitslagen: 4e Zeven sprong 2 met 229, 5e Ichtusschool 2 met 239, 6e De Akker 1 met 244, 7e De Akker 2 met 249 en 8e Zevensprong 1 met 257. Waddinxveen - Er heerst een feest stemming op het Coenecoop College in Waddinxveen na het hoge slagings percentage van examenkandidaten. Voor de afdeling Atheneum is dat 84%, HAVO 80%, MAVO 95% en voor VBO maar liefst 100%. Door Karin van Langeraad Waddinxveen-De dansgroep Fokus uit Waddinxveen heeft zaterdag 14 juni in de Schouwburg van Gouda tijdens twee dansvoorstellingen 'Tripple II' spectaculair danswerk laten zien. Samen met twee andere amateurdansgroepen, Movement uit Reeuwijk en Los Zand uit Rotterdam, werd een grandioze show opgevoerd. De choreografie van de Fokus-dansen was in handen van Arienne Zwijnenburg.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 11