DE PARA ƒ5,00 ƒ5,00 Qcstpurant dtc StfXnclfflpcf KNAAP Moduulwoningen Een schot in de roos Uw financiële toekomst begint vandaag 171 volgt een andere route Het Oogstfeest, een prima gelegenheid z om je aan het publiek te presenteren Zonnebloemen, Hortensia Oogstfeestaanbiedingen per bos per bos ±10 bloemen (om evt. te drogen) Veel restanten kado-artikelen voor: ƒ1,00 2,50 ƒ5,00 ƒ10,00 per stuk OP=OP Tegel Étagère, alleen op het Oogstfeest: 50KORTING van^l507- voor ƒ75,- OP=OP Stallantaarn incl. kaars, alleen op het Oogstfeest van J5^95 voor ƒ40,00 Muurhaak voor stallantaarn van/19;95" voor ƒ15,00 OP=OP biedt u a la carte restaurant met: schitterend uitzicht op de Zevenhuizerplassen uitgebreide lunchkaart in het café met open haard sfeervolle bar terras steengrillen t/m 50 personen barbecuen 10 t/m 150 personen goede, speelse en verantwoorde keuken totale accommodatie t/m 150 personen vergaderruimte met diverse installaties speciale arrangementen voor diners, partijen en recepties. Henk en Tineke Alferink Restaurant "De Strandgaper" Strandweg 1 2761 DM Zevenhuizen Telefoon: 010 - 421 20 25 Telefax: 010 - 421 35 93 Pagina 18 - Oogstfeestkrant 1997 Dorpsstraat 53 - Zevenhuizen Tel.: 0180-638100 (gesloten op maandagmorgen en woensdagmiddag) bloemen- kadoshop Twee-en-half jaar geleden opende Knaap Moduulwoningen de deuren van haar Info-centrum. Het bleek een schot in de roos, want na een goede aanloopperiode werd in de eerste helft van dit jaar gestart met de bouw van een twintig-tal woningen vol gens deze formule. Voor diegene die over een perceel bouwgrond be schikt en een woning wil laten bou wen, wil Knaap Moduulwoningen graag uw partner zijn. Aldus de infor matieve brochure waarin alle aspec ten heel duidelijk op een rijtje wor den gezet. De wensen van de klant staan centraal, maar, en dat is voor de klant het grote voordeel, door gebruik te maken van z.g. modulaire bouwelementen werkt dit gunstig op de prijs. Zonder dat afbreuk wordt gedaan aan de kwaliteit. Modulaire elementen, waar moet ik dan aan denken, is m'n vraag. Bou wen volgens deze formule houdt in dat de betonnen vloeren, daken, bin- nenspouwmuren- en wanden, Prefab worden aangeleverd. In het Info-centrum kan men dit alle maal bekijken. Het betekent een kor tere bouwtijd en geen discussie over de prijs. Er wordt niet getornd aan de afgesproken prijs en in de brochu re wordt eveneens een vaste prijs aangegeven wat b.v. een dakkapel of een serre kost. In het prachtig in gerichte centrum aan de Groeneweg in Rotterdam, voorheen Zevenhui zen, kan men alles over de te plaat sen keuken, de badkamer, de te kie zen tegels, bekijken. Ook onderhoud en isolatie van de woning krijgen bij de Moduul-woning alle aandacht. Op het ogenblik worden zowel in Zevenhuizen, als in Moerkapelle, Ca- pelle a.d. Ijssel, Zoetermeer en Berg- schenhoek Knaap Moduulwoningen P gebouwd. Naast al deze informatie beschikt men over een groot aantal foto's van reeds gebouwde Moduul woningen en door middel van teke ningen kan men perfect aangeven wat men kan doen en dat allemaal volgens de wensen van de klant en dat laatste is toch precies waar het eigenlijk om draait. U hebt een Inkomen en wellicht een hypotheek. U spaart en misschien be legt u wel. U doet waarschijnlijk al Iets aan gerichte toekomstvoorzieningen. Voor als uw kinderen gaan studeren. Of u denkt aan eerder ophouden met werken en bent daar al Iets voor aan het regelen. U wilt een appeltje voor de dorst hebben, een buffer voor onvoorziene zaken. Wellicht overweegt u al vast een deel van uw vermogen over te dragen aan uw kinderen. Maar wat Is nu eigenlijk de huidige en toekomstige waarde van uw bezit? Want kunt u daar later mee doen en Is dat genoeg om uw wensen te realiseren? De Fi nancieel Adviseurs van de Rabobank Zevenhulzen-Moerkapelle willen u graag helpen bij het beantwoorden van deze en andere vragen. Dennis Kellner, Commercieel Manager Financieel Advies en tevens als Finan cieel Adviseur werkzaam licht dit na der toe: 'Onze klanten komen vaak met hele concrete vragen naar onze bank. Vragen over rentetarieven voor een hypotheek of een spaarrekening. Maar ook vragen over aandelenbeleg gingen worden de laatste tijd zeer ge regeld gesteld. Blijkbaar zijn er veel mensen die momenteel heel bewust nadenken over hun financiële toe komst, daarbij gestimuleerd door de media die via diverse kanalen de con sument overspoelen met informatie over innovatieve hypotheken, beleg gingen, lijfrenteconstructies en andere producten. Het gevolg van deze over load aan informatie is dat veel mensen het gevoel krijgen dat ze wel wat moe ten doen omdat ze anders de boot dreigen te missen'. Kellner constateert dat mensen in deze situatie vaak im pulsieve beslissingen nemen die welis waar passend zijn in hun huidige situa tie maar waarbij geen rekening wordt gehouden met de mogelijkheid van een totaal gewijzigde situatie in de toekomst. Het meest sprekende voor beeld hiervan vormen de tweeverdie ners die torenhoge hypotheeklasten op zich nemen zonder zich te realise ren dat een gewijzigd inkomen in de toekomst -de man of vrouw stopt bij voorbeeld met werken- desastreuze gevolgen kan hebben. Kortom, men sen realiseren zich vaak onvoldoende dat de toekomst een variabel gegeven is. De financieel adviseurs van de Ra bobank streven in hun contacten met de klant dan ook naar het opstellen van een Persoonlijk Financieel Plan. Een plan dat de noodzakelijke flexibiliteit biedt om op ieder moment in te kun nen spelen op gewijzigde wensen en behoeften. De adviseurs die zich bin nen de Rabobank bezighouden met persoonlijke financiële advisering vor men tezamen de afdeling Financieel Advies en Huis Hypotheekadvies. Deze afdeling bestaat uit een zestal collega's die ieder vanuit hun eigen specialisme invulling geven aan een persoonlijk financieel plan. Meinco van der Haven is de hypotheekspecialist en vervult daarmee het eerste aanspreek punt voor klanten die geïnformeerd willen worden over hun bestaande of nieuwe hypotheek. Pieter van der Steen is onze specialist op het gebied van integrale financiële advisering voor met name vermogende particulieren. Samen met de klant analyseert hi diens huidige en toekomstige finan ciële positie om op basis daarvan te kij ken of er mogelijkheden zijn voor optimalisatie. Meinco en Pieter vor men tezamen met binnendienstmede werkster Denise van der Poort één van de twee commerciële units. De andere unit wordt namelijk gevormd door Dennis Kellner, Esther Schuurman en binnenkort Richard Zanen. Dennis Keil ner is naast commercieel manager ge specialiseerd op het gebied van de problematiek van de DGA (Directeur Groot Aandeelhouder). Dit kunnen DGA's zijn die nog actief zijn als onder nemer maar ook de DGA's met een pensioen B.V. behoren tot zijn doel groep. Daarnaast is hij beleggingsadvi seur. Omdat het beleggen in effecten een enorme vlucht heeft genomen zal per 2 september een tweede beleg gingsspecialist bij de Rabobank in dienst treden in de persoon van Ri chard Zanen. Richard zal zich uitslui tend richten op het gebied van de effectendienstverlening. Dennis en Ri chard worden ondersteund door Es ther Schuurman die naast haar onder steunende rol tevens een adviesfunctie vervult. Samen vormt dit zestal een ij- zersterk team dat klaar is voor de toe komst. Onder het motto 'uw financiële toekomst begint vandaag' nodigen zij een ieder uit om een afspraak te maken met één van de adviseurs van de Rabo bank. u mmm m Zevenhuizen - Op zaterdag 6 september wijzigt ZWN in verband met het Oogstfeest de route van buslijn 171. De bussen van lijn 171 rijden op die dag niet over het gedeelte Noordeinde tussen rijksweg Al2 en Zevenhuizen- Dorp. Reizigers van de haltes op het Noordeinde worden verwezen naar de haltes op de Burgemeester Kllnkhamerweg of bij de spoorwegovergang. De wijziging geldt voor de gehele dag." Wij praten met twee jonge en vooral enthousiaste winkeliers en tevens lid van het bestuur van de Middenstands vereniging Zevenhuizen. Met Alice Scheffers, de partner van Frans Boode, heel actiefin het bedrijf van Boode-2- wielers-service en auto/motor-service. En met Johan Sol van de Parasol, Fleu- rop-speciaal-zaak. Enthousiast over hun bedrijf en het Oogstfeest, over Ze venhuizen en de activiteiten van de Middenstandsvereniging. Johan vindt Zevenhuizen een geweldig dorp. "Ik ben hier geboren en getogen", dus dat spreekt eigenlijk vanzelf. Het is hier heel plezierig werken. Het winkelbe stand wordt steeds completer en met twee supermarkten heeft de Dorps straat als koopstraat een goede basis. Hierdoor is het ook voor de mensen uit de regio heel prettig winkelen. Een stelling die nadrukkelijk door Alice wordt beaamd. Wij proberen het de klanten naar de zin te maken. En het Oogstfeest Een prachtige gelegen heid om je aan het publiek te presente ren. Ook daarin zijn beide bestuursle den eensgezind. Je moet er iets moois van maken, vindt johan. En als je dan ziet hoeveel mensen je nadien in je winkel terugziet, dan heb je toch eer van je werk. Het werken met bloemen is eigenlijk heel de dag een feest. De bloemen moeten altijd vers zijn en van prima kwaliteit en je moet er iets leuks van maken. Het is toch een bijzondere gelegenheid waarbij bloemen worden gegeven. Wij zijn gespecialiseerd in de versiering van trouwauto's, bruidsboe ketten van romantisch tot extreem, in exclusieve planten en bloemen. Bedrij ven nemen vaak een bloemenabonne- ment en wij bezorgen dat, tot 3 keer per dag. Verder biedt De Parasol nog bijzondere kasten, stoelen, e.d., sfeer verlichtingvoorde tuin. Kortom De Pa rasol biedt veel. Dat doet Boode ook, want de markt van de twee-wielers is volop in bewe ging. Met skelters, driewielers, auto peds, maar ook met wielerkleding en schoenen. Bromscooters, snorfietsen, fietsen, snorscooters e.d. Bijna teveel om op te noemen. Op het Oogstfeest biedt Boode 10% korting op: Tour-, race- 8. ATB-fïetsen, bromfietsen, scooters, snorfietsen, alle accessoires, fietsonderdelen, kleding, schoenen, etc. Het recreatiegebied rond de Rotteme- ren is prachtig. Dat nodigt uit tot het maken van fietstochten en een bezoek aan ons dorp. En met de skiberg op een steenworp afstand van Zevenhui zen kan de jeugd zich ook helemaal uitleven op de Mountain Bikes. Mede daardoor hebben wij ons gespeciali seerd in de betere "Echte" ATB's. Het is wel hard werken op zo n dag maar het werpt wel z'n vruchten af, aldus Alice. Al deze jonge mensen zijn tel gen' van Willem Boode, de man van de oude motorfietsen die alles rustig aan zich voorbij gaan, maar tegelijkertijd intens geniet van deze activiteiten. Vakmanschap en service zijn de peilers waarop de klant bij Boode kan reke nen.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 38