Zevenhuizen Moerkapelle c 5 Hart van Holland/24 december 1997 pagina 5 Tervisielegging verlening vrijstellingen Tervisielegging bouwplan Vergunning Wet Milieubeheer Ingekomen bouwmeldingen/ aanvraag bouwvergunningen Tips gebruik minicontainer bij vorst Gemeente Tervisielegging verlening vrijstellingen voor: a. het aanleggen van een tweetal woonwagenlocaties en b. het plaatsen van een drietal bergingen op beide locaties De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf 29 december 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de volgende (bouw)plannen ter inzage liggen van: het college van burgemeester en wethouders voor de aan leg van een tweetal woonwagenlocaties ten behoeve van de plaatsing per locatie van 3 woonwagens; het college van burgemeester en wethouders voor het plaatsen van een drietal bergingen op beide woonwagen- locaties. De woonwagenlocaties zijn gesitueerd op een perceel grond aandeJulianawegte Moerkapelle tegenover de woningen en de kassencomplexen aan de Julianaweg 8 en 10 en op een perceel grond aan de Knibbelweg 14 te Zevenhuizen ter hoogte van de clubgebouwen van Voetbalvereniging Groe- neweg en Tennisclub Zevenhuizen. Het aanleggen van de woonwagenlocaties en het plaatsen van de bergingen op deze locaties is in strijd met de voorschrif ten van deter plaatse geldende bestemmingsplannen, respec tievelijk het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1974, na 7e herziening" en het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990". Dit houdt in dat de gevraagde vergunningen moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle is verklaard dat voor de betreffende bouwpercelen een herziening in voorbereiding is van de bestemmingsplannen, overweegt het college van burgemeester en wethouders op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestem mingsplanvoorschriften. Het voornemen is voorts om met gebruikmaking van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vrij stelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van de Woningwet geldende aanhoudingsplicht om de plaatsing van de bergingen mogelijk te maken. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordteen ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging, i.e. van 29 december 1997 tot en met 11 januari 1998, t^gen het verlenen van de vrijstellingen schrifte lijk bedenkingen intedienen bij hetcollegevan burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Zevenhuizen, 19 december 1997. De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle, L.M. Schoots N.B.Nadrukkelijk wordt er op gewezen dat de schriftelijke reacties die zijn ingediend in het kader van de inspraakproce dure voor de woonwagenlocaties niet meegenomen worden in de vrijstellingsprocedures op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat vanaf 25 december 1997 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: Dekker Beheer B.V. voor het geheel vernieuwen van de dienstwoning met berging op het perceel aan het Nijver heidscentrum 1 te Zevenhuizen. Het bouwplan ligt in het ter plaatse geldende bestemmings plan "Dorpsgebied Zevenhuizen" en is in strijd met de bestem mingsplanvoorschriften. Wij zijn voornemens medewerking te verlenen aan het bouwplan via een vrijstellingsprocedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordteen ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 24 december 1997 tot en met 7 januari 1998 tegen het verlenen van de vrijstelling bedenkin gen bij ons in te dienen. Zevenhuizen, 17 december 1997. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris, De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burge meester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op dinsdag 16 december 1997 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Stichting Dorpshuis Zevenhuizen om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een sport-, sociaal- en cultureel centrum, gelegen aan het adres Burgemeester Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De vergunning en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van woensdag 24 december 1997 tot en met woensdag 11 februari 1998, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak. Bij vragen om nadere informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mw. I. Langerak, telefoonnummer 0180-637731). Bij de Raad van State staat tot en met woensdag 11 februari 1998 beroep open voor: a. degenen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; b. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking; c. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tel hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuurs rechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 16 december 1997, Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/meldingen bouwvoor nemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 16 december 1997, nr. 295: M.J. Bakkeren, voor de bouw van een eerste bedrijfswoning op het perceel aan de Zuidelijke Dwarsweg 3 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 16 december 1997, nr. 296: J. Breedijk, voor het vergroten van de woning aan de Zuidplasweg 7 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 17 december 1997, nr. 297: Fam. van Eijk, voor het vergroten van de dakkapel op de woning aan de Burg. Boerstraat 23 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 18 december 1997, nr. 298: C.G. van Dieren, voor het plaatsen van een dakkapel op de voor- en achterzijde van de woning aan de Kratonlaan 134 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 18 december 1997, nr. 299: A.P. van der Knaap, voor de bouw van een woning met carport en berging aan de Vlietkade 11 b te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouwvoornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangetekend. 1. bij vorst is het beter om het afval zo droog mogelijk in de mini-container te doen om te voorkomen dat de inhoud aan elkaar vastvriest. 2. druk het afval niet te vast in de container, dit bemoeilijkt het legen. Vooral als het vriest is het belangrijk om hierop te letten. Ter voorkoming van problemen bij het legen kunt u de container met kranten vooraf 'aankleden'. 3. bij de aanbieding op de ophaaldag zelf, bijvoorbeeld met een schep, het GFT-afval los steken. 4. plaats de container bij voorkeur in de naaste omgeving van de woning, omdat het daar enkele graden warmer is dan in het open terrein. Ook is het aan te raden de container zoveel mogelijk uit de wind te zetten. 5. zorg ervoor dat de container altijd goed afgesloten is, zodat er geen water in kan komen. Zo voorkom je dat het vuil aan de wanden vast vriest. Druk het afval niet te vast in de container, dit bemoeilijkt het legen.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 5