Teekens Gouda, voor advies op maat Assortiment teakhouten meubelen bij Wortman sterk uitgebreid Office Home Design, design voor thuis en op het werk [B09ÖÖÏ certificaat voor New Holland dealer Voets Bij BAC haalt U de lente in huis Tuinplantencentrum van der Dussen pagina 11 Hart van Holland In-en-om-het-huis 22 april 1998 ^H'i' -•".."t=ocontrum Gouda - De firma Teekens is inmiddels dertien jaar gevestigd aan de Zeugstraat in Gouda. Op deze mooie locatie, in het hart van de stad, worden eersteklas kwaliteit Bruynzeel keukens verkocht. Mevrouw Teekens: "Het imago van Bruynzeel is in die tijd veranderd. Dertien jaar geleden hield Bruynzeel zich voornamelijk bezig met de verkoop van project keukens. Toen wij hier begonnen waren we de grootste dealer van Neder land, nu hebben we één van de kleinere showrooms." Door de jarenlange ervaring is de kwaliteit bij Teekens alleen maar gegroeid. De firma Teekens laat zien waar een kleiner bedrijf groot in kan zijn: "Met aandacht voor de klant en een goed advies, geheel toegespitst op de wensen van de klant zelf." Nadat de keuken besteld is, verzorgt Teekens de sloop van V oud-groen, waardoor bijvoor beeld zo'n prachtige oudhouten tafel, het interieur een extra sfeervol accent zal geven. Omdat teakhouten meubelen uitstekend zijn te combineren met zowel grenen als modern, heeft Wortman dit assortiment uitgebreid. Men heeft ruime keuze uit kasten, eetkamer- stoelen en eettafels van dit donkere, warme houtsoort. Zoekt men een bepaald model maar staat deze niet in de winkel, dan kan deze in de werkplaats gemaakt worden. De prijzen bij Wortman zijn aantrekkelijk; men is in bezit van een oud teakhouten tafel vanaf ƒ750,-. Verder zijn er bij Wortman behalve loomstoelen, ook loom-banken en loom- fauteuils verkrijgbaar en is er een uitgebreide collectie rotan meubelen van A-kwaliteit waarvoor nu nog scherpere prijzen dan gebruikelijk worden gehanteerd. zou ook renovatie kunnen overwegen. Doordat de maatvoering bij Bruynzeel altijd gelijk is, kan een keuken heel eenvoudig een nieuw aanzien krijgen door nieuwe deurtjes, een richtlijst en een plint. Wie daarnaast ook een nieuwe gladde vloer overweegt kan zich bij Teekens laten informeren over het Teekens parket. Alphen aan den Rijn - Wie de winkel van Grenenspecialist Wortman aan de Hooftstraat 139-141 binnenstapt (herken baar aan de gele luifels!), proeft meteen de bijzondere, nostalgische sfeer van vroegere tijden. De winkel is geves tigd in een oud woonhuis met aangrenzend pakhuis dat vrijwel geheel in oorspronkelijke staat verkeert. Louis de Jong en zijn compag non George van Agthoven komen beide uit de automatiseringswereld. De Jong: "Een dynamische wereld met erg veel ontwikkelingen." Nadat zij daar enige jaren in hadden gewerkt kwamen zij tot de conclusie dat een grote wens die ze afzonderlijk van elkaar koesterden, zelfstandige zijn, samen gerealiseerd zou kunnen worden. Vanwege hun kennis van inrichting opgedaan in de automatisering, lag de verkoop van kantoormeubilair voor de hand. In de opbouwfase is daar het home-meubilair rap aan toegevoegd. Office Home Design brengt op kantoormeubelgebied eerste klas producten op de markt. Zij verkopen Ahrend showroom meubilair, één van de marktleiders op dit gebied. Ook projectinrichtingen worden gerealiseerd met onder ander Brink kantoormeubilair, Schaffenburg, Polifer inbraak- en brandvertragende kasten en GDB kantoormeubilair. Het huismeubilair is voornamelijk afkomstig uit India en Indonesië, het zogenaamde koloniale meubilair. Hierin zijn kasten, tafels, salontafels en sidetables in vele soorten en maten te verkrijgen. De kwaliteit staat daarbij hoe dan ook voorop. Wie in een huis woont met zo'n projectkeuken van Bruynzeel, er zowel nieuw- als antiek grenen maar ook grenenhouten meubelen die in eigen werk plaats van oud hout zijn vervaardigd. Vanwege de enorme drukte is de werkplaats onlangs uitgebreid. Hier wordt op ambachtelijke wijze elk gewenst meubelstuk gemaakt in iedere gewenste maat. Het is nu ook mogelijk om meubelen in kleur te laten spuiten. Heel actueel zijn de kleuren oud-wit en Zevenhuizen/Moerkapelle - BAC is inmiddels een begrip in Zevenhuizen en Moerkapelle en wijde omgeving. Een begrip omdat U er' niet alleen voor Uw kleding en schoenen uitste kend terecht kunt, maar ook omdat BAC een breed aanbod heeft van gordijnen, buitenzonwering, slaapsystemen en vloerbe dekking. En wat belangrijk is: het is een bedrijf waar alle prijsgroepen sterk vertegen woordigd zijn zonder dat de kwaliteit daaron der lijdt. Opmerkelijk aan dé kleding zijn de frisse lentekleuren. In de voorjaarscollectie nemen rood, de diverse tinten blauw, beige, cognac en geel een belangrijke plaats in. BAC heeft niet alleen een grote variatie in kleuren, maar ook in gerenommeerde merken. Zo daar zijn Salty Dog en Nike voor kinderen, Wave Board en News voor de heren en Mystique, Lapagayo en Just Junes voor de dames. De schoenenafdeling van BAC in de vestiging Zevenhuizen is vooral bekend om haar kinderschoenen. Voor hety slanke voetje van Uw dochtertje slaagt U er altijd. Voor de jongens zijn er naast de bekende sport schoenen ook de sportieve Amerikaanse sandalen. De schoenenmode voor de meer geklede man wordt vooral bepaald door de merken Van Bommel en Van Lier en voor de meer sportief ingestelde man door Ecco. De trend voor de vrouw is op dit moment de schoen waarbij leer gecombineerd wordt met elasb'ek. Ten aanzien van de vloerbedekking lange levensduur heeft. Een nieuwtje bij BAC zijn de vouwgordijnen, die tegen vuil geprepareerd zijn en daardoor gemakkelijk schoon te houden zijn. Gordijnen in de meest uiteenlopende kleuren en dessins. Ook kan BAC voor U de buitenzonwering verzorgen. Zonneschermen, rolluiken, sereens (windvaste rolgordijnen, die aan de buitenkant bevestigd zijn) en de nostalgische markiezen. Loop gewoon eens vrijblijvend binnen en overtuig Uzelf. BAC is gevestigd in de Dorps straat in Zevenhuizen en in Moerkapelle. Eerder dit jaar werd door New Holland r Voets Tractoren en Werktuigen •v>. met vestigingen in Hazerswoude n Hoofddorp, het ISO 9001 certificaat "ontvangst genomen. Deze officiële Jh! r. vond Plaats in de kantine van e bedrijf in Hazerswoude. °ets service sinds 1932" is een der Kn o mec^a™sat'ebedrijven jgt ^et caa 001 Certificaat heeft gehaald en aan de hoogste kwaliteitseisen er '00P van de voorgaande jaren is een kwaliteitssysteem opgezet. Deze kv»a(T°beschreven in het jn '^handboek en stap voor stap [jt,e ^delingen ingevoerd. te,^'teitssysteem is in november onafh00^6" n!3 voorgelegd aan een uito ,an'<e^jk certificatiebureau en een in hstr.eicie au(bt heeft nu geresulteerd "Het L,-0e^e!1nen van het certificaat, ie ho ™et: kÜ het certificaat" sprak uitreik ^°et;s tijdens de feestelijke %ste ZIJden ons kwaliteits- ieder6^ Verc'er blijven ontwikkelen en bi,;J a9 zullen we ons moeten n,en,n 'nsPannen om de kwaliteitsnor- kunnen garanderen." Zoetermeer - Zoals de naam al suggereert kan men bij Office Home Design, gevestigd aan de Platina- straat 87, terecht voor een ruime keuze aan kantoor- en thuismeubilair. Op het eerste gezicht lijkt deze combinatie wellicht wat vreemd, maar de laatste trend in kantoorinrichting is om ook kantoorkamers een warmere, huiselijke sfeer te geven. Een combinatie van beide producten lijkt dan ook voor de hand te liggen. Enerzijds de zakelijke functionaliteit van de kantoorinrichting die voldoet aan alle ergonomische eisen van deze geautomati seerde tijd, anderzijds de warmte van veelal houten meubilair, vooral kasten in koloniale stijl. de oude keuken, het omleggen van de leidingen, inclusief de eventuele nieuwe groep in de meterkast, en het plaatsen en aansluiten van de nieuwe keuken. De heer Teekens gaat altijd even kijken bij de werkzaamheden. Mochten er dan vragen of onduidelijkheden zijn, dan kan dat direct met hem besproken worden. Verdeeld over verschil lende kamers staan er tegenwoordig ook teakhouten- en koloniale meubelen alsmede Ameri kaanse loomstoelen opgesteld. Grenen voert echter nog altijd de boventoon; Wortman is dé specialist in alles wat in grenen leverbaar is. Men vindt zijn (lamel)parket, laminaat en kurk erg succes vol. Dit als concurrent van de plavuizen. Omdat de fabrikant een vlekkengarantie van 5 of 10 jaar geeft, komt ook het zachte tapijt zo langzamer hand weer terug. Tapijten met een voortreffelijke poolsetting, waardoor vooral het wollen tapijt een Het serviceteam van Voets bij de officiële uitreiking van het ISO 9001 certificaat. In het midden de nieuwe directie, bestaande uit Simon en Jos Voets. Hij bedankte alle medewerkers voor de enthousiaste inzet: "Met elkaar hebben we er aan gewerkt. Samen de schouders eronder en de puntjes op de i gezet. En daarbij bleek nog eens extra het teamverband bij Voets en de gezamenlijke verantwoording voor het bedrijf", aldus de heer Voets. Daarna werd het glas geheven op het behaalde resultaat. Inmiddels slaat Voets de vleugels wijder uit. Eind maart werden in Noord Holland de activiteiten van voorheen Lamego Middenmeer onder de vlag van Voets voortgezet. Daarmede is Voets nu voor New Holland naast een groot deel van Zuid-Holland ook dealer voor het grootste deel van Noord-Holland. Als men overweegt de tuin (opnieuw) te beplanten kan men bij Van der Dussen rekenen op een goed advies: "Wij proberen voor iedereen voldoende tijd uit te trekken. Lukt dit niet op een drukke zaterdagmiddag, dan kan er een afspraak gemaakt worden voor een gesprek op een rustiger moment." Zo'n advies verdient aanbeveling, zeker als men voor het eerst de tuin beplant of rigoureus vernieu wingen doorvoert. Van der Dussen kan van elke plant vertellen op welke plaatsen deze het goed doet en of er een specifieke behandeling nodig is. Er is volop keuze op het gebied van de vaste planten, veel soorten en kleuren, zodat een evenwichtig beplantings schema gemaakt kan worden. Daarnaast is er vanaf om streeks eind april ook een ruime keuze aan perkgoed, de zogenaamde éénjarigen, waarmee de tuin elk jaar een fleurig aanzien kan krijgen. Nieuwerkerk aan den IJssel- Aangekomen bij Tuinplanten centrum van der Dussen aan de Albert van 't Hartweg wordt men verrast door de omvang van het bedrijf. De heer van der Dussen: "Op zo'n plekje achteraf verwacht niemand eigenlijk een uitgebreid tuincentrum, terwijl hier toch alles te krijgen is wat nodig is om de tuin evenwichtig en gebalanceerd te beplanten." Wen passeert bij een bezoek aan het Tuinplantencentrum vele tafels met zo'n 500 verschillende soorten vaste planten. Naast vaste planten is er ook een zeer grote sortering laanbomen, fruitbomen, coniferen en heesters aanwezig. Ook kan men terecht voor exclusieve potterie, manden en ornamenten.

Hart van Holland | 1998 | | pagina 11