Zevenhuizen Moerkapelle BELEIDSMEDEWERK(ST)ER RUIMTELIJKE ORDENING Legitimatieplicht Reisdocument kwijt? Eerst aangifte bij politie Geldig reisdocument Veel mensen zonder het te weten zonder geldig rijbewijs Voorbereidingsbesluit Openingtijden politiebureaus In de regio: Eisen pasfoto's op reisdocumenten en rijbewijzen VACATURE gedurende 36 uur per week Gemeente Voor het verstrekken van gegevens uit de Gemeentelijke Basis Administratie (GBA) en/of uit de registers van de Burgerlijke Stand dient te allen tijde een legitimatiebewijs aan onze medewerk(st)ers te worden overgelegd. Zonder dit bewijs worden de gevraagde gegevens of documenten niet verstrekt. Voor het verstrekken van rijbewijzen en paspoorten dient het oude document te worden overgelegd of het (de) paspoort(en) waarin de betreffende persoon ingeschre ven staat (staan). Bij vermissing van uw paspoort of Europese identiteitskaart moet u eerst aangifte doen bij de politie. Daarna kunt u een nieuw reisdocument aanvragen bij de gemeente. Dit is één van de maatregelen om de toenemende fraude met reisdocumenten tegen te gaan. Van iedere vermissing van een reisdocument maakt de politie een proces verbaal op. De gewaarmerkte kopie van dit proces-verbaal moet u bij de aanvraag van een nieuw paspoort of Europese identiteitskaart aan de gemeente overleggen. Zonder deze kopie krijgt u geen nieuw reisdocument. Bij vermissing in het buitenland moet u ook altijd aangifte doen bij de Nederlandse politie, voordat u bij de gemeente een nieuw document kunt aanvragen. Bij een aanvraag van een reisdocument na vermissing geldt géén klaar terwijl u wacht service! Uw reisdocument is alleen te gebruiken als legitimatiebewijs indien deze geldig is. Ook reizen is niet meer toegestaan met eenb verlopen reisdocument, ook niet binnen Europa. Zorg er dus voor dat uw reisdocument altijd geldig is. U kunt kiezen uit een paspoort 85,--) of een Europese Identiteitskaart (ƒ35,90). Altijd het oude document en/of het document waar u ingeschreven staat meenemen en twee recente goedgelijkende pasfoto's. De prijzen gelden tot 1 januari 1998. Om in het bezit te blijven van een geldig rijbewijs, bent u verplicht het elke tien jaar te vernieuwen. In bepaalde gevallen is die termijn korter. Rijbewijzen afgegeven vóór 1 juni 1996 moeten niet vervangen worden vóór de datum "geldig tot" vermeld bij punt 7 links van de pasfoto op het rijbewijs, maar vóór de datum "vernieuwen voor" vermeld bij punt 8 op het rijbewijs. Na de datum "vernieuwen voor" is een rijbewijs niet meer geldig! Zonder geldig rijbewijs mag u niet rijden, daarnaast is een ongeldig rijbewijs niet te gebruiken als identiteitsbewijs. U moet uw rijbewijs vernieuwen bij de gemeente waar u staat ingeschreven en in sommige gevallen bij de Rijksdienst voor het Wegverkeer. Men moet in persoon verschijnen om het rijbewijs te vernieuwen. Het oude rijbewijs dient te worden overgelegd tezamen met twee dezelfde goedgelij kende recente pasfoto's. De leges bedragen ƒ47,50 (tot 1 januari 1998) en in principe geldt klaar terwijl u wacht service. A. Visser L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat ter gemeentesecreta-rie, sectie V.R.O.M. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 16 december 1997, waarbij is bepaald dat een herziening wordt voorbereid van de bestem-mingsplannen: "Landelijk Gebied 1974", voor een perceel grond aan de Julianaweg te Moerkapelle tegenover de woningen en de kassencomplexen aan de Julia naweg 8 en 10; "Landelijk Gebied 1990", voor een perceel grond aan de Knibbelweg 14te Zevenhuizen ter hoogte van de clubgebouwen van Voetbalvereniging Groeneweg en Tennisclub Zevenhuizen. een en ander zoals is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Het besluit is terstond in werking getreden. Zevenhuizen, 19 december 1997. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris, De burgemeester. Zevenhuizen: Burgemeester Klinkhamerweg 28a, telefoon 0182-621669, maandag t/m zaterdag 14.00-17.00 uur; Nieuwerkerk aan den IJssel: Raadhuisplein 50, telefoon 0182-621664, maandag t/m zaterdag 08.00-20.00 uur, zondag 09.00-17.00 uur; Waddinxveen: Limaweg 35, telefoon 0182-642666, iedere dag 24 uur geopend. Regelmatig voldoen de pasfoto's niet aan de gestelde eisen. Hieronder volgen de voorwaarden waaraan de pasfoto's moeten voldoen: de pasfoto's moeten recent, duidelijk en goedgelijkend zijn; zwart/wit- en kleurenpasfoto's zijn toegestaan; de grootte van de pasfoto's is 3 bij 4 cm; de breedte van het hoofd dient ongeveer 2 cm van de afbeelding in beslag te nemen; pasfoto's moeten schuin van voren genomen zijn, zodat de afbeelding voor drievierde gedeelte de ene en voor eenvierde gedeelte de andere gezichts helft weergeeft; beide ogen moeten zichtbaar zijn, eventueel achter een bril met doorschij nende glazen. Een donkere bril is alleen op aantoonbare medische gronden toegestaan; het hoofd moet onbedekt zijn; tenzij godsdienstige, levensbeschouwelijke of medische oorzaken zich hiertegen verzetten. Indien het hoofd word bedekt, moet het gezicht wel zichtbaar blijven. Bij iedere aanvraag dienen twee gelijke pasfoto's te worden overlegd. De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bestaande uit de kernen Zevenhui zen, Moerkapelle en Oud Verlaat, is gelegen nabij het recreatiegebied Rottemeren en centraal ten opzichte van de steden Zoetermeer, Rotterdam en Gouda. De gemeente telt zo'n 10.000 inwoners en heeft een oppervlakte van 3.120 ha.. De organisatie kent drie afdelingen, te weten Grondgebiedzaken, Middelen en Dienstverlening. De afdeling Grondgebiedzaken is verdeeld in een sectie Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM) en een sectie Civiele- en Cultuurtechniek en Reiniging (CCTR). Op de sectie VROM wordt wegens vertrek van de huidige medewerker gevraagd een: Welke verantwoordelijk is voor de volgende (sub)producten: voorbereiding/formulering, uitwerking en evalueren beleidsadviezen ruimtelijk beleid; beoordelen van Provinciale- en regionale plannen; uitvoeren van het structuurplan; voorbereiding, begeleiding bestemmingsplan-procedures en evaluatie daarvan; controle op en toepassen van bestuursdwang op handhaving bestem mingsplannen; beoordelen bouwvergunningen. Eisen en verwachtingen ten aanzien van de functionaris: relevante HBO-opleiding; ruime ervaring op specifieke vakgebieden; goed kunnen onderhandelen met externe partijen; inspirerend en in teamverband kunnen werken; gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; actieve verbeterinstelling; een flexibele werkinstelling. Salaris: De aanloopschaal is bepaald op niveau 8 (salaris tussen ƒ3.515,00 en ƒ5.119,00 bruto per maand) en de functieschaal is voorlopig vastgesteld op niveau 9 (salaris tussen ƒ3.910,00 en ƒ5.781,00 bruto per maand). In de loop van 1998 zal deze functie definitief gewaardeerd worden. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer J.F. Dijksman, chef van de sectie VROM, of bij diens afwezigheid bij het hoofd van de afdeling grondgebiedzaken, de heer C.A.H. Oosterhoff, beiden te bereiken via telefoonnummer 0180-637777. Sollicitaties dienen binnen drie weken na het verschijnen van dit blad te worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen.

Hart van Holland | 1997 | | pagina 6