c j Hart van Holland/21 januari 1998 Pagina 5 Tervisielegging 4e uitwerking bestemmingsplan Swanla Afgegeven kapvergunningen Tervisielegging bouwplan Ingekomen bouwmeldingen/aanvraag bouwvergunningen Vervangingsplan bomen Burgemeester Boerstraat Zevenhuizen Verwijdering bomen Bredeweg Moerkapelle Ingekomen aanvragen sloopvergunning Afgegeven sloopvergunningen Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle A. Visser L.M. Schoots Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door burge meester en wethouders, maakt bekend dat bij besluit van 14 januari 1998 vergunning is verleend aan: de heer M. Bosman, voor het verwijderen van een els, aanwezig in de achtertuin van het perceel De Kievit 4 te Moerkapelle; de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, voor het verwijderen van: drie essen in de gemeentetuin ten westen van de Korenstraat 31, 35 en 37 te Zevenhuizen; een els in de gemeentetuin voor het perceel Wilgenlaan 33 te Zevenhuizen; een esdoorn en een berk aanwezig ten zuiden van de Wielewaal 18; een es aanwezig ten zuiden van de Wilgenlaan 9; drie populieren aanwezig ten noorden van de Wilgenlaan 1; een berk aanwezig ten zuiden van de Wethouder Kreftlaan 53; een els aanwezig ten oosten van Weideplantsoen 1; een linde aanwezig ten zuiden van de Leliestraat 38; 13 elzen ten noorden van de Burgemeester Boerstraat nummers 1a, 7, 11, 15, 19, 25 en ten zuiden van de Van der Duijnlaan nummers 5, 9, 11, 15, 17, 21 en 25; Voor de drie essen aanwezig ten westen van de Korenstraat 31, 35 en 37, de els aanwezig voor het perceel Wilgenlaan 33, de drie populieren aanwezig ten noorden van de Wilgenlaan 1, de linde aanwezig ten zuiden van de Leliestraat 38 en de 13 elzen aanwezig ten noorden van de Burgemeester Boerstraat nummers 1a, 7, 11, 15, 19, 25 en ten zuiden van de Van der Duijnlaan nummers 5, 9, 11, 15, 17, 21 en 25 komen nog nader te bepalen bomen terug. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen kan ingevolge de Algeme-ne Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na publikatievandit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemees ter en wethouders. Zevenhuizen, 14januari 1998 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle ma ken ter uitvoering van artikel 3 van de Inspraakverordening en artikel 11, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het volgende bekend. Vanaf donderdag 22 januari tot en met woensdag 4 februari 1998 ligt ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het ont werp van de4e uitwerking van het bestemmingsplan Swanla ter inzage. Middels de uitwerking van het bestemmingsplan wordt het mogelijk 27 woningen in het verlengde van de Perkstraat te bouwen. Tevens ligt de door burgemeester en wethouders vastgestelde inspraakprocedure ter visie. Gedurende de termijn van deterinzagelegging worden belanghebbenden in de gelegenheid gesteld schriftelijk hun zienswijze kenbaar te maken omtrent het ontwerp-uitwerkingsplan. Tevens zal er op 29 januari a.s. een voorlichtingsavond worden gehouden. Deze voorlichtingsavond zal worden gehouden in de raadszaal van het gemeen tehuis en zal aanvangen om 19:30 uur. Tijdens de voorlichtingsavond is er gelegenheid met een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur van gedach ten te wisselen over de invulling van het uitwerkingsgebied. Zevenhuizen, 20 januari 1998 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken bekend, dat vanaf 22 januari 1998 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, het volgende bouwplan ter inzage ligt van: de heer J. Breedijk voor het vergroten van de woning aan de Zuidelijke Dwarsweg 7 te Zevenhuizen. Het bouwplan ligt in het bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1990" en is in strijd met de bestemmingsplanvoorschriften van het geldende bestemmingsplan. Wij zijn voornemens medewerking te verlenen aan het bouwplan via een vrijstellingsprocedure. Alvorens hieromtrent een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging. i.e. van 22 januari tot en met 4 februari 1998 tegen het verlenen van dé vrijstelling bedenkingen bij ons in te dienen. Zevenhuizen, 14 januari 1998. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris. De burgemeester, A. Visser L.M. Schoots Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat zij de volgende aanvragen om bouwvergunning/meldingen bouwvoornemen hebben ontvangen: aanvraagdatum 14 januari 1998, nr. 3: D. van Noort, voor het plaatsen van twee dakkapellen op de woning Rehobothplantsoen 16 te Moerkapelle; aanvraagdatum 16 januari 1998, nr. 4: C. Rijm, voor het bouwen van een tweede bedrijfswoning op het perceel Rottekade 17 te Zevenhuizen. Hierboven genoemde aanvragen om bouwvergunningen/meldingen bouw voornemen kunnen in dit stadium van de procedure nog niet worden ingezien. Evenmin kan tegen deze aanvragen in dit stadium bezwaar worden aangete kend. In overleg met dé bewoners werd in 1995 gesproken overeen vervangingsplan voor de elzen in de Burgemeester Boerstraat. Op grond van dit plan werd de eerste helft van de bomen in 1995 vervangen, terwijl drie jaar later de tweede helft zou worden vervangen. Op dit moment wordt voor de tweede helft van de bomen (13 elzen) de benodigde kapvergunning aangevraagd. Voor informatie kan contact worden opgenomen met de heer P.C. Zoeteman van de afdeling Grondgebiedzaken, tel. 0180-637722. Na de storm (kracht 13) in juli 1997 zijn de bomen langs de Bredeweg geïnspec teerd. De bomen ter hoogte van de pandnummers 3 t/m 51 bleken zeer instabiel te zijn. Tussen de stam en de weg zijn scheuren ontstaan, wat duidt op het ontbreken van wortels aan de zuidwestkant van de bomen. Deze situatie blijkt achteraf al langer te bestaan. Doordat de bomen elk jaar in omvang toenemen is momenteel de instabiele situatie zover dat de bomen gevaarlijke situaties veroorzaken. Ter hoogte van Bredeweg 15 is op 5 januari jl. een boom verwijderd ter voorkoming van direct gevaar. Gezien de soort bomen en de standplaats is er geen mogelijkheid om de stabiliteit te verbeteren. Ter voorkoming van schade aan de weg en aan derden zullen de bomen op zeer korte termijn worden verwijderd. Mogelijk is het werk al uitgevoerd op moment van verschijning van dit blad. Op grond van het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Verordening is voor het verwijderen van de bomen geen kapvergunning nodig. Op een later tijdstip zal worden aange geven op welke wijze een nieuwe groenvoorziening wordt aangelegd. Voor informatie kan contact worden opgenomen met de heer P.C. Zoeteman van de afdeling Grondgebiedzaken, tel. 0180-637722. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders, maakt bekend dat in de periode van 12 t/m 16 januari 1998 de volgende aanvragen om sloopvergunning zijn binnen gekomen: het slopen van een tusenschuur bij een woning aan de Dorpsstraat 41 te Zevenhuizen; het slopen van een gedeelte van gebouw Seven Lakes en het verwijderen van asbest uit het ketelhuis aan de Wollefoppenweg 79a te Zevenhuizen. Zevenhuizen, 16 januari 1998 Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H. Oosterhoff In de periode van 12 t/m 16 januari 1998 zijn de volgende sloopvergunningen afgegeven aan: J. Heuvel, voor het slopen van een schuur aan de Wollefoppenweg 81 te Zevenhuizen; Dekker Beheer BV, voor het slopen van een woonhuis aan het Nijverheidscen trum 1 te Zevenhuizen; A.P. van der Knaap, voor het slopen van een woonhuis met schuur aan de Vlietkade 11 b te Zevenhuizen. Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde sloopvergunningen in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunning ligt gedurende de bovengenoemde termijn ter gemeentesecre tarie, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 5