Zevenhuizen c Moerkapelle c Vervolg gemeentenieuws op pagina 6 Hart van Holland/17 december 1997 pagina 5 Kandidaatstelling verkiezing gemeenteraad Vergunningen Wet Milieubeheer Tervisielegging bouwplan VergaderschemaVerlening tijdelijke vrijstelling Sluiting gemeentehuis Gemeente De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt het volgende bekend: 1Op dinsdag 20 januari 1998 zal de kandidaatstelling voorde verkiezing van de leden van de raad van de gemeente plaatshebben. 2. Op die dag kunnen bij de afdeling burgerzaken aan het adres Dorpsstraat 89, Zevenhuizen, bij het daar gevestigde hoofdstembureau van 9.00 tot 15.00 uur lijsten van kandi daten (model H 1) worden ingeleverd. 3. De benodigde formulieren/diskettes voor: - de lijsten van kandidaten (model H 1) - de verklaringen van instemming van de kandidaten met hun kandidaatstelling (model H 9) - de machtigingen tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven een kandidatenlijst (model H 3-1) - samenvoegingen daarvan, boven een kandidatenlijst (model H 3-2) - de verklaringen van ondersteuning van een kandidaten lijst (model H 4) - de verklaringen betreffende het verbinden van de kandi datenlijsten tot een lijstencombinatie (model I 10) zijn tot en met de dag van de kandidaatstelling ter gemeen tesecretarie kosteloos voor de kiezers verkrijgbaar. 4. Voor de kandidaatstelling moet een waarborgsom van tweehonderdvijftig gulden worden betaald door overma king van dit bedrag op rekeningnummer 3750.44.590 ten name van gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle,o.v.v. waarborgsom, tenzij bij de laatstgehouden verkiezing van de leden van de raad van de gemeente een of meer zetels aan de politieke groepering is/zijn toegekend. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften be treffende de inlevering van kandidatenlijsten worden ter gemeentesecretarie verstrekt door Bureau verkiezingen, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Zevenhuizen, 10 december 1997, De burgemeester voornoemd. L.M. Schoots Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burge meester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op maandag 8 december 1997 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvragen van: D.J. Bac b.v., om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het veranderen van een hoogwerkerverhuurbedrijf, gelegen aan het adres Nijverheidstraat 7 te Moerkapelle; O.M. Bouw b.v., om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor een aannemersbedrijf met timmerwerkplaats, gelegen aan het adres Vliet- kade 26 te Zevenhuizen; Aan deze vergunningen zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunningen en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donder dag 18 december 1997 tot en met donderdag 29 januari 1998, eike werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak. Bij vragen om nadere informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mw. I. Langerak, telefoonnummer 0180-637731). Bij de Raad van State staat tot en met donderdag 29 januari 1998 beroep open voor: a. degenen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking(en); b. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking(en); c. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van een beschikking(en) ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking(en). Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 8 december 1997, Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff iïiïiïiïiïiïiïiïiïiïi^^ \tlv:.vlv,v.,v.v,- -Ty,y,r,,ï,y.n nïïrvrrr,r.vnïr, .ï.m.ïvï,v. N"'11 -m iii.nmiiimmi urn De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 18 december 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende bouwplannen ter inzage liggen van: de heer J. Blacquière, voor het vernieuwen en vergroten van de berging aan de Lange Zijde 31 te Zevenhuizen; C.J. Oudijk B.V., voor het vergroten van de bedrijfsruimte aan de Middelweg 5 te Moerkapelle. De bouwplannen zijn in strijd met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen, respectievelijk het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en het be stemmingsplan "Landelijk Gebied 1983". Dit houdt in dat de gevraagde vergunningen moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle is verklaard dat voor de betreffende bouwpercelen een herziening in voorbereiding is van de bestemmingsplannen, overweegt het college van burgemeester en wethouders op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestem mingsplanvoorschriften. Het voornemen is om met gebruik making van artikel 50 lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50 lid 1 van de Woning wet geldende aanhoudingsplicht. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging, i.e. van 18 december tot en met 31 december 1997, tegen het verlenen van de vrijstellingen schriftelijk bedenkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Zevenhuizen, 10 december 1997, De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots 12 januari 1998: Commissie I (algemeen bestuurlijke zaken, milieu, openbare werken, zorg, werkgelegenheid en maatschappelijk werk); 13 januari 1998: Commissie II (ruimtelijke ordening, volkshuisvesting, woonruimteverdeling, onderwijs, welzijn en financien); 3 februari 1998: Raadsvergadering. Bovengenoemde openbare vergaderingen worden in het gemeentehuis gehouden en vangen om 19.30 uur aan. In verband met de Kerstdagen en de jaarwisseling zijn alle ge meentelijke diensten gesloten op: 25 en 26 december 1997; 31 december 1997 namiddag; 1 en 2 januari 1998. Op 5 januari 1998 is alleen de sectie Burgerzaken gesloten voor publiek. Voor aangiften van geboorten en/of overlijden, die niet kun nen wachten tot de volgende werkdag is de sectie Burgerza ken op deze dag geopend tus sen 9.30 en 10.00 uur. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 18 december 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende verzoek ter inzage ligt van: de heer J.A. van Berkel, voor het tijdelijk, voor de duur van maximaal twee jaar, gebruiken van de voormalige varkens stallen aan de Middelweg 9te Moerkapelle ten behoeve van de opslag van meubelen. Het gebruik is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1983". Burge meester en wethouders zijn voornemens om met gebruikma king van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdelijk, onder voorwaarden voor de duur van maximaal 2 jaar, vrijstelling te verlenen van genoemd bestemmingsplan teneinde de tijdelijke opslag van meubelen ter plaatse moge lijk te maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen, wordt een ieder in de gelegenheid gesteld gedurende de termijn van de tervisielegging van het bouwplan, i.e. van 18 december tot en met 31 december 1997 schriftelijk bedenkingen in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. De bedenkingen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 10 december 1997, De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5