Zevenhuizen Moerkapelle Drukke tijden voor El Jakim Digitale vraagbaak in de bibliotheek Kerst nacht dienst KABELTARIEVEN 1998 pagina 6 Hart van Holland/17 december 1997 Verlening vrijstelling Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Vastgestelde belastingverordeningen Voorberesdingsbesluit Veel mensen zonder het te weten met een ongeldig rijbewijs Gewijzigde openingstijden ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE NV CASEMA kabeltelevisie Gemeente Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend dat vanaf 18 december 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende verzoek ter inzage ligt van: Bontenbal Interieur, voor het uitoefenen van detailhandelsactiviteiten in het pand aan de Moerkapelse Zijde 3 te Moerkapelle. Het voorgenomen gebruik is in strijd met de gebruiksvoorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorpsgebied Moerkapelle". Het college van burgemeester en wethouders is voornemens vrijstelling te verlenen van de gebruiksvoorschriften teneinde de uitoefening van de detail handelsactiviteiten mogelijk te maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen, wordt een ieder in de gelegen heid gesteld gedurende de termijn van de tervisielegging van het verzoek, i.e. van 18 december 1997 tot en met 31 december 1997 schriftelijk bedenkin gen in te dienen tegen het verlenen van de vrijstelling. De bedenkingen dienen te worden gericht aan burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moer- kapellet. Zevenhuizen, 10 december 1997, Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris, De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 8 december 1997, nr. 290: G.van der Velden, voor het bouwen van een tuinbouwkas aan de Bredeweg 59 te Moerkapelle; aanvraagdatum 8 december 1997, nr. 291: R. Ladage, voor het bouwen van een woning aan de Wollefoppenweg tussen de nrs. 83 en 85 te Zevenhuizen; Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouw voornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangete kend. Burgemeester en wethouders delen mee dat de raad van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle op 9 december 1997 heeft vastgesteld de: a. tweede wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van precariobelasting; b. achtste wijzing van de Verordening op de heffing en invordering van leges; c. derde wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van hondenbelasting. De eerste twee wijzigingen betreffen de aanpassing van de tarieven om kostendekkendheid te bereiken. De laatste wijziging betreft een aanpassing van het tarief voor het houden van honden in kennels die zijn geregistreerd bij de Raad van beheer op kynologisch gebied in Nederland. Dit tarief bedraagt thans 2 maal het tarief van 1 hond. Deze besluiten treden in werking op de achtste dag na die van de bekendma king. De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming van deze beslui ten in de Bundel Verordeningen en Besluiten op 10 december 1997. Deze besluiten liggen voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie alwaar op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges van 21,15 een afschrift verkrijgbaar is van genoemd besluiten. Zevenhuizen, 10 december 1997, Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, de secretaris, de burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken ter Vbldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecreta-rie, sectie V.R.O.M. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 9 december 1997, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van de bestem-mingsplannen: "Zevenhuizerplas", voor het perceel (deellocaties C2 en C3) naast Wollefop penweg 79 te Zevenhuizen; "Landelijk Gebied 1990", voor het perceel Knibbelweg 14 te Zevenhuizen; "Dorpsgebied Zevenhuizen", voor het perceel hoek Lange Zijde 31 te Zevenhuizen; "Landelijk Gebied 1983", voor het perceel Middelweg 5 te Moerkapelle. een en ander zoals is aangegeven op de bij ditbesluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit is terstond in werking getreden. Zevenhuizen, 9 december 1997, Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris. De burgemeester. A. Visser L.M. Schoots Om in het bezitte blijven van een geldig rijbewijs, bent u verplicht het elke tien jaar te vernieuwen. In bepaalde gevallen is die termijn korter. Rijbewijzen afgegeven vóór 1 juni 1996 moeten niet vervangen worden vóór de datum "geldig tot" vermeld bij punt 7 links van de pasfoto op het rijbewijs, maar vóór de datum "vernieuwen voor" vermeld bij punt 8 op het rijbewijs. Na de datum "vernieuwen voor" is een rijbewijs niet meer geldig! Zonder geldig rijbewijs mag u niet rijden, daarnaast is een ongeldig rijbewijs niet te gebruiken als identiteitsbewijs. U moet uw rijbewijs vernieuwen bij de gemeente waar u staat ingeschreven en in sommige gevallen bij de Rijksdienst voor het Wegverkeer. Men moet in persoon verschijnen om het rijbewijs te vernieuwen. Het oude rijbewijs dient te worden overgelegd tezamen met twee dezelfde goedgelij- kende recente pasfoto's. De leges bedragen f47,50 en in principe geldt klaar terwijl u wacht service. Zevenhuizen - Voor het interkerkelijk gospelkoor El Jakim breken drukke tijden aan. Op zaterdag 20 december verleent het koor haar medewerking aan de ouderenbijeenkomst van de Nederlands Hervormde kerk. Op 24 december is het koor aanwezig bij de kerstnachtdienst in de Gereformeer de kerk. Deze dienst begint om 22.30 uur. In het nieuwe jaar gaat El Jakim repe teren voor het concert dat gegeven wordt ter viering van het tweede lus trum. Dit lustrumconcert vindt plaats op 14 februari in Nederlands Her vormde kerk. Tijdens dit concert ver leent onder andere de sopraan Mar garet Roest haar medewerking. Het repertoire van El Jakim bestaat uit gospelmuziek, negrospirituals en de "Young Messiah". Zevenhuizen - Sinds kort is in de bibliotheek van Zevenhuizen de naslagcomputer geïnstal leerd. Het is nu mogelijk om via een beeld scherm allerlei praktische informatie op te vra gen en af te drukken. Een treinreis berekenen? Op zoek naar uittrek sels van nederlandse, duitse, engelse of franse literatuur? Geïnteresseerd in hoe de Provincie Zuid-Holland werkt? Raadpleegbaar zijn onder andere een digitale atlas, een medische ency clopedie, informatie over voorstellingen in meer dan 300 theaters en schouwburgen in Nederland, een Natuur-encyclopedie en nog veel meer. De naslagcomputer bevat praktische informa tie op verschillende gebieden. Het raadplegen van de informatie kost niets. Alleen voor het afdrukken van de informatie wordt een kleine vergoeding gevraagd. Men hoeft overigens geen lid van de bibliotheek te zijn om van de naslagcomputer gebruik te maken. Bij de naslagcomputer vindt men eenvoudige gebruikershandleidingen, die stap voor stap vertellen wat te doen om de verschillende programma's te raadplegen. In de kerstvakantie gelden gewijzigde ope ningstijden. Op woensdag 24 december is de bibliotheek tot 16.00 uur geopend. Donderdag 25 december is de bibliotheek gesloten. Op zaterdag 27 december is de bibliotheek nor maal geopend van 9.30-11.30 uur. In verband met Oud en Nieuw is de bibliotheek op woens dag 31 december eveneens tot 16.00 uur geo pend en op donderdag 1 januari gesloten. Zevenhuizen - Op kerstavond 24 de cember wordt in de Gereformeer de kerk aan de Dorpsstraat een kerstnachtdienst gehouden. Aan vang 22.30 uur. In deze dienst zal voorgaan dra F. Wierdsma, ter wijl het interker kelijk gospelkoor El Jakim in muzi kale zin de dienst zal opluisteren. Met ingang van 1 januari 1998 vindt aanpassing plaats van de volgende kabeltarieven. abonnement huidig tarief tarief 1998 totaal pakket 22,90 23,08 neven aansluiting 4,60 4,75 Voor meer informatie kunt u zich wenden tot onze afdeling klantenservice. Diepenhorstlaan 5 Rijswijk Postbus 1185 2280 CD Rijswijk Tel.: (070) 395 10 97 E-mail: rijswijk@office.casema.nl Website: www.casema.nl

Hart van Holland | 1997 | | pagina 6