Kerstwens in kerstboom bij Gemeente Waddinxveen ƒ5775,- voor Stichting Kinderhulp Roemenie dreaming... Sïiintratuin Hart van Holland, iedere woensdag in de brievenbus! Geen Hart van Holland op oudejaarsdag Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Marije en Nienke in Droomshow Sinaasappelactie Oliebollenactie Expositie op Hoeve Jagtlust Pop-in koor met kerst Nieuwjaarsreceptie inwoners, bedrijfsleven, verenigingen en instellingen 20e jaargangr nummer 747 17 december 1997 Zevenhuizen - Op woensdag 24 december komt de 'Kerstkrant' van Hart van Holland uit. Op oude jaarsdag verschijnt het Hart van Holland niet. De eerste krant in 1998 kan men verwachten op woensdag 7 januari. De medewerkers van het Hart van Holland wensen alle lezers pretti ge feestdagen en alle goeds voor 1998! Zevenhuizen - Marije Grootendorst en Nienke van Sprang uit Zevenhui zen zijn zaterdag 20 december op televisie te zien bij het programma De Droomshow, wat gepresenteerd wordt door Bart Peters. De uitzen ding is via Nederland 1 om 17.00 uur. Benthuizen - Op zaterdag 20 decem ber worden in Benthuizen sinaasap pels verkocht ten bate van het kinderkoor De Benthuizer Zanger tjes. De sinaasappels kunnen ook besteld worden: 079-3313247. Vaddinxveen - De ACCU-commissie van Vox Jubilans organiseert een oliebollen- en appelflappenactie op woensdag 31 december. De verkoop vindt plaats vanuit De Hoeksteen aan de Esdoornlaan 2, de Re'nobothschool in de Zuidpias en vanuit de hal van de Bethelkerk aan de Bilderdijklaan 1. De verkooptijd is van 9.00 tot 13.00 uur. Waddinxveen - Op vrijdag 19 en za terdag 20 december is bij Hoeve Jagtlust aan het Noordeinde 130 werk te bezichtigen van Andrea Dogterom (keramische beelden), Will Borst (textiel- en pastelschilde- rijen) en Marleen Kroes (droog- en kerstarrangementen). Jagtlust is geopend op vrijdag van 12.00 tot 2L00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Boskoop - Zondag 21 december om 3.00 en 15.00 uur is het Pop-ln-Koor te horen in de Darling Market in Rijswijk. In de sfeervolle kerstomge ving zullen de pop-kerst-medley's goed klinken. Op het grote podium van deze overdekte braderie zal onder ook een Haags kinderkoor optreden. Op tweede kerstdag gaat het Pop-in- Koor naar de Hoge Burcht in Zwam- rdam voor een kerstop- tredi Door Karin van Laneeraad Waddinxveen - Kinderen van het asielzoekerscentrum, vertegenwoor digers van de ouderenbonden, verte genwoordigers van de binnen- en bui tensport, scholieren van het Coene- coop College, de voorzitter van het armoedeplatform de heer Den Draak en burgemeester Jonkman: zij be hoorden tot de mensen die op don derdag 11 december in de gelegen heid waren om als eersten hun wen sen kenbaar te maken voor de komen de feestdagen en het jaar 1998. De gemeente verstuurt dit jaar geen nieuwjaarskaarten, maar wil meer aandacht schenken aan de wensen van en aan de mensen. Hiertoe mogen alle inwoners, kind of volwassene, bezoeker, bestuurslid of medewerker zijn of haar persoonlijke wensen voor het jaar 1998 op een kaartje schrijven en in de kerstboom bij de publiekshal van het gemeentehuis hangen. Lege kaartjes en een pen liggen klaar bij de receptie. Het mogen gewoon de beste wensen zijn, maar ook een harten kreet, een politieke wens of een crea tieve tekst. De aanwezige vertegenwoordigers uit de samenleving zijn gekozen omdat zij in het beleidsplan 1998-2001 ge noemd zijn-als aandachtsgroep voor maatschappelijke deelname. Deze aandachtsgroepen zijn armoedebe leid, ouderenbeleid, jeugdbeleid en sportbeleid. Deelname aan de samen leving en het voorkomen van sociaal isolement is een recht voor iedereen. Het gemeentebestuur wil hierin een voorwaardescheppende rol vervul len en bevorderen dat inwoners daad werkelijk kunnen blijven deelnemen aan de samenleving. De wensen van de mensen vormen de eerste stap naar de uiteindelijke invulling van het nieuwe jaar. De wens van het college is "om samen zicht te houden op vragen en behoef ten van de gemeenschap. Dat houdt het oog scherp en het hart warm". De wensen worden aan het eind van de kerstperiode verzameld en meegeno men in het gemeentelijk beleid. "We moeten niet in de wens blijven steken, maar we moeten er evenzeer voor waken dat alle wensen met automatis me vervuld zullen worden." aldus burgemeester Jonkman. Zevenhuizen - De heer A.M. de Bruijn, penningmeester van de Stichting Kinderhulp Roemenie, ontving vorige week uit handen van Barry Kouer van het Hart van Holland een cheque ter waarde van ƒ5775,-. Dit bedrag werd bijeengebracht door sponsors, die de puzzelactie van afgelopen zomer in het Hart van Holland ondersteunden. Het gemeentebestuur van Zevenhuizen-Moerkapelle nodigt de inwoners, bedrijfsleven, verenigingen (besturen) en instellingen uit voor een nieuwjaarsreceptie op woensdag 7 januari 1998 van 18.00 tot 20.00 uur. leder jaar wordt de nieuwjaarsreceptie bij toerbuurt in één van de kernen van de gemeente gehouden. Dit jaar vindt de receptie plaats in de kern Oud Verlaat in Partycenter "De Zevensprong", Strandweg 23 te Oud Verlaat. Burgemeester Schoots zal tijdens de receptie een korte nieuw jaarstoespraak houden. Namens het bedrijfsleven en de midden stand zal de heer A. Lamot het woord voeren. Door de Belangenvereniging Oud Verlaat zal een toelichting op hun activiteiten worden gegeven. De muzikale omlijsting is in handen van "De Zeven Muzen". Deze nieuwjaarsontmoeting wordt georganiseerd in samenwer king met de Middenstandsvereniging Zevenhuizen, de Winke liersvereniging Moerkapelle en de Ondernemerskring Zevenhui zen-Moerkapelle. Wij hopen velen van U te ontmoeten. Barry Kouer overhandigt de cheque aan de heer de Bruijn. DE GRATIS INTRA NOVA VOL KERSTIDEEEN LIGT VOOR U KLAAR Drie droomhyacinten in diverse kleuren. Een mooi geurlijntje voor de kerst. De terrapot krijgt u er als cadeautje bij. Hyacinten in sierpot, Van 7.95 voor NIEUWERKERK A/D IJSSEL Hoofdweg .Noord 25a Tel. 0180-320527 HET GROENE WARENHUIS Koopavond: donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Maandag t/m zaterdag vanaf 9.00 uur open.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 1