wethouders bezoeken Groengroep Tuinontwerpers Burgemeester en Ssintratuin Uitslag fotowedstrijd endy grijsaard lelijks f UIV 'nf°rrnatje n °P een ^ese"teerb|aa< Koppeltoernooi Stroopwafelactie El Jakim Feestmarkt in De Hoeksteen Informatie-avond over abortus in De Bron Klaveijasdag in Zonnig-Zuid "Zij zagen ze vliegen" 20e jaargang nummer 739 22 oktober 1997 NVM hA makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 0180-632001 J van Noort wint met deze foto de tweede prijs. DE GRATIS INTRA NOVA 'BINNEN GEZELLIG MAKEN' LIGT VOOR U KLAAR. Boskoop - Op dinsdagmiddag 14 oktober werden burgemeester Spros en wethouders mevrouw Van Leeuwen, de heer Van der Kolk en de heer Trimp, ontvangen door Robert Kees Henry, directeur van Groengroep Tuinontwerpers (rechts op de foto). Aan de Reyerskoop 78 waar Groengroep is gevestigd, maakten burgemeester en wethou ders kennis met charmes van de Engelse tuin. Groengroep is een hoveniersbedrijf dat zich heeft toegelegd op het ontwerpen, aanleg gen en onderhouden van tuinen met een veelal 'Brits' accent. Hierbij valt te denken aan veel weelderig groen, harmonieuze kleurcombinaties en een intieme, nostalgische sfeer. Kortom, de Engelse tuin is een lust voor het oog, iets wat burgemeester en wethouders na hun bezoek aan Groengroep zullen beamen. Boskoop - Klaverjasvereniging Habo organiseert een koppeltoernooi op zaterdag 25 oktober vanaf 10.00 uur in De Grote Haven in Haastrecht. De kosten bedragen ƒ12,50 per koppel. Aanmelden bij M. Eegdeman, 0172- 213033 of C. Vonk 0182-341709. Zevenhuizen - Dit seizoen viert het interkerkelijk gospelkoor El Jakim haar tweede lustrum. Om aan die viering, die op 14 februari zal plaats vinden, een extra tintje te geven, zullen deze maand leden van het koor erop uit trekken om in Zeven huizen en Moerkapelle stroopwa- iels te verkopen. Op deze manier hoopt het koor een financiële basis te leggen voor het dekken van de kosten van het lustrum. Deorganisa- tie van het lustrumconcert is in volle gang. De sopraan Margaret Roest zal onder andere haar medewerking verlenen aan het concert. m MAKELAAR ovens Benthuizen - Op zaterdag 25 oktober van 15.00-19.00 uur is er een gezelli ge middag in De Hoeksteen aan de Albert Schweitzerlaan 2. Een ludieke middag met kinderspelen en een sponsorloop. Ook de volwassenen kunnen hun hart ophalen. Er zijn kramen met boeken, kunstvoorwer pen en nog veel meer. Voor meer informatie: 079-3410448. Benthuizen - De Vereniging ter Be scherming van het Ongeboren Kind organiseert op 25 oktober voor kof fiebar De Schuilplaats een speciale avond over abortus. Op een infor matieve en creatieve manier zal over abortus en het werk van de VBOK gésproken worden. Iedereen vanaf 14 jaar is welkom in De Bron, achter de Nederlands Hervormde kerk in Benthuizen. theek La Baraque in Zevenhuizen. Andrea Kers uit Boskoop is derde geworden, Bianca van Wijngaarden uit Zevenhuizen vierde en José Per soon uit Waddinxveen vijfde. Zij krijgen alledrie een waardebon voor een portretfoto van Pim Rus- ch. De prijswinnaars kunnen contact opnemen met Mario Mezas van het Hart van Holland. HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Maandag t/m zaterdag vanaf 9.00 uur open. Zevenhuizen - Gedurende de zo merperiode zijn de lezers van het Hart van Hollander en De Nesselan- der gevraagd hun favoriete vakan tiefoto in te zenden voor de jaarlijk se fotowedstrijd. Pim Rusch Fotografie uit Waddinx veen heeft de foto's beoordeeld. "Het was een aardige klus, want wat is een echte vakantiefoto en wat niet. Ik heb niet gelet op fototechni- sche kwaliteit maar op de originali teit en de manier waarop de vakan tiesfeer in beeld is gebracht." De eerste prijs gaat naar Anky Koet sier uit Waddinxveen. "Erik en Clau dia hebben brood gehaald op de Franse kastelencamping en hebben zo'n honger, dus beginnen ze vast Anky wint hiermee een complete tuinset, beschikbaar gesteld door Recreatie Verweij in Zevenhuizen. De tweede prijs is voor J. van Noort uit Benthuizen. Hij maakte een va- kantiekiek van zoon Matthijs van 2 jaar, die verkoeling zoekt bij de fon tein na een bezoek aan de kasteel tuinen van Arcen. De heer van Noort wint een waardebon van ƒ80,-, te besteden bij eetcafé-disco- Waddinxveen - Zaterdag 15 novem ber wordt een klaverjasdag georga niseerd in wijkgebouw Zonnig-Zuid in de Victorstraat. Aanvang 10.00 uur, kosten 10,= per persoon. De opbrengst van deze dag is be stemd voor het Astma-fonds. Men kan zich telefonisch opgeven: telefoon 0182-614694. Regio - Op vrijdag 31 oktober ver zorgt "Zij zagen ze vliegen" in het zalencentrum "Het Brandpunt" een U.F.O.-informatie-avond. 'Zij zagen ze vliegen" is een initiatief van een team van onafhankelijke onderzoekers, en houdt zich bezig met het verzamelen, onderzoeken en vooral presenteren van informa tie op het gebied van U.F.O.'s. De lezing vindt plaats op vrijdag 31 oktober in het zalencentrum "Het Brandpunt" aan de Turfmarkt 58 in Gouda. Aanvang is 20.00 uur en de entree bedraagt ƒ12,50. Voor meer informatie en reserveringen: 072- 5114365 of 072-5337741. De winnende foto van Anky Koetster. NIEUWERKERK A/D IJSSEL Hoofdweg Noord 25a Tel. 0180-320527 Een prachtige combinatie, deze grijsblauwe Sedum burr tail, compleet met licht- of donkergrijze vaas. Deze decoratieve vetplant heeft een grote voorkeur voor een licht plekje in huis en is zelfs geschikt voor op de vensterbank. Van 22.95 voor

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1