LITI E Met liefs...! 1 Jl BERICHTE N I: i Zaterdag 21 februari a.s.: i GRIEKSE AVOND met LIVE MUZIEK 1 deHaij vanderW ende Liefdespoëzie 9GRIEKS SPECIALITEITEN RESTAURANT Hart van Holland/11 februari 1998 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Als het zonder zwaailicht kan Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Uitvaartverzorging w Broekema Voor een stijlvolle en persoonlijk verzorgde uitvaart. De mooiste Boskoop ^^9 Blg|g|g|gB(g@@l3@|g@B@E@Bl3@B is JS Nesse 8 - Waddinxveen Sn Tel.: 0182-616688 IS 5 is Reserveer tijdig ËËEÊËGËilsBËElsEtSËlslDËÊlslS® Rudeness Empire in De Tunnel Bedrijfsvolleybal 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Politieregio Hollands Midden heeft al geruime tijd een telefoon nummer voor meldingen voor de politie die 'zonder zwaailicht' kun nen. Dit nummer was 06-8384 maar is gewijzigd in 0900-8384. Dit num mer is alleen te gebruiken in poli tieregio Hollands Midden. Bedrijfs-inbraken: Tussen 5 en 6 fe bruari is ingebroken bij een bedrijf aan de Knibbelweg. Een slot is gefor ceerd en er wordt onder andere een fax en een geldbedrag vermist. Die zelfde nacht is bij nog een bedrijf aan de Knibbelweg ingebroken middels inklimming. Kopieerapparaat, prin ter, telefoon en geld zijn meegeno men. Ook in de nacht van 5 op vrijdag 6 februari is ingebroken bij een bedrijf in het Nijverheidscentrum middels het forceren van het slot. Weggeno men werden twee computers, fax en koffiezetapparaat. In de nacht 6 op 7 februari is ingebroken in een bedrijf aan de Moerkapelse Zijde. Men kwam binnen door het uitnemen van een ruit. Weggenomen werden audio-ap- paratuur, geld en een Chrysler Voya ger (kenteken ZB-01-TS). Op soortge lijke wijze werd bij een ander bedrijf ingebroken, daar werd niets vermist. VandalismeZaterdag 7 februari om streeks 4.50 uur werd aan de Noorde lijke Dwarsweg de informatiezuil na bij de Leliestraat in brand gestoken. De zuil is total-loss. Woning-inbraken: Aan de Hollevoeter- laan in Moerkapelle is vrijdag 6 fe bruari overdag ingebroken in een woning. Men kwam de woning aan de achterzijde binnen door het forceren van het slot. Weggenomen werden geld en een paspoort. Aan de Dorpsstraat in Moerkapelle is in de nacht van zaterdag 7 op zondag 8 februari ingebroken in een woning. Een TV, pinpas en geld zijn gestolen. Bedrijfscontrole: In samenwerking met de Algemene Inspectiedienst werden aan de 2e Tochtweg drie tuin- dersbedrijven gecontroleerd op het hebben van werkvergunning van de werknemers. Hier bleek alles in orde. In een tuindersbedrijf aan de Zuidelij ke Dwarsweg werd een man aange troffen van Turkse afkomst van onge veer 40 jaar die hier waarschijnlijk illegaal verblijft en dus ook geen werk vergunning heeft. De man werd voor nader onderzoek in bewaring gesteld. De werkgever krijgt een proces-ver baal Inbraak in container. Tussen 2 en 3 februari 7.00 uur is ingebroken in een gereedschapscontainer die stond op de Bredeweg. Door een zijkant te ver nielen kon men gereedschap uit de container halen. Aanrijdingen: Op 3 februari rond 11.30 uur heeft een aanrijding plaatsgevon den op de rij ksweg A12 Noordbaan ter hoogte van Waddinxveen. Een 28-jari- ge man uit Houten reed op de snelweg en voor hem kwamen een vrachtauto en drie personenauto's bij de oprit de snelweg op. De drie personenauto's reden naar de tweede rijbaan om de vrachtauto in te halen. De 28-jarige man uit Houten moest naar de derde rijbaan. Hij ging met een boog om de auto's heen en raakte vervolgens de vrachtauto, de 28-jarige kwam vervol gens tegen de Imkervangrail tot stil stand. De man is overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Woning-inbraken: Op 4 februari is in gebroken bij een woning aan de Von dellaan. Een raam is geforceerd en er worden onder andere een computer en twee mobiele telefoons vermist. Ook aan de Visserhoeve was het raak. Daar is een deur geforceerd tussen 8.45 en 18.45 uur. Er wordt vooralsnog niets vermist. Er is ook ingebroken bij twee woningen aan de Molenring op 4 februari. Bij beide woningen is een raam geforceerd. Bij de ene woning wordt een geldbedrag vermist, bij de andere woning vooralsnog niets. Tus- sen 3 en 5 februari is ingebroken bij een woning aan de Brugweg. Er is een raam geforceerd en er wordt onder andere een videorecorder en een fo totoestel vermist. Bij een woning aan het Distelveld is een poging tot in braak gedaan tussen 2 en 5 februari. Men heeft geprobeerd een sluitnaad van een raam open te wrikken, maar door goede beveiliging is dit niet ge lukt. Bij een woning aan de Spica heeft men op 5 februari ook geprobeerd om binnen te komen. Dit keer door de sluitnaad van een deur open te wrik ken. Ook hier is het niet gelukt binnen te komen. Auto-inbraken: Tussen 4 en 5 februari zijn bij een autobedrijf aan de Coene- coop vernielingen gepleegd aan vijf auto's. Ruit zijn vernield, vier banden zijn lek gestoken ener wordt een auto radio vermist. Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar. 010-456 01 01 - 070-386 72 79 Albert Rousselsingel 36 - 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Nog een paar nachtjes slapen en het is Valentijnsdag. Zaterdag 14 februari kijken velen extra aan dachtig uit naar de postbode. Zit er een geheime liefdesverklaring bij de post? Een ondeugend briefje van een mysterieuze minnaar? Hoewel Valentijnsdag in Ne derland lang niet zo populair is als in andere landen, wordt er de laatste jaren door de commer cie flink op ingespeeld. En dat heeft effect gehad. Het 'geheime' is niet meer de hoofdzaak. Gewoon een leuk cadeautje voor je geliefde, ook dat is Valentijn. In de boekwinkels is een grote keus aan cadeautjes voor Valentijn; leuk om te geven, leuk om te krijgen! Eén zo'n cadeautje is: "De mooiste liefdespoëzie". Een mooie uitgevoerd boekje, sa mengesteld door Maria van Oor- souw. De mooiste liefdesgedichten zijn bijeen gebracht in dit poëtisch ABC van de liefde; een bloemlezing Nederlandstalige liefdesgedichten van Hans Andreus tot Ivo de Wijs. "Voor de verre prinses" van J. Slauerhoff is één van de gekozen gedichten: Wij komen nooit meer saam: De wereld drong zich tusschen- J beide. Soms staan wij beiden 's nachts aan 't raam Maar andre sterren zien we in andre tijden. Uw land is zoo ver van mijn land verwijderd: Van licht tot verste duisternis - dat ik Op vieuglen van verlangen rust loos reizend, U zou begroeten met mijn ster venssnik. *88 Maar als het waar is dat door groote droomen Het zwaarst verlangen over wordt gebracht Tot op de verste ster: dan zal ik komen, Dan zal ik komen, iedren nacht." Han* ad re*** ,C W Moffit# f £>«1 - Taan 7ijd "i"." mi&W "De mooiste liefdespoëzie" - Uitgeverij Holland, Haarlem. ISBN 90-251-0693-5. Verkrijgbaar in de boekhandel voor ƒ13,90. In de nacht van 8 op februari werd aan de Johannes Postlaan ingebroken in een bedrijfsauto door het inslaan van een ruit. Kennelijk lag er niets in wat de dader kon gebruiken. Inbraak scholen: In de nacht van 8 op 9 februari werd aan het Zuidplashof middels het openbreken van een raam ingebroken in de Beatrixschool. Weggenomen werd een radio. Bij de Kardinaal Alfrinkschool werd een poging gedaan in te breken. Verdachten van mishandeling aange houden: Op 27 januari is in de och tenduren op het Stationsplein een 14- jarige jongen uit Waddinxveen mis handeld. Twee jongens kwamen op hem af en vroegen geld. Toen de 14- jarige jongen dat niet kon geven, werd hij in elkaar geslagen. De jongen hield diverse zwellingen en een hersen schudding aan de mishandeling over. Op 4 en 5 februari zijn twee jongens aangehouden op verdenking van de mishandeling. Het gaat om een 14- jarige jongen uit Waddinxveen en een 17-jarige jongen uit Amstelveen. Bei de jongens worden voorgeleid aan de Officier van Justitie. De twee jongens hebben grotendeels hun aandeel in de mishandeling bekend. Autodiefstal: Aan de Tesselschade- laan is in de nacht van vrijdag 6 op zaterdag 7 februari een Opel Kadett gestolen met het kenteken PL-20-GG. Automobilisten onder invloed: In de nacht van zaterdag 7 op zondag 8 februari werden twee automobilisten bekeurd voor het rijden onder in vloed. Aan de Brederolaan werd een 19-jarige Waddinxvener bekeurd met 0,7 o/oo, aan de Kerkweg West een 22- jarige Waddinxvener met 1,0 o/oo. Diefstal video's: Zondagavond 8 fe- bruari werd aan de Koningin Wilhel- minasingel een videobox met vijf vi deo's ontvreemd. De dader betrof een 29-jarige Waddinxveense. Winkeldiefstal: Nadat was gezien dat men kleding had weggenomen uit een winkel aan de Burgemeester Colijn- straat, werden op aanwijzing van een getuige drie Poolse vrouwen aange houden in de leeftijd van 22, 28 en 35 jaar. Met behulp van een tolk zijn zij gehoord. Tevens bestaat het vermoe den dat zij illegaal in Nederland ver blijven. Dit wordt nader onderzocht. Woning-inbraken: Op 5 februari tus sen 13.30 en 16.50 uur is ingebroken in een woning aan de Zonnedauw. Een raam is geforceerd; het is nog niet bekend wat er wordt vermist. Rijden onder invloed: Zaterdag 7 fe bruari omstreeks 3.15 uur werd aan de Zijde een 19-jarige Leiderdorpse automobilist bekeurd omdat hij 0,6 o/ oo alcohol in zijn bloed had. Hij kreeg een boete van 380,=. Vernieling ruit. Zaterdagochtend 7 fe bruari werd aan de Dorpsstraat een grote winkelruit met een steen inge gooid. De reden is tot op heden nog onduidelijk. Controle vogelmarkt. Zaterdagoch tend 7 februari werd door de politie en algemene inspectiedienst een con trole gehouden op de vogelmarkt in de Beurshal aan de A.P. van Neslaan. Twee handelaren werden bekeurd. Er werden totaal twintig vogels in beslag genomen waaronder barmsijsen, grijskopputters en goudvinken, deze vogels htidden geen goed voetring. De boete voor handelaren kan oplopen tot maximaal ƒ5000,en voor particu lieren 150,= per illegale vogel. Inbraak in kelderbox Afgelopen weekend werd met grof geweld een kelderbox aan het Dijk- zicht opengebroken. Weggenomen werden vier fietsen, schaatsen, skeelers, hengels een opblaasboot alsmede meerdere sportartikelen. Boskoop - Op zaterdag 14 februari treedt de ska-band Rudeness Empire op in De Tunnel. De zaal is om 22.00 uur open. De toegang bedraagt ƒ10,-. (O)ma Reijm 11 febr. 65 jaar. Van harte gefeliciteerd van de kinderen en kleinkinderen mama en papa zijn 12,5 jaar getrouwd. Gefeliciteerd van marsha, jaron en roos-anne Waddinxveen - In april houdt volley bal vereniging Be Fair voor de achtste maal het bedrijfsvolleybal toernooi. Evenals voorgaande jaren is het mot to: gezelligheid staat voorop. Om zo veel mogelijk aan ieders speelvreug de tegemoet te komen zullen de teams naar sterkte worden ingedeeld. Elk team speelt één avond. Het toernooi vindt plaats op de woensdagavonden van 1, 8,15 en 22 april in de sportzaal Groenswaard aan de Wingerd 2. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Slu itingsterm ijn ad verten ties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1998 | | pagina 3