OOGSTFEEST-AANBIEDINGEN: alleen geldig op zaterdag 6 september van 8 tot 13 uur Albert Heijn Luxe tijgerbrood, wit of bruin 3 stuks voor Rundertartaar per kilo bruna GALLSGALL zijn geopend van 8.00 tot 13.00 uur Albert Heijn laat het publiek op het Oogstfeest smullen Bouwbedrijf de Graaf Moerkapelle VAN VELE MARKTEN THUIS Dorpsstraat 129 - Zevenhuizen - Tel. 0180 - 63 12 51 postkantoor Geopend van 8.00 uur tot 12.00 uur Oogstfeestkrant 1997 - Pagina 17 ƒ9,90 Cfl SÊ "Het Oogstfeest is een prima gelegenheid om je als bedrijf te presente ren aan het grote publiek", zegt jeroen v.d. Berg van de Albert Heijn vestiging aan de Dorpsstraat. "Het is trouwens ook een uitstekende promotie voor Zevenhuizen en voor alle winkels aan de Dorpsstraat. Voor jeroen ook één van de redenen om het Oogstfeest als sponsor te steunen. "In voorgaande jaren waren wij wat terughoudend daarin omdat op zo'n dag je bedrijf niet goed bereikbaar is en de kosten toch doorlopen.aldus jeroen. Activiteiten tijdens het Oogstfeest Het Oogstfeest geeft ons de kans om een bepaald assortiment producten te presenteren. Wij hebben op deze dag gekozen voor lekker, gezond, eten, waarbij vooral producten uit andere landen worden gepresen teerd. Producten die bij elk huishou den steeds meer op tafel komen. In een gezellige ambiance met drinken en eten is een bezoek aan het Oogst feest een absolute "Must". Verbouwing in en rondom Albert Heijn Het assortiment uit andere landen wordt fors uitgebreid. In een "We reldstraat" komen producten uit Mexico, Italië, India en Spanje, etc., overzichtelijk bij elkaar gepresen teerd. Ook de deegwaren zoals rijst, macoroni en spaghetto worden voor het gemak in deze straat gepresen teerd. Zo worden alle artikelen die bij het ontbijt horen eveneens bij el- haar geplaatst, maar ook groente, fruit en aardappelproducten liggen snel voor het grijpen. Voor het "Moment", een snelle voedzame maaltijd, wordt in een nieuw koelmeubel het nieuwste as sortiment dagverse kant- en klaar- maaltijden, verse vruchtensappen en buitenlandse producten uitgestald. Na voltooiïng van de verbouwing hopen wij u uit te nodigen in de we reld der werelden. Bereikbaarheid De bereikbaarheid van onze super markt is door de snelle groei niet toereikend. In de periode van de ver bouwing willen wij ons nieuwe par keerterrein naast onze vestiging rea liseren. Niet alleen onze bereikbaar heid (van 40 naar 80 parkeerplaat sen) zal toenemen, ook het stallen van uw fiets in de nieuwe overdekte fietsenstalling zal een aanmerkelijke verbetering worden. De verkoop op vrijdag en zaterdag van onze conses- sionairs in vis en bloemen wordt ver plaatst naar een mooie plek voorop het parkeerterrein. Het terrein zelf wordt sfeervol aangekleed met mooie verlichting, veel groen en een gezellige zithoek. Maatschappelijke verantwoordelijk heid Als grootste werk gever in de detailhan del in Zevenhuizen ken nen wij onze maatschap pelijke verantwoorde lijkheid. Als bedrijf wil len wij ons steentje bij dragen in een prettige woon/werk en sociale omgeving. Een voor beeld hiervan is onze zorg voor het milieu. Wist u dat wij bij Albert Heijn een reststoffenbeleid hebben Dit beleid is erop gericht om het af val uit de supermarkt tot een mini mum te reduceren. Dit doen wij door de reststoffen gescheiden aan te bie den voor herverbruik. Dit geldt voor groente-, brood-, papier-, plastic-, en zuivelafval etc. gescheiden aan te bieden voor herverwerking. Het bruisende verenigingsleven in Zevenhuizen kan rekenen op onze steun. De jubilerende muziekvereni ging "De Kleine Trompetter" wordt ondersteund met de verkoop vanl kaarten voor het spraakmakende concert in september en de verkoop van "Muziekwijn" waarvan de op brengst van de verkoop ten bate van de vereniging komt. U en al onze medewerkers wensen u een gezellig Oogstfeest. J.A. v.d. Berg De regelmatig uitgegeven "BOUW INFO" geeft hiervan een goed beeld. Deze info heeft tot doel om alle hui dige en toekomstige cliënten en an dere geinteresseerden op de hoogte te houden van de activiteiten in het bouwbedrijf. "De basis van deze activiteiten wordt gevormd door het uitstekende vak manschap en de motivatie van de medewerkers in ons bedrijF', aldus Janet, mede-directielid. "De mees ten zijn al vele jaren in ons bedrijf werkzaam, ook dat geeft vertrouwen naar de opdrachtgevers. Tevens wordt ons bedrijf vaak gekozen voor de flexabiliteit: wij denken niet alleen vooraf met de opdrachtgever mee, ook tijdens de bouw kunnen nog wensen verwerkt worden. Wij willen er zoveel mogelijk aan meewerken dat het eindresultaat vele jaren ple zier geeft. In de laatst verschenen BOUWINFO lezen we over een pas opgeleverde vrijstaande woning aan de Knibbel- weg te Zevenhuizen die geheel ge bouwd is op het ouder worden. Het leven, slapen en baden vindt uitslui tend op de begane grond plaats. Bij het ontwerp is rekening gehouden met deurbreedte en ruimte voor eventueel rolstoelgebruik. Een ingewikkelde en bijzondere klus is het werk aan de Grote Marktstraat in den Haag. Daar wordt al (en nog) geruime tijd gewerkt aan de nieuwe tramtunnel. Hiervoor moeten luifels en reklameborden van de winkelbe drijven worden verwijderd en/of in gekort en naderhand weer terugge plaatst. Tussentijds moeten de con structies tijdelijk waterdicht worden gemaakt en vooral veilig worden ge houden. Gewoon tussen het winke lend publiek werken of 's-nachts: De Graaf doet 't. Een uitdaging is de verbouwing/uit breiding van de Rabobank in Zeven huizen. Dit gebeurt namelijk op ver zoek van de opdrachtgever in sa menwerking met het collega-bouw bedrijf Arend P. v.d. Knaap. Tot eind van dit jaar werken zij samen aan dit fraaie ontwerp. Ook wordt er in deze info aandacht besteed aan de bekle ding van de bovenbouw van een molen aan de Rottedijk en de ver bouwing van Albert Heijn/Bruna/ Postkantoor/Gall en Gall. Janet attendeert ons nog op het win- tertarief dat dit jaar als proef wordt ingevoerd. Hoewel zij veel opdrach ten in de portefeuille heeft, kunnen er in de winter momenten waarop het personeel niet productief is van wege slecht weer en vorst. Daarom geeft de Graaf een korting van fl. 5,~ per uur op binnenwerken in de win termaanden waarvoor de opdracht wordt verstrekt vanaf 18 augustus a.s. Bouwbedrijf de Graaf is ook voor het Oogstfeest van grote waarde. Met hun mensen leveren zij de techni sche vaardigheden voor het opbou wen van het podium e.d. "Gewoon perfect", zoals de voorzitter dat zo uitdrukt.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 37