3 (Bur9erBike stand) Pagina 4 Hart van Holland/11 februari 1998 Verleende bouwvergunning/ beschikking bouwmelding/ vrijstelling Bekostigingsbesluit baatbelasting riolering Moerkapelse Zijde, Noordeinde-noord en Zuideinde Tervisieiegging bouwplannen Vervolg gemeentenieuws pagina 6 Zevenhuizen In de periode van 3 t/m 9 februari 1998 zijn de navolgende vergunningen/beschikkingen afgegeven en vrijstellingen verleend: Verleende vrijstellingen de heer D. van Eijkte Zevenhuizen, van de voorschriften van het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen", voor het plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van de woning Burg. Boerstraat 23 te Zevenhuizen; de heer H. Roos te Zevenhuizen, van de voorschriften van het bestemmingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen, voor het plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van de woning Noordelijke Dwarsweg 22 te Zevenhuizen; Verleende bouwvergunningen/ beschikkingen bouwmelding: de heer H.C. Antes te Moerkapelle, voor het vernieuwen van een schuur, plaatselijk bekend Raadhuisstraat 33 te Moerkapelle (verzonden 6 februari 1998); de heer en mevrouw B. en J. Bakkeren te Zevenhuizen, voor het vervangen van een kas, plaatselijk bekend Zuidelijke Dwarsweg 7 te Zevenhuizen (verzonden 3 februari 1998); de heer D. van Eijk te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van de woning, plaatselijk bekend Burg. Boerstraat 23 te Zevenhuizen (verzonden 6 februari 1998); de heer H. Roos te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van de woning, plaatselijk bekend Noordelijke Dwarsweg 22 te Zevenhuizen (verzon den 6 februari 1998); de heer J. Visser te Zevenhuizen, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning en het veranderen van het dak van het bijgebouw van de woning, plaatselijk bekend Knibbel- weg 17 te Zevenhuizen (verzonden 6 februari 1998); Indien U zich niet met genoemde besluiten kunt verenigen, kunt U daartegen bij het college van burgemeester en wet houders bezwaar maken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken na toezending/uitrei king van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Als U onmiddellijk belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/beschikking, kunt U daarnaast de president van de rechtbank te Den Haag vragen om een voorlopige voorzie ning te treffen (dit betekent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behan deling is). Het adres van de rechtbank is Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen ter gemeente secretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Geboren: Romy Blom, dochter van Pau- lus J.M. Blom en Judith Kools, op 30 januari 1998; 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 14 15 16 17 18 ïzamelweek groene container inzameling grof inzamelweek grijze container huishoudelijk afval 8 inzamelweek klein chemisch afval inzameling asbest Aanmelden grof huishoudelijk afval: Dinsdag t/m vrijdag van 8.30-16.00 uur, tel. 0182-547500. Niet aangemeld afval zal niet worden meegenomen! Uw container dient uiterlijk 07.30 uur 's morgens op de aanbiedplaats te staan.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 4