De Kleine Trompetter jubileert G. Hol B.V. Handelsmij Een oerdegelijk bedrijf HET KAPELLENFESTIVAL Oogstfeest een Dorpsfeest Op vrijdagavond 5 september, voorafgaand aan het Oogstfeest, vanaf 21.00 uur in de grote sporthal van Dorpshuis Swanla THE RABO NIGHT OF THE PROMS VAN ZEVENHUIZEN Met ANGELA GROOTHUIZEN, met zang en presentatie. De Kleine Trompetter op zaterdag 6 september op het Oogstfeest met: Oogstfeestkrant 1997 - Pagina 3 De sporthal zal tot een echt Proms-theater worden omgebouwd. Muziek, licht en geluid en aankleding zullen helemaal worden afge stemd op die bijzondere Proms-sfeer. Vlaggetjes, sjaaltjes, vuurwerk, lampjes voor alle bezoekersAan alles is gedacht. Maar om een onvergetelijke avond te hebben, zal het publiek zelf ook wat moeten doen. De tekst van de bekende nummers zal op een groot video-scherm te zien zijn zodat iedereen gezellig mee kan zingen en mee kan deinen. En vals zingen mag! Wie eigenlijk niet vals mag zingen is Angela Groothuizen, die naast haar optreden de avond presenteert samen met onze Oogstfeestpresentator Robin Metselaar. Naast Angela Groothuizen, wordt de avond muzikaal ondersteund door De Harmonie, het Tamboer- en Lyra-korps, de Big Band Run for Cover', een koorbezetting van bijna twee honderd zangers en zangeressen van de koren Pokomo uit Moordrecht en Popcorn uit Schoonhoven. Kaarten voor dit concert zijn te koop bij Rabobank in Zevenhuizen en Moer- kapelle, bij Albert Heijn Zevenhuizen en bij pub/cafetaria Mainstreet'. Als er op de avond zelf nog kaarten beschikbaar zijn, dan zijn deze vanaf Z0.00 uur aan de zaal te koop. Er zijn ook zitplaatsen beschikbaar. Dit PROMS-CONCERT mag je niet missen. Negentien honderd zeven en negentig is het jaar waarin De Kleine Trompetter haar honderdjarig bestaan viert. Een jubileum dat het hele jaar door met tal van activiteiten wordt onderstreept. De jubileumcommissie pakte de afgelopen maanden ai echt uit. Zo hebben we kunnen genieten van het Voorjaarsconcert waarin de Engelse zangeres Belinda Hughes een ware hoofdrol ver tolkte. Dan was er ook nog de Play-ln waarbij meer dan hon derd muzikanten een hele dag repeteerden om vervolgens een schitterende uitvoering te geven. De jeugd kon zich vermaken tijdens een disco-avond bij La Baraque en voor de gehele vere niging stond er een weekendje Limburg op het programma. Tus sendoor werd ook nog even de traditionele Autocross op He melvaartsdag georganiseerd. Als je alles zo op een rijtje zet, zou je bijna denken dat iedereen langzamerhand uitgefeest is. Maar niets is minder waar. Er staat nog veel meer op het programma: Met De Krootenkookers uit Moordrecht Met De Stamgasten uit Dordrecht Met De Gespleten Klomp uit Leiden Met Altijd Goed uit den Bosch En met het straatorkest van De Kleine Trompetter Vanaf 10.30 uur trekken zij door het dorp van het Noordeinde tot aan het Zuideinde. Zij spelen op het Catgesplein, op het plein bij Albert Heijn, bij de Gereformeerde Kerk en bij iedereen die volgens oud gebruik de kapel een fles jonge jenever cadeau doet. Verder zullen alle kapellen een optreden op het podium op het Dorpsplein verzorgen. De jubilerende Kleine Trompetter viert feest, ook op het Oogstfeest. Praten met Gijs en Tiny Hol brengt ons als vanzelfsprekend bij die mooie Koninginnedagen en andere feesten van vroeger in Zevenhuizen. Niet dat het toen mooier of beter was, maar gewoon het feit dat er altijd in Zevenhuizen, door al die jaren heen, heel veel werd en nog steeds wordt georganiseerd. Een van de redenen dat G. Hol B.V. Handelsmij van harte het Oogst feest ondersteunt. Gijs en Tiny wonen zeer naar hun zin in Zevenhuizen. In z'n jonge jaren was Gijs een goede judoka, met de zwarte band. Thans zingt hij bij het Shanty-koor "Het Kraaiennest" en Tiny zit op het Viswijvenkoor. Aan die naam kan ik maar niet wennen. Mede dankzij G. Hol B.V. zijn wij als organisatie-comite elk jaar en elk Oogstfeest opnieuw in staat een sprankelend Oogstfeest te organise ren. Een Oogstfeest is ook een echt dorpsfeest. Dankzij de medewerking en deelname van steeds meer verenigingen en dankzij de steun van het be drijfsleven kan het Oogstfeest Zevenhuizen ook dit jaar weer georgani seerd worden.. The Night of the Proms die vrijdagavond in de grote sporthal van Dorps huis Swanla plaatsvindt, wordt zowei personeel ais financieel gesteund door de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. Een groot aantal mensen van de Rabobank helpt mee in de organisatie. Het Oogstfeest van de Zaterdag wordt gesteund door: Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, Eetcafe-Dlscotheek La Baraque, Pub-cafeteria "Mainstreet", Bouwbedrijf D. de Graaf, Het Mekka, Wijn en Versspecialiteiten, VA Design, Nederlandse Verwarmingsmaatschappïj (NVM), Euro Agro Techniek (EAT), Arend P. v.d.Knaap Aannemingsbedrijf/ Knaap Moduul Woningen, De Marskramer-Schotte-Fixet Klusmarkt, G, Hoi Handelsmij, De Parasol - joh. Sol, Boode Auto Tweewieler Service, Albert Heijn Supermarkt, ALFA Accountants en adviseurs, Restaurant "De Strandgaper" en de Middenstandsvereniging. N weg-Zevenhuizen naar Nieuwerkerk a.d. IJssel. "Fout, ons bedrijf is gevestigd aan de Bostelweg, sinds twee jaar behorend tot de gemeente Rotterdam, geluk kig hebben we het wel over dezelfde plek." corrigeert Gijs. Zoals zoveel bedrijven in Zevenhuizen, want daar rekenen wij Gijs Hol toch een beetje toe, is het een echt familie-bedrijf, waarin ook de zonen Gerard en Gil bert actief zijn en waar Tiny de admi nistratie verzorgt, in onze branche zijn wij niet zo groot maar dat heeft het grote voordeel dat wij direct bij het werk betrokken zijn en heel dicht bij de opdrachtgever staan. Heel be langrijk bij speciale klussen, b.v. als bij de sloop van een aantal woonhui zen, de huizen verder in de straat moeten blijven staan. Dan* moet het sloopwerk met grote zorgvuldigheid gebeuren. In de praktijk werkt dat prima en tot tevredenheid van de klant, wordt door Gijs benadrukt. Vanuit het bedrijf van z'n vader, een timmersmansbedrijf, is Gijs nu actief als aannemer van alle voorkomende sloopwerken, en voor de doe-het- zelver, alle soorten nieuw en ge bruikt hout levert. De laatste jaren houdt hij zich ook bezig met asbest- verwerking. Nog steeds aan de "Kouwe Hoek", de in de volksmond aangeduide bocht in de weg langs de Ringvaart, lopend van de Groene- PAUZE Hard to say I'm Sorry Hou vol Natural Woman Stop I will survive Stop loving you Koning Voetbal La Grande Parade Always look on the brightside_ Apenkoning Louis Holland Medley Pomp and Circumstances David Foster Berry, Mills en Stipe Goffin, King en Weseler Brown, Sutton en Brady Perren en Fekaris De koren Willy Schootemeijer Laurens van Rooijerrt Eric Idle Arrangement Louis Neefs Edward Elgar Algehele leiding: Wenceslaus Scheepmaker Titel Everybody Rejoice Slavenkoor uit Nabucco Think Pressure River Deep Mountain High Ouverture Orpheus in de onderwereld Always There Vision of love_- El Bimbo Don't cry for me Argentina Music Compon Luther Vandross Verdi Franklin White Angela Groothuizen Spector, Greenwich en Barry Offenbach Big Band Big Band Morgan Uit de bekende musical John Miles

Hart van Holland | 1997 | | pagina 23