De Goede Doelen Gids LITI E BERICHTE N deHaij derWende Hart van Holland/8 april 1998 pagina 3 Exclusief en in het bijzonder voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle Familiebericliten Rinus Eindhoven Rinus Eindhoven Voor een stijlvolle en persoonlijk verzorgde uitvaart. Uitvaartverzorging wBroekema Zevenhuizen-Moerkapelle Waddinxveen Pieter Jacob Stubbe lees verder op pagina 17 29.000 exemplaren DvocAT E N (Afspraak op locatie mogelijk) Marten Meesweg 121 - 3068 AV Rotterdam - Tel. 010-2204400 9 april Brandon 1 jaar gefeliciteerd van papa mama jeffrey en mitchell Papa Peter Nederhoff is 9 april jarig. Gefeliciteerd van Marcel, Sandra en Jolanda Hallo I.J.P.-ers bedankt voor het geweldige afscheid. Veel succes! juf Gerry Ab Sylvia en Harry gefeliciteerd met de aardbei. Tante Angela en Carola Wie heeft onze ptt-bus gevonden? vr.za-nacht 3/4 apr. ontvreemd. Wilh. 43 Benthuizen Niet te geloven maar waar onze Brandon wordt 9 april 1 jaar. Opa en oma Verschoor UITVAARTVERZORGING Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 2743 CW WADDINXVEEN TEL. (0182) 61 50 55 DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Je had het leven lief Je vrouw, je kinderen en kleinkinderen Niets was je teveel, je wilde nog zoveel De autoraces met je zoon, samen op reis Maar bij de zee ging je alleen voor eeuwig op reis Wij zullen je missen Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat, tijdens een wandeling langs zijn geliefde strand, geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Hij werd bijna 50 jaar. 5 april 1998 Korenstraat 26 - 2761 XP Zevenhuizen Joke Ella en Erik Kenneth Martin en Monique Diana en Alfredo Lorena Fabiana Woensdag 8 april is in het uitvaartcentrum aan de Schoolstraat 18 te Zevenhulzen van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoléancebezoek. Een korte overdenking zal worden gehouden donderdag 9 april om 13.30 uur in het Hervormd Centrum, Dorpsstraat 156 te Zeven huizen, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben °p de Algemene Begraafplaats aan de Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na de plechtigheid is in "La Baraque", Zuidplasweg 12-14 te Zevenhuizen nog gelegenheid de familie te condoleren. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het bericht onze zeer gewaardeerde medewerker en collega zondag 5 aprü, één dag voor zijn 50e verjaardag, Plotseling is overleden. Ruim 26 jaar heeft Rinus zich volledig voor ons bedrijf ingezet en was hij voor iedereen een fijne collega, er was voor hem nooit iets teveel. Rinus, wij zullen je missen. Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Zegen toe bij het verwerken van dit grote verlies. K.A. van Daalen Zn. B.V./Daallin B.V. Piet van Daalen en collega's. öag en nacht bereikbaar en beschikbaar. 010-456 01 01 - 070-386 72 79 Roussel singel 36 - 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Onlangs presenteerde de Vereniging van Fondsenwervende Instellingen (VFT) een nieuwe service voor het Nederlandse publiek: de Goede Doelen Gids. De voorzitter van de VFT, jonkheer dr K.W. van de Poll, overhandig de aan staatssecretaris mevrouw E.G. Terpstra het eerste exemplaar van deze nieuwe uitgave. In het bijzijn van ruim zestig verte genwoordigers van fondsenwer vende instellingen en betrokken organisaties prees zij dit gezamen lijk initiatief van de erkende goede doelen. "Een prachtig en waardevol initiatief waar het publiek zeer mee gediend is. Het voltallige kabinet staat hierachter" zo lichtte zij toe. De Goede Doelen Gids is ene pro duct van samenwerking van erken de goede doelen. Deze zijn verenigd in de Vereniging van Fondsenwer vende Instellingen (VFi), de initia tiefnemer van deze gids. De Goede Doelen Gids is een nieuwe service voor iedereen die is geïnteresseerd in geven aan goede doelen. De heer van de Poll benadrukte dat de instellingen van en voor het goe de doel inmiddels essentiële maat schappelijke taken vervullen, mede vanwege het terugtreden van de overheid. De liefdadigheid van wel eer is grotendeels vervangen door professionele hulpverlening door deze instellingen. In de Goede Doelen Gids staat infor matie over de steunwaardigheid van goede doelen, over de fiscale en juri dische aspecten van schenken én pre senteren uitsluitend erkende goede doelen zich volgens een standaard formule aan het Nederlandse publiek. In de Goede Doelen Gids zijn 95 erken de instellingen opgenomen, groten deels verenigd in de VFI. Deze instel lingen worden door het Centraal Bu reau Fondsenwerving als steunwaar- dig beschouwd (het CBF toetst op vrijwillige basis goede doelen op hun steunwaardigheid en verleent hiertoe het CBF-Keur en de Verklaring van Geen Bezwaar). De Goede Doelen Gids wordt gratis verspreid via beroepsorganisaties van financiële dienstverleners zo als notarissen, accountants en be lastingadviseurs. Met deze gids kunnen dienstverleners aan cliën ten die meer informatie willen over geven aan goede doelen, een nieu we service aanbieden. Het Nederlandse publiek kan de Goede Doelen Gids ook verkrijgen in de boekhandel. De adviesver koopprijs is ƒ22,50. Aanrijding: Op 31 maart rond 8.15 uur heeft een aanrijding plaatsgevonden aan het Noordeinde. Een 35-jarige vrouw uit Zevenhuizen wilde het Noordeinde oprijden. Een 38-jarige man uit Nieuwerkerk aan den IJssel stond in de file en liet ruimte voor haar vrij. Zij vergat echter op de eer ste rijbaan naar rechts te kijken, waar een 32-jarige man uit Capelie aan den IJssel vandaan kwam. Deze reed tegen de auto van de vrouw aan, die vervol gens tegen de auto van de 38-jarige man tot stilstand kwam. Er vielen geen gewonden, maar alle auto's wer den weggetakeld. Woning-inbraken: Op 3 april tussen 19.10 en 22.35 uur is ingebroken in een woning aan de Hollevoeterlaan. Een deur is geforceerd en er worden zilve ren tientjes vermist. Diefstal buitenboordmotor. Op 7 april rond 2.00 uur, kwam bij de politie een melding binnen dat aan de Rottekade twee mannen verdacht rondliepen. Toen de politie ter plaatse kwam, stapte de mannen in de auto en reden in de richting van de Middelweg. Daar kwam een andere politiewagen tege moet rijden die een stopteken heeft gegeven. De mannen werden ver zocht uit te stappen de auto werd gecontroleerd. Daar bleek een gesto len buitenboordmotor in te liggen. Beide mannen, een 38-jarige man zon der vaste woon- of verblijfplaats en een 32-jarige man uit Oud-Beijerland, zijn aangehouden. Snelheidscontrole: Aan de Henegou- werweg zijn tussen 24 en 26 maart snelheidscontroles gehouden. Onge veer 780 passanten reden te hard. Dit komt neer op ongeveer 2,8%. Woning-inbraken: Op 1 april rond 16.00 uur is geprobeerd in te breken in een woning aan de Zuidplaslaan. Eerst werd aangebeld om te kijken of er iemand thuis was, maar de 39-jarige bewoonster die ziek op bed lag deed niet open. Vervolgens probeerden de daders via een raam de woning in te komen. Toen zij werden gezien gingen de drie mannen er als een haas van door. Het betreft drie mannen met Noord-Afrikaans uiterlijk, waarvan er twee ongeveer 18 a 19 jaar zijn en een rond de 40. Op 4 april is ingebroken in een woning aan de Onderweg. Een raam en een deur zijn geforceerd. Er worden voornamelijk sieraden ver mist. Bedrijfs-inbraken: Op 5 april tussen 18.00 en 22.30 uur is ingebroken bij een bedrijf aan de Bredeweg. Een raam is geforceerd, maar het is nog niet bekend wat er wordt vermist. Mishandeling: Op 3 april rond 21.25 uur is een 31-jarige man uit Gouda mishandeld in een café aan het Kon. Wilhelminaplein. De man werd zon der aanleiding door een vrouw met een glas in het gezicht geslagen. De man kwam hierdoor ten val en bezeer de daarbij ook zijn been. De identiteit van de vrouw is nog niet bekend. Kom tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheus 11: 28 Bedroefd geven wij U kennis dat de Heer tot. Zich heeft genomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader 18 mei 1924 t2 april 1998 L.A. Stubbe-den Hollander Tineke en Jelle Danielle en Jan, Sanne Leontien en André Linda en Rob Gina Peter en Karin Angelica en Mandy Vlietkade 13 2761 DT Zevenhuizen De begrafenis heeft dinsdag 7 april plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Aanrijdingen: Op 2 april rond 22.30 uur heeft een aanrijding plaatsgevon den aan de Noordkade. Een 29-jarige man uit Waddinxveen reed met een shovel uit een uitrit en vergat een 34- jarige man uit Waddinxveen met zijn auto voorrang te verlenen. De 34-jari- ge man uit Waddinxveen bleek bij een blaastest alcohol genuttigd te hebben en is overgebracht naar het politiebu reau in Waddinxveen voor een adem analyse. Daar bleek hij een alcohol promillage van 1,0 te hebben. Op 4 april rond 12.30 uur heeft een aanrijding plaatsgevonden aan de Nesse. Een 35 jarige man uit Waddinx veen reed op een onverzekerde mo tor in de richting van de Zuidkade. Een 67-jarige man uit Dongen reed in zijn auto onder de hefbrug in de rich ting van de Nesse. Deze man stopte, waarna ook de 35-jarige man probeer de te stoppen. Hij kwam hierbij echter ten val en had last van zijn been en zijn nek. Hij is overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. Op 5 april rond 18.00 uur botste een 50 jarige man uit Waddinxveen met zijn auto op een geparkeerde auto. Een politiemedewerker die daar in zijn vrije tijd was, zag het gebeuren en wilde de man hierop aanspreken. Hij parkeerde daarom zijn auto achter de auto van de benadeelde. Op dat mo Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 Advertenties Mario Mezas Redactie Algemeen Silvia Markus Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur - SI u i tings term ijn ad verten ties: Maandag 12.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redactie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie ln het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van HoHand in Zevenhuizen en MoerkapeHe: Drukkerij Elgersma, telefoon 018<k632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 1998 | | pagina 3