TZM haalt kampioenschap binnen Basisschool de Nessevliet achtste in landelijke finale BROUWER DE KONING Remote wint eerste wedstrijd van Nesselande Nesselande-dames spelen slecht tegen WC Hengelsport Flyers dames 1 overtuigend naar winst Opnieuw verlies voetbalvereniging Moerkapelle Moerkapelle 2 kampioen UITVAARTVERZORGING pagina 9 Hart van Holland/8 april 1998 Overwinning dames 2 i De deelnemers van de Nessevliet foto Aad vd Berg). meren 1-0; Jessica Stam - Sytse Banga 0-1; Job Reyneveid - Dico Reyneveld 0,5-0,5. De standen; Groep 1:1. Aart-Jan van Vliet, 2. Jan van Helden, 3. Michiel Rensen; Groep 2: 1. Patrick Stam, 2. Stefan Rensen, 3. Saskia Droog; Groep 3: 1. Matthias Freeke, 2. Martijn van der Heijden, 3. Rob van Helden. Op vrijdag 10 april is er geen scha ken. In Óp Moer vindt op zaterdag 11 april voor de derde keer het Moerka- pelle Rapid Toernooi plaats. Voor in lichtingen: Ben van Geffen, telefoon 079-5932238. Zevenhuizen - Afgelopen zaterdag speelde volleybalclub Nesselande de eerste wedstrijd van de halve fi nale NK in Zwolle tegen Remote IT. Met 3-0 wist de Zwolse ploeg via de setstanden 15-8,15-8 en 15-12 te win nen. Trainer/coach Pierre Mathieu bracht voor Nesselande de volgende basis zestal in het veld: Joost vart der Hoek, Matt Lyles, Ferry van Hal, Arno van Solkema, Timo Dijkgraaf en Michiel van der Kuip. Ten opzichte van de bekerfinale begon Remote met een andere tactiek. Veelvuldig werd nu de midden-aanval met Ronald Zoodsma in de hoofdrol gebruikt en werden de buiten-aanvallers ontzien. Met een grote service-druk wist Remote de Nesselanders onder druk te zetten. Ferry van Hal zat niet goed in het spel en kon de vorm, die hij in de finale had, niet bereiken. Nesselande wist wel vaak de side-outs te halen, maar kon zelf geen service-druk opbouwen De eerste twee sets gingen met 15-8 naar de gastheren. In de derde set wist Nesselande met Gijs Ronnes als spelverdeler met meer overtuiging te spelen in de begin fase en leek het er lange tijd op dat er een vierde set geforceerd zou worden. Maar bij de voorsprong van Nesselande van 7-10 beoordeelde de scheidsrechter een situatie anders dan de Nesselanders en werd het geen 7-11 maar ging de opslag over naar Remote. Hierdoor was de concentratie bij Nesselande even weg en daar maakte de Zwollen aren dankbaar gebruik van. In de eind fase wist Arthur Vennik met zijn ster ke aanval voor de punten te zorgen en met 15-12 ging ook deze set naar Re mote toe. De derde wedstrijd wordt zaterdag 11 april om 19.30 uur weer in Zwolle gespeeld worden. In de andere halve finale heeft regerend landskampioen Piet Zoomers thuis een 3-2 nederlaag tegen het team van Bos cs Adv./Vre- vok. Zevenhuizen - Omdat de 3e plaats in de le divisie hen niet meer kan ont gaan, gaf coach Bosschaart de jonge wisselspeelsters speeltijd in de wed strijd tegen WC uit Vught. Zij grepen hun kans echter niet en moesten in de loop van de wedstrijd gewisseld wor den. Ook de andere speelsters treft blaam in deze; met uitzondering van Hedda Meijer bleef iedereen ver on der de maat, al moet gezegd dat Aafke Verbrugge en Fanny Lafeber door ziekte en blessures nauwelijks ge traind hadden. Met 6-15 ging de le set naar WC, dat ook in de 2e set direct een grote voor sprong kon nemen. Pas bij 2-11 werd er door Nesselande een serie van meer dan twee services gemaakt. De opgedragen tactiek om in de aanval half-harde ballen te slaan pakte ver keerd uit. WC won ook de 2e set met 9-15. In de 3e set voerde Nesselande de servicedruk op, wat zich direct vertaalde in meer fouten bij de tegen stander. De coach van WC zag zich genoodzaakt zijn spelverdeelster te wisselen, maar Nesselande bleef sco ren, ondanks weinig verheffend spel. Met 15-7 kwam de set in Zevenhuizens bezit en lagen de kansen op wedstrijd winst weer open. Door een fout op het opstellingsbriefje begon de 4e set echter met een ongeplande wissel. Tot 10-10 hielden de ploegen elkaar in evenwicht. Met maar liefst 5 passfou- ten op rij gaven de dames de kansen op een overwinning uit handen. WC won de 4e set met 11-15 en de wed strijd met 1-3. Zevenhuizen-Moerkapelle - De derde wedstrijd van de voor-/najaarscom- petitie is o 4 april gehouden in de Amstel-Drecht. De vangst was matig; de zes deelnemers vingen 9.440 gram vis. Adr. van Erk legde beslag op de eerste plaats met een vangst van 2.660 gram. A. Metselaar werd tweede met 2.540 gram en de derde plaats was voor J. Klomp met 1.200 gram. De eerstvolgende wedstrijd is de vier de wedstrijd van de voor-/najaars- competitie op 18 april; vertrek om 6.00 uur vanaf parkeerplaats Hotel Vos. Deze wedstrijd maat deel uit van een Komende zaterdag is er geen compe titie in verband met de finaleronde van het Nationaal Kampioenschap Open Club in de Pathmos sporthal te Enschede. Hier zal de jeugdige Nesse- lande-afvaardiging trachten het resul taat van vorig jaar, een 4e plaats, te verbeteren. Na enkele weken met puntenverlies stonden de Perdijk-dames voor de taak tegen het lager geplaatste RW uit Rijnsburg weer winst te boeken. RW won de le set met 9-15 en coach Medan zag zich genoodzaakt Kim Walter als spelverdeelster in te bren gen. Dit was mede het gevolg van irri taties die de scheidsrechter opriep door een zeer formele houding. Een goed bedoelde opmerking van aan voerster Ingeborg Kleijer kwam haar desondanks op een waarschuwing te staan en ook spelverdeelster Dagmar Baars kon geen goed bij hem doen en werd regelmatig afgefloten. De Per dijk-dames lieten zich echter niet vol ledig van de wijs brengen en maakten er een ouderwets knokpartij van. De service bracht meer druk op de tegen stander en aanvallend werd er meer en meer gescoord. Met 15-13,15-13 en 15-11 werden de volgende sets ge wonnen en boekten de dames een terechte 3-1 overwinning. Ook van het 2e damesteam gaan vier personen mee naar het Nationaal Kampioen schap, zodat er komende zaterdag geen competitiewedstrijd is. gezamenlijke competitie met HSV Waddinxveen. Nadere informatie kan worden ver kregen bij J. Wiersma: 0180-632654. Wij willen iedereen bedanken voor de kaarten en cadeaus. Groetjes Arjan en Willeke 55 jaar getrouwd. Huug Corrien vd Bosch h.g. van kinderen en kleinkinderen Bewoners van de Plas en Onderweg: uw hart van Holland bezorgster werd 30 maart 15 jaar zaterdag hoopt leone pak een kwarteeuw op de wereld te zijn. gefeliciteerd Waddinxveen - Flyers «dames 1 wint uitwedstrijd van Argon, jongens ju nioren 1 verliest de sieutelwedstrijd tegen Team Ten Dreamers. Ook meis jes aspiranten verloor. Dames 1 had de vorm te pakken en was veel te sterk voor Argon. Vanaf het beginsignaal werd het wedstrijd beeld door Flyers bepaald. Met goed samenspel werd de zoneverdediging van de tegenstander teniet gedaan. Dij de rust had Flyers reeds een com fortabele voorsprong van 18-30. De tweede helft gingen de Waddinxveen- se dames onvervaard verder en werd er een ruime overwinning geboekt. Uitslag 34-56. Topscoorder: Gea Kok met zestien punten. Jongens junioren waren - vooral in de eerste helft - totaal van slag. Tot de twaalfde minuut bleef de score rede lijk in evenwicht, maar dit was vooral te danken aan de tegenstander. Hier na begon Team Ten Dreamers wel te scoren en met twintig punten op rij werd de eerste helft afgesloten met 16-33. In de tweede helft kon Flyers wel bijblijven en werd er iets van de achterstand ingelopen. Uitslag: 51- 63. Topscoorder: Richard Hageman met achttien punten. Spannend van het begin tot het eind was het bij meisjes aspiranten tegen Forwodians. Beide teams gaven el kaar geen duimbreed toe. Zo ont stond er een levendige strijd, waarbij Flyers de eerste helft in het voordeel was. Maar Forwodians stelde in de tweede helft orde op zaken en nam de overwinning mee naar huis. Uitslag 48-51. Topscoorder: Michelle Kars met zestien punten. Moerkapelle - Het standaardteam van de voetbalvereniging Moerkapelle verkeert de laatste weken in een vormcrisis. ^gelopen zaterdag werd tegen Schie- oroek '94 opnieuw een nederlaag ge- eden. Toch begonnen de blauw-wit- ten sterk aan de wedstrijd, met de "arde wind inde rug werd Schiebroek ouder grote druk gezet en creëerde f /eam een aantal riante kansen, ehiebroek was in de eerste helft slechts twee keer gevaarlijk, maar wist uit dje kansen wel te scoren, een voorzet van rechts werd door de spits keurig ingekopt. Na die goal raakten de blauw-witten nog meer van slag, er werd veel balverlies geleden en Schie broek werd sterker. Na rust zetten dat spelbeeld zich voort. Kort daarna bracht Schiebroek uit een vrije schop de stand op 2-0. Mark Kloos bracht de spanning terug door na een combina tie met Ronald Germeraad hard in te schieten en 1-2 te scoren. Bij een uit val van Schiebroek tartte de Moerka- pelse verdediging mis, waardoor de Schiebroek-spits vrije doorgang kreeg, 1-3 scoorde en daarmee de wedstrijd definitief besliste. Zaterdag 11 april wordt thuis geoe fend tegen het Rotterdamse Leoni- das, waarna op 18 april de competitie wordt afgesloten in een thuiswed strijd tegen kampioen Berkel. Daarna begint de nacompetitie, waarin Moer kapelle al is verzekerd van deelname. Moerkapelle - Het tweede team van l Vakvereniging Moerkapelle is fipioen geworden van klasse 3B "de Rotterdamse Schaakbond. De t veel spanning tegemoetgeziene P wedstrijd tegen het Schiedam- jp„roenoord 4 moest gewonnen wor- n om de titel te pakken en promotie 'u Bewerkstelligen. Met 7,5-0,5 werd On unoord 4 geklopt en was er feest in npnri j wedstrijd was veel span- d„ dan de uitslag doet vermoe- v, ar'an van Elteren, teamleider ad ^etkapelle 2, haalde opgelucht De punten binnen waren, di TjïïP'öenspunten werden ver- de I a r '^rno Luinenburg, Jacques PortT^' ^u§° van Elteren, Mark van Arieu' Blok, André Corpeleijn en ren f0o8duijn. Alleen Jesse van Elte- zeven je rem'se- Er werden in i^dstrijden elf matchpunten van h onbetwiste topscorer (12tweede is Hugo van Elteren tijen won a' z'fn zeven Par_ mLu sen'oren werd een begin ge len jme,: de finalegroep. Daarin spe- 2es beste schakers van het clubkampioenschap. Uitslagen: Wou ter Vroegindeweij - Maarten Vroegin- deweij 1-0; Gerard van Ommeren - René Ordelman 0-1 (verrassend). De overigen speelden de vierentwin tigste ronde. Uitslagen: Wim Vroegin deweij - Bart van Putten 1-0; Cees van Vuuren - Ben van Geffen 0-1; Marian van Elteren - Sander Hertog 0-1Henk Doornhein - Henk van Putten 0-1Ton van Delden - Gerrit van Meeteren 0-1. De stand bovenaan: 1. Wim Vroegin deweij, 2. Ben van Geffen, 3. Hugo van Elteren. Uitslagen jeugd, veertiende ronde: Kevin Bakker - Aart-Jan van Vliet 0-1; Pieter van der Werff - Sander Hertog 0- 1; Michiel Rensen - Peter van Vuurde 0-1; Ron Droog - Jan van Helden 0,5- 0,5; Patrick Stam - Dick de Wild 1-0; Stefan Rensen - Michael van Eijk 1-0; Jasper Kamp - Saskia Droog 1-0; Syl vester van Huisstede - Glenn Krijgs man 0-1Pieter Perdijk- Lieke van der Werff 0-1; Freek Hofman - Matthias Freeke 0-1; Wietse Wigboldus - Mar tijn van der Heijden 1-0; Rob van'Hel den - Annemie van der Torren 1-0; Marius van der Torren - Ton van Zeu- Moerkapelle - Het eerste team van Tafeltennisvereniging Zevenhuizen- Moerkapelle is afgelopen vrijdag 3 april in de uitwedstrijd tegen Kwiek 2 uit Waddinxveen kampioen gewor den in de 2e klasse promotie. Aan het begin van de competitie waren de ver wachtingen hoog gespannen, echter het waarmaken is een andere zaak. Guus van Amerongen, Ad van Heijnin- gen en Hans Smit hebben een solide competitie gespeeld waarbij laatstge noemde zich helemaal heeft aange past aan het niveau van zijn collega's. Voor de komende competitie moet het daarom ook lukken zich te hand haven in de regionale competitie. Mis schien zit er zelfs meer in. De uitslag van de kampioenswedstrijd tegen Kwiek 2 werd 5-5. Ad won twee par tijen, Guus en Hans wonnen er één. De dubbel werd gewonnen. Het tweede team speelde een uitwed- strijdtegen OTTV1 uit Ouderkerk aan den IJssel. Er werd met 7-3 verloren. Geen slecht resultaat gezien er met een invaller uit de 4e klasse degrada tie werd gespeeld. Gerard Reijm won twee partijen, Hans Hol won er één en Dick van Vliet(invaller) won geen par tij. De dubbel werd nipt verloren. Team 3 speelde een thuiswedstrijd tegen TTVN 6 uit Nieuwkoop en won Oud Verlaat - Na de voorrondes op het skicenter Bergschenhoek en de halve finales in Rucphen mochten de skiërs van basisschool de Nessevliet naar de landelijke finale in Spaarnwoude. Ruim zeventig basisscholieren moch ten in twee manches laten zien wat zij waard waren. Het ging, zoals het in een finale beaamd, om slechts tien den van seconden. De eerste manche werd afgewerkt in de regen. Wesley van den Berg, Jeroen Alblas en As- hlynn van de Elshout zetten keurige tijden neer. Nieky Levering kreeg een diskwalificatie zodat zijn tijd niet meetelde. Bij het ingaan van de laat ste manche bezette de Nessevliet de laatste plaats. met de klinkende cijfers 8-2. Bart Klos won drie partijen. Kassem Srour en Simon Wondergem wonnen er twee. Ook de dubbel werd gewonnen. Het vierde team speelde een uitwed strijd tegen llac 9 uit Gouda en won met 4-6. Kees de Wilde won wederom 3 partijen. John Meurer won er 2 en Adré Te Paske won geen partij. De dubbel werd gewonnen. Het vijfde team speelde een thuis wedstrijd tegen Vriendenschaar 26 uit Gouda en won met 8-2. Adrie Bout en Walter Micke wonnen al hun par tijen. Albert Thunissen won er deze keer één. De dubbel werd gewonnen. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West-,en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. tv Gespecialiseerd in thuisopbaring. ?- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Het weer klaarde op en de tweede manche werd geskied met een bleek zonnetje. Dit deed de skiërs van de Nessevliet duidelijk goed en ze verbe terden hun tijden waardoor de hoop op een podiumplaats groeide. Het zag er naar uit dat Nicky tijdens zijn afda ling de beste dagtijd ging neerzetten. Bij de voorlaatste slalompaal bleef zijn ski echter haken waardoor hij ten val kwam en geen tijd noteerde. Het kampioensteam: van links naar rechts Guus van Amerongen, Hans Smit en Ad van Heijningen. Uiteindelijk is de Nessevliet de acht ste school van Nederland geworden. Ashlynn van de Elshout was de derde snelste dame tijdens deze finale en kreeg hiervoor van de Nederlandse Ski Vereniging een medaille. De snel ste tijden waren: Wesley 26.18, Jeroen 27.75 en Ashlynn 28.26.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 9