De mooiste ontwerpen van Jan des Bonvrie: verzameld in Dutch Touch I Politieberichten rtvanMam deHaij vanderWende Huurverhoging tot 2000 gemiddeld op inflatieniveau Hart van Holland/10 december 1997 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Je moetje huis inrichten zoals je leeft Creatieve sprongen Hollands Glorie Adembenemend mooi Boskoop 29.000 exemplaren DVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN WAARSCHUWING: Deze tijd van het jaar worden auto mobilisten 's morgens weer verrast en geplaagd door bevroren ruiten aan de buitenkant en beslagen rui ten aan de binnenkant. Bij het weg rijden dienen zij echter naar alle zijden zicht te hebben. Zowel naar de voor-, zij- en achterkant. Alleen auto's met ook een linker- en rech- terbuitenspiegel zijn niet verplicht hun achterruit schoon te maken. Wanneer iemand toch gaat rijden zonder voldoende zicht, is hij in de eerste plaats een gevaar voor zich zelf en voor andere weggebruikers. In de tweede plaats riskeert hij of zij een boete van ƒ110,=. 0p 7 december rond 16.30 uur is inge broken in een woning aan de Swanla- weg. Een deur is geforceerd en er wordt Swarovski kristal vermist. Het inbraakalarm is afgegaan en een ge tuige noteerde het kenteken van een wegrijdende auto. De gealarmeerde politie is direct op zoek gegaan naar de auto, maar heeft deze niet terug kunnen vinden. Het kenteken stond op naam van een katvanger. Een kat vanger is iemand die (tegen betaling) vele kentekens op zijn naam zet. Ie mand laat zijn kenteken op naam van een katvanger zetten, omdat hij niet wil dat bekend is in welke auto hij rijdt. Dit gebeurt voornamelijk in het criminele circuit. Ook de katvanger weet vaakniet wie in welke auto rijdt. Het is dus lastig de bestuurder van deze auto te achterhalen. Woning-inbraken: In de nacht van dinsdag 2 op woensdag 3 december werd ingebroken in een vrijstaande woning aan de Brugweg. Men kwam aan de achterzijde van de woning bin nen via het zgn. "gaatjes boren". Het hele huis werd doorzocht en er werd geld, sieraden en porselein meegeno men. Tip: Bovengenoemde werkwijze van inbreken kan gemakkelijk worden voorkomen door bet monteren van goedgekeurde afsluitbare raamboom- Pjes. Op 4 december is ingebroken in een woning aan het Klaverveld, men kwam binnen door het op grove wijze openbreken van het keukenraam. Weggenomen werden een fototoestel en een videocamera. Op 6 december rond 18.10 uur is inge broken in een woning aan de Noord kade. Naast de woning loopt een poortje, waar ook ramen in de woning zitten. Daar is een raam geforceerd. Toen de 36-jarige bewoner thuis kwam zag hij de man bij het raam staan. Bij het aanspreken krijgt hij een smoes te horen en gaat de per soon er ineens vandoor. Er stonden buiten al goederen klaar om me te nemen. Er worden toch nog sieraden en afstandsbedieningen vermist. Het signalement van de man is: Noord- Afrikaans uiterlijk, 20-25 jaar, 1.80 Hng, donkerblauw bomberjack en een verzorgd uiterlijk, tussen 4 december en 7 december is ingebroken bij een woning aan de Mina Druckerhoeve. De schuifpui is geforceerd. Er worden horloges, een pen en een mobiele telefoon vermist. Op 6 december rond 1.00 uur is inge broken in een woning aan de Wagner- laan. De 53-jarige bewoner van het pand werd wakker door een klap. Het bleek dat men een ruit had geforceerd en geprobeerd had een laptop mee te nemen. De snoeren van de laptop za ten echter goed vast, waardoor deze op de grond viel. Dit was de klap waar de bewoner wakker van werd. Auto-inbraken: Op 5 december rond 20.00 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Willem de Rijkelaan. Een ruit is ingeslagen en er is een mobiele telefoon gestolen. Inbraak winkel Woensdagavond 3 december om streeks 19.30 uur loopt er in de Passa ge een man een winkel binnen waar op dat moment geen klanten zijn. Het enige personeelslid, een 44-jarige Waddinxvener, zit op dat moment achter de toonbank. Vervolgens pakt de man de kassa en rent de winkel uit. Het personeelslid loopt er achteraan en ziet de man in een grijze stationcar wegrijden vanaf de parkeerplaats achter de ABN-AMRO. het signale ment van de man luidt: ongeveer 50 jaar, onverzorgd type met kort grijs stekelhaar. Inbraak kelderbox: Tussen 4 en 6 de cember is ingebroken in een kelder box aan de Peter Zuidlaan. Daarbij zijn twee fietsen gestolen. Inbraak in kantine: In een sportkanti ne aan de Willem de Rijkelaan is op 7 december rond 23.00 uur ingebroken. Een ruit is geforceerd, maar vermoe delijk door het luid alarm is men niet naar binnen gegaan. Er wordt niets vermist. Aanrijdingen: Donderdagavond 4 de cember omstreeks 19.45 uur vond een ongeval plaats op de Zuidelijke Dwarsweg. Een 16-jarige Nieuwer- kerkse bromfietser werd verblind door een tegenligger waardoor hij naast de rijbaan in een greppel kwam en viel. De tegenligger kon de brom fietser nog net ontwijken waardoor erger werd voorkomen. De bromfiet ser raakte niet gewond, zijn bromfiets liep wel schade op. Op 5 december rond 14.30 uur heeft een ongeval plaatsgevonden op de Brederolaan. Een 76-jarige Waddinx- veense reed daar op haar spartamet, toen zij werd ingehaald door een mo tor of een scooter/bromfiets. Het is niet duidelijk of deze haar geraakt heeft, maar de 76-jarige kwam ten val. De motorrijder/bromfietser is on danks roepen van de vrouw doorgere den. Het slachtoffer is met vermoede lijk een hersenschudding overge bracht naar het Groene Hart zieken huis. Op 7 december rond 19.45 uur heeft een ongeval plaatsgevonden op de Noordkade. Een 29-jarige man uit Bos koop reed met zijn auto op de Noord kade toen hij een andere auto in wilde halen. Hij raakte hierbij de stoeprand en raakte de macht over het voertuig kwijt. Hierdoor belandde hij tegen een Onlangs verscheen "Dutch Touch", het nieuwste boek van Jan des Bouvrie, met een aantal speciale ontwerpen. Daarmee ontdekt de lezer de mooiste interieurs van Nederlands meest bekende binnen huisarchitect en ontwerpen. Met "Dutch Touch" heeft men een schitterende boek in handen, boordevol informatie over de ont werpen van Jan des Bouvrie. Het leuke van "Dutch Touch" is dat men nu eens echt uitgebreide kennis kan maken met het hele ontwerp. Kijk, lees en vooral: geniet! "Dutch Touch" brengt ieder ontwerp van Jan des Bouvrie duidelijk in beeld: een romantisch koetshuis, bungalow, dijkhuis of geres taureerde pastorie. In dit boek ziet men hoe op uiteenlopende wijzen wonen en leven aangenaam en prettig gemaakt wordt dankzij uitermate sprankelende ideeën. "Dutch Touch" is een uitgave van hét woontijdschrift Eigen Huis Interieur.. De top-ontwerpen van Jan des Bou vrie worden stuk voor stuk beschre ven en uitgelegd. Het leuke daarvan is dat deze lezer daardoor de 'crea tieve sprongen' van de meester stap-voor-stap kan volgen. Op deze manier wordt begrijpelijk hoe de definitieve inrichting tot stand is gekomen. Jan des Bouvrie blijkt tel kens weer in staat een meer dan verrassend effect aan ieder interi eur te geven. En nu kan men zelf ontdekken hoe dit in z'n werk gaat: hoe wordt de ruimte gebruikt, wel ke kleuren komen van pas en waar staat het juiste object op de goede plaats? In "Dutch Touch" leest men alles over de meesterlij k mooie inte- rieurs van Nederlandse bodem. Jan des Bouvrie is een eigenzinnige en altijd spraakmakende ontwerper. Na zijn opleiding aan de Rietveld-acade mie werkte hij een tijd in de 'Goed- wonen'-zaak van zijn ouders. Daarna nam zijn carrière een grote vlucht, Jan des Bouvrie startte zijn eigen ont- werpstudio in Bussum. Later vestigde hij zijn studio in het monumentale Arsenaal in Naarden-Vesting, dat on langs nog uitgebreid is met meer dan twintig verschillende woon- en interi eurspeciaalzaken. "Dutch Touch" is samengesteld door Barbara en René Stoeltie, twee internationaal bekende interieur specialisten. Zij beschreven de inte rieurs van Jan des Bouvrie en ver zorgden ook prachtige foto's die deze creaties helemaal typeren. "Dutch Touch" is dan ook een ui terst kleurrijk boek. Het is een aan rader voor alle interieurliefhebbers. Dit smaakvolle boek is, voor ƒ59,90, onder andere verkrijgbaar bij Bruna en de Bijenkorf. (De feestdagen ko men eraan!) boom, waarbij hij bekneld raakte. De brandweer heeft de man uit de auto gehaald, de man is met verwondingen aan zijn hand overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Poging winkeldiefstal: Op 5 december rond 13.00 uur is geprobeerd een gro te hoeveelheid tubes tandpasta te ste len bij een winkel aan de Koninginne weg. De ongeveer 20-25 jarige blanke man deed zijn boodschappentas vol met tubes. Toen de filiaalmanager de persoon hierop wilde aanspreken, ging de man er vandoor. De filiaalma nager pakte echter de boodschap pentas vast, die daardoor niet is mee genomen. De man droeg een spijker broek en een kort blauw jack. Hij had donkerblond kort haar en een ver zorgd uiterlijk. Woning-inbraken: Tussen 7 december 16.30 uur en 8 december 1.00 uur is ingebroken in een woning aan de Veldlaan. Een raam is geforceerd en er wordt een televisie vermist. Auto-inbraken: Op 8 december tussen 12.00 en 14.10 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Middelburgseweg. Een slot is gefor ceerd en er wordt een rugzak vermist. In de rugzak zat een pakje brood, een fles mineraalwater en een thermos- kan. Aanrijdingen: Op 8 december rond 15.15 uur reden twee 13-jarige jon gens met drie andere vriendjes over de Middelburgseweg in de richting van Boskoop. Zij reden met z'n drieën naast elkaar. Achter hen reed een rode Toyota met aanhangwagen. De jongens gaan achter elkaar fietsen en de auto rijdt erlangs. Hij daarbij met de aanhanger een 13-jarige jongen uit Zoetermeer. Deze komt daardoor te gen een 13-jarige jongen uit Benthui zen aan, die op zijn beurt in de sloot belandt. De jongen uit Zoetermeer valt ook en haalt zijn hand open. De bestuurder van de Toyota is door ge reden. Regio - Woonpartners Midden-Hol land heeft de uitgangspunten voor het huurbeleid voor 1998 en 1999 vastgesteld. De gemiddelde huurver hoging wordt aangepast aan de infla tie met een minimum van 2,75%. Daar mee zullen de huurverhogingen ge middeld 0,75% lager zijn ten opzichte van 1997. Afhankelijk van de huidige huurprijs en de kwaliteit van de wo ning kan de huurverhoging voor de huurders lager of hoger uitpakken dan het gemiddelde. Met een inflatievolgend huurbeleid wordt door Woonpartners Midden- Holland maximaal inhoud gegeven aan de beteugeling van de woonlasten voor huurders. De kostenontwikke ling voor verhuurders zoals Woon partners Midden-Holland wordt ech ter niet alleen beïnvloed door de infla tie. Voor Woonpartners Midden-Hol land geldt dat circa 50% van de be drijfslasten bepaald worden door ren te en aflossingen op uitstaande lenin gen. Deze bedrijfslasten staan gedu rende lange tijd vast. Tegen die ach tergrond zal de huurverhoging jaar lijks minimaal 2,75% bedragen. Het huurbeleid is vastgesteld na over leg met de huurdersorganisatie HWZM over verschillende huursce- nario's. Daarbij is de afspraak ge maakt dat het huurbeleid voor een periode van twee jaar zal gelden. In de komende periode onderzoekt Woon partners Midden-Holland wat naast het noodzakelijke onderhoud aan de woningen nog aan extra kwaliteitstoe voegingen noodzakelijk is. Daarna zal een huurbeleid voor een langere pe riode worden geformuleerd. Woonpartners Midden-Holland be heert ruim 4400 verhuureenheden in de gemeente Waddinxveen en Zeven huizen-Moerkapelle. Aanrijding: Hazerswoude-Dorp - Een 26-jarige vrouw uit Zoetermeer reed op dinsdag 2 december om 8.05 met haar personenauto over de Hooge- veenseweg in de richting van Bos koop. In dezelfde richting voor haar reed, eveneens in een personenauto, een 37-jarige vrouw uit Benthuizen. Op het moment dat voor de Benthui- zense een personenauto linksaf de Hoogeveenseweg wilde verlaten om de Middelweg'in te rijden, remde zij haar voertuig af en bracht het tot stilstand. De vrouw uit Zoetermeer slaagde er echter niet in haar auto op tijd tot stilstand te brengen, en botste op haar voorganger. Beide auto's raakten gedeukt. Om 10.50 uur reed op maandag 8 de cember een 55-jarige man uit Hazers woude-Dorp met zijn personenauto over de Zuidsingel. Doordat de man onvoldoende rechts hield kwam hij in botsing met de auto van een tege moetkomende 21-jarige vrouw uit Hazerswoude-Dorp. Beide auto's lie pen aan de linkerkant schade op. 11 december wordt Sieneke Bakker 40 jaar. Gefeliciteerd. De buurtjes 10 dec. werd Jeffrey Verschoor 6 jaar! Nog van harte van oma en opa Verschoor Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3