Voordeliger op vakantie met het Rabo TotaalPakket Rabobank pagina 22 Hart van Holland/2 juli 1997 'Eerst even inchecken bij de Rabobank'. Met dit motto wijst de Rabobank reislustige Nederlanders op het belang van een goede vakantievoorbereiding. De bank kan u helpen met 'meer betaal- gemak in het buitenland' en 'meer zekerheid onderweg'. Deze onderwerpen spelen natuurlijk elk jaar aan het begin van het vakantieseizoen. Maar dit jaar kan het voordeliger. Want nu is er het Rabo TotaalPakket. Hiermee krijgen klanten van de Rabobank een aanzienlijke korting op moderne betaalmiddelen en verzekeringsproducten die juist in de vakantieperiode actueel zijn. En ze kunnen straks, bij thuiskomst, profiteren van de overige voordelen van het pakket. een reisverzekering hoeft af te sluiten. Nóg een nuttige service is Rabo Interhelp Extra (jaar abonnement: 29,50). Bij verlies of diefstal van geld, pasjes of credit card en opsporing van zoekgeraakte bagage is één telefoontje genoeg voor snelle hulp. Gemakkelijker betalen in het buitenland De Europas is in en buiten Europa ideaal voor het opnemen van contant geld bij geldautomaten of betalen via betaalautomaten. Achterop uw Europas staat een aantal vignetten: EC en Cirrus voor geldautomaten én EDC en MAESTRO voor betaalautomaten. Geld opnemen of betalen in het buitenland kan tot 600,- per dag. Voor veel mensen is de vakantie aanleiding om een creditcard te nemen. Handig om bijvoorbeeld onderweg benzine, een hotelover nachting of de Franse 'péage' mee te betalen. De Gouden Rabocard van de Rabobank wordt wereldwijd geaccepteerd. Door de betaling achteraf is er altijd een rente voordeel. Ook handig op vakantie: je hebt altijd geld achter de hand. De Europas en met name de Gouden Rabocard bieden bovendien het voordeel van een gunstige wissel koers. Voor de Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip betaalt u slechts 55,- per jaar. Voor kleine uitgaven tijdens de reis en voor de eerste dagen op de vakantiebestemming blijft contant buitenlands geld handig. Beperk het risico van verlies of diefstal en neem dus niet te veel mee. Travellers cheques zijn gedekt tegen verlies of diefstal. U kunt meestal binnen 24 uur over nieuwe Travellers cheques beschikken. Ze zijn bij vrijwel alle banken en hotels in de wereld inwisselbaar tegen contant geld. In de Verenigde Staten kunt u ermee betalen. Meer zekerheid op vakantie Een goede reisverzekering is onmisbaar op vakantie. Bij de kortlopende reisverzekering wordt de premie berekend aan de hand van het aantal personen en reisdagen en de gewenste dekking. Wie vaker per jaar op reis gaat, weekendjes buitenland en geboekte vakanties in Nederland meege rekend, is meestal goedkoper uit met de Doorlopende Reis verzekering van de Rabobank. Het is ook veel gemakkelijker omdat u nooit meer op het laatste moment Een aantal producten is gratis of goedkoper voor klanten van de Rabobank met een Rabo TotaalPakket. In dit pakket zit standaard een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip. Daarnaast kan er gekozen worden uit allerlei gratis mogelijkheden en voordelen. Het Rabo TotaalPakket geeft o.a. recht op: Gratis Rabo Interhelp Extra; 35% korting op de jaarpremie voor de Doorlopende Reisverzekering; f 25,- korting op een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip voor uw partner. En als u na de vakantie weer thuis bent, kunt u profiteren van tal van andere aantrekkelijke voordeten zoals een gratis abonnement op Rabo Telebankieren (waarde: 48,-) en Varié, de nieuwsbrief vol aanbiedingen en kortingen. Het Rabo.TotaalPakket kost slechts 60,- per jaar. De normale jaarbijdrage voor een Gouden Rabocard met bijbehorende Europas met Chipknip is f 55,-. Voor de vele extra's van het Rabo TotaalPakket betaalt u dus maar f 5,- per jaar meer. Voor meer informatie over betaalmiddelen en verzekeringsproducten voor de vakantie én het Rabo Totaalpakket is er een gratis telefoonnummer: de Rabobank Vakantie Besteltijd, 0800 - 0S84. De Rabobank is ook bereikbaar op Internet: http://www.rabobank.nl. U bent natuurlijk ook welkom bij uw eigen Rabobank. Eerst even inchecken bij de Rabobank

Hart van Holland | 1997 | | pagina 22