nieuwe Rabobank Zevenhuiz pagina 16 Hart van Holiand/7 januari 1998 Vanaf 12 januari heten wij u van harte welkom in de vernieuwde Rabobank. De weken tot de officiële opening zullen we gebruiken om proef te draaien. U kunt dan alvast kennis maken met ons nieuwe concept, waarmee we u als klant precies 'op maat' kunnen bedienen. De nieuwe Rabobank. Een snelle geldwinkel. In onze 'geldwinkel' kunt u terecht voor uw dagelijkse bankzaken, zoals geld opnemen, het afhalen van bank passen of het wisselen van vreemde valuta. De winkel is ingesteld op snelheid en efficiency, maar met een per soonlijke bediening. Daarom spreken wij het liefst van een 'MacBank'. De nieuwe Rabobank. Een up-to-date reiswinkel. In onze reiswinkel krijgt u gedegen advies, goede service en kunt u in één moeite door direct uw andere reiszaken, zoals vreemde valuta en verzekeringen, op een betrouw bare manier laten regelen. De nieuwe Rabobank. Een informatief Grand Café. Terwijl dagelijkse geldhandelingen snel worden geregeld, weten wij dat u voor bepaalde geldzaken liever de tijd neemt. In het comfortabele 'Grand Café' kunt u daarom onder het genot van een kop koffie rustig bijpraten met een van onze adviseurs. Er is tevens een aparte ondernemersbalie waar klanten uit het bedrijfsleven terecht kunnen. De nieuwe Rabobank. Een Conference Room. Tijdens speciaal georganiseerde bijeenkomsten in de Conference Room wordt - zonder enige verplichting -• informatie gegeven die verder kan gaan dan bancaire zaken alleen. Bijvoorbeeld over Internet, nieuwe reisbestemmin- gen, managementfacetten of de invoering van de Euro. Professioneel en up-to-date dienstverlenen in een Grand Café, een MacBank, een Reiswinkel en een Conference Room. De nieuwe Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. Daar voelt iedereen zich thuis. Openingstijden Maandag t/m donderdag 9.00 - 17.00 uur Vrijdag 9.00 - 20.00 uur* Extra openingstijd reiswinkel zaterdag 10.00 - 16.00 uur !- Rabobank Grand Café ce el Nog even geduld en dan kunt u terecht in onze vernieuwde Rabobank aan de Dorpsstraat te Zevenhuizen 1 W.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 16