aoed Feestelijke open dag gastouderbureau Goede Vrijdag gesloten. vrolijk pasen! SPECIALE PRIJZENDAGEN! verrekijker Het Hart van Holland wenst al haar lezers Boomkwekerijmuseum open tijdens museum- weekeinde Paaskaarten Dee Vee bij De Schuilplaats Bijeenkomst NCVB Ter gelegenheid van nieuwe behuizing en afsluiting wervingscampagne 20e jaargang"® nummer 762 8 april 1998 r^ajda& maT n'et °P SPOTGOEDKOOP kijk SNEL OP PAG 7 ERVOOR TUINPLEZIER 1998 Op vrijdag 10 april a.s. (Goede Vrijdag) en op maandag 13 april a.s. (2e Paasdag) is onze bank de gehele dag gesloten. De koopavond is verplaatst naar donderdag 9 april, wij zijn dan doorlopend geopend tot 20.00 uur. U kunt uiteraard 24 uur per dag gebruik maken van de geldautomaten. Wij wensen u een prettig Paasweekeinde. Diverseshowroommodellen de Tong Diverse showroommodellen sterk afgeprijsd Vrijdag 9 april 9.30-17.30 Zaterdag 10 april 10.00-17.00 2e Paasdag 13 april 11.00-17.00 I N TJEJ R I E U RS De jong interieurverzorging B.V. Dorpsstraat 24-30 2912 CB Nieuwerkerk ald IJssel Boskoop - De VW en het Boomkwe- j kerijmuseum in Boskoop doen mee aan het nationale museumweekein- de. Tijdens dit weekeinde, 18 en 19 april, zijn beide instellingen geo pend van 12.00 tot 16.00 uur. Dit bericht is door een vergissing niet opgenomen in de museumkrant die ter gelegenheid van het museum- weekeinde is uitgegeven. Bij de VW zijn wandel- en fietsroutes verkrijg baar, zodat men binnen niet al te groot bereik ook andere musea kan bezoeken. Zevenhuizen - Op vrijdag 10 april is er paaskaarten bij vogelvereniging Zang en Kleur. De avond begint om 20.00 uur in het clubgebouw aan de Zuidplasweg. Men kan op deze avond zowel jokeren als klaverjas sen. In de pauze wordt een verloting gehouden. Benthuizen - Op zaterdag 11 april is er een optreden van het gospel-prai- sekoor "Dee Vee" in koffiebar De Schuilplaats, ledereen vanaf 14 jaar is welkom in De Bron, achter de j I Nederlands hervormde kerk. Boskoop - De maandelijkse bijeen komst van de Nederlandse Christen rouwen Bond wordt gehouden op donderdag 16 april in De Loods. Aan- va"g 20.00 uur. Spreker op deze .avond is de heer M. van der Vorm uit Moerkapelle. Hij is verbonden aan natuur-en vogelwacht Rotta. Aan de Band van dia's vertelt hij over deze vereniging. Introducés zijn welkom. oPen, QGeopend van 10 tot 17.30 uur. Toegangsprijs f 15,-, CJP-houders of 65+ 10,-, 'jnderen t/m 12 jaar gratis, (vanaf i'Jiaar ƒ7,50. Groepstarief 1 p.p. Parkeren 5,-. Pi 'ariumgebouw Int. Trade Centre azerswoude/Boskoop Door Karin van Langeraad Waddinxveen - Met het gezamenlijk aansnijden van een grote, feestelijke taart van het Gastouderbureau Wad dinxveen e.o. door de wethouders mevrouw Wientjes van Waddinx veen, de heer Zijderhand van Zeven- huizen-Moerkapelle en mevrouw Van der Lecq van Rijnwoude, allen met kinderopvang in de portefeuil le, werd het startsein gegeven voor een feestelijke Open Dag. Nadat de voorzitter van het bestuur, mevrouw A. Dekker, de aanwezigen welkom had geheten, heeft wethouder Wien tjes even stil gestaan bij het belang van goede kinderopvang. Inmiddels bemiddelt het Gastouderbureau twaalf jaar tussen vraag- en gast ouder, en de vraag naar kinderop vang neemt nog steeds toe. Het Gastouderbureau heeft om die reden een uitgebreide wer vingscampagne gevoerd, om meer potentiële gastouders te berei ken en van goede informatie te voor zien. Zaterdag was ook de feestelijke afsluiting van de campagne. Het Gast ouderbureau is actief in de drie ge meenten waarvan de wethouders een kijkje kwamen nemen in het geheel verbouwde on derkomen van het Gastouderbureau. Na het officiële deel en de rondleiding door het kantoor waren er allerlei activiteiten voor kinderen, zoals beeldjes beschilde ren en buttons maken. Voor de volwassenen was er veel informatie over de werkzaamhe den van het Gast ouderbureau en een heerlijk stukje taart. De wethouders Wientjes, Zijderhand en van der Lecq snijden de taart aan. Wie kweekt de grootste pompoen? Doe mee met de kinder-pompoenwedstrijd en win een reis naar Eurodisney. Citroentijm met geelgouden bladeren. Citroengeurige bodembedekker. Roze bloempjes in april en mei. Van 6.95 voor 2e Paasdag open van 10.00 - 17.00 uur. NIEUWERKERK A/D IJSSEL Hoofdweg Noord 25a, Tel. 0180-320527 HET GROENE WARENHUIS Openingstijden: Ma. t/m do. van 9.00 tot 21.00 u. Vr. van 9.00 tot 18.00 uur. Za. van 9.00 tot 17.00 uur. r

Hart van Holland | 1998 | | pagina 1