Zevenhuizen Moerkapelle f Afgegeven kapvergunningen Hart van Holland/19 november 1997 pagina 5 Verleende bouwvergunning/ beschikking bouwmelding/ vrijstelling Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Afgegeven sloopvergunningen; Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Verlening tijdelijke vrijstelling Gemeente In de periode van 11 november 1997 t/m 17 november 1997 zijn de navolgende vergunningen/ beschikkingen afgegeven en vrijstellingen verleend: Verleende vrijstellingen: Stichting Gereformeerde Zorgcentra te Ridderkerk, van de voorschriften van het bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle", voor het vernieuwen en uitbreiden van de personeelsaccommodatie "Het Honk", plaatselijk bekend Wilde Veenen te Moerkapelle. Verleende bouwvergunningen/beschikkingen bouwmelding: de heer W.M. Huisman te Rotterdam, voor het plaatsen van een tuinhuisje, plaatselijk bekend De Bonk 40 te Zeven huizen (verzonden 11 november 1997); Stichting Gereformeerde Zorgcentra te Ridderkerk, voor het vernieuwen en uitbreiden van de personeels accommodatie "Het Honk", plaatselijk bekend Wilde Vee nen te Moerkapelle (verzonden 13 november 1997); Indien U zich niet met genoemde besluiten kunt verenigen, kunt U daartegen bij het college van burgemeester en wet houders bezwaar maken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken na toezending/uitrei king van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Als U onmiddellijk belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/beschikking, kunt U daarnaast de president van de rechtbank te Den Haag vragen om een voorlopige voorzie ning te treffen (dit betekent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behan deling is). Het adres van de rechtbank is Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunning en/beschikkingen liggen ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Het hoofd van de afdeling Middelen, hiertoe gemachtigd door burgemeester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 11 november 1997 vergunning is verleend aan: mevrouw M. Schurink, voor het verwijderen van drie ber ken, aanwezig in de achtertuin van het perceel School straat 21 te Zevenhuizen; de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, voor het verwij deren van een meidoorn en twee leilinden aan de Moerka- pelse Zijde nabij bushalte Interliner en een meidoorn ten westen van Moerkapelse Zijde 62. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publicatie van dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 11 november 1997, Het hoofd van de afdeling Middelen, wnd. R.L. Smits In de periode van 3 november t/m 14 november 1997 zijn de volgende sloopvergunningen afgegeven aan: R. Bakker, voor het slopen van een woning met werkplaats en schuur aan de Wollefoppenweg 95a te Zevenhuizen; Stichting Gereformeerde Zorgcentra Zuid-Holland, voor het slopen van een personeelsverblijf en garages aan het Kerk plein 1 te Moerkapelle. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde sloopvergunningen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om een voorlopige voorziening wor den ingediend bij de President van de Arrondissementsrecht bank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunning ligt gedurende de bovengenoemde termijn ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/meldingen bouwvoor nemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 13 november 1997, nr. 275: Dekker Beheer B.V., voor het bouwen van een woning met stalling aan het Nijverheidscentrum 1 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 14 november 1997, nr. 276: J. Visser, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Knibbelweg 17 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 14 november 1997, nr. 277: Chamca B.V., voor het vergroten van een loods aan de Zuidelijke Dwarsweg 9 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 14 november 1997, nr. 278: Chamca B.V., voor het vergroten van een loods door middel van een laadkuil expeditieruimte aan de Zuidelijke Dwarsweg 9 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 14 november 1997, nr. 279: F.P.W.M. van Grinsven, voor het vergroten van de woning aan de Lange Zijde 20 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 17 november 1997, nr. 280: C. Reijneveld, voor het plaatsen van een hooi/stro opslagschuur aan de Middelweg 18 te Moerkapelle; aanvraagdatum 17 november 1997, nr. 281Bontenbal Bouw B.V., voor de bouw van 6 woningen aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen; aanvraagdatum 17 november 1997, nr. 282: R. Walter, voor het vergroten van de entree/hal van de woning aan de Wethouder Kreftlaan 31 te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burge meester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 3.19 van de Algemene Wet Bestuursrecht bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Recreatieschap Rottemeren om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een jachthaven, gelegen aan het adres Rottekade 2a te Zevenhuizen, positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel vanaf donderdag 20 november 1997 tot en met donderdag 18 december 1997, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking. (Voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mw. I. Langerak, telefoonnummer 0180-637731). Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot en met donderdag 18 december 1997 schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan verzoeken dat zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt worden. Gedurende de bovengenoemde termijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemo tiveerde mondelinge bedenkingen tegen de ontwerpbeschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 14 november 1997. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 20 november 1997 gedurende twee weken, ter gemeen tesecretarie, sectie V.R.O.M„ Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: -de heer M. Gibbon, voor het tijdelijk plaatsen van een wooncontainerunit op het perceel aan de Dorpsstraat 2 te Moerkapelle, achter de bestaande boerderij. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle". Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met gebruikma king van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdelijk, voor de duur van maximaal 1 jaar, vrijstelling te verlenen van genoemd bestemmingsplan teneinde de plaatsing van de wooncontainerunit mogelijk te maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld gedurende de termijn van de tervisielegging van het bouwplan, i.e. van 20 november tot en met 3 december 1997 schriftelijk bedenkingen in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. De bedenkingen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 18 november 1997, De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5