c I J ■II EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Hart van Holland/7 januari 1998 Pagina 5 Vergunning Wet Milieubeheer 1§: 11 Commissievergaderingen Ingekomen bouwmeldingen/aanvraag bouwvergunningen Verkiezing leden van de raad Referendumverordening BEDANKT, VAN UW GROENTE-, FRUIT EN TUINAFVAL IS AL VEEL SCHONE COMPOST GEMAAKT GROENTE-, FRUIT- EN TUINAFVAL APART Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle C Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door. het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op afdeling 3.6 van de Algemene Wet Bestuursrecht; maakt bekend, dat door hem op maandag 22 december 1997 vergunning is verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Recreatieschap Rottemeren om een vergunning ingevolge de Wet milieube heer voor het oprichten en in werking hebben van een jachthaven, gelegen aan het adres Rottekade 2a te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescher ming van het milieu. De vergunning en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, ter inzage en wel van donderdag 8 januari 1998 tot en met donderdag 19 februa'ri 1998, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak. Bij vragen om nadere informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mw. I. Langerak, telefoonnummer 0180-637731). Bij de Raad van State staat tot en met donderdag 19 februari 1998 beroep open voor: a. degenen, die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; b. de adviseurs, die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking; c. degenen, die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van een beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 22 december 1997. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, wnd. J.F. Dijksman Itil Wimi Tijdens de in het vergaderschema opgenomen commissievergaderingen zullen o.a. de navolgende punten aan de orde worden gesteld. Commissie I - Veiligheidsmonitor politie 1997 Zevenhuizen-Moerkapelle - Bewegwijzering diverse lokaties inde gemeente. - Verkeersmaatregelen. - Vervanging aluminium grafbekisting. - Resultaten knelpuntenonderzoek milieu. - Beleidsplan 1998 Algemene Bijstandswet. - Wijzigingen automatisering GBA. - Grondtransactie Van der Knaap. Commissie II - Voorbereidingsbesluiten. - Overeenkomst beoordeling urgentie-aanvragen woningzoekenden. - Bekostigingsbesluit riolering. - Intrekking Verordening procedure overleg huisvesting onderwijs en vaststelling Verordening overleg lokaal onderwijsbeleid Voorafgaande aan de vergaderingen van de commissies is er gelegenheid om vragen te stellen of opmerkingen te maken met betrekking tot een tot het werkterrein van de commissie behorend onderwerp. Het kan hier om een onderwerp gaan dat.voor de betreffende vergadering op de agenda staat. Ook over onderwerpen die niet op de agenda staan kunnen vragen worden gesteld. Tijdens de vergadering van de commissies kan bij het te behandelen agendapunt het woord worden gevoerd. Hierbij kunnen over de te behandelen onderwerpen inlichtingen worden verstrekt, een toelichting worden gegeven en vragen van commissieleden worden beantwoord. Wanneer U van bovenstaande mogelijkheid gebruik wenst te maken, dient dit voorafgaande aan de vergadering bij de voorzitter kenbaar te worden gemaakt. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 23 december 1997, nr. 301: het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, voor het plaatsen van een drietal bergingen met sanitaire voorzieningen t.b.v. de woonwagenlocatie aan de Julianawegte Moerkapelle tegenover de woningen en kassencomplexen aan de Julianaweg 8 en 10; aanvraagdatum 23 december 1997, nr. 302: het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, voor het plaatsen van een drietal bergingen met sanitaire voorzieningen t.b.v. de woonwagenlocatie aan de Knibbelweg 14 te Zevenhuizen ter hoogte van de clubgebouwen van V.V. Groeneweg en Tennisclub Zevenhuizen; aanvraagdatum 29 december 1997, nr. 303: M.J. Bakkeren, voor het vergro ten van het kassencomplex aan de Zuidelijke Dwarsweg 3 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 29 december 1997, nr. 304: M.J. Bakkeren, voor de bouw van een tweede bedrijfswoning op het perceel aan de Zuidelijke Dwarsweg 3 te Zevenhuizen; aanvraagdatum 23 december 1997, nr. 305: K.C. Marck, voor het vergroten van het kassencomplex aan de Herenweg 42 te Moerkapelle; aanvraagdatum 24 december 1997, nr. 306: Fa. W.T. Oosterom Zn., voor het vergroten van het kassencomplex aan de Van Hasseltweg 2 te Moerkapelle; aanvraagdatum 31 december 1997, nr. 307: H.C. Antes, voor het vernieuwen van een tuinschuurtje aan de Raadhuisstraat 33 te Moerkapelle. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouw voornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangete kend. Zitting van het hoofdstembureau inzake beslissing geldigheid ingeleverde kandidatenlijsten De voorzitter van het hoofdstembureau voor de op woensdag 4 maart 1998 te houden verkiezing van de leden van de raad van de gemeente maakt, ingevolge artikel 14 van de Kieswet bekend, dat dit bureau op vrijdag 23 januari 1998 om 16.00 uur, in commissiekamer in een openbare zitting zal beslissen over - de geldigheid van de ingeleverde kandidatenlijsten; - het handhaven van de daarop voorkomende kandidaten; - het handhaven van de daarboven geplaatste aanduiding van een politieke groepering. Zevenhuizen, 30 december 1997, De voorzitter voornoemd, L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle ma ken bekend dat de gemeenteraad op 9 december 1997 de "Referendumverorde ning Zevenhuizen-Moerkapelle 1997" heeft vastgesteld. Deze verordening is opgenomen in de bundel beschikkingen en verordeningen van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle en is op de in de Gemeentewet voorgeschreven wijze bekendgemaakt. De verordening is door opname in de bundel beschikkingen en verordening inmiddels in werking getreden. Zevenhuizen, 7 januari 1998, Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris. De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots V}

Hart van Holland | 1998 | | pagina 5