I De complete "Calhoun Saga" van Nora Roberts LITI E B arl van Hand® B E R ICHTEN INBRAAKBEVEILIGING deHaij vander Wende Üt t SiSBSi Hart van Holland/17 december 1997 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Familieberichten Cornelis Koppert Josefita Maria Germeraad-Corver Uitvaartverzorging Voor een stijlvolle en persoonlijk verzorgde uitvaart. Unieke en eenmalige verzamelaarsuitgave y y y y Familiegeheimen en romantiek Romantisch genre Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Gespecialiseerd in electronisch beveiligen van woonhuizen en bedrijfspanden Landelijk erkend beveiligingsinstallateur 24 uurs servicedienst Uitbreiding/vervanging/inruil van uw bestaande alarmsysteem Vanaf 1500,-incl. 7 lees verder op pagina 17! 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Romeinen 8:18 8 februari 1915 14 december 1997 Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Kreek" is hij nu Thuis gekomen. Kinderen klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande Leeuweriklaan 34, verpleeghuis "De Kreek". Correspondentieadres: Potgietersingel 19, 2761 LB Zevenhuizen Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Algemene Begraafplaats, Naaldwijkseweg 101 te 's-Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 17 december van 19.30 tot 20.15 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 18 december om 10.00 uur in de aula van bovengenoemde begraafplaats, waarna de bijzetting in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid, kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van uw gedachten nam. Wij voelden mee met uw stil verdriet nu rouwen wij. maar treuren niet. Na een lange moeizame strijd heeft de HERE tot Zich genomen, onze vader, groot- en overgrootvader sinds 12 juli 1992 weduwnaar van Sebelia van der Knijff Uit de talloze brieven, kaarten, telefoontjes en bezoeken, die ik mocht ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw Jos, onze mama en schoonmoeder is duidelijk gebleken welke grote plaats zij bij u had en nu nog inneemt. Voor mijn kinderen en mij is het een grote troost te weten dat zovelen in liefde en vriendschap om ons heen staan en meedelen in ons verdriet en gemis. Hartelijk dank daarvoor. Mede namens de kinderen: Willem Germeraad Moerkapelle, december 1997 V\ B ROE KEM A sasESSE Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar. 010-456 01 01 - 070-386 72 79 Albert Rousselsingel 36 - 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Van Nora Roberts, één van de populairste schrijfsters van Amerika, ligt een bijzonder boek in de winkels. Haar vier bekende Calhoun Saga-verhalen zijn namelijk gebundeld en uitgegeven in één band: de complete "Calhoun Saga". Het boek is voor liefhebbers een kans om kennis te maken met de spannende en romantische verhalen van Nora Roberts. En voor fans is de "Calhoun-Saga" eigenlijk een must. De Calhoun-Saga is een romantisch vierluik over het turbulente leven van de vier beeldschone dochters Calhoun. Zij wonen met hun excen trieke tante Coco in The Towers', het indrukwekkende landhuis van de familie Calhoun aan de ruige kust van Maine in Amerika. Hun groot moeder heeft aan het begin van deze eeuw 'ergens in The Towers' een uiterst kostbare smaragden halsket ting verstopt - een geheim dat be schreven staat in haar ook al ver dwenen dagboek. Als de dochters Calhoun toevallig op de hoogte ko men van het bestaan van het familie juweel, gaan ze op zoek. Maar er is nog iemand op de hoogte van het geheim. En die blijkt tot alles in staat om het collier in handen te krijgen. Auteurs van het romantische genre genieten doorgaans weinig naamsbe kendheid, zelfs onder hun eigen trou we lezers. Nora Roberts is daarop een echte uitzondering. Zij is uitermate populair bij het grote publiek, en er zijn op dit moment wereldwijd meer dan 25 miljoen boeken van haar ver kocht! Bijzonder succesvol waren haar vier Calhoun-verhalen, ooit af zonderlijk verschenen bij Harlequin. De Calhoun-Saga telt 736 pagina's, kost ƒ14,95 en is verkrijgbaar bij su permarkten, kiosken, warenhuizen, boek- en tijdschriftenwinkels. Aanrijdingen: Op 9 december rond 22.30 uur heeft op de Oranjestraat in Moerkapelle een ongeval plaatsge vonden tussen een bromfietser en een geparkeerde auto. De 17-jarige uit Moerkapelle afkomstige bromfietser reed in de regen over de Oranjestraat en zag daarbij een geparkeerde auto over het hoofd. Hij botste daar tegen aan en kwam ten val, waarbij hij enke le tanden verloor. De jongen is over gebracht naar het Groene Hart zie kenhuis. Aanhouding bij winkeldiefstal: Op 11 december rond 16.00 uur liep een politieman in zijn vrije tijd door Ze venhuizen toen hij zag dat een vrouw buiten kleding van het rek haal de en meenam. De politieman heeft de 35 jarige vrouw aangehouden en over gedragen aan collega's. Inbraak in vrachtautocontainers: Aan de Nijverheidsstraat in Moerkapelle is in de nacht van zaterdag 13 op zondag 14 december ingebroken in enkele vrachtautocontainers. Na een hek te hebben opengebroken zijn er paspoeder en luchtfilters uit de con tainers gestolen. Auto-inbraken: Op 9 december tussen 16.30 en 18.00 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Wingerd. Er is een raam ingeslagen en er wordt een autotelefoon vermist. Op de avond van 10 december is inge broken in een auto die geparkeerd stond aan de Weidezoom. Een ruit is geforceerd en er wordt een autotele foon vermist. De politie kreeg een melding dat twee verdachte personen zich ophielden tussen geparkeerde auto's aan het Floriserf. Toen de politie bij het Flori- serf kwam liep een persoon weg en de ander liep er nog. Er bleek inderdaad ingebroken te zijn in een auto en het signalement kwam overeen met de persoon die door de politie was aan gesproken. Deze 26-jarige man uit Den Haag werd vervolgens aangehouden. Tussen 10 december 22.30 en 11 de cember 16.30 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Jan Dorrekenskade-Oost. Een slot is ge forceerd en er wordt een radio-cas setterecorder vermist. Aan de 2e Bloksweg is zondagmiddag 14 december op de carpoolplaats de ruit van een auto ingeslagen en ver volgens de telefoon weggenomen. Op 15 december rond 13.30 uur is ingebroken in een auto die gepar keerd stond aan de Dreef. Er wordt een rugzak vermist. De auto stond nog geen twee minuten onafgesloten ge parkeerd. :-;T Tussen 9 december en 15 december is ingebroken in een auto die gepar keerd stond aan de Passage. Een ruit was ingeslagen en er wordt een auto radio-cassetterecorder vermist. Woning-inbraken: Op 9 december tus sen 8.45 en 22.00 uur is ingebroken in een woning aan de Busken Huetlaan. De deur is geforceerd en er worden een videorecorder en audioappara- tuur vermist. Aan de Zuidplaslaan is in de nacht van zaterdag 14 op zondag 15 december gepoogd in te breken in een woning. Het slot van de achterdeur werd ge forceerd, maar doordat de bewoner extra maatregelen had genomen de deur te beveiligen werd de poging gestaakt. Op 15 december tussen 24.00 en 7.00 uur is ingebroken in twee nieuwbouw woningen aan de Brugweg. Bij beide woningen is een deur geforceerd. Er worden twee CV-ketels vermist. Inbraak kantine: Aan de Wingerd is in de nacht van vrijdag 12 op zaterdag 13 december ingebroken in een kantine. Men kwam binnen door het openbre ken van een raam. Weggenomen wer den een stereo-installatie, rookwaar en snoepgoed. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1997 | | pagina 3