Altijd voordeliger dan wie ook, rechtstreeks van de fabriek MEUBELEN Het nieuwe gezicht van Marskramer - SCHOTTE - Fixet Dorpsstraat 119, Zevenkuizen Telefoon: 0180-631111 5000 m2 toonzalen Let op onze spéciale Oogstfeest aanbiedingen Pagina 8 - Oogstfeestkrant 1997 Dorpsstraat 151 - Zevenhuizen - Telefoon: 0180 - 63 12 12 - Telefax: 0180 - 63 27 85 JE MAAKT HET MET FIX ET 00S&S 10-30% contant voordeel. Bij dit Oogstfeest geen lid van de familie die ons bijpraat over het be drijf, maar de medewerkers Yvonne van Steijn, Natasja Geuze en Jan van Leeuwe. Yvonne over de Marskramer, Natasja over de speel goedafdeling en Jan van Leeuwe vertellen over hun werk en hun er varingen. jan is bij de firma vanaf 1990, Yvonne vanaf 1985, al meer dan 12 jaar, dan moet je het toch wel naar je zin hebben. Natasja sinds vorig jaar. De zelfstandigheid en eigen verantwoordelijkheid in het werk draagt hiertoe bij. In de vakanties kunnen wij het prima met elkaar opvangen, het is dan net je ei gen zaak en dan mogen ze best nog wel een weekje wegblijven zegt Yvonne lachend. Dat wordt door Na tasja beaamt ook al ben je dan hier nog niet zo lang in dienst. Je pro beert je klanten zoveel mogelijk naar tevredenheid te helpen, is een be paald artikel er niet dan proberen wij dat in ieder geval direct te bestellen. Het contact met de klanten is in Ze venhuizen veel persoonlijker vindt Yvonne. Natasja vindt de omgang met klanten heel leuk. Ik ben hier ge boren, m'n moeder werkt ook nog een dag per week bij Schotte, en daardoor ken je hier veel mensen persoonlijk. Yvonne vindt dat de winkeliers een goede uitstraling heb ben. Waar vindt je nog de thuisbe- zorgservice Ook bij ons wordt dat nog gedaan, speelgoed, huishoude lijke artikelen of de doe-het-zelf- spullen, wij bezorgen het gratis thuis. Bij dit enthousiasme komt Jan er nauwelijks aan te pas, maar vergis je niet. In de doe-het-zelf afdeling spreekt dat persoonlijk contact heel nadruk kelijk. Wij kunnen de klant daarin veel bieden. In de keuze van het ma teriaal, in het advies hoe de klant een bepaalde klus het beste kan uitvoe ren en vereist dat assistentie ter plekke, dan kunnen wij die ook bie den. Vanzelfsprekend in overleg met Fred voor de werkplaats en met hulp op dit moment van Richard Eindho ven. Binnenkort krijgt De Vakman een andere naam en wordt het as sortiment uitgebreid, het wordt: FIXET - KLUSMARKT Het is voor alle drie hun tweede baan. jan heeft daarvoor 17 jaar bij het recreatieschap gewerkt, maar heeft van de overstap naar de firma Schotte nog geen moment spijt. Ook de onderlinge samenwerking met de collega's is heel plezierig, aldus de dames. De familie geeft je de ruimte voor eigen ideeën Met de Marskramer en de speelgoedafde ling hebben wij vaak leuke acties en daarmee kan je de klant heel direct benaderen. Ook op het Oogstfeest hebben wij speciale aanbiedingen. Op die dag moeten we een paar uur werken maar wij proberen het zo met elkaar te regelen dat wij toch de leuke attracties kunnen be kijken. Dat gebeurt dan vaak met familie en vrienden die natuurlijk naar het Oogstfeest komen.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 28