°P Bijeenkomst NCVB Pannenkoeken voor zangertjes Post Partum bij Ichtusgemeente Kerk en Israël Modeshow Bac Won P^sentee 20e jaargang lummer 733 10 september 1997 Rabo-Night of the Proms Boskoop - Op dinsdag 23 septem ber is de eerste vergadering van het seizoen van de NCVB Boskoop. Leden en belangstellenden zijn welkom vanaf 20.00 uur in De Brug. Mevrouw Pastoor-Brouwer uit Woubrugge spreekt over "Mensen onderweg". Op donderdag 18 september gaan de leden naar Benthuizen voor een bezoek aan de molen en de oud heidkamer. Vertrek om 9.15 uur vanaf De Loods. tenthuizen - Op zaterdag 13 sep tember worden in Benthuizen volop pannenkoeken gebakken. De op brengst van de verkoop van deze pannenkoeken is bestemd voor het Kinderkoor "De Benthuizer Zanger tjes". De verkoop vindt plaats bij De Bron van 10.00 tot 16.00 uur. Men kan ook telefonisch bestellen: 079- 331324 7. De kerk bij De Bron is op 13 septem ber geopend in het kader van de Open Monumentendag. Waddinxveen - Zondag 14 septem ber wordt in gebouw Kreater aam de Kerkstraat 13 een avonddienst ge houden. Deze dienst wordt georga niseerd door de Baptistengemeente Ichtus. De spreker in deze dienst is J. Faber. De groep Post Partum zal me dewerking verlenen. Het is de eerste avonddienst van het nieuwe sei zoen. De komende maanden zal er elke maand een avonddienst zijn. Aanvang 18.30 uur. Na de dienst is er gelegenheid met elkaar een kopje koffie of thee te drinken. Waddinxveen - De Hervormde kerk organiseert open studieavonden in het kader "Kerk en Israël". Op woensdag 17 september houdt rabbijn Lody B. van de Kamp een spreekbeurt over het onderwerp "De verwachting van het vrederijk". De avond vindt plaats in gebouw De Hoeksteen aan de Esdoornlaan 2 en begint om 19.45 uur. De zaal is om 19.30 uur open. Voor meer informa tie: L.W. van der Have, telefoon (0182) 52 2 1 21. Zevenhuizen - De nieuwe najaars- coliectie van Bac valt direct op in de winkels in Zevenhuizen en Moerka- pelle. Mode en schoenen voor da mes, heren en kinderen in mooie kleuren, materialen, modellen en met leuke details. Een ieder is van harte welkom deze collectie te bewonderen tijdens de modeshow die gehouden wordt op maandag 22 september in de winkel in Zevenhuizen. Aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Men wordt verzocht van tevoren te reserve ren. Bac zórgt eventueel ook voor vervoer naar de locatie aan de Dorpsstraat 145 in Zevenhuizen. Door Gerard Verheiien Zevenhuizen - Het Oogstfeestcomité mag zich ook dit jaar gelukkig prijzen. Afgelopen zaterdag trok Zevenhuizen veel publiek, mede dank zij het prachtige weer. Voor de bezoekers herleefde de tijd van toen. Niet alleen waren er oude tractoren en antieke stoommachines te zien, ook een dooreen trekker aangedreven dorsmachine uit 1939. Gebeurde dit dorsen machinaal, even verderop geschiedde dat met de hand. De Lichtaartse. vlegeldorsers uit België verzorgden op gezette tijden een ongeëvenaarde klopshow. Ook het 'oudheidkundig museum' van de gebroeders Heij was voor velen een attractie. Verder zorgden die vele kraampjes in de Dorpsstraat voor een echte ouderwetse gezelligheid. Vrijdagavond werd de Rabo Night of the Proms gehouden in dorpshuis Swanla. Gewoonlijk is 'The Night' buiten op het dorps plein, maar in het kader van het 100-jarig bestaan van de Kleine Trompetter werd het concert ditmaal binnen gegeven. The Proms, een mengeling van popu laire klassieke muziek en klassie kers uit de popmuziek, werd een waar spektakel. Allereerst na tuurlijk door de schitterende muziek van de gastheer zelf on der leiding van Wenceslaus Scheepmaker. En vervolgens die van de band Run for Cover met de koren Popcorn en Pokomo. Naast presentator Robin Metselaar fungeerde Angela Groothuizen als presentatrice. Bovendien bracht zij enkele zeer bekende songs ten gehore. Met deze droogbloemen maakt u zelf de mooiste decoraties. Prachtige natuurlijke of gekleurde soorten in diverse najaarstinten. U heeft de keuze uit o.a. Amaranthus, Papaver of Achillea. Nu 3 bossen voor NIEUWERKERK A/D IJSSEL Hoofdweg Noord 25a Tel. 0180-320527 HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Zaterdag en maandag vanaf 9.00 uur open. Gezeten op de vele terrasjes genoten de aanwezigen zichtbaar van het "Parijse slenterverkeer". En dat niet uitslui tend vanaf de grondmaar ook van uit de lucht. Het organiseren van rondvluchten met de helikopter boven het polderdorp Zevenhui zen bleek een goede keus. Een beetje angstig weliswaar stapte men de cockpit binnen. Maar een maal hoog in de lucht maakte die angst plaats voor enthousiasme. Spectaculair ook was het optreden van het korps mariniers dat de "oude Perdijk" ontvoerde. Verder zorgde het jazz-orkest The Abie-Bodied Sea men, de Countryband Windfall met de North Hill Countrydancers en na tuurlijk de jubilerende Kleine Trompetter voor de nodige stem ming.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1