in de Dorpsstraat in Zevenhuizen! Ga op zoek naar het antwoord op de bekende vraagtekens Grand Mac Reis- I Confe-, Cafe? I bank? Iwinkel? rence Room5 qp Rabobank pagina 14 Hart van Holland/18 maart 1998 Openingsfeest Na 10 maanden in de rommel te hebben gezeten, is deze week onze vernieuwde Rabobank aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen eindelijk officieel van start gegaan. Reden genoeg om een grandioos feest te organiseren en alle inwo ners van Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud-Verlaat uit te nodigen om dit heugelijke feit met ons te vieren. Open Huis Tijdens het Open Huis van zaterdag as. tonen wij graag vol trots onze nieuwe behuizing aan alle belang stellenden. Middels een kijkje achter de schermen kunt u uitgebreid zien hoe het is geworden. De nieuwe bank ademt een sfeer van rust uit. Alles is er op gericht om het de bezoeker naar de zin te maken en zich als gast te voelen bij zijn of haar adviseur en partner in zaken. De nieuwste snuijes op het gebied van automatisering zijn in het pand aangebracht. De werkplekken zijn allen voorzien van directe verbindin gen met alle moderne media. Via een systeem met flexplekken wordt de personeelsgroei in de toekomst opgevangen, De moeite waard om een kijkje te komen nemen in het kantoor van de toekomst. De Kindershow De gehele dag worden er op de parkeerplaats, achter de bank, kindershows verzorgd door het 'Ted Frank Kinderlachspektakel". Deze doorgewinterde kindervrienden stellen u in staat om in alle rust de nieuwe bank te bezoeken en te toasten op een goede start. Goochelaar, muziek... Als u dan zo door de bank slentert, heeft u grote kans om een tafel goochelaar tegen te komen. Dit is de ex-wereldkampioen Ger Copper. Nee, deze man laat geen tafels verdwijnen, hij ontleent zijn naam aan het feit dat hij met zeer be perkte middelen in staat is u in volstrekte verbazing achter te laten. Je staat er met je neus op, maar je hebt het niet door. De gehele dag wordt de sfeer hoog gehouden door de muzikanten van de "Rabo Partyband" en het trio "Cakewalk". Het is lente Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen wij zo even stilstaan bij het begin van de lente en de start van de nieuwe Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle. U komt toch ook? Het is feest Zaterdag 21 maart a.s. van 10.00 tot 16.00 uur is iedereen van harte welkom.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 14