Dribbel: de populairste pup van Nederland Recept van de maand oktober Thema-avond Vrijwilligers- beleid in de Sportvereniging Jubileumfeest Plattelands vrouwen Politieberichten Activiteitenmiddag School met den Bijbel Hart van Holland hef best gelezen! BOELHUISVEIL1NG Familieberichten Arie Cornelis Poot Een dag met Dribbel Jan Verschoor Jan Verschoor 29.000 exemplaren Hart van Holland/22 oktober 1997 pagina 3 LIONSCLUB ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert ook dit jaar weer een in La Baraque op zaterdag 1 november ten bate van Artsen Zonder Grenzen I Daar het voor ons niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, doen wij dit langs deze weg. Het medeleven in welke vorm dan ook aan ons betoond, bij het onverwachte overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader is voor ons van een heel bijzondere waarde geweest. Elly Poot-Barendregt Arno, Alex en Leanne sNieuwerkerk aan den IJssel, oktober 1997. Uitvaartverzorging wBroekema Voor een stijlvolle en persoonlijk verzorgde uitvaart. Een dag met Dribbel: eerste 'voel'boek Eric Hill met Dribbel, ƒ22,50. ISBN: 3542 0; Van Reemst Uitgeve- Roergebakken spitskool en prei met garnalen Poging diefstal Bedrijfsinbraak Gezellige sfeer, Interessante velllngstukken op het gebied van curiosa, sieraden, antiek, munten etc. Opgave van aan te bieden kavels: telefoon 0180-633847 5= UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Thuis in zijn vertrouwde omgeving is rustig ingeslapen onze zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 36 jaar. Jannie Verschoor-Verheul Piet Verschoor P(et en Ans Wendy Peter Hans en Marrie Mark Wanda, Manon Ton Karin en Frans Werner Denise 18 oktober 1997 Julianastraat 40 - 2751 GD Moerkapelle De begrafenisplechtigheid is donderdag 23 oktober omstreeks 11.00 uur op begraafplaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze college Hij werd maar 36 jaar. Wij zullen hem herinneren als een vriendelijke en behulpzame collega. Zijn ouders en verdere familie wensen wij veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel van H. Blonk C.V. Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar. 010-456 01 01 - 070-386 72 79 Alben Rousselsingel 36 - 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Kleine kinderen zijn gek op de vriendelijke pup Dribbel. Van de Dribbelboekjes werden meer dan een miljoen exemplaren verkocht. Onlangs verscheen een nieuw bij zonder Dribbelboek: het voelboek "Een dag met Dribbel". De Engelsman Eric Hill be dacht de gevlekte pup Drib bel speciaal voor zijn zoon tje. Hij maakte een boekje waarin Dribbel zich achter flapjes verstop te en Erics zoon moest hem dan zien te vinden. Dit eerste Dribbel boekje heette "Waar is Dribbel?" en werd een echte bestseller. Het kijk- achter-de flap principe maakt het lezen van Dribbel erg spannend. Je weet nooit wat je achter de flap aantreft. Tegenwoordig maakt Eric Hill aller lei soorten boeken, waaronder prentenboeken, blokboekjes en bad- en stoffenboekjes. Dribbel boekjes verschenen in meer dan zestig landen en alleen in Neder land al werden er meer dan een miljoen verkocht. Onlangs verscheen een nieuw Dribbelboek dat "Een dag met Dribbel" heet. Het is een bijzonder boek, waarin de lezertjes de pup volgen op zijn ontdekkingstocht door de tuin. Op iedere pagi na is een stukje stof opgeno men, waardoor ze het zach te gras, de gladde bal, Drib bels vlekje en allerlei andere voorwerpen kunnen aanra ken en voelen. De Dribbelboeken hebben hun popu lariteit te danken aan de eenvoudige kleurrijke tekeningen en de keuze van onderwerpen die aansluit bij de bele vingswereld van jonge kinderen. "Een dag met Dribbel" zal ongetwijfeld net zo succesvol zijn Dribbelboeken. als alle andere Een da 90 410 rij. Dit gerecht is heel gemakkelijk te ma ken en staat zó op tafel. Ingrediënten (voor 4 personen400 gram grote garnalen, gepeld; 1-2 eetle pels lichte Chinese sojasaus; zout, peper; 4 eieren; 1-2 eetlepels olie; 100 gram ontbijtspek, in reepjes; 2 kleine uien; 2 teentjes knoflook, fijngesne den; 2 preien, in dunne halve ringen; 1 kleine spitskool, in dunne reepjes. Garnalen met sojasaus bedruppelen en ongeveer 10 minuten laten intrek ken. Eieren loskloppen met zout en peper. In wok olie verhitten en spek hierin in circa 5 minuten uithakken. Ui en knoflook toevoegen en 5 minuten meebakken. Prei en spifskool toevoe gen en nog 5-10 minuten meebakken tot prei en kool beetgaar zijn. Ei erbij schenken en al omscheppend in 3-4 minuten laten stollen. Op smaak bren gen met zout en peper. Garnalen er door scheppen en even meewarmen. Serveren met rijst en eventueel kroepoek, gefruite uitjes en sambal. Bereiding: circa 20 minuten. Kcal p.p.: circa 475. Dit recept wordt u aangeboden door het tijdschrift Tip Culinair. De Sportraad Zuid-Holland organi seert op 28 oktober een thema-avond over "vrijwilligersbeleid in de sport vereniging" in zwembad De Thermen te Alphen aan den Rijn, aanvang 20.00 uur. De thema-avond over vrijwilligersbe leid geeft een eerste aanzet om op structurele wijze om te gaan met de vrijwilligers binnen de sportvereni ging. Tijdens deze thema-avond wordt er aandacht besteed aan on derwerpen als attitude en organisa tie, functieverdeling, werven en plaat sen, ondersteuning en waardering en deskundigheidsbevordering. Deze avond is bedoeld voor bestuur ders, commissieleden en andere be langstellenden van sportverenigin gen in de regio Alphen aan den Rijn die op een gestructureerde manier aan dacht willen gaan besteden aan de vrijwilligers binnen hun vereniging. Bij voorkeur zijn per vereniging mini maal twee deelnemers aanwezig. De kosten voor de avond bedragen 25- per persoon. belangstellenden kunnen voor meer informatie en aanmelding contact op nemen met de Sportraad Zuid-Hol land, telefoonnummer 0174-244940. Benthuizen - Dit jaar is het zestig jaar geleden dat de afdeling Benthuizen van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen werd opgericht. Dit wordt gevierd op woensdag 22 okto ber in De Tas. Alle leden zijn welkom vanaf 19.30 uur. Benthuizen - Donderdagmiddag 16 oktober, omstreeks 12.00 uur is in de Dorpsstraat een greep uit de kassa uit een rijdende winkel door de eigenaar en omstanders voorkomen. Een 17- jarige verdachte en een eveneens 17- jarige medeverdachte, beide afkom stig uit Voorburg, werden op heter daad aangehouden door de gewaar schuwde politie heeft de beide ver dachten voor verder onderzoek mee genomen naar het politiebureau. Benthuizen - Dinsdagmorgen 21 okto ber rond 1.50 uur werd ingebroken in een bedrijf aan het Verbreepark. Aan de voorzijde werd een ruit vernield, waarna men naar binnen klom. Ont vreemd werd computerapparatuur. Benthuizen - Op zaterdag 25 oktober houdt de School met den Bijbel aan de Graaf van Bloisstraat een activiteiten middag. De opbrengst zal worden be nut als aanzet voor de aanschaf van een geluidsinstallatie voor de school. Het programma ziet er als volgt uit. Tussen 13.30 en 14.00 uur start een fietspuzzeltocht van ongeveer 13 kilo meter. Om 15.00 uur is er koffie en fris in de onderbouwhal en van~15.30 tot 17.00 uur een kinderbingo met plaat jes voor kinderen tot en met groep 4 en een bingo voor iedereen vanaf groep 5. Inschrijven voor de fietstocht tussen 13.30 en 14.00 uur bij de onderbouw hal. De kosten voor deelname bedra gen ƒ1,- per persoon of ƒ2,50 per ge zin. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal pndien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3