c C I Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Hart van Holland/16 juli 1997 pagina 5 Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Tervisielegging wijzigingsplan voor het perceel Leliestraat 40 te Zevenhuizen Bekostigingsbesluit uitwerkingsgebied Herenweg/Beatrixlaan Tervisielegging bouwplan Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Tervisielegging bouwplan Naamgeving nieuwe brug over de Rotte meer gemeentenieuws op pagina 9 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Transportbedrijf D. Paul om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een transportbedrijf, gelegen aan het adres Wollefoppen- weg 61 te Zevenhuizen, positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorps straat 89 te Zeven huizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 17 ju li 1997 tot vrijdag 15 augustus 1997, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van destukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking. (Voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mw. I. Langerak, telefoonnummer 0180-637731). Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot vrijdag 15 augustus 1997 schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoon lijke gegevens niet bekendgemaakt worden. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelinge bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een iedertot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 10 juli 1997. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, wnd. J.F. Dijksman Rectificatie Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken ter uitvoering van artikel 3 van de Inspraakverordening en artikel 11 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het volgende bekend. Van donderdag 10 juli 1997 tot donderdag 7 augustus 1997, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur (inzage van destukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak), ligt ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het ontwerp-wijzigingsplan voor het perceel Leliestraat 40 te Zevenhuizen ter inzage. Middels de wijzigingsprocedure wordt ter plaatse van een te realiseren uitbouw de huidige tuinen-bestemming gewijzigd in de bestemming woondoeleinden. Gedurende de bovengenoemde termijn worden belanghebbenden in de gelegen heid gesteld hun zienswijze kenbaar te maken omtrent het ontwerp-wijzigings plan. De inspraakreacties kunnen schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders of mondeling bij de ambtenaren van de sectie V.R.O.M. Tevens kan er op verzoek een. hoorzitting worden georganiseerd waar er in aanwezigheid van een lid van het college van gedachten kan worden gewisseld over het wijzigingsplan. Zevenhuizen, 3 juli 1997 De burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris. De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend dat bij raadsbesluit van 1 juli 1997 is vastgesteld het "Bekostigingsbesluit uitwerkingsge bied Herenweg/Beatrixlaan" voor een gebied ten oosten van de Herenweg en ten noorden van de Beatrixlaan te Moerkapelle, gelegen in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle". In dit besluit is aangegeven in welke mate de aan voorzieningen van bouw- en woonrijpmaken en dergelijke verbonden lasten zullen kunnen worden verhaald op het genoemde gebied alsmede een omschrij ving op hoofdlijnen van de voorzieningen van openbaar nut. Van het besluit maken deel uit een situatieschets van het gebied waarvoor het bekostigingsbesluit geldt en een globale begroting van de kosten van de voorzie ningen. Het besluit ligt voor een ieder met ingang van 17 juli a.s. ter secretarie gedurende de kantooruren ter inzage. Tegen betaling der (leges)kosten kan een afschrijft van het besluit worden verkregen. Met dit besluit wordt niet vooruitgelopen op de stedebouwkundige procedure betreffende de uitwerking van genoemd gebied. Hieraan zullen nog afzonderlijke publicaties worden gewijd. Zevenhuizen, 15 juli 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris De burgemeester, A- Visser L.M.Schoots De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 17 juli 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: - Stichting Orion te Rotterdam voor de bouw van een woonverblijf aan de Wollefoppenweg 10 te Zevenhuizen; Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplan "Zevenhuizerplas". Dit houdt in dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle is verklaard dat voor het betreffende bouwperceel een herziening in voorbereiding is van het betreffende bestemmingsplan, overweegt het college van burgemeester en wet houders op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Het voor nemen is om met gebruikmaking van artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50 lid 1 van de Woningwet geldende aanhoudingsplicht. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging, i.e. van 17 juli 1997 tot en met 30 juli 1997, tegen het verlenen van de vrijstelling schriftelijk bedenkin gen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 11 juli 1997 De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwver gunning/ meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: -aanvraagdatum: 7 juli 1997, nr. 188, N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland voor het plaatsen van een hoogspanningsstation aan de Herenweg 41 te Moerkapelle; -aanvraagdatum: 7 juli 1997, nr. 189, M. Hoogendoorn voor de bouw van een bedrijfswoning aan de Moerkapelse Zijde te Moerkapelle; -aanvraagdatum: 8 juli 1997, nr. 190, A. Willemsen voor het vergroten van de dakkapel op de voor- en achterzijde van de woning aan de Kratonlaan 114 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum: 10 juli 1997, nr. 196, W. Zweere voor het vergroten van de woning aan de Kratonlaan 29 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum: 11 juli 1997, nr. 197, L.H. Hordijk voor het vergroten van de woning aan de Schielandsingel 9 te Zevenhuizen; -aanvraagdatum: 11 juli 1997, nr. 199, M. Winkel voor het vergroten van de woning aan de Vlietkade 17d te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouwvoor nemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat vanaf 17 juli 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer H.P. de Vries, voor het plaatsen van een dakkapel op de voorzijde van de woning en het vervangen en vergroten van een dakkapel op de achterzijde van de woning aan de Hollevoeterlaan 34 te Moerkapelle; Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle" en is in strijd met de bestemmingsplanvoorschriften van het geldende bestemmingsplan. Wij zijn voornemens medewerking te verlenen aan het bouwplan via een vrijstel lingsprocedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 17 juli tot en met 30 juli 1997 tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkingen bij ons in te dienen. Zevenhuizen, 10 juli 1997 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris. De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots J Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat zij in hun vergadering van 1 juli 1997, mede gelet op het advies van het Recreatie schap Rottemeren, op grond van de "Verordening op het benoemen van openbare ruimten", de fiets- en voetgangersbrug over de Rotte de naam Pekhuisbrug te hebben gegeven. Deze naamgeving is tot stand gekomen door het houden van een prijsvraag. Het besluit ligtter inzage in het gemeentehuis bij de sectie Burgerzaken, tijdens de openingstijden van 08.30 - 12.00 uur en verder na afspraak. Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u binnen 6 weken na dagtekening hiervan een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemees ter en wethouders, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Zevenhuizen, 16 juli 1997, Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris. De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5