art van Holland: iedere woensdag in de brievenbus! behalen EHBO-diploma Verdachten voorgeleid, rechercheteam opgeheven Ichthusleerlingen Bloemenfeest Burgemeester Keijzerschool A makelaardij o.g. Olijks ,nf° rniat/e Gewijzigde openings tijden bibliotheek Zomeravondconcert Discussie over verkeer en veiligheid Boeken- en mini-rom melmarkt Slotfeest in De Tunnel Tandemfietstoertocht visueel gehandicapten Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar 20e jaargang nummer 722 25 juni 1997 DE GRATIS BROCHURE OVER PLANTVERZORGING LIGT VOOR U KLAAR. h ovens Leny Hovens NVM Nrd. Dwarsweg 1 -2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 [makelaar Zevenhuizen- Gedurende de zomer vakantie worden de openingstijden van de bibliotheek Zevenhuizen ge wijzigd. Tussen 7 Jöli en 17 augustus is de bibliotheek alleen open op maandagavond en donderdag avond van 19.00 tot 20.00 uur. Moerkapelle - Op woensdag 2 juli wordt in de Nederlands Hervormde Kerk een zomeravondconcert geor ganiseerd dor de christelijke ge mengde zangvereniging "Sursum Corda". Er is een gevarieerd pro gramma met koor- en samenzang, alsook orgel- en fluitspel. Het geheel staat onder leiding van dirigent Gerard Lange. Peter Verwe- ij bespeelt het orgel en Petra Lucas- se-Meijer de dwarsfluit. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is vrij. Bij de uitgang is er een collecte, waarvan de baten bestemd zijn voor de stichting "Woord Daad". Waddinxveen - Donderdagavond 26 juni houdt de Partij van de Arbeid een voorlichtings- en discussiebij eenkomst over het verkeerscircula tieplan van de gemeente Waddinx veen. De bijeenkomst is voor ieder een toegankelijk en begint om 20.00 uur in Kreater aan de Kerkstraat 13. Twee sprekers zuilen inleidingen houden. Waddinxveen - Muziekvereniging Concordia organiseert op vrijdag 27 juni een boeken- en mini-rommel markt in het clubgebouw De Hoge Noot aan de J.W. Frisoweg 1. De markt wordt gehouden van 14.00tot 21.00 uur. Op zaterdag 28 juni wordt er in het clubgebouw een slotmiddag voor de AMV-iessen georganiseerd. Tijdens deze middag zuilen de leerlingen hun vorderingen laten zien en horen voor ouders en belangstellenden. Boskoop - Ter afsluiting van het sei zoen 96-97 heeft De Tunnel aan de vooravond van de zomervakantie de band "Dread Lion" gecontrac teerd voor zaterdag 28 juni. Een reg- gae-band uit Zoetermeer die grote waarde hecht aan authenticiteit. De avond begint om 22.00 uur en de toegang bedraagt ƒ10,-. Zoetermeer - Op zaterdag 28 juni organiseert Toervereniging Zoeter- meer '77 met de Nederlandse vere niging van Blinden en Slechtzien den, voor het vijfde jaar een tandem fietstoertocht. Om 10.30 uur ver trekken bij het clubgebouw, Buyten- Parklaan 2b. 25 Tandems met als voorrijder "machinist" een lid van Zoetermeer '77 en als achterrijder stoker" een visueel gehandicapte. De fietsers komen rond 15.00 uur tsrug in Zoetermeer. Hierna is er voor alle deelnemers een koud buf fet Voor informatie, Harm de Vries, telefoon 079-361.02.79. Boskoop - Alle leerlingen van groep 8 van de Ichthusschool hebben hun EHBO-diploma behaald. Na twintig lessen werd door een instructrice van de plaatselijke EHBO het examen afgenomen. In de EHBO-lessen, gegeven door een leerkracht van de school, mevrouw van Diggelen, leerden de leerlingen wat te doen bij een ongeval, flauwvallen of een neusbloeding. Ook mond-op- mond beademing, stabiele zijligging en kennis van het lichaam werden aangeleerd. De namen van de geslaagden: Yael Burggraaf, Daisy Olierook, Sjaak Zevenhoven, Lydia Sikkerman, Hanneke van der Hoek, Gabrielle Berghout, Eefje van der Linde, Charlotte de Valk, Marieke den Ouden, Mark Boon, Frank Key, Jeroen van der Laan, Sander Prosperi, Brenda Slatius, Michael de Vreugd en Lex Oudijk. De zaak waarbij op zaterdag 31 mei de 42-jarige Zevenhui- zenaar Aad de Jong om het leven kwam, is rond. Op 31 mei omstreeks 18.45 uur ging Aad de Jong bij de woning van zijn buren kij ken omdat daar mogelijk werd inge broken. Hij liep daar drie inbrekers tegen het lijf. Toen hij een van hen probeerde aan te houden ontstond een worsteling waarbij hij door een van de drie met een steekwapen werd gestoken. Hij overleed later aan zijn verwondingen. De drie maakten zich uit de voeten met een gestolen Opel Kadett. Dezelfde avond werd een Recher che Bijstandsteam samengesteld van ongeveer dertig man. De vol gende dag werden in Den Haag drie personen aangehouden in de leef tijd van 17, 19 en 21 jaar. In het daarop volgende onderzoek bleken de 17-en 19-jarige niets met de zaak te maken te hebben en werden vrij gelaten. Op dinsdag 10 juni werd in Den Haag een tweede verdachte aangehouden, een 31-jarige Hagen aar. De derde verdachte, een 20- jarige Hagenaar, die inmiddels bij de politie bekend was, heeft zich maandag 16 juni zelf gemeld bij de politie Den Haag. Alle drie hebben voor wat betreft hun aandeel in de zaak een bekente nis afgelegd. Zij blijven in voorar rest tot de rechtszaak dient. Het rechercheteam, dat inmiddels al in aantal was teruggebracht, is afgelo pen vrijdag opgeheven. Door Gerard Verheiien Moerkapelle - Afgelopen vrijdag stond het jaarfeest van de Burge meester Keijzerschool in het teken van bloemen. Voor dit doel was de school omgetoverd in een bloemen zee. De kinderen hadden zes weken geleden een plantje mee naar huis gekregen om dit te verzorgen. Vorige week brachten de leerlingen het weer mee naar school. Een deskundige jury beoordeelde de plantjes en wees een zestal winnaars aan, die vrijdag be kend gemaakt werden. Dit waren Najia en Galida Boutasgound (vlijtige lies), Sjouke Hoogma en Lizette Hut ten (spaanse margriet) en Werner Rijneveld en Ratrick Jacobs (bego nia). Centraal stond in het bloemenfeest de gezelligheid met veel doe-activitei- ten. Zo konden de ouders en de kinde ren zich laten schminken, bloemen gooien, bloemen plukken en een bloe- menportret laten maken. Verder was het gezellig toeven op het terrasje, waar tussen de vele bloemen een con sumptie gebruikt kon worden. Het geheel werd opgevrolijkt door een optreden van de meisjes van Jazzstar op ritmische muziek. De opbrengst van de avond is bestemd voor het buiten-speelgoed van de kleuters. HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Zaterdag en maandag vanaf 9.00 uur open. NIEUWERKEttK A/D IJSSEL Hoofdweg Noord 25a Tel. 0180-320527 Prachtig geïmpregneerde tuinkast, 75x180x25 cm (bxhxd). Staat zeer decoratief in huis, tuin of op balkon. Kan in iedere gewenste kleur gebeitst worden. Geschikt als berging of als planten- en pottenhuisje. Van 129,- voor

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1