Ve veelzijdige icute- en van Dac l/evfmyiny en fouuneovteetie 6ij Studio- 'peel tpood Hieuw- en vernieuwend: SojdUe'& &6oiee Htodeetofóen Outfit 6ijét naar '"Dat Staat je ipoed Ictötctucct Hart van Holland/18 maart 1998 pagina 25 Nieuwe, veilige anti-rimpel behandeling Zevenhuizen/Moerkapelle - De nieuwe collectie lente- en zomermode van Bac heeft veel kleur en keus. Er is een ruim aanbod materialen, modellen en kleurpaletten, waardoor het eenvoudig is een keuze te maken. Dit is immers een voorwaarde om de nieuwe mode te combineren met kleding die al in de kast hangt. Algemene trend is dat de mode ruimer mag vallen, zonder iets aan vrouwelijke uitstraling in te boeten. Belangrijk is het comfort en daar horen soepele, ruimvallende mode-items bij. Ver lengde colberts die mooi over de heupen vallen zijn een onmisbaar mode attribuut voor de vrouw die zich lekker in haar vel wil voelen. Wat de kleuren betreft kan men zich bij Bac laten inspireren door de tedere pasteltinten en subtiele non-colours. Licht parelgrijs laat zich prachtig combineren met tinten als wit, lila en vanille. De warme bruine tinten zijn nog steeds actueel en mooi in combinatie met ijsblauw of lime. Bij de nieuwe collectie schoenen is de safari stijl duidelijk te herkennen. Stoer, maar vooral vrouwelijk, in mooie bruin tinten. Opvallend is dat in veel schoenen elastiek is verwerkt. Dit verhoogt het comfort omdat de schoen goed om de voet sluit. Verder ziet men veel schoenen met open teen en sandalen. Men vindt bij Bac dames-modeschoenen van onder andere de merken Burley, Piam Piani, Lamica, Ecco en Rohde. Nieuw bij Bac zijn de vlotte Esprit gympen. Nieuwsgierig geworden? Kom een kijkje nemen. Ook voor heren en kinderen heeft Bac een aantrekkelijke collectie. Bac is te vinden aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen én Moerkapelle. Boskoop - De lente staat voor de deur, dus de zomer komt er ook weer snel aan. Badpakken, rokjes en de korte broek komen voor de dag. Dan sta je voor de spiegel en denk je misschien: "Het zag er vorig jaar wat beter uit." Wacht dan niet te lang en onderneem actie. Het hoeft niet alleen, bij Studio Feel Good helpen ze een handje. Men kan bij Feel terecht voor gladde 'haar loze' benen. Door del van warme hars wordt liet haar verwijderd. Gemiddeld vijf tot zeven weken is men van overtollige haargroei af. Zijn de benen niet glad genoeg, zit er wat cellulitis (sinaasappel huid) of zijn de spieren verslapt, dan wordt het tijd om te slenderen. Slenderbanken zijn zes met elektromotoren aangedreven banken die ieder een apart gedeelte van het lichaam activeren. De banken geven het ritme aan, maar men doet zelf de oefeningen. Het resultaat is een betere doorbloeding, spier- versteviging, ontspanning en vermindering van centimeters en cellulitis. We ook nog gewicht kwijt wil kan het Slenderlijndieet volgen. Een kuur van tien weken onder controle van een arts en een diëtiste. Met slenderlijn 'groeit' men geleidelijk naar het ideale gewicht. Je kijkt in de spiegel en bent tevreden, alleen nog een beetje bleek. Feel Good helpt je aan een verantwoorde bruine tint. De zonnebank wacht! Ook voor allerlei schoonheids behandelingen zit men bij goed bij Feel Good aan de Burg. Colijnstraat 10a. Voor meer informatie: 0172-212863. Capelle aan den IJssel- Met man en macht is er gewerkt om de laatste hand te leggen aan de inrichting van de leuke stoffen zaak aan de Wingerd in Capelle a/d IJssel, nabij het IJsellandziekenhuis. Sophie van Erven is de trotse eigenaar van de donderdag 12 maart geopende zaak met modestoffen, fournituren en decoratiestoffen. Men kan ook bij haar terecht voor de stomerij service. Als kind van vijf zat zij al naast haar moeder met lapjes en naaima chine. De interesse in stoffen en üng maken zat er dus al in. Sophie heeft ook haar opleiding in deze richting voltooid, zo is zij vertrouwd geraakt met het presenteren en het etaleren. Na enige jaren werkzaam geweest te zijn bij een stoffenleverancier begon langzaam maar zeker de wens naar zelfstandigheid te ontstaan. Sophie komt, evenals haar echtgenoot, uit een ondernemersgezin en kon dus de voor- en nadelen van het ondernemerschap goed tegen elkaar afwegen. Na een lange zoektocht naar een geschikte vestigingsplaats kwam op een goed moment de gelegenheid tot vestiging aan de Wingerd; deze mogelijkheid heeft het ondernemende stel dan ook met beide handen aangegrepen: de realisatie van Sophie's Choise is daarmee een feit. Sophie's Choise Modestoffen heeft een uitgebreide collectie stoffen van de betere kwaliteit. Ook dat is een bewuste keuze, kwaliteit voor een goede prijs. Sophie: "Zelfmaakmode is voor velen een mogelijkheid zich uniek en apart te kleden. Deze collectie stoffen sluit daar prachtig bij aan." Uiteraard vindt men bij Sophie ook de laatste trend op modegebied: voor dames veel linnen in beige en ecru. Ook ijsblauw is een veel gevraagde kleur. De nieuwe kleuren op modegebied zijn paars en lila. ff Zevenhuizen - Outfit heeft de nieuwste mode voor het komende seizoen. De kleuren marine, wit, zilvergrijs, zwart, wit, lever en kaki, aanvullend met groen, lichtblauw en geel zijn verwerkt in de leukste dessins en verschillende stoffen. De combatbroek wordt volgens Outfit groots komende zomer, in diverse kwaliteiten en kleuren. Ook zullen er veel korte truitjes verschijnen en de wikkelrokken zijn er weer! Daarnaast kunnen ruimvallende T-shirts altijd en zijn er vrijwel alleen stretchkwaliteiten, zowel in de rokken als pantalons en shorts. Outfit heeft verrassende, zeer betaalbare prijzen voor haar kleding en Outfit speelt ook in op het inmiddels bekende programma van RTL4 "Dat Staatje Goed!" gepresenteerd door Caroline Tensen elke vrijdagavond om 20.30 uur! Ga eens langs bij Outfit aan de Dorpsstraat 111b, 2761 AN Zevenhuizen, telefoon 0180- 631303. erswoude-Dorp Yroeg 0f °men bij iedereen de nJ'6 ^Pels. Naarmate we er worden neemt de hciteit van de huid nu tn^8' a^' r°ken en veel I sn oen be huid geen goed. ^hebben reeds op acnf feeft'jbte kampen met doen (Jeuëd)Puistjes. Vaak vim. j'0*1 hierbij ontstekingen acht t'e hhjvende littekens Crlaten-Tot voor kort J" dergelijke huid- Pobleraen alleen klinisch worden behandeld door een plastisch chirurg met behulp van chemische peeling, dermabrasie of Co2 laser. Los van de nodige risico's was men ook geruime tijd niet toonbaar. Er is nu een veilige methode waarbij de huid onder vacuüm wordt behandeld met alumi nium microkristallen. De hoornlaag, met daarin de verweerde en aangetaste cellen, wordt vrijwel pijnloos verwij derd. Tevens wordt door de behandeling de doorbloeding van de huid geactiveerd, waardoor de gezonde cellen tot vernieuwing komen en een gladdere, duidelijk verjongde en elastische huid ontstaat, ongeacht de leeftijd. Gemiddeld zal er een vijftal sessies (eenmaal per week) nodig zijn om het gewenste resultaat te bereiken. Bij ernstige huidaandoeningen zal, in overleg, voor een zwaarder behandelingsscenario worden gekozen. Door de geleidelijkheid zijn risico's vrijwel uitgesloten. Indien er al een lichte huidirritatie optreedt zal dit voor de buitenwereld nauwelijks opvallen. Bovendien is verdoving niet nodig. Instituut Mia-djima begeleidt haar cliënten tijdens en na de kuur. Uit het aanbod van apparaten, die voor micro dermabrasie inmiddels zijn ontwikkeld, koos Mia-djima voor het Duitse merk Skin-jet dat reeds door instituten in heel Europa met succes wordt gebruikt. Voor meer informatie: 0172-589790.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 25