ombinatie Nesselander/Hart van Holland, laatste week! John Roest beste nationaal keeperskamp "Frans Hoek intratuin. Laatste week combinatie-krant Normaal komt naar Boskoop The Rabo Night of the Proms U jaarga"* "^r729 2°e ^at9ai4augustu^99/ A makelaardij o.g, |t/M ZATERDAG lè AUGUSTUS BIJ AANKOOP VAN 25,- CHEQUE VAN 2.50 KAPO! Deze week verschijnen DeNesselan- der en het Hart van Holland voor het laatst gecombineerd op donderdag. Vanaf volgende week verschijnt het Hart van Holland zoals gebruikelijk weer op woensdag en De Nèsselan- der op donderdag. Boskoop - Op zaterdag 13 septem ber komt Normaal naar de tent op het 1TC terrein. De groep komt met zijn eigen tent, een groot podium middenin de tent en een nieuwe op bouw van de show. De hekken gaan open om 20.00 uur. Kaartverkoop: sigarenmagazijn Ver- kiey in Boskoop, VW Boskoop, café Nieuwdorp in Reeuwijk, eetcafé De Egelantier in Hazerswoude, de gro tere postkantoren in Nederland en de ticketiijn 0900-3001250. Voor meer informatie: Ronald Dufais, tel.: 0172-214283. Zevenhuizen - Volgens traditie wordt op de eerste zaterdag in sep tember in Zevenhuizen het Oogst feest georganiseerd. Sinds enkele jaren voorafgegaan op vrijdagavond door The Night of the Proms-concert op het Dorpsplein. Vanwege het honderd-jarig bestaan van De Kleine Trompetter vindt dit Proms-concert nu plaats in de grote sporthal van dorpshuis "Swanla". Dit als onderdeel van het jubileum programma 1997. De jubileumcommissie heeft hier van heel veel werk gemaakt, Zo zal de sporthal hiervoor inge richt worden tot een echt Proms- theater. Muziek, licht, geluid en aan kleding van dit theater zullen hele maal worden afgestemd op deze bij zondere "Proms" sfeer, met alles wat daarbij hoort, zoals vuurwerk, vlaggetjes, sjaaltjes en sfeerverlich ting, Hierbij is ook een grote rol voor het publiek weggelegd. Via tekst op een groot video-scherm kan met z'n allen meegezongen en meedeinen op de bekende num mers, De presentatie is in handen van Robin Metselaar samen met de bekende Angela Groothuizen. Ook zingt zij samen met De Harmonie, tamboer-en Lyra-korps, de Big Band Run for Cover" en een koorbezet ting van tweehonderd zangers en zangeressen van de koren Pokomo uit Moordrecht en Popcorn uit Schoonhoven. De algehele leiding van dit concert is in handen van de jonge dirigent van "De Kleine Trompetter", de heer Wenceslaus Scheepmaker. Het Proms-concert begint om 21.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Rabobank, Al- bert Heijn en Mainstreet allen te Ze venhuizen, of aan de zaal vanaf 20.00 uur. Ommoord - Het juniorenelftal van SF Ommoord had dinsdag 12 augustus internationaal bezoek. De gasten kwamen dit keer uit Japan. De Japanse junioren zijn 10 dagen op bezoek geweest in Nederland, waarbij ze naast Ommoord ook nog een bezoek hebben gebracht aan onder andere Ajax, Feijenoord, en P.S. V. De vriendschappelijke wedstrijd werd in het voordeel van SF Ommoord beëindigd met een eindstand van 3-2. De doelpuntenmakers van SF Ommoord waren Rafiek Casteleins, Yoey van Dongen en Vernon Thomas. Het Japanse team had al eerder gespeeld tegen P.S. V., deze wedstrijd hebben zij verloren met 4-0. Tegen TOP Oss werd de wedstrijd met 3-0 in het voordeel van TOP Oss afgesloten en tegen Vitesse uit Arnhem werd de wedstrijd verloren met 2-1. het gedrag in het veld betreft: het toeval wil dat John aan het eind van het vorige seizoen wegens kritiek op de leiding door de scheids het veld werd uitgestuurd. "Jammer dat ik dit kamp niet eerder heb gedaan, want dan had ik de eerste vier wedstrijden van het nieuwe seizoen zeker niet ge mist". Voordat John Roest vorig jaar naar Olympia verhuisde, speelde hij twee jaar bij WSE uit Waddinxveen. Zijn keeperscarrière begon hij hoe kan het anders, bij V.V. Moerkapelle. Frans Hoek heeft hij overigens niet in levende lijve ontmoet. Die had het veel te druk als trainer van de doelver- dedigers van het Barcelona van Louis van Gaal. "Maar dat mocht de pret niet drukken", aldus gelukkige win naar. die je 's avonds bij elkaar speelde, tesamen met de punten die je overdag bij elkaar vergaarde, bepaalden de totale score. Nou aan het eind van de week bleek dat ik de meeste punten had en daarmee werd ik uitgeroepen tot de beste van het kamp. Dat had ik vooraf uiteraard nooit verwacht, maar achteraf vond ik het toch wel leuk natuurlijk". Ja en wie niet! De punten die John Roest overdag bij elkaar sprokkelde, hadden betrek king op vele facetten van het keepers vak. Niet alleen op het gedrag in het veld, de motivatie, de sportiviteit, het uithoudingsvermogen en het coachen van de achterhoede, maar ook op inzicht met en zonder bal. "Ik heb er ontzettend veel geleerd", vond de doelman uit Moerkapelle. En wat Moerkapelle - John Roest uit Moerka pelle bleek op alle fronten de nummer één van het nationaal keeperskamp "Frans Hoek" in Duitsland. Op de ver schillende onderdelen liet hij zijn Ne derlandse, Belgische en Duitse colle ga's nipt achter zich. Omdat het keeperskamp in Neder land hem qua tijdstip niet gelegen kwam, week de Al-doelman van Olympia (de meest bekende voetbal club uit Gouda) uit naar Kamen in Duitsland, vlakbij Dortmund. Het keeperskamp "Frans Hoek" van een week was volgens John het beste dat hij ooit heeft meegemaakt. "Ik heb veel andere keeperskampen meege maakt, maar het kamp van Frans Hoek sloeg echt alles. Het was ontzettend zwaar dat wel. 's Ochtends om 07.30 uur op. Je werd gewekt door ontzet tend vrolijke jodelmuziek. Dan ontbij ten en een uur later het veld op. Ver volgens 2 1/2 uur keihard trainen, ge volgd door een lunch. Weer ruim een uur rust om daarna opnieuw een in tensieve training af te werken. Na het diner werd er een onderlinge compe titie gehouden. Op de onderdelen keeperstennis, keeperssquash, uit schieten tegen elkaar en één tegen één moest je zoveel mogelijk punten bij elkaar zien te krijgen. De punten De donkerroze bloemen van deze vaste plant, Lavatera olbia 'Rosea', bloeien de hele zomer door. ij» Ze verlangt een plek in de zon en t 4 voelt zich op het terras of in de |i M tuin net zo thuis als op het balkon. F Jftf L Van 8.95 voor Aan- en verkoop van woningen en bedrijven Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar NIEUWERKERK A/D IJSSEL Hoofdweg Noord 25a Tel. 0180-320527 c ■RjHHRk HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Zaterdag en maandag vanaf 9.00 uur open. Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 [MAKELAAR.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1