i LITI E Oproep Baby van de maand Hart van Holland B E R I C H T E N deH a ij van d e rW ende Kindervoorstelling Zang Vriendschap zoekt stemmen Vijfentwintig jaar dorpshuis Swanla Hart van Holland/25 maart 1998 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Familieberichten itt t Huibertha Cornelia Verbeek Jacob Markus Uitvaartverzorging vv Broekema Voor een stijlvolle en persoonlijk verzorgde uitvaart. Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Boskoop Hart van Holland de de maand". Alle pasgeborenen komen in aanmerking voor deze pagina. Daarom verzoekt de redactie van het Hart van Holland de ouders, grootouders, ooms en tantes hun kleinkind, neefie of nichtje aan te melden voor deze De redactie ontvangt graag een geboortekaartje, een dt ke foto en het liefst een leuk verhaaltje over de baby. Degene die als "Baby van de Maand" in hét Hart van verschijnt 'verdient' daarmee vier waardebonnen van ƒ25,-. Wie foto en geboortekaartje terug wenst, dient een aan zichzelf geadresseerde enveloppe, voldoende gefrankeerd, mee te sturen. Cadeaus 29.000 exemplaren DVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN De HEERE is recht, in al Zijn weg en werk. Psalm 145:6 Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE, voor ons onverwacht, uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: G. Verbeek 22 maart 1998 Papaverlaan 31 - 2751 CC Moerkapelle Gelegenheid tot condoleren woensdag 25 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van de begraafplaats "Westhage", Akkerweg 82 te Moerkapelle. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 26 maart om 14.00 uur in bovengenoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden! Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in het gezinsvervangend tehuis "Catshoven" te Gouda is overleden onze Broer, zwager, oom en huisgenoot in de leeftijd van 78 jaar. Familie Markus huisgenoten en medewerkers van "Catshoven" Gouda, 23 maart 1998 Correspondentieadres: J J. Markus - Kratonlaan 69 - 2761 SJ Zevenhuizen. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 26 maart van 19.30 tot 20.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Aalberseplein 1 te Gouda-Noord. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 27 maart om 15.00 uur in de aula van crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. 'Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar. 010-456 01 01 - 070-386 72 79 ^"Rousselsingel 36 - 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Auto-inbrakenAan de Weth. Kreftlaan en de Esdoorn zijn in de nacht van 17 op 18 maart twee auto's opengebro ken, waarna de radio's zijn ont vreemd. In de nacht van 20 op 21 maart is ingebroken in een auto die stond aan de Nrd. Dwarsweg. Een ruit is ingeslagen en er wordt een mobiele telefoon vermist. Woning-inbrakenTussen 21 en 22 maart is ingebroken in een woning aan het Westland in Moerkapelle. Een raam is geforceerd en er worden een geldbedrag, pasjes en een paspoort vermist. Op 21 maart rond 20.30 uur is ingebroken in een woning aan de Pot gietersingel. Een raam is geforceerd. Een kluis met inhoud is meegenomen. Een getuige zag een rode Volkswagen Jetta wegrijden, met daarin twee man nen van 18-20 jaar met Zuid-Europees uiterlijk. Een van de mannen is onge veer 1.80 lang en de ander 1.60-1.65. Rond datzelfde tijdstip was ook aan de Staringstraat geprobeerd bij de woning in te breken door een deur te forceren. Een getuige hoorde echter breekgeluiden en ging kijken. Twee mannen die in de tuin waren gingen er vervolgens snel vandoor. Het signale ment van deze twee mannen komt overeen met het signalement van de inbrekers aan de Potgietersingel. Het vermoeden bestaat dan ook dat het om dezelfde daders gaat. De politie verzoekt mogelijke getuigen contact op te nemen met de politie van IJssel en Gouwe, telefoon 0182-642666. Vernieling auto's: In de nacht van 21 op 22 maart zijn van twaalf auto's aan de Boslaan de buitenspiegels omver getrapt. Van vier auto's waren de spiegels afgebroken. Tussen 3.00 en 3.30 uur heeft een getuige drie jon gens door de Boslaan zien fietsen die tegen spiegels aan het trappen waren. Autogordelcontrole: Op 21 maart tus sen 11.00 en 12.00 uur is op de Zuid- plasweg een autogordelcontrole ge houden. Veel mensen bleken hun gor del wel te dragen, toch hebben ook 23 mensen een proces-verbaal gekregen voor het niet dragen van de gordel. Winkeldiefstal: Dinsdag 17 maart zijn een 33-jarige Waddinxvener en een 38-jarige Waddinxveense op heter daad aangehouden bij een winkeldief stal in Zoetermeer. Zij zijn overgedra gen aan de politie in Waddinxveen omdat zij ook hier worden verdacht van twee winkeldiefstallen. Ze heb ben gedeeltelijk bekend. Woning-inbraken: Aan de Willem de Zwijgerlaan is woensdag 18 maart overdag ingebroken in twee flatwo ningen op de bovenste verdieping. Men is binnengekomen door het for ceren van de voordeur. In een woning werd niets ontvreemd uit de andere woning verdwenen een paspoort, trouwringen en cd's. Vrachtauto vast onder brug: Op don derdag 19 maart rond 9.30 uur is aan de Kanaaldijk een vrachtauto vast ko men te zitten onder de Coenecoop- brug. Met behulp van de politie is de vrachtauto los gekregen. Rijden onder invloed: In de nacht van 19 op 20 maart is een 37-jarige man uit Moerkapelle aangehouden, wegens rijden onder invloed. De man werd op de Middelweg gecontroleerd op alco hol, waarbij bleek dat de man te veel had gedronken. Op het bureau van Waddinxveen bleek de man een alco holpromillage van 1,0 te hebben. Hij heeft een rijverbod en een boete ge kregen. Op 21 maart rond 4.00 uur is een 24- jarige man uit Gouda aangehouden wegens rijden onder invloed. Toen de man bij de Juliana van Stolberglaan gevraagd werd om een blaastest te doen, bleek de man onder invloed van alcohol te verkeren. Bij een ademana lyse op het bureau 'lukte' het de man echter niet om goed te blazen. Er wordt vanuit gegaan dat de man wei gerde. Hij raakt daardoor zijn rijbe wijs kwijt en krijgt een proces verbaal. Brand in woning: De politie van dis trict IJssel en Gouwe haalde op 21 maart een 69-jarige inwoner van Wad dinxveen uit een woning aan de Sniep- weg te Waddinxveen, die gevuld was met dikke rook. Het slachtoffer had veel rook ingeademd en is met adem halingsmoeilijkheden opgenomen in het Groene Hart ziekenhuis in Gouda. Omstreeks 19.15 uur zagen buurtbe woners dat er brand was uitgebroken in de woning. Het bleek dat een pan met eten op het gasfornuis stond droog te koken. Omdat de naaste bu ren vermoedden dat de bewoner nog in de woning was, forceerde de politie de voordeur van de woning. De gehele woning was al gevuld met dikke rook en in de woonkamer troffen de politie mensen de bewoner in diepe slaap aan op de bank. Het bleek dat de man een pan met eten op het vuur had gezet en vervolgens in de woonkamer in slaap was gevallen. De brandweer was snel ter plaatse. Zij hebben de rook uit de woning weggezogen. Diefstal met geweld: Op 21 maart rond 5.45 uur is een 16-jarige jongen uit Waddinxveen met geweld beroofd van zijn walkman. De jongen heeft een krantenwijk en liep aan de Ekster- dreef. Op het moment dat hij een hoek omgaat, krijgt hij een klap in zijn ge zicht, waardoor hij op de grond valt. De dader pakt de walkman van de jongen, geeft hem een trap in zijn rib ben en gaat er vandoor. De dader is ongeveer 21 jaar, is 1.95 meter lang en heeft een slank postuur. Hij droeg een bivakmuts, een leren jas en een zwar te broek. Diefstal potten uit tuin: T ussen 21 en 22 maart zijn uit een tuin aan de Oostpol derweg diverse aardewerken goede ren gestolen. Het gaat om een aantal beelden en potten met planten. Auto-inbraken: Tussen 21 en 22 maart 14.00 uur is ingebroken in een auto die geparkeerd stond aan de Limaweg. Een slot is geforceerd en er wordt een radio-cd-speler vermist. Woning-inbraak: In de nacht van 16 op 17 maart is ingebroken in een woning aan de Biezen. Men is binnengekomen door het inslaan van een ruit. Wegge nomen zijn audio- en video-appara- tuur, cd's, tv's, camera en beeldjes. Benthuizen - Voor kinderen van 5 tot 12 jaar is er op woensdag 8 april van 15.00 tot 16.30 uur een voorstelling in De Tas. Deze kindermiddag wordt ge organiseerd door de Evenementen Commissie Benthuizen. Het verhaal gaat over een schoenmaker, Peculio Ploef, die een hekel heeft aan werken. Zijn knechtje Nando vindt werken ook al niets en ze besluiten samen boef te worden, 'want boeven hoeven niet te werken'. Sandra, de hulp in de huis houding van Ploeg, vindt het maar niks dat haar baas en zijn knechtje zo lui zijn. Zij probeert ze aan het werken op het rechte pad te krijgen. Aan dit optreden is een kleurwed- strijd verbonden. Kleurplaten kun nen tot 7 april ingeleverd worden bij Hijdra. De winnaars worden voor de voorstelling bekend gemaakt. De en tree bedraagt ƒ3,50. Het toneelspel van Wim Burkunk wordt opgevoerd door A.T.V. Pankras uit Sassenheim onder regie van Nico Sluijmer. Hazerswoude-Dorp - Het Christelijk Gemengd koor Zang en Vriendschap uit Hazerswoude-Dorp, met ook leden die buiten Hazerswoude woonachtig zijn, is op zoek naar dames en heren die graag zingen. Met name bassen kan het koor goed gebruiken, maar ook de andere stem soorten zijn van harte welkom. Begin januari zijn de leden gestart met de repetities van een "Mis voor een 4-stemmig koor en orgel", ge schreven door de eigen dirigent Mar co Kalkman. Deze "Mis" zullen ze in mei driemaal ten gehore brengen. In maart start het koor met het repete ren van het "Requiem" van Nicollo Jommelli en "Kantate 190a" van Jo- hann Sebastian Bach. Op vrijdag 27 november zal dit concert te beluiste ren zijn in de Nederlands Hervormde kerk in Hazerswoude-Dorp. De repetities vinden wekelijks op maandagavond plaats in de grote zaal van de Gereformeerde kerk aan de Korenmolenlaan van 19.45 tot 21.45 uur. Geïnteresseerden kunnen enkele repetities bijwonen om te ontdekken of zij zich bij Zang en Vriendschap willen aansluiten. Benthuizen - Op 4 april is er een Pas sie- en paaszangdienst in de Neder lands Hervormde kerk. Medewerking verlenen het Hervormd Gemengd koor Immanuel en het kinderkoor De Benthuizer Zangertjes. De beide ko ren staan onder leiding van Arjen Uit- beijerse. Orgelbegeleiding verzorgt de heer J. Vis, pianobegeleiding wordt verzorgt door Kees de Bruin. Tevens werken aan deze avond mee: Irene Lam - sopraan, Alice Cornelisse - viool, Rianne Mouw - dwarsfluit. De avond begint om 19.30 uur en de toe gang is vrij. Iedereen is welkom. Zevenhuizen - Dorpshuis Swanla be staat vijfentwintig jaar. Dat wordt ge vierd met een feestweek in april. De geplande zeskamp voor volwassenen op zaterdag 4 april gaat helaas niet door. Mocht men het dorpshuis iets willen geven dan ontvangt het bestuur graag De giften zullen aangewend worden voor een passend aandenken. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1998 | | pagina 3