Zt Hi m maeeaye mode? *Shie fouvt £eeat (Uf Stoere 'THcuztjee Zou het kunnen dat een natuur verschijnsel, El Nino waardig, verantwoordelijk is geweest voor het vroege voorjaar in februari? Is er een stroming in de Atlantische Oceaan, in combinatie met de luchtstroom daarboven, die zorgt dat het klimaat verandert? Wij houden het maar even op toeval! In februari was het onverwacht zacht en zonnig weer. De narcissen en krokussen staken dit keer wel erg vroeg hun kopjes boven de grond. Inmiddels zijn ze bijna uitgebloeid. Maar dat vroege voorjaar hield geen stand. Inmiddels zitten we in wat natter weer terwijl het4kalender-voorjaar' bijna begint. Wat het weer ook brengt, we zijn klaar voor het voorjaar, de zon en de zomer! Intuïtieve massage Polarisatie Hart van Holland/18 maart 1998 pagina 19 PH Dynamische massage Waddinxveen - Stoere Maatjes, de kinderkledingzaak aan de Groensvoorde, heeft onlangs haar driejarig bestaan gevierd. In deze drie Ij aar verzorgt deze stoere modezaak een uitgebreid aanbod van kinderkleding in de maten 56 tot en met 188. De kracht van Stoere Maatjes is dat er altijd een ruime keuze is in alle maten en dat er iedere week nieuwe kleding binnen komt, zodat de uitstraling en het aanbod zeer wisselend is. Door een goede opbouw van alle merken is er voor ieder wat wils en uiteraard ook voor iedere portemonnee. De merken die Stoere Maatjes verkoopt zijn onder andere No-No, Rags, More More, Oliver Twist, Timberland, Kenzo en rille. Op dit moment is er veel keuze in skate-broeken, broeken met uitlopende pijpjes maar zeker ook in jurken, 'Nee", zegt Danielle Nijman van de Praktijk voor Integratieve Massage. 'Massage is niet nieuw, geen trend; reeds eeuwenlang en in alle culturen gebruiken mensen hun handen om genezing en ontspanning te bieden. Wel ls bet zo dat massage vele decennia veronachtzaamd is geweest en nu gelukkig hernieuwde belangstelling krijgt. Niet zo gek, als je bedenkt hoe WlJ leven in dit jachtig, geïndustrialiseerd westelijk deel van de wereld. Er worden voortdurend prestaties van ons gevraagd en we staan bol van de fanning. Steeds meer mensen ontdekken massage als een fijne, ontspannen nianier om stress het hoofd te bieden. In die zin is massage nu wel 'in'. Als Integratief Masseur bied ik mijn klanten ontspanning en vitaliteit door een Weloverwogen combinatie van drie vormen van masseren, te weten: WaarbiJ het hele lichaam met olie £eroasseerd wordt. Lange strijkingen j" diepere knedingen zorgen er voor je huid en spieren zich ontspannen. aarbij mijn handen, door ze juist te P aatsen, de energie beter laten tornen. Een Integratieve massage duurt circa 75 minuten en wordt gegeven in een prettige, warme sfeer. Het effect van een massage kan dagenlang doorwer ken." De Praktijk, die door de vriendelijke inrichting inderdaad uitnodigt tot zo'n rustgevende ervaring, heeft al vele vaste klanten. Zij ontdekten deze vorm van lichaamstaal die vaak zoveel meer zegt dan de best gekozen woorden. Het is een weldadige manier om nieuwe energie op te doen en te genieten van persoonlijke aandacht. Wie zelf masseren wil leren kan in het najaar terecht voor een cursus van acht avonden. Voor informatie: Danielle Nijman: 0180-638066. rokken, gilets etcetera. Er is dus voor iedere gelegenheid iets te vinden in deze ruim opgezette winkel. Wanneer men daar prijs op stelt, kan men een gratis klantenkaart aanvragen. Klantenkaart-bezitters krijgen alle post omtrent modeshows, aanbiedingen en uitverkoop opgestuurd. Bovendien ontvangt men extra korting op vertoon van de klantenpas en spaar men voor leuke cadeaus. Jeannine Ferweda en Mary Stelling verwelkomen een ieder in hun winkel aan de Groensvoorde 16. Voor meer informatie: 0182-618218. Op de advertentie elders in dit blad zijn alvast enkele interessante aanbiedingen te lezen. waarbij een vloeiende aaneenschake- lnE van rollende, wiegende en scbuddende bewegingen er voor 'orgen dat je losgemaakt wordt en etterlijk en figuurlijk in beweging

Hart van Holland | 1998 | | pagina 19