Hart van Holland/18 februari 1998 Pagina 5 Verleende bouwvergunning/beschikking bouwmelding/vrijstelling Openbare kennisgeving Wet milieubeheer V Inspraak Gemeentelijk Groenbeleid/ Uitnodiging bewonersavond Antwoordstrook deelname bewonersavond Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle In de periode van 10 t/m 16 februari 1998 zijn de navolgende vergunningen/ beschikkingen afgegeven en vrijstellingen verleend: Verleende vrijstellingen: Dekker Beheer B.V. te Zevenhuizen, van de voorschriften van het bestem mingsplan "Dorpsgebied Zevenhuizen", voor het geheel vernieuwen van een woning met stalling aan het Nijverheidscentrum 1 te Zevenhuizen; C.J. Oudijk B.V. te Moerkapelle, van de voorschriften van het bestemmings plan "Landelijk Gebied 1983", voor het vergroten van de bedrijfsruimte bij het kassencomplex aan de Middelweg 5 te Moerkapelle; Verleende bouwvergunningen/ beschikkingen bouwmelding: Dekker Beheer B.V. te Zevenhuizen, voor het geheel vernieuwen van een woning met stalling, plaatselijk bekend Nijverheidscentrum 1 te Zevenhuizen (verzonden 13 februari 1998); de heer R. Ladage te Rotterdam, voor het bouwen van een woning, plaatselijk bekend Wollefoppenweg tussen nr. 8 en nr. 85 te Zevenhuizen (verzonden 12 februari 1998); C.J. Oudijk B.V. te Moerkapelle, voor het vergroten van de bedrijfsruimte bij het kassencomplex, plaatselijk bekend Middelweg 5 te Moerkapelle (verzon den 13 februari 1998); Indien U zich niet met genoemde besluiten kunt verenigen, kunt U daartegen bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar maken. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt 6 weken na toezending/ uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Als U onmiddellijk belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning/beschikking, kunt U daarnaast de president van de rechtbank te Den Haag vragen om een voorlo pige voorziening te treffen (dit betekent dat hij een speciale regeling kan treffen voor de periode dat het bezwaarschrift nog in behandeling is). Het adres van de rechtbank is Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunnin gen/beschikkingen liggen ter gemeentesecretarie, sektie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, geeft openbaar kennis van de volgende meldingen, die zijn ontvangen. Ingevolge het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer van: J. van der Wilt, Bredeweg 34 te Moerkapelle; Fa. A.P. van den Bosch, Van Hasseltweg 6 te Moerkapelle; Fa. J. van der Waal en Zn., Van Hasseltweg 10 te Moerkapelle; D. v.d. Spek, Herenweg 36 te Moerkapelle; C.J. Oudijk b.v., Middelweg 5 te Moerkapelle; Fa. C. en P. de Hoog, Oogstpad 13-15 te Moerkapelle; L.J. Krijgsman, Rottekade 18 te Zevenhuizen; P. Smal Alstroemeria, Zaaipad 2 te Zevenhuizen; Jan D. Bos en Zn. C.V., Zuidplasweg 23 te Zevenhuizen; Ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer van: J. Eindhoven, Noordeinde 37 te Zevenhuizen; Gebr. H.H. en C.B. Bos C.V., Noordeinde 27 te Zevenhuizen; J.G. van Asch, Noordelijke Dwarsweg 99 te Zevenhuizen; Ingevolge het Besluit opslag goederen milieubeheer van: P. v. Ommeren metselbedrijf b.v., Bredeweg 16a te Moerkapelle; Ingevolge het Besluit detailhandel milieubeheer van: Albert Heijn, Dorpsstraat 129 te Zevenhuizen; Ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer van: J. Boom, Bredeweg 130 te Zevenhuizen; A. Lagerweij, De Bonk 85 te Zevenhuizen; H.B.W. Loos, Rottekade 52 te Zevenhuizen; Ingevolge het Besluit opslaan in ondergrondse tanks van: P. de Vrij, Herenweg 1a te Moerkapelle; Ingevolge het Besluit horecabedrijven milieubeheer: B. Verburg, Dorpsstraat 122 te Zevenhuizen; Ingevolge het Besluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer: L. de Lijster, Ambachtstraat 1 te Moerkapelle. Deze meldingen liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerka- pelle, sectie V.R.O.M., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 19 februari 1998 tot vrijdag 6 maart 1998, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de meldingen buiten boven- genoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Zevenhuizen, 12 februari 1998. Het hoofd van de afdeling Grondgebiedzaken, C.A.H Oosterhoff De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat de raad in zijn openbare vergadering van 3 februari 1998 heeft besloten tot het nemen van de volgende verkeersmaatregelen. Krachtens de bepalingen van de Wegenverkeerswet, het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens 1990, het Besluit Administratieve bepalingen inzake het Wegverkeer wordt overgegaan tot het instellen van: A. Verkeersmaatregelen tijdens schaatsevenementen Bij langdurige vorstperiodes zullen er tijdelijke verkeersmaatregelen van kracht zijn in het gebied rond de Rottemeren voor de volgende wegen; Molenweg/ Molenviergang, Tweemanspolder, Vlietkade en Rottekade (tussen Strandweg en Vlietkade). De maatregelen betreffen, tijdelijke geslotenverklaringen en het tijdelijk instellen van eenrichtingsverkeer teneinde de toegankelijkheid en de verkeersveiligheid voor aanwonenden, hulpverleners, schaatsers, publiek en andere gebruikers in dit gebied te waarborgen, door middel van plaatsing van de borden C1 t/m C4 van bijlage 1 van het RVV 1990. B. Verkeersmaatregel Rottekade Het instellen van een parkeerverbod vooreen gedeelte van de Rottekade tussen de Middelweg en de Pekhuisbrug te Zevenhuizen door middel van plaatsing van de borden E1 van bijlage 1 van het RW 1990, onder gelijktijdige intrekking van eerder genomen verkeersbesluiten. C. Herziening bebouwde kom grens Rottekade De bebouwde kom grens zal worden ingesteld 450 meter ten zuid-zuidwesten van de verlengde as van de Vlietkade. De besluiten met de daarbij behorende stukken liggen vanaf 19 februari 1998 gedurende 6 weken op de afdeling grondgebiedzaken, sectie C.C.T.R., Dorps straat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Een ieder die meent door een van de besluiten in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arrondissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Zevenhuizen, 10 februari 1998, De burgemeester voornoemd, L.M. Schoots Voorafgaande aan de bestuurlijke vaststelling van het Gemeentelijk Groenbe leid zal er op 16 maart 1998 een bewonersavond worden georganiseerd. Deze avond vindt in het gemeentehuis plaats om 19.30 uur. Het doel van deze avond is de presentatie van de Groenvisie en geldt tevens als inspraakmogelijkheid. Het Groenbeleid ligt vanaf 16 februari 1998 op de sectie CCTR ter inzage. Verenigingen die aan de workshops hebben deelgenomen krijgen een copie toegestuurd. Inwoners kunnen een copie van de Groenvisie tegen betaling van f 64,60 op de sectie Financiën verkrijgen, tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. Naar aanleiding van de inspraak zal een eindverslag worden gemaakt. Doel en gebruiksmogelijkheden van het Groenbeleid worden uiteengezet. Er zal voldoende gelegenheid zijn voor het stellen van vragen en het maken van opmerkingen. Tevens zal uitleg gegeven worden over geautomatiseerd beheer- syssteem en grafische informatie systemen. Bij eventuele deelname aan de bewonersavond dient u onderstaande ant- woordstrook voor 27 februari 1998 bij de gemeente in te leveren. Informatie kan verstrekt worden door de heer P.C. Zoeteman, telefoon 0180-637722. Ondergetekende is wel/niet* van plan deel te nemen aan de Workshop Groen beleid op maandag 16 maart 1998, aanvang 19.30 uur in de raadzaal van het| gemeentehuis. Naam: Adres: Woonplaats: Datum: Handtekening:: doorhalen wat niet van toepassing is. (deze antwoordstrook voor 27 februari 1998 bij de gemeente inleveren)

Hart van Holland | 1998 | | pagina 5