Zevenhuizen Moerkapelle c DC c Hart van Holland/12 november 1997 pagina 5 Verkeersmaatregel Verlenen vrijstelling bestemmingsplan Dorpsgebied Zevenhuizen p Chemocar Belastingen en tarieven 1998 Commissievergaderingen Verkiezing van de leden van de gemeenteraad INSCHRIJVING AANDUIDING POLITIEKE PARTIJEN Gemeente De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapel- le maakt bekend, dat de raad in zijn openbare vergadering van 28 oktober 1997 heeft besloten tot het nemen van de volgende verkeersmaatregel. Krachtens de bepalingen van de Wegenverkeerswet, het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, het Be sluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer wordt overgegaan tot het aanbrengen van onderborden met het opschrift "Alleen in de vakken" onder de bestaande P- borden op het parkeerterrein ten zuiden van het gemeente huis teneinde parkeerexcessen te voorkomen. Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 13 november 1997 gedurende 6 weken op de afdeling grondge biedzaken, sectie C.C.T.R., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij Burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arron dissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Zevenhuizen, 5 november 1997, De burgemeester voornoemd, L.M. Schoots Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een tijdelijke vrijstel ling voor de duur van vijf jaar verleend aan: Stichting Oud Zevenhuizen/Moerkapelle voor het gebruik van het pand aan de Tweemanspolder 15 te Zevenhuizen (voormalige showroom Firma Dekker) als expositieruimte (verzonden 11 november 1997). Een ieder die meent door het verlenen van de vrijstelling in zijn/haar belang te zijn getroffen kan daartegen bij ons bezwaar maken. De termijn voor het indienen van een be zwaarschrift bedraagt 6 weken na toezending van het desbe treffende besluit aan de aanvrager. Indien u onmiddellijk belang heeft bij de gevolgen van het besluit, kunt u daarnaast de president van de rechtbank te Den Haag vragen om een voorlopige voorziening te treffen (dit betekent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behandeling is). Het adres van de rechtbank is Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit ligt gedurende de bovengenoemde termijn ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, ter inzage. In week 47 rijdt de chemocar weer in de gemeente. Op maandag en dinsdag rijdt de chemocar in de kern Zeven huizen, op woensdag in de kern Moerkapelle en op donder dag wordt het buitengebied bezocht. Overigens dienen inwoners van het buitengebied, inclusief de kern Oud Verlaat, zich voor de chemocar aan te melden via het telefoonnummer 0180-637715. Tevens bestaat de mogelijkheid om in dezelfde week de standplaatsen van de chemocar te bezoeken: maandag 08.00 - 09.00 uur/ gemeentehuis 13.00 - 14.00 uur: te Zevenhuizen; dinsdag 08.00 - 09.00 uur/ dorpshuis Swanla te Zevenhuizen; 13.00 - 14.00 uur: hoek Rozenstraat/ Nrd.Dwarsweg Zevenhuizen; woensdag 08.00 - 09.00 uur/ voormalig gemeentehuis 13.00 - 14.00 uur: te Moerkapelle; donderdag 08.00 - 09.00 uur: De Vierkap te Oud Verlaat. Voor meer informatie kunt U contact opnemen met de heer J.E. Wouters van de afdeling Grondgebiedzaken, telefoon 0180-637719. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle delen mee dat de raad op 30 oktober 1997 heeft besloten vast te stellen de Teerste wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van precariobelasting; 2.tweede wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van: a. afvalstoffenheffing; b. rioolrechten; c. reinigingsrechten; d. forensenbelasting; e. hondenbelasting; f. onroerende-zaakbelastingen; 3. derde wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van brandweerrechten; 4. zevende wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van leges. Genoemde besluiten betreffen de vaststelling van de diverse belastingen en tarieven voor 1998. Deze besluiten treden in werking op de achtste dag na die van de bekendmaking. De bekendma king heeft plaatsgevonden door opneming van het besluit in de Bundel Verordeningen en Besluiten op 31 oktober 1997. De besluiten liggen vooreen ieder ter inzage op de gemeentesecretarie alwaar op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges van ƒ21,15 een afschrift verkrijgbaar is van genoemd besluit. Zevenhuizen, 31 oktober 1997, Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester. A. Visser L.M. Schoots Tijdens onderstaande commissievergaderingen zullen o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld. Commissie I (17 november 1997) - Nieuwbouw Regionale brandweer Midden-Holland. - Beleidsverslag Algemene Bijstandswet 1996. - Gemeentelijk Minimabeleid. - Deelname Regionaal Indicatie Orgaan Midden-Holland. - Nieuwbouw buitendienstaccommodatie afdeling Grondgebiedzaken. - Referendumverordening. - Bewegwijzering diverse lokaties in de gemeente. Commissie II (18 november 1997) - Voorbereidingsbesluiten. - Nota (on)mogelijkheden tot uitbreiding gemeentelijk belastinggebied. - Machtiging tot het aangaan van vaste geldleningen, het uitlenen van gelden en het opnemen van (kas)gelden in 1998. - Verdeling geiden Stads- en dorpsvernieuwingsfonds. - Geluidwerende voorzieningen dorpshuis "Swanla" te Zevenhuizen. - Grondverkoop plan "Swanla" te Zevenhuizen. Commissie I (25 november 1997) - Arhi-procedure stadsprovincie Rotterdam. Bovengenoemde vergaderingen worden in het gemeentehuis gehouden en vangen om 19.30 uur aan. V De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van het bepaalde in artikel G3, lid 1, van de Kieswet bekend, dat politieke groeperingen die een vereniging zijn met volledige rechtsbevoegdheid, kunnen verzoeken ten behoeve van de op woensdag 4 maart 1998 te houden verkiezing van de leden van de raad van deze gemeente, waarvoor de kandidaatstelling zal plaatshebben op 20 januari 1998, hun aanduiding daarvan in te schrijven in een register, dat door het centraal stembureau voor die verkiezing wordt aangelegd. Het verzoek daartoe moet schriftelijk worden gericht tot het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de raad van deze gemeente, gevestigd bij het gemeentehuis van deze gemeente, uiterlijk op de drieënveertigste dag voor de dag van de kandidaatstelling, (dus vóór 8 december 1997). Politieke groeperingen waarvan de aanduiding reeds bij de Kiesraad is geregistreerd hoeven geen inschrijving aan te vragen. Politieke groeperingen die bij de voorgaande gemeenteraadsverkie zing een geldige kandidatenlijst hebben ingeleverd, hoeven eveneens geen inschrijving aan te vragen. Voor de registratie moet een waarborgsom van 250,- worden betaald aan de gemeente. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften betreffende de inschrijving worden op het gemeentehuis verstrekt Zevenhuizen, 10 november 1997 de burgemeester voornoemd, L.M. Schoots.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5